Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale zijem v tom, ze bude krasne prave jarne pocasie, len nech sa mi teraz nezacne snivat ze mi na svadbe leje ... inak pravidelne sa mi sniva, ze som sa nestihla objednat ku kadernicke, ze je den svadby a ja mam hrozne vlasy, mam z toho nejake dilema, som to ani netusila :-D
Odpovedať
Ahojte baby, mne sa tiež snívali pred časom všelijaké horory o svadbe. Väčšinou som niečo nestihla, alebo niečo katastrofálne dopadlo. Teraz sa mi už veru dlho nič o svadbe nesnívalo. Ináč akurát minulý týždeň mi kamarátka hovorila, že počula , že na apríl hlásia ešte aj sneženie. Tak dúfam, že to tak nebude, ale dnes u nás v Žiline veru trocha posnežievalo.
Odpovedať
ahojte - ja som sice junovka (presne 75 dni do dna DÉ), ale zaujimalo ma, ako sa citite a co riesite, ked mate mesiac (alebo aj menej?) pred svadbou 8-) vidim, ze hrozostrasne sny nie su nic vynimocne ;-) tak vam drzim palce - hlavne na pocasie!
Odpovedať
Ja mám svadbu v júli ;-) A často sa mi sníva, že ma nestihnú učesať, nalíčiť...to je pocit 8-( a tiež počítam dni, ja to mám za 110 dní :-N
Odpovedať
noo, ja od zajtra za mesiac :-)
Odpovedať
dobre ranko ja este nestresujem :-N dokonca ani to ze nemam saty po polnoci ma nedokaze rozhadzat, keby sa ludia nepytali co chceme ako svadobny dar tak ani neviem ze sa vydavam :-S som zvedava kedy ma to chyti, ale som si ista ze tyzden pred nebudem vobec spat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja to mam tiez za mesiac... a nie som nervozna, vsetko mame vybavene... len musime este doladit svadobny den (kedy, co, ako...) a inac som v pohode... ale som stresant, takze viem ze tyzden pred svadbou budem lietat ako splasena a kontrolovat ci je vsetko ok... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac k tym snom - ja som asi dva tyzdne dozadu mavala tiez horove sny, stala som pred oltarom a nemali sme obrucky, alebo sme nemali hlavny chod v restauracii, mala som uplne ine saty a iny uces ako budem mat, zenich bol v rifliach... no katasrtofa, ale uz sa mi nic take nesnivalo dlhsi cas - chvalabohu :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ;-) Mne sa tiez tie horory snivali uz davno, teraz ked mam uz skoro vsetko vyriesene uz spavam pokojne :-) Aj ked viem ze tyzden pred tym budem v dobrom strese...Normalne uvazujem ci si nezoberiem dovolenku len den pred svadbou...lebo v praci na svadbu uplne zabudnem...a doma sa budem zbytocne stresovat :-D Ale nemozem si to dovolit...pretoze ako poznam moju maminu...tak tyzden vopred bude vypekat suche kolace :-| no co snad to prezijeme.. ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak ako som včera čítala tieto riadky, zasa sa mi túto noc sníval svadobný horor. Ale ináč za bdela vôbec nestresujem, myslím, že všetko podstatné máme vybavené už len také maličkosti.
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že sme tu rozbehli celkom zaujímavú snivú tému :-D , ale môžem vám povedať, že to prejde. mňa to držalo len niaký týždeň, zo 4 sny a teraz vôbec žiadne horory.
Odpovedať
ja si ani len nepamatam, co sa mi sniva. Ibaze sa prebudim nad ranom a potom este zaspin na nejaku tu hodinku, to si pamatam... ale o svadbe sa mi nesnivalo. A vraj vidiet v sne nevestu v bielom nie je dobre znamenie... Ale nechajme sny snami. Uz ste posielali oznamka? Dosli Vam uz aj nejake blahozelania?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my uz sme posielali davno, ale zatial nam prislo len jedno blahozelanie od sestry z UK, alebo je to skor potvrdenie ucasti :-D ale je to nadherne najlepsia je otcova sestra, nema este oznamenie, na hostinu nebude pozvana ale uz nam poslala svadobny dar, take mile to bolo...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sme uz skoro vsetky oznamka rozdali. Blahozelania nam este neprislo ziadne...ale myslim ze je este skoro, to sa posiela vacsinou az tyzden-dva pred svadbou. Aspon u nas... ;-)
Odpovedať
no tak to sa este nacakame
Odpovedať
Ja som tiež dostala len potvrdenie účasti od mojej sestry z UK a svokrovci nám už dali svadobný dar, lebo na svadbe nebudú (júj, kamerku sme dostali, tak sa z nej teším :-D ). Inak u nás sa ešte ľudia hnevali, že som na oznamká dala adresu do Francúzska a nie na Slovensko.. kurnik, bývame vo Fr a aj tak väčšina moju adresu na Slovensku pozná, tak nechápem, prečo takéto niečo ľudí prekvapuje...
Odpovedať
caute ama a katenka aj ja budem mat svadbu 28.4
Odpovedať
a tak este raz caute nemam prave nadanie na pocitace tak caauko vsetky 28 aprilove,ozaj je tu niektora z vas z Trencina alebo okolia co ma svadbu 28.4 2007?
Odpovedať
bihan - kaslat na to, kazdemu sa nezavdacis. Aj ked my sme uz doma v nasom novom bytiku v Nitre, nemame tu este trvaly pobyt a aj tak sme si davali na oznamko adresu "za slobodna" v Presove, kde oficialne este byvame a odkial sa vlastne budeme odpytavat. Myslim, ze je to jedno. Kto bude chciet poslat blahozelanie, tak si sposob najde a jemu jedno, kam to posle..
Odpovedať
my sme si tiez dali len jednu adresu a aj ked tam este nemame trvaly pobyt, uz je to nas domov. cakala som nejake ohlasy ale nikto nic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alusiatko, ja som z trenčína, a svadbu mame 21.4.2007
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez pisali na obalku adresu kde byvame spolu, aj ked tam nemame trvaly pobyt a myslim si ze ak niekto nenapise na novu adresu tak napise na rodicovsku adresu a tam si to urcite najdeme... :-)
Odpovedať
jankazaba-z ktoreho salona budes mat saty?
Odpovedať
my sme to s adresou vyriesli tak ze na oznamko sme len napisali termin a miesto sobasa a na obalky do ktorych sme oznamka davali sme do laveho horneho rohu vytlacili rovnake obrucky ake mame na oznamku (vid albumik) a kedze v nich mame mena tak sme uz pod ne dotlacili len adresu kde spolu byvame
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, k tým snom ja posledný týždeň mám nočné morz, ale nie priamo zo svadby, ale stále sa mi sníva že sa niekomu niečo stal, prípadne niekto umrel no a potom všetci riešia otázku či odvoláme alebo neodvoláme svadbu a najhoršie je že cez deň som akosi strašne ustrašená a neviem prečo
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko - z amarelu - na namesti nad laniusom, su tam velmi mile panie, aj pekny vyber...
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz sme pri tych nocnych morach - mne sa dnes snivalo, ze sa nam v nejakom nakupnom centre stratil priatelov syn... chapete to, pritelov syn, nie nas syn... no horor :-( :-( :-(
Odpovedať
Dobre ranko aprílovky, mám dobrú správu, moje svadobné šaty sú už v Čechách, hurá nebudem holá :-D ešte nebiem či si ich pojdem vyzdvihnúť sama alebo si ich nechám poslať poštou, to bola dnes naj správa ked mi napísali že včera prišli a čo maté nové?
Odpovedať
dobre ranko :-D dala som obrucky do albumu a vcera nam doslo dalsie blahozelanie ale nevieme kto to je :-N
Odpovedať
my sme ešte oznamenia neposielali, lebo sa len tlačia :-| , dúfam, že to stihneme, poprípade blahoželania prídu po svadbe, my aj tak nebudeme mat čítanie blahoželaní :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?