Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na sestrinej svadbe došlo k podobnému trapasu. ženích netušil čo to je únos nevesty, lebo tam také zvyky nemali, ale my sme to nikto nevedeli. asi po pol hodine, keď sa nič nedialo a blížila sa polnoc, už sme (nevesta a únoskyne) začali byť nerv=ozne, že kde tolko je, pretože od reštiky kde bola hostina sme sa nachádzali asi 5min.peši. Požičala som si mobil od jedného cudzieho človiečka a dúfala, že mi niekto zdvihne.ale v tom prišiel ženích aj s našimi chlapmi, zobral Macu na plece a odišiel. Sranda bola v tom, že Marek musel utekať po peniaze, lebo nemal kto zaplatiť účet. Potom mi rozprával, ako asi po 10min. prišli aj s mojim bráchom za ním, že či mu nechýba žena. A on im povedal, že už tam dlho nie je a asi odbehla aj s babami ku malému(brácho mal u svokr. 1/2roč.syna) , lebo ani nás už dlho nevidel. A oni kukali a nevedeli, či si z nich strieľa, alebo to vraví vážne. Dodnes sa na tom celá rodina náramne bavíme, ako ho volali- poďme ju hľadať do extrému a on ani za svet nechcel ísť, že čo to majú za sprosté nápady, prečo by počas vlastnej svadby chodila na diskotéku :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Baby ani ja nie som za unos, kedze bude aj dym a svetla tak naco budeme utekat niekam, kde bude zafajcene a este k tomu ani neviem kde by som isla, kedze som uz doma nebola v podnikoch ani nepamataaaam
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás dzupinka jedine hotel baník, dole v bare. od DK kde mám svadbu je to asi 150-200m.ja sa únosu určite nevyhnem, lebo sa na to chystajú moje segry,moje kamarátky a aj marekovi kamaráti. takže som zvedavá kto bude prvý.akurát že sa budem dobre baviť, lebo tam v piatky chodia diskotékovať všetci násťroční, takže to bude medzi dcérinymi spolužiakmi :-D :-D a ako mladej neveste ma budú zdraviť, dobrý večer teta. :-D :-D :-D
Odpovedať
mzuzka to budeš mať veselé :-)
Odpovedať
no ved to mzuzka, ze tam mame len ten hotel banik. My to budeme mat na ucilisti, takze bezat sa mi asi nebude chciet. No vsak uvidim, len uz sme to zavrhli, kvoli drahemu, ze kde by to hladal. sestru tiez uniesli a boli z toho len zbytocne problemy, tak to nechcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
môžeš ísť na Lesnú :-D žartujem :-D ;-)
Odpovedať
baby a keby nahodou niekto vviedol taku koninu? Ako by ste sa branili?
Odpovedať
ja ti teda neviem ako by som sa branila ale uz som povedala jednemu kamosovi mojho draheho nech nad tym ani neuvazuju tiez sa mi to nejako nezda
Odpovedať
baby aj ja si myslim ze ten unos je trapny. Vobec nechapem aku to ma pointu - odist z vlastnej svadby a nechat drahu polovicku nech vas nahana po celom meste? Zvlast ked je na kazdych 5-tich metroch podnik... je to podla mna chore, moj nazor... tiez to nechceme mat
Odpovedať
mzuzka, tá Lesna ma nelaka. Vsak som zvedava, lebo chalani, sa hrozia, ze ked nepojdem ja tak unesu zenicha. Len ja som ho upozornila, ze ja nikoho hladat nepojdem. A ja som za to tvrdá palica :-)
Odpovedať
dobré ránko, počujte baby, ten prvý tanec si celý odtancujete sami - myslim len mladomanželský pár alebo sa počas neho ku vám pridajú aj ostatní hostia, ako to poznáte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
etše by som bola zvedavá, alkohol budete mat na stoloch ako to býva zvykom, že napr. džbán bieleho vína, fernet a neviem a to sa tak opakuje..., alebo ako to riešite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, prvý novomanželský tanec bude len pre nás s drahým (inak to nepoznám). Náš DJ potom vymýšľa aj tanec s rodičmi - ešte som nepočula o tom na svadbe. Chápem, ked také niečo bolo na stužkovej, ale na svadbe, neviem...? =-) S alkoholom to bude tak, ako si napísala ;-) Unos nevesty (ani ženícha) tiež neplanujeme. Úplne súhlasim s vami, dievčatá, a nechápem význam tejto "tradície"
Odpovedať
lebo ja som bola aj na takej svadbe kde sa v polovici toho mladomanželského tanca pridali, ale ja by som ho tiež chcela mať len pre nás, ale na to upozorním starejšieho, aby dal pozor, nech sa tam nikto nepridáva, ak by náhodou chcel o tom tanci s rodičmi som tiež nepočula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nebola som tu dosť dlho. chcem sa spýtať jednu vec - aj Vás všetci otravujú či sa už stresujete? mňa sa to každý pýta a ja fakt nemám žiadne nervy. možno ich budem mať z toho že ich nemám. môj priateľ si kúpil vestu a kravatu a začala som mať pocit že ja pri ňom budem úplne obyčajná. a keby ste ho videli stále sa predvádza no úplne šťastný. a pritom si vybral to čo som chcela preňho ja a ešte aj francúzsku kravatu. ja som taká rada že je on rád.
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka my mame prvy tanec trosku netradicny...nechceli sme ziadny valcik ani nic podobne...tak nam zahra Perfect Day od Durran Durran /to sme si sami vybrali a vraj nie sme jediny :-) / ....skoro cely si ho odtancujeme sami....s Dj-om sme sa dohodli, ze asi v tristvrtke pesnicky to zahra tak do stratena a zmeni hudbu na ten povestny valcik...a to urobi tak, ze zacne pozyvat na parket nasich rodicov. Ale my budeme stale tancovat spolu a nasi spolu. Co sa tyka alkoholu...medzi kazdu stvorku sediacich davame nejake vinko, nelako, mineralku, a nieco tvrdsie. Take lepsie pitie ma mat zenich na stole pred sebou...je to taky zvyk, ked mu pridu nejaky znamy zablahozelat, ako sa chodi po desiatej, tak ich z toho ponukne. Tak to byva zvykom u nas... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme prvy manzelsky tanec valcik... a asi sa potom pridaju aj ostatny - utvoria okolo nas taky kruh - aspon tak to u nas byva my mame oktuhle stoly a na kazdom bude nejake pitie - urcite vino a mozno aj nieco tvrdsie to co kto ma rad....
Odpovedať
dík metlonka, my s tým alkoholom to budeme mať podobne, len som si chcela overiť, či to už nebýva inak, hoci každý to má tak ako si to spraví :-D ja chcem mať skladbu bartošovej z rozprávky tri oriešky, myslím že tiež obľúbené ;-) klasika
Odpovedať
Profilova fotka
Krist, to ti teda blahoželám, lebo moj drahy o obleku a topankach este ani nesniva. No dobre, tak 2x bol pozerať topanky v obchode. Nervy zatiaľ nemám ani ja, tiež sa to všetci pýtajú. Mám pocit, že najdoležitejšie veci už sú a do ostatných sa ideme pustiť. Nejako sa to začína blííííížiť a myslím, že nám to už rýchlo ubehne, ked prídu aj veľkonočné sviatky
Odpovedať
Profilova fotka
ano ta je krasna:) dobry vyber:) tu budeme mat ked budeme vchadzat do saly..ked ma moj drahy bude niest cez prah:)) take rozpravkove:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kristin - prepáč, až teraz som si všimla, že som ti v predchádzajúcom odkaze nedopísala meno. Ešte raz sa ospravedlnujem.
Odpovedať
Ahojte baby, no s alkoholom to budeme mat podobne - vinko, tvrde a mineralka a malinovka, priblizne vieme kto pije co. Co sa tyka tanca tak u nas je klasika valcik a potom sa pridavaju do koliečka ostatni. A s tym pytanim, no nech sa pytaju my sa tesime :-D. Ani si to niekedy neuvedomujeme, kedze mame teraz iné vybavovačky :-)
Odpovedať
ani ja nemám nejake stresy, nejak si všetko ide ako má a to som sa ani nenaháňala, :-D , ináč aj mna sa už pomaly začínajú pýtať či ma chytá stres :-) ja už mám svoju polovičku vybavenú na komplet, ešte mne chýbajú svadobné šaty, ktoré by mali prísť niekedy na budúci týždeň a potom ešte k nim doriešiť doplnky a hotovo ;-)
Odpovedať
mirka_mt -z toho ze o obleku tvoj drahy este ani nesniva si nic nerob,moj drahy sice uz oblek mam kupili sme ho este minuly rok v septembri ale to este nema k tomu vestu koselu,kravatu a topanky a ked som mu to vcera hovorila tak mi povedal ze ved ma na to este mesiac a to momentalne nie je na slovensku a svadbu mame tyzden po vas.takze mame asi podobne typy chlapov
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy je uz tiez nakomplet vybaveny...tiez sme zhanali vestu k obleku...ale nakoniec ju ani nebude mat. U nas je taky zvyk ze zenich musi byt v saku az do pol noci...chudacik vlastne bude pozapinany az po krk a s kravatou...takze vestu vobec nevyuzije...a po pol noci sa aj tak prezlecie do druheho obleku...lebo bude mokry ako mys.
Odpovedať
ja teraz rozmýšlam ako to všetko vyzdobím, objednala som si servítky u Jasmine a vlizelín u Baykalac - tak uz sa tešííím kedy to príde, abz som sa realizovala :-D
Odpovedať
dzupinka- ty mas svadbu ten isty datum ako ja.no ja si budem salu zdobit sama a vyzdobu mi spravia v jednom salone len si vpiatok pre nu pojdem a potom to s kamoskami pojdeme ozdobit
Odpovedať
no tak to chceme urobit aj my, len ten piatok sa pojdeme roztrhat :-) saty, kolace - výslušky, výzdoba, spoved a príprava postelí pre hostí a tak. Ale mame pomoc - sestry a nastavajuca svokrusa :-)len rozmýšlam či kvety vydržia od večera piatok - do nedele (chcem gerbery na výzdobu ale to ešte presne neviem. Stále je čo vylepšovať :-)
Odpovedať
no ja tiez v piatok rano pojdem po saty a po vyzdobu a potom poobede pojdeme zdobit salu a u nas je este tyky zvyk ze si nevesta zdobi este aj okolie domu.ale to uz mam dohodnute z mojimi druzickami
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?