Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
u nas sa tancuje venčekový - to je posledný tanec v svadobných šatách a potom si dám tie moje spoločenské šatôčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je tiez ten vencekovy tanec...je to ako posledny tanec pred zacepcenim...v svadobnych satach...
Odpovedať
Profilova fotka
len po zacepceni mi daju namisto zavoja na hlavu satku a mojmu drahemu klobuk...a potom odchadzame sa prezliect...
Odpovedať
no u nas sa asi ani nedava šatka, tancuje su už ale bez závoja.
Odpovedať
u nas sa nevesta po zacepceni prezlieka do kroja. ja zacepcenie mat nebudem, proste sa len prezleciem do kroja a potom v sprievode prveho druhbu tancujem s nim ako prvym redovy tanec v kroji, postupne sa vystrieda cela rodina a zbiera sa pritom mladym tzv. vysluzka.. Kedysi kym nevesta sla prezliekat saty, mladi slobodni chalanitancovali s vienkom okolo flase tzv. druzbovsky tanec, ale kedze mladych vela nie je a ani to uz nevedia tancovat, upusta sa od toho
Odpovedať
no toto chceli aj u nas,kedze Mino je z Michaloviec. Ale ťažko je našej hudbe hrať redový tanec. Tak sme nechali naš venčekový. Tiež sa dáva výslužka (budem tancovať aj tri kolá :-D)
Odpovedať
joooj, tak to aj ja. Vybrala som si fajne pohodlne cizmy na redovy, nech ma nebolia nohy, lebo menej ako hodinu to nebude... :-D
Odpovedať
taku svadbu som uz zazila a nechcela by som byť v roli tej nevesty :-) :-|
Odpovedať
noo, my salene vychodnare sme ta toto zvyknuti.. Tesim sa na svadbu, ze sa vytancujem, urcite nebudem len sediet, ale sa aj zabavim, no budem sa setrit na polnoc.. A ze ma potom budu boliet nohy? Nech, aspon si mozem povedat: viem preco a stalo to za to! Vydavam sa len raz, tak si to odtancujem :-)
Odpovedať
dobre ranko :-D takze vencekovy sa tancuje v svadobnych satach? ja som myslela ze az prezlecena, len sa mi to zdalo cudne, ved sa spotim... no tak to je dobra sprava. dufam, ze ma nesfuknu doma
Odpovedať
Ahojte baby, no u nás sa tancuje v svadobných. :-)
Odpovedať
baby si predstavte odlomilo sa mi z predneho zuba, asi ma porazi ]-( ale kolegyna ma ukludnuje, ze radsej teraz ako dva dni pred svadbou :-( neviem ci mam plakat alebo sa smiat. hned som volala zubarke, ale ze do maja maju plno, tak som na nu vyrukovala ze sa o mesiac vydavam a hadam ma nenecha bez zuba. myslim ze to pomohlo a zajtra sa idem ukazat... a kde ste vsetky? dnes tu je ticho
Odpovedať
Článok sa načítava...
marcellinka: mne sa stalo nieco podobne, ale na stolicke, patka vzadu, takze to nie je vidiet, ale aj tak to nie je prijemne, kedze nemozem jest na tejto strane. tiez maju u zubarky plno (co nechapem - tolko zubarov kade tade a vsade maju plno?? ), ked som povedala, ze mam svadbu predo dvermi, tak si najde cas. Bude to ale tyzden pred svadbou, ked dojdeme domov, kedze mam kartu este tam.
Odpovedať
ved aj ja mam zubarku v spisskej, byvam v presove a robim v kosiciach, no aby som to mala jednoduchsie :-) . ale zubarku si nechcem menit lebo je vyborna, ale casom budem asi nutena... najhorsie ze s tymi prednymi zubami je to komplikovanejsie, dufam ze to pojde hladko...
Odpovedať
ked Ti ju dobre upevni k zubu, nemala by vypadnut...
Odpovedať
no nemala by
Odpovedať
neboj, bude dobre, uvidis :-)
Odpovedať
uz som to rozdychala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky ;-) nestraste tu so zubami...ja tiez cakam co sa este stane na poslednu chvilu... ale vo vasom pripade sa to este da zachranit...este mate cas... nebojte vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
ahojte baby, no tie zuby - postrah. Ja som objednaná na štvrtok. (dúfam, že to bude len prehliadka). konečne mi dorazili servítky, spravím lepšiu fotku a šupnem ju do albumu :-) (jááj bledožlté so zlatým a bielym)
Odpovedať
dzupinka: so zubami to bude v pohode, neboj.. a tie servitky su krasne!! ;-)
Odpovedať
Dobre ránko, baby mne včera konečne prišli svadobné šaty :-D jupí a sú nadherné, presne taký typ ako som chcela, ešte si ich musím dať trochu zúžiť, lebo som si pridala 1cm na páse a teraz je navyše, ale už ich mám, som taká šťastná ;-), tak a teraz sa už môžem vydávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Soni! Tak to je super, že Ti došli šatičky a sú podla tvojich predstav. Aj moj drahy sa už moje ženiť. V sobotu sme konečne boli vyberať oblek a topánky. Bola som celkom prekvapena, aky to malo hladky priebeh. Myslela som, že to bude vacší problém. Takže kupili sme oblek (bez vesty), bielu košeľu a červeno-čiernu kravatu. Ešte ostáva zohnať "popolnočnú" košelu. Soni, prajem Ti všetko najlepšie k meninkám, nech sa všetko vydarí podľa Tvojich predstáv a splní sa Ti, čo si želáš.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... ako sa mate? nervozita sa kazdym dnom stupnuje, vsak? Ja sa normalne bojim pozerat do kalendara...a dost mi vadi ta velka noc, pretoze su to 4 dni, cez ktore nic nikde nevybavim :-S Takze to budem musiet stihnut este pred tym... Mirka a nemal by mat zenich bielu koselu a bielu kravatu? Az po pol noci moze mat farebnu...ale to su len take zvyky...nemusi sa toho drzat kazdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Metlonka! Presne tak, nervozita sa stupnuje a nic nestiham... :-( My sme kvoli velkej noci dali termin o tyzden neskor. K tej zenichovej kravate - biela? Nie ze by sa mi nepacila, ale splyva mi s koselou a moc to nie je podla mojho vkusu. Aj predavacka a buduca svokra chceli bielu, ale drahy sa priklonil k mojmu navrhu s cervenou. Najprv som nevedela, aka moze byt kravata a k comu vlastne ma pasovat, ale bola tu niekde debata na tuto temu, tak som sa inspirovala roznymi nazormi...
Odpovedať
Profilova fotka
A vlastne videla som uz rozne farby kravaty, v podstate vsetko je o tom, ako sa komu paci. Aj so zvykmi je to uz volnejsie ako byvalo ;-)
Odpovedať
ahojte baby, tak dupinka dakujem, zecinam si na ne zvykat - celkom sú pekné :-) a som rada že ich už mám, dokombinujem s bielymi. a čo sa týka kravaty, nie je zvyk dávať bielu kravatu. To je len na tom, aké sa každému páčia. To len preto, že nevesta ma biele šaty tak, aby k sebe išli. Lebo aj popolnočná kravata sa kombinuje so šatami :-) a aj ja sa pripájam všetkým soničkám - zdravíčka a šťastíčka a pevných nervičiek do svadby a aj po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej...mate pravdu je to vec nazoru a vkusu...myslim ta kravata:) podla bielej sa rozoznava zenich aby nezanikol medzi chlapmi v oblekoch...ale to je jedno. Nam maju az v piatok poslat obrucky...tak som uz dobre nervozna...stale to predlzuju...asi si nakoniec naozaj omotame pupavy okolo prstov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Metlonka, mrkla som do tvojho albumu a chvalim vase oznamko. Zaujimave a pekne... O obrucky sa neboj. Urcite dorazia nacas, len ta natahuju aby si nahodou nebola kludna pred takym dolezitym dnom ...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mirka:o) presne tak...asi by som s unudila k smrti keby vsetko bolo podla planu :-D ja este musim niekde pozhanat siroku stuhu na auto:( Je tolko malickosti, ktore este treba dotiahnut, ze mi ide z toho prasknut hlava...zacala som si to zapisovat aby som na nic nezabudla 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?