Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja, ja pisem od zaciatku, ale v poslednej dobe aj pisat zabudam. Pomaly sa tiez musim vrhnut aj na malickosti. Mama vcera kupila pekne obrusky s potlacou. Jeee, este aj pierka treba vyrobit, prip. nejake darceky.... noooo bude to este zaujimave ..... je toho stale dost
Odpovedať
Profilova fotka
ved to...zakazdym si poviem uz mame vsetko prichystane...uz len take male prkotinky...ale tych nie je ako sa hovori "konca kraja" :-S Poznam to.... mozes sa snazit akokolvek chces aj tak na nieco zabudnes :-D Moja sestra napriklad zabudla doma svadobne pohare...a tolko sa z nich vytesovali, ked si ich kupili:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved toho sa najviac bojim, ze aj sa pri tych pripravach zabudne na nieco dolezite... Nejako to zvladneme, aj pomocnikov bude dost, no nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej pomocnikov bude dost...ale ja som uz raz taka...ze vsetko si najradsej urobim sama...aj ked to tentokrat naozaj nepojde, lebo to nebudem stihat...
Odpovedať
Profilova fotka
Som na tom podobne, no zmierila som sa, ze pri tejto akcii to nie je mozne...
Odpovedať
ked sa zabudnu malickosti, to sa nejako da, horsie je, ked su to podstatne veci.... Ja som chcela zacat tlacit menovky, ale dozvedela som sa, ze nasi to chcu riesit tak, ze ked jedni nepridu, nech pridu druhi aj a detmi. nevieme teeda, ako bude vyzerat zasadaci poriadok, a kto vlastne pride..
Odpovedať
Profilova fotka
no dupinka to budete mat teda horsie...ale urobte to tak...ze si vytlacte aspon menovky tych ktorych mate istych...a ostatnych dorobite potom, alebo druha moznost...vytlacte aj alternativne moznosti...a potom ich jednoducho vyradite...ale s tym zasadacim poriadkom to bude horsie, to budete musiet asi riesit zapochodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My vobec nebudeme mat menovky... Rodicia boli na jednej svadbe s menovkami a ze to bolo hroozne. Vsetci len pobehovali a hladali si menovku. Vy ste uz boli na svadbe s menovkami? Ci je to uz teraz bezne na kazdej?
Odpovedať
ved prave, ale no sa to aj tak vsetko bude do poslednej chvile menit... Dohodli sme sa s prevadzkarkou, ze stoly budu ulozene, ako povieme MY, nie ako navrhla ona. A volime tu druhu alternativu...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka bola som na viacerych svadbach...a ti poviem ze vacsi chaos bol na tej kde menovky neboli. Pretoze si hostia posadali ako chceli, ale stale sa museli posuvat, pretoze predsa len chce byt rodina pokope...akoze deti s rodicmi a kto pribehol k stolu prvy...nevedel obsadit naraz 5 miest a uz tam bola panika...a dalej na prednych stoloch...t.j. pri neveste a zenichovi by mali sediet ich najblizsi...t.j. sestry a bratia, samozrejme ze rodicia...ale co vyhodis tych co si tam sadnu? takze si myslim ze menovky vsetko vyriesia.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze panika moze vzniknut aj s menovkami, ale nejdem sa s tebou o tom hadat. V podstate to zalezi aj od velkosti svadby. Riskneme to bez menoviek. Vlastne my mame predstavu o zasadacom poriadku, ale mama v ziadnom pripade menovky nechcela. Ja vzdy bola iba na svadbe bez menoviek, takze sme to moc nerozoberali
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne...ked si na to zvyknuta...tak to netreba menit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kolko ludi bude na vasej hostine?
Odpovedať
segra mala na svadbe menovky a ludia si to pochvalovali. Mozno tam boli mensie zmatky, ale myslim, ze porovnatelne s tym, ze niekomu sa neuslo volne miesto a musel sediet dalej od svojich,.. Iste, predpoklada sa, ze ludia su natolko uvedomeli, ze si nesadnu na miesta, kde ma sediet to jadro najblizsia rodina, ale nikdy nevies. Je to kvoli oficialnemu uvodu, potom nech si presadnu ako chcu. Tiez je to o tom, ako tych ludi poznas a vies, pri kom sa im bude dobre sediet, s kym si maju co povedat a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Dupinka, suhlasim s tebou. Najblizsia rodina je jasna a ostatni nech si sadnu podla seba, kto s kym chce Myslim, ze pri 40-ich ludoch to nebude problem, skor na vacsich svadbach
Odpovedať
Profilova fotka
nas bude tiez okolo 40 presnejsie 47 ludi. A uz mame predstavu kto chce pri kom sediet, takze vieme presne ako koho posadit. Ak je mensia svadba tak to nie je velky problem :-)
Odpovedať
my mame dokopy asi 70 ludi. Tiez vieme, koho ku komu, ale netusim, ako sa este tie zoznamy ludi pomenia..
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiha dupinka...tak to bude oooobrovska svadba...tak to aby ste ten vencekovy tanec zacali tancovat uz o desiatej :-D aby ste to stihli do pol noci :-D
Odpovedať
stihaaame a nie je az taka velka, v porovnani s takou, kde je aj 120 hosti. Toto bude len najblizsia rodina, ale otcovia su z mnohodetnych rodin, takze len ked pridu tety a ujovia s partnermi, tak nas je tolko..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak 120 hosti...to by uz bolo na mna privela... na takej svadbe nemusia ani uniest nevestu...tam sa hladaju vsetci navzajom :-D
Odpovedať
je to v pohode, rodina sa pozna, tak co... ale to uz je aj na vychode extrem.. 8-)
Odpovedať
Aojte baby, tak as bude tiez 70. Mame menovky, sice to sestry nemali, ale uz teraz vedia ako budu sediet a teta schvalila ako bude sediet ich strana, tak aspon ze toto mme ako tak vyriesene. Malickosti je stale dost, ale tiez mam zoznam a vyskrkavam si to pomalicky :-) Baby uz len mesiac a budeme pani (teda tie ktore to maju 28/4):-D
Odpovedať
no, my to mame o tyzden skor, tiez pisem zoznam, ale zatial to zvladame.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! no ja to mam este o tyzden skor ako ty dupinka:) Ale zatial to zvladam...a normalne som zistila, ze to ze chodim do prace mi pomaha aby som sa nezblaznila:))) ...ale nie je to az take hrozne :-D len poobede po praci ked beham po praci a nieco zhanam tak ma chyta dobry stres..ze co este potrebujem. Lebo ten tyzden po velkej noci uz vela toho nebudem stihat kupovat....lebo budeme doma piect...a piect...a piect :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja vás stihnem akurát prečítať a dosť :-D
Odpovedať
metlonka: moja mamka si zmyslela doma vypekat suche kolace (nekremove) A to aj napriek tomu, ze po skusenosti so segrinou svadbou vyhlasila, ze na nieco take sa uz nahovorit neda... ;-) Tak si viem zivo predstavit, ako to u nas bude vyzerat. Ja sa dnes budem trochu setrit, lebo mi bolo rano hrozne zle, a nechcem, aby sa to zopakovalo.. teraz si na seba musim davat pozor, caka ma fyficky dost narocny vykon (hlavne ten redovy) Preto aj Vam radim: davajte si pozor na seba! VY ste dolezitejsie ako vsetky tie drobnosti, ktore este nemate zariadene, servitky, ktore nemate kupene, uces, ktory este nemate vyskusany... :-N
Odpovedať
Ahoj babulky, u nás v rodine sa zase začína kolotoč toho, čo sa má, a čo sa nemá 8-( moja mamča stresuje, lebo som povedala, že sa možno nebudem prezliekať po polnoci a zvozila som maminu, že si chce ešte kúpiť nový kostým, aby sa ona mohla po polnoci prezliecť!!!! Kurnik, začínam mať fakt pocit, že na našej svadbe sme tie najmenej dôležité osoby.. Ale ja sa nedám! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nic si z toho nerob dupinka...moja mamina je taka ista :) Tiez po sestrinej svadbe tvrdila ze uz sa neda nahovorit na nic podobne...a mame to tu zase :-D Budem musiet na nu dohliadat aby nerobila 100 druhov suchych zakuskov...uz si dohodla take zlate tetusky ktore nam pridu pomahat...takze verim tomu ze napeceme pre pol dediny :-D :-D Bihan chapem tvoju maminu...potrebuje cas aby sa trosku spamatala z toho ze nebude vsetko podla tradicii..ja som maminu na to pripravovala postupne...vies ty si len teraz prisla a mamina cela stastna hrrr sa do svadobnych priprav...neboj zmieri sa s tym...daj jej cas :-D
Odpovedať
bihan: ja som mala podobny pocit.. Ale zo svokry. Pochytili sme sa preto cez telefon. Ona chcela mat vsetko podla toho ako sa patri, aby ju nedajboze niekto nepoohovaral (zvyky zpred pol storocia..). A co sa nedohodlo podla nej, sa nedohodlo vobec. tak som jej povedala, ze ja dohody dodrziavam a ked sa jej nepaci, ze ustupuje (hoci vseci robime kompromisy) tak nech sa nestara vobec.. Segra s mamkou tiez vymyslaju, co si este na prezlecenie oblecu, ale pri tom vsetko mi je to uz jedno.. :-S Je to NAS den, tak si to vsetko cakanie nan nenechajme pokazit!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... kde ste vsetky?? To uz u vas vrcholia vsetky pripravy...ze nemate kedy pisat? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?