Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ty to mas perfektne vymyslene dupinka :-D marcellinka to spodne pradielko by malo byt uz pod svadobnymi satami...aj ked si neviem predstavit kto by sa zmohol po svadbe na nieco viac ako spadnut do postele a spat:)) skor si ho asi nechaj ako prekvapko na dalsiu noc...myslim si ze v skutocnosti je az ta dalsia noc svadobna :-D
Odpovedať
a ked sa pojdete prezliect :-D a hostia budu cakat :-D a vy nechodite :-D a nechodite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka - ja tiez este nemam popolnocne saty... moj drahy si chce dat rifle, lebo on sa z oblekom moc nekamarati... a nechal y si nejaku koselu, takze ja sa nemozem k nemu vyfintit ako princezna... a ani by som si take nejake moc "pekne" saty nekupovala, nevyuzila by som ich, uz som rozmyslala ze si kupim len nejaky top a sukienku...
Odpovedať
ano dupinka už si to písala, ale od vtedy sme som popísali kopu informácií až mi to vypadlo :-D
Odpovedať
ja by som to s popolnocnymi satami na vasom miestne riesila nejakymi ciernymi kokteilkami, ktore sa potom daju pouzit na nejaku party, oslavu apod.. (uz len modifikujes doplnky) No a milemu nejaku koselu s rozhalenkou (aby sa chudak neskrtil cely den kravatou) a cierne nohavice. To tiez vynosi na rodinnych akciach a nieco elegantnejsie predsa clhlap mat musi... Jankazaba: ja by som nebola velmi nadsena, ze moj chlap nema nic vhodne do spolocnosti, ked bude treba musi sa vediet vhodne obliect, ci sa mu to paci alebo nie. Asi by ani on nebol nadseny, keby mu prisli na svadbu ludia v rifliach a mikine... ( moj osobny nazor)
Odpovedať
No to je super :-) s tym sexi pradelkom noooo to asi az na druhy den, ked bude "klud" a budeme vo svojom :-) popolnočne šaty som mala len raz oblecene, a poriadne ich nikto nevidel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, to bola jeho prva reakcia, ked sme sa bavili, co po polnoci... ja ho neberem uplne vazne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka preco si si zrusila foto? inak suhlasim s tebou, tiez by som nebola nadsena keby sa moj drahy prezlecie po polnoci do rifli...jedine ak by svadba pokracovala na diskoteke :-D
Odpovedať
lebo na tej foto nie som sama a nezdala sa mi vhodna...
Odpovedať
No ja som zažila svadbu kde prišli aj v rifliach, bolo to divne, ale čo mali robiť s chalanmi v puberte. Sestrini chlapci sa mi hrozia, ze pridu v rifliach, len sestra ma pre nich pripravene veci, takze niet sa coho obavat :-)
Odpovedať
ja by som nechcela cierne saty, a prave ze ciernych som videla plno... chcela by som sivo strieborne... aj viem ake, ale nikde som take nenasla :-( zatial...
Odpovedať
musiš vybrat inu alebo z nej vystrihnut Tvoju čast :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tiez povedala kamosom, ze budem rada, ak pridu cca o pol desiatej, pogratulovat, kolaciky popapkat a pod., ale nebola by sióm rada, ak by prisli v rifliach.... Tak slubili, ze dojdu v nohaviciach a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som bola aj na takej svadbe, ze po urade isli zenich nevesta a rodicia na slavnostny obed a potom sme my "ostatny" prisli sportovo obleceny - to bolo okolo 16tej, oni sa tiez prezliekli do sportoveho-okolo 18tej a bola zabava az do rana... nebolo to najhorsie, ale ja by som taku svadbu nechcela...
Odpovedať
No my sme isli tiez tak na svadbu a pekne vsetci sme sa slusne obliekli. To sa nepatriii
Odpovedať
ide o to, ze tie fotky, ktore mam, maju velku kapacitu a nejde to zmensit, kedze su v jpg. Aposn mily mi tak povedal....
Odpovedať
Profilova fotka
skus si ju zmensit, kazda fotka sa da zmensit, povedz svojmu drahemu:)
Odpovedať
No tie jpg. čkové súbory sú dosť veľké to je pravda, ale z tej fotky môžeš spraviť výrez tlačítkami ctrl Y a potom si ten výrez nejako uložiš a to by sa malo dať použiť.
Odpovedať
moj drahy tiez nie je oblekovy typ, ale uz veru by so nikto nedonutil obliect si na vlastnu svadbu rifle, aj ked uz po polnoci... ale vsetko zavisi od vas, ak by sa prezliekli vsetci svadobcania, mohlo by to byt zaujimave
Odpovedať
keby vsetci svadobcania boli v rifliach, co si myslim, ze na klasickej slvenksej svadbe s tetkami a ujkami... asi tazko, to by uz vyzeralo ako na party, nie na svadobnej hostine...
Odpovedať
nejako sa mi to podarilo, ale nic extra to nie je....
Odpovedať
no taka svadobna party nemusi byt zla, aj ked ja osobne si to neviem predstavit a v tomto smere som trosku konzervativna :-N
Odpovedať
no, to sme tu asi viacere....
Odpovedať
uz ste sli domov ? ak ano tak prijemny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este tu, len tak "surfujem" po internete, hladam nejaky pekny uces, bududci tyzden idem kadernicke, tak aby mohla nieco vymyslat...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam zelam krasny vikendik... ;-)
Odpovedať
tiez idem v pondelok na skusku tak uz mam nejake obrazky vytlacene...
Odpovedať
baby, vy mate tak skoro skusky ucesu? a beriete si aj zavoj? ja planujem skusku ucesu tak 2 tyzdne pred svadbou, aj so zavojom, ktorx budem mat pozicany
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola u kadernicky minuly tyzden, teraz jej idem len poukazovat nejake obrazky...chcela aby som jej doniesla zhruba ako by som chcela mat vlasy... je to kamoska, takze tam chvalabohu mozem ist kedykolvek... :-) a taku oficialnu skusku mam 16.4. - a az na tuto si beriem zavoj
Odpovedať
ano beriem si aj zavoj ale nie ten co budem mat. ja uz tiez idem. majte sa krasne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?