Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
dzupinka - gerbery su veeelmi citlive kvety. ale ked sa dobre upravia, da sa drotik a hlavne, dodaju Ti ich cerstve, tak sa nemas coho bat... A co sa tyka behaciek, sme na tom podobne. Vcera som si kupila spodne pradielko. Chcela som, aby ma mily v nom videl ako prvy, a kedze mi so satami budu musiet pomahat, "vybalila" som to na neho vcera. Ocividne to bola dobra kupa... x-)
Odpovedať
No to je dobréééééééé. Ja som este nepozerala po pradielku, ale tiez to funguje stači ked som si skúšala samodržky :-N
Odpovedať
no ja mám problém s výzdobou, lebo môžem ísť zdobiť až sobotu a chcela som byť pri tom, čo je v sobotu dosť nereálne, tak neviem čo vymyslím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka ja som na tom presne tak isto :-( Tiez tam mozem ist az v sobotu...a kedze to vobec nehrozi...tak sa budem musiet spolahnut na fantaziu mojich sestier:))
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka ... len pozor aby si sa nezaradila medzi nas ...tehotne nevesty :-D
Odpovedať
sice planujeme mimi az buduci rok... Ale ked sa pritrafi skor, budem len rada...
Odpovedať
Profilova fotka
to by bol velmi krasny zaciatok vasho manzelstva...to mi ver ;-) Ale vsetko ma svoj cas...a ked sa to ma stat, tak sa to stane... :-)
Odpovedať
metlonka: presne tak Len ja mam este nejake sluzobne povinnosti, ktore by som velmi rada stihla prv, nez budeme mat miminko a zodpovednost za neho. Lebo partner pol roka moje sporadicke navstevy doma vydrzi, ale male dieta nabok nedas..
Odpovedať
Inak, ako je to s tym pravidlo, ze nevesta ma mat nieco nove, nieco od partnera, nieco pozicane? ??
Odpovedať
Ahojte!!! Hovorí sa, že by mala mať nevesta niečo staré, nové, požičané a modré.. modré sa často rieši podväzkom, požičané šatami a nových vecí budeš mať na sebe asi viac ;-)
Odpovedať
noo, ja ten podväzok razantne odmietam... U nas taky zvyk nie je. A ja som v tomto asi konzervativna, nikdy som to na sebe nemala.. Uz preto som vcera mala triasku, ako sa asi milemu predviest v tom fakt sexi spodnom pradle, kedze viac odhaluje ako zakryva... viem, take ma byt, ale nejako som si nikdy na take veci nepotrpela a hoci mam nejake vyzyvavejsie pradielko, az take ako teraz to nove to nebolo... Uf.
Odpovedať
júúúj.. mne sa podväzky páčia.. a hlavne podväzkové pásy :-D.. ja kom si kúpila krásny podväzok s maličkým modrým srdiečkom, je to pravá čipka s trblietkami... drahému sa bude páčiť... Jemu sa také veci ako samodržiaci pančuchy neskutočne páčia a ja ich rada nosím, lebo sú veľmi pohodlné (normálne pančuchy, čo vytiahnete až pod prsia som nemala na sebe už ani nepamútám... pripadá mi babko-demokratkovské... )
Odpovedať
Článok sa načítava...
No mne svokruša nasla aj take "babko-demokratovske" :-), ale samodrzky su samodrzky. Modry podväzok mi darovali v salone, tak si ho preventivne dám :-D
Odpovedať
ja som si kupila samodržky biele sieťované a som zvedavá čo na to moja polovička lebo čaká že budem mať hladké ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez samodrzky...ale nechcela som biele, mam ich telovej farby...bielu neznasam...dost co musim mat biele saty :-| Ale co uz .... prezijem to jeden den:)))
Odpovedať
no, ja mam samodrzky, rovnako ako sonulienka... ale klasika podvazky nechcem...Asi si vysijem nejake modre srdiecko...
Odpovedať
Profilova fotka
Dupinka, uplne sa stotoznujem s tvojim prispevkom. Tiez nebudem mat podväzok ;-) A vynechavam aj zvyk niečo staré, nové ... Jednoducho, niektore veci si prisposobujem podla svojho gusta.
Odpovedať
kazdy si ma obliect to,v com sa citi dobre.. a asi bynebolo nic horsie ako pocit, ze mi nieco spadne, nieco ma tlaci....
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, ste sa rozpísali ;-) ja mám nevyriešený problém "niečo darované" vlastne všetko je buď nové, požičané, alebo aj staré ale nemám nič darované, čo by som mala priamo pri sobáši. Napadla ma možnosť, že by to mohla byť kytica, veď neviem akú dal urobiť, neviem aká je ani bude a dostanem ju až v deň sobáša :-N čo myslíte, ráta sa? :-|
Odpovedať
myslím, že áno, ja takto beriem topánky (síce kupované zo spoločného rozpočtu, ale milým) no a ja jemu košeľu a kravatu
Odpovedať
No baby suhlasim s Vami, mne nastavajuca svokrusa kupila pekny marhulkovy kostym, ale ja si chcem dat take bordove saty, vsak kedy ich ponosim. Tak som zvedava co nato povie, ideme tam na Velku Noc po oznamka a obrucky :-D
Odpovedať
dzupinka: oblec si to, co chces Ty a v com sa budes Ty citit dobre... Ja to mam vyriesene lepsie.. Nemusim sa zaoberat poplnocnymi satami.
Odpovedať
Mzuzka, myslí, že môžeš rátať aj tú kyticu. Ja počítam zásnubný prstienok. A ešte budem mať aj darované náušnice.
Odpovedať
dupinka a ako to máš vymyslené s tými šatami :-)
Odpovedať
No vsak to, uz som nenapadne kupila s Minom aj ruzovkavu košelu s manžetovými gombíkmi a to sa teda nehodí k marhulovemu kostýmu :-)
Odpovedať
ahojte nevesty, ale vas tu je dnes hojno :-D a kecate o dusu my budeme mat alkohol zvlast na stoliku... a po saty si idem uz vo stvrtok :-D lebo budem mat svadbu mimo. no a vyzdobu som zverila mojej tete, neviem si predstavit ze by som ju robila ja, to by som urcite nestihala vsetko. a to pradelko planujete pod svadobne saty alebo az po... mne uplne unikaju take detaily :-| este ze vas mam, ze mi to pripomeniete :-D a vcera som si bola pozerat sperky a chcela by som mat len nausnice, take dlhe strasove podobne ako mala ywett (dufam ze tak sa pise), trosku kratsie su tie moje. co myslite pasovalo by to k mojim satam. neviem sa rozhodnut :-( naplno sa prejavuje moje znamenie :-( a popolnocne saty stale nic... :-S
Odpovedať
myslim, ze som to tu pisala: uniformy, kedze Vladikje vojak a ja patrim k colnej sprave...
Odpovedať
marcelinka: ja mam na mysli spodne pradielko pod saty... Na svadobnu noc ich snad na sebe nebudem mat dlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja si idem po saty az v piatok, vyzdobu mi robi firma tiez v piatok - piatok bude taky akcny, kedze chvalabohu vsetko mozme zaniest do restiky, tak tam sa budu chystat aj vysluzky, aj torty sa tam daju doniest, aj vyzdoba robit, aj nejake osobnejsie veci do aprtmanu schovat.... a pradlo mam pod saty take svadobne, co som si kupila priamo v salone + podvazok... no a potom na svadobnu noc nieco sexi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?