Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky... aky ste mali vikendik? bihan ako sa ti dari? my sme cez vikend objednali vino a alkohol...tak som rada dalsia vec co mozem skrknut zo zoznamu... tento tyzden sa idem popozerat do salonov na saty pre malu druzicku, kedze som nevedela ze ju budem mat, kamaratka mi "ponukla" svoju 4-rocnu dceru...tak jej idem zohnat pekne princeznovske saty... inak u nas je uz vsetko zariadene, len este doladit svadobny den...
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali ísť dnes natáčať na sv.DVD na miesto nášho zoznámenia , randenia a tak a leje a leje ;-(
Odpovedať
dobre ranko dzupinka blahozelam, tak uz teraz sa mozes naplno venovat svadbe a doladovat detaily. no zuzka to je na figu, hlavne ze uz ako dlho je krasne pocasie, ale ked to najviac potrebujete tak prsi. pozeram do kalendara ze sa vam to uz blizi...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, presne tak. volala som s kameramanom, preložili sme to na nedeľu, tak uvidíme čo a ako 8-( už sa nám to kráti všetkým, len niektoré máte ešte zopár dní navyše k dobru ;-)
Odpovedať
no my do 28 mame este kopec casu, aspon sa mi tak zda, ale 13 tu bude uz o chvilu
Odpovedať
Babenky, ja mám zase depku! Ďalšia kamoška mi odriekla účasť, lebo má tatina v nemocnici, svokrovci ma se...u a navyse mam pocit, ze to aj so stahovanim nemáme šancu stihnúť :-( Akoby sa vsetko zacalo zvravat proti nám.
Odpovedať
neboj bihan, zvladnete to. ved hlavne aby ste sa prestahovali vy traja, vsetko ostatne sa da kupit ;-) no a svokrovci to je kapitola sama o sebe, ja mam pocit ze svokrovci boli stvoreni len na to aby nas s...li ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, bihan, ja mám pocit, že nás to asi úplne každú musí stzretnúť. Ja mám tiež z pôvodne pozvaných 48 hostí, len 39 ktorí potvrdili že prídu, švagriná a sestra mi povedali, že neberú synov, ktorí sú v rovanakom veku ako moje krsniatka dievčatá, vymenený kameraman..... veď si zrejme čítala, takže ako to tu čítam, asi nás všetky fázy, čakajú všetky ;-) neboj, dobre bude, ja som za posledný týždeň vôbec nebola ani raz kvôli svadbe v depke. proste asi ma už navštívila fáza bez pochybností, stresov, nervov a popri tom tiež sa ukazujú problémy. zvlááádneš, držím palčeky
Odpovedať
tak ja som stresy so svadbou nemala už poriadne dlho ;-) mala som pocit, že je všetko, ako treba.. len ma to teraz tak trošku prepadlo.. z pôvodných 38 ľudí nám ostalo 30... ale aspoň budú menšie náklady :-D No a svokrovci... tí moji ako keby an neboli z rodiny, to je na tom.. tvária sa, že idú nakupovať oblečko pre mimčo do výbavy, ale keď si od nich potrbueme požičať auto alebo niečo podobné, strkajú hlavu do piesku a vymýšľajú si debiliny... Ale ďakujem vám, babenky, bude aj lepšie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bihan, nestresuj sa prosim ta, dietatku to nerobi dobre :-| Ja viem ... tvrdi to ta prava ;-) Ja tiez uz mam "nervy v kybli"...tento vikend bol taky stresujuci...ale nakoniec sa mi podarilo vsetko doriesit. Mam uz uplne vsetko vybavene ;-) Uz zostava len zopar veci, ktore sa nedaju vyriesit teraz len tesne pred svadbou. A co sa tyka tej kamaratky...tak ju chapem ze nechce prist...nam hrozi nieco podobne v rodine.....tak to by som tak lahko nepredychala :-(
Odpovedať
ahojte baby, nebojte všetko zvladneme a dobre dopadne :-) , nám by sa hodilo aby sme mali 74 hostí, ale máme 4 navyše a naviac sú to deti, ktoré nepoznáme, sú z priateľovej strany,ale ani ich rodičia nie sú im až taká blízka rodina ale jeho ocino ich chce pozvať celú rodinu, akoby nemohli ísť len rodičia, patrične je rozčúleny že ved ich ani nepozná a tak, jeho mamina by ich nepozývala, ale ocino chce, takže bude ešte boj :-S, ale pojdeme ich pozvať osobne len rodičov a povieme že bohužiaľ deti sa nezmestia, ešte vymyslíme nejakú tú diplomatickú reč ;-) blagoželám k obhajobám :-D
Odpovedať
opravujem preklep blahoželám ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no, my máme cca m70 ľudí, naši pozývajú len dospelých, milého rodičia sa rozhodli aj pre deti, ale je ich zo desať..
Odpovedať
fúúú! 10 detí! to teda bude veselo! Moja sesterka malú dcérku ani neberie a jednu kamošku som zavolala aj s malou, lebo bude moja Flower girl... s deťmi na svadbe je kopec starostí, nechápem, prečo to ľudia nechápu a ťahajú ich so sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
my zas mame opacny problem, vychadza nam az 120 ludi, je to strasne moc, ale nejako nemozeme nikoho skrtnut, vsetko je to blizka rodina alebo blizky priatelia, nam by vyhovovalo, keby sa nam pocet zmensil :-N na slovensku sme este nikoho nepozyvali, pojdeme az prideme domov na velku noc, dufam, ze to nebude velmi neskoro... inak sny, ze je den pred svadbou a my nemame vsetko vybavene mam skoro kazdu noc, asi uz riadne blbnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka snov, tak ja som už prešla riadnymi haluškami. Zo tri krát som utekala priamo zo sobáša, raz som si na hrubé čierne ponožky nemohla natiahnuť sv. lodičky, raz sa mi zlomil opätok, tak mi brácho pílil pílkov ten druhý nech nekrívam a raz som sa normálne bila s jednou neželanou gratulantkou, zato že jej dal Marek zdvorilý bozk :-D :-D :-D preto vravím, že ja som fakt prešla assi všetky fázy stavov čo sa dajú :-D :-D
Odpovedať
dobreeee zuzka :-D :-D :-D mne sa nastastie nic take nesniva, aj ked sa cudujem lebo ja si vsetko premietam do snov...
Odpovedať
ani mne sa naštastie nič podobné zatiaľ nesníva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fíha, dievčatá....keď si tak čítam, čo všetko Vás trápi, aj sa pýtam sama seba, vydávam sa ja vôbec o mesiac? Zatiaľ ma žiadne nočné mory nemátajú...to asi preto, že ešte kopu vecí nemám doladených, napr. kedy idem na skúšku šiat, účesu, doriešiť priebeh hostiny v reštaurácii, svadobnú kyticu a ďalšie veci... ešte mám na to necelých 5 týždňov, tak načo sa stresovať dopredu. Nás ani nebude veľa, okolo 24 ľudí, ale čo už narobím, keď z priateľovej strany príde len rodina pozostávajúca z troch ľudí. A ešte mi napadla praktická otázka...keď máte svadbu v kostole, dávate nejaké financie "na kostol"?
Odpovedať
sonulienka, tak to sme dve, ani mne sa , (zatial) nic podobne hrozne nesniva... ;-)
Odpovedať
ja som touto fázou tiež prešla, ale už si celkom nepamätám, čo to bolo.. myslím, že v svadobný deň boli moje krásne biele šaty zrazu cukríkovo ružové (neznášam ružovú) a myslím, že ešte niečo aj s obradom, že sa to nejako zaplietlo pred oltárom, ale fakt to už bolo dávno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked ste pri tych snoch...ja by som vedela tiez rozpravat blaznive historky ktore som zazila vo svojich snoch...ale to bolo este na zaciatku...nastastie ;-) Skoro kazdu noc som mala take akcne sny, ze som sa rano budila zhrozena...a dufala som ze to nie je pravda... potom som ich rozpravala kamoskam a chytali sa za brucho od smiechu...a doteraz sa ma pytaju co sa mi naposledy snivalo take zabavne :-D
Odpovedať
na nieco to mozno bolo dobre: pre pobavenie okolia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to sice hej...ale ja som mala dobre stresy po prebudeni.. :-o
Odpovedať
metlonka bud rada ze sa ti snivaju take zabavne sny. mne sa naopak snivaju horory :-( a to ich vobec nepozeram lebo sa potom bojim :-N dnes to bolo o upiroch, brrr. rano mi chvilu trvalo kym som sa spamatala... ale boli aj take vojnove, vsade kopec krvi, mrtvoly, vybuchovali bomby... to potom vstanem taka unavena, akoby som ani nespala
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti marcellinka nezavidim :-o to musi byt hrozne :-. mne sa nesnivaju zabavne sny, to len ked rozpravam ake somariny sa mi prisnili, tak to vyznie strasne blaznivo...iank je to tiez des. Minule sa mi snivalo, ze sme mali svadbu v takej obrovskej telocvicni. Cela telocvicna bola rozdelena na dve casti volejbalovou sietou a na druhej strane bolo asi 100 nemcov!!! Mali tam nejaku oslavu a strasne vrieskali ako to len ony vedia...takze sme sa prekrikovali a vsetci hostia boli zdeseni... a moj prvy tanec som absolvovala v cervenych balerinkach s bielymi bodkami:))) strasne som sa hanbila ze som sa zabudla doma prezut!!! zobudila som sa cela spotena:))
Odpovedať
uf baby, tak to uz je sila....
Odpovedať
no to je sila co sa to deje v tych hlavach ked spime
Odpovedať
a nieco nove ohladne apriloveho pocasia neviete??
Odpovedať
Profilova fotka
no predsa že aprílové počasie je tento rok v marci :-D konečne som si dnes kúpila vrch po polnoci, tak už mám chvalabohu všetko oblečko :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?