Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj mne uz "padla", majte sa pekne, prijemny vikendik :-) :-)
Odpovedať
babule, aj ja som riesila tuto vec s tym darovanym, pozicanym atd - mne velmi pomohol svadobny salon kde si poziciavam saty: saty pozicane, topanky stare, spodne pradlo nove, podväzok darovany od salonu :-) zlati su vsak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
K vasej teme o kadernicke: U mna sa ziadna skuska ucesu nekona. Jednoducho to moja kadernicka nerobi. V spolocenskych aj svadobnych ucesoch ma bohatu prax, tak sa neobavam vysledku. Ani ked videla moj napad (vid album) vobec s tym nemala problem.
Odpovedať
baby, ja som bola v piatok na skuske siat, dali mi skusobny zavoj a doplnky, nech sa kadernicka rozhodne, co budem brat.. ale nebudem mat skusku, lebo mam kratke vlasy, proste sa len dohodneme co a ako.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby - tak čo pripravené, niektoré to už máme za tri týždne. ja som skušala tri kaderníčky, ale ak mám povedať pravdu ani jedna nebola presne to čo by som chcela, no snáď naostro to bude lepšie. Nejako mi to vôbec nedochádza že za tri týžde bude vydatá, ale musím povedať, že tá prestava sa mi páči :o)
Odpovedať
ahojte baby, tak už to máme za pár :-) tiež sa teším z predstavy, že budem vydatá :-) Aj ked sa mi to zda take nepredstavitelne ale uz sa to blizi :-D
Odpovedať
ahojte. ja si tiez este velmi neuvedomujem, ze o par tyzdnov som uz vydata. :-) zistujem ale, ze sa mi bude tazko lucit s mojim priezviskom, asi budu aj slzicky... predsa len clovek je skoro tri desatrocia s jednym menom a zrazu sa ho uplne vzda... z lasky k mojmu buducemu muzovi to vsak rada urobim.. drzte palce, dnes mam dovolenku a ideme vyberat mamine nejake pekne oblecko na svadbu. ;-)
Odpovedať
tak shirley drzim palce, my sme uz zaodetí, takže už len čakáme na ďalšie termíny, ktoré bude treba vybavit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mám za pár ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky... myslim ze vsetky aprilovky to mame za par ;-) my sme si boli v sobotu pre obrucky, jupiiii, tesim sa.... su krasne
Odpovedať
hm, ani ja si nejako neuvedomujem, ze je to za par... Ale ta predstava sa mi paci.. :-) Dnes som porozdavala oznamka v praci a vsetkym sa pacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
my dnes rozdavame posledne oznamka osobne a posledne taktiez posielame postou a budeme to mat vsetko rozdane...
Odpovedať
Článok sa načítava...
jááj baby, to je super. Nam sa vsetko zacne na Velku Noc aj obručky uvidíme až vtedy :-( ale hlavne že to už máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte stále nemám tie poháre :-(
Odpovedať
no aj ja by som si mala zavolat asi do salonu ci dorazili, lebo my si ich máme prevziať den pred svadbou :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule:) dzupinka my tiez este nemame obrucky...nieco nam zase na nich dokafrali...tak dufam ze to nakoniec stihnu urobit na termin:(
Odpovedať
metlonka neboj, moja polovička povedala, že si dáme kvietky z púpavy :-D Ja som sa pýtala, či naše sú v poriadku, keďže ich bola vyzdvihnúť nastávajúca svokruša.
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi nahodou povedat ako je to s volnom ktore je zo zakona, koli vybavovaniu papierov na sobas?? Mame zo zakona jeden den volno na vybavovanie papierov?
Odpovedať
Profilova fotka
metlonka, myslíš platené? akože paragraf?
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne to ... niekto mi to spominal, len nie som si ista...
Odpovedať
Profilova fotka
Nechcem vas sklamat, ale myslim, ze zakonne volno pred svadbou uz nie je. Byvalo, ale zrusili to. Este to skusim overit ;-)
Odpovedať
metlonka myslim, ze budeme mať nárok jeden den pred svadbou (teda piatok alebo mzuzka - štvrtok) :-)
Odpovedať
baby m,ne sa zda ze teraz je to tak ze zo zakona mate narok na jeden den neplateneho volna ale podla mna vsetko zavisi od zamestnavatela ako sa s nim dohodnete
Odpovedať
Profilova fotka
aha...tak to ste ma veru nepotesili:( musim to nejako zistit...
Odpovedať
no teraz som to pozerala v zákoniku práce - je tam volne ale neplatene, bez nároku na mzdu.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha...dik dzupinka... to mi nevadi...hlavna vec ze mame narok na volno bez toho aby som si minala dovolenku....tu budem este potrebovat:(
Odpovedať
no no ja som si tiež už dosť z dovolenky vyčerpala :-( Ani by som neverila, že je okolo toho tolko vybavovačiek :-) ono príjemných keď to všetko vychádza podľa predstáv
Odpovedať
Profilova fotka
presne aj ja...dovolenky mam malo...a potrebujem aby mi zostalo na svadobnu cestu:))) a este nieco na leto... a kedze od oktobra uz budem doma...tak nemam narok ani na celych 20 dni...:(
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, ospravedlnujem sa za chybnu informaciu. Aj ja som to uz nasla. Tu je to priamo zo zakona: Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné voľno s náhradou mzdy v sume jeho priemerného zárobku alebo bez náhrady mzdy najmä z týchto dôvodov a najmenej v tomto rozsahu: e) vlastná svadba; pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na jeden deň
Odpovedať
Profilova fotka
tak z toho som jelen...tak je to platene alebo nie? Zrejme to nechali na zamestnavatela...tak to sme teda vyhrali:(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?