Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
My máme fotografku na obrad a fotky po obrade (uvidíme podľa počasia či v ateliéri alebo v exteriéri), foťákov bude na svadbe kopec, tak to potom pozbierame (sesterka je poloprofesionálna fotografka, ale nechcela som ju zaťažovať prácou, ke´d sa má zabávať) a kamerky tam tiež budú (práve nám dorazil sv. dar od svokrovcov - DVD kamerka, tak sa teším ako malá). Som za, že DVD pozerá málo ľudí... kazetu zo stužkovej som videla snáď len dvakrát za tých sedem rokov...
Odpovedať
Sestra pustala video kazetu svojmu synovi, lebo on tak rad pozeral na maminu a vzdy ukazoval na brusko, ze aj on tam bol a od vtedy ako synak vyrastol, tak to nikto nepozera. :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dve kazety - jednu stuzkovu a jednu promocie... stuzkovu som pozerala raz - ked som sa drahemu chvalila aky sme mali program a promocnu ani raz... bracho ma dvd zo svadby, je uz dva roky zenaty este to nevideli... tak hlavne preto, ze sa to moc nepozera, tak sme to zrusili, najali si profesionalneho fotografa a budeme mat (dufam) super fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes sme stihli dohodnúť menu, dohodnúť sa na niakých detailoch s aranžérkou priamo v DK a ešte som aj zabehla na 5minutiek do solárka :-D
Odpovedať
a co fajne ste si vybrali? ja zacinam so solarkom v pondelok a 26 idem na skusku na uces aj make-up, tesim sa. no ved presne preto ze nikto tie kazety a dvd nepozera tak si myslime, ze su to vyhodene peniaze... a preto mame fotografku aj na obrad, chcela som aj na hostinu ale nakoniec nebude.
Odpovedať
dobre ranko 8-)
Odpovedať
Dobré ránko, ja som bola včera prvý krát na solárku, už to na mne aj trocha vidieť, tak som celkom spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá:-) Neviete náhodou ako je to s krížikom, keď máte svadbu v kostole? Nič nám na fare nespomínali, ale počula som, že niekedy si ho treba priniesť. Posledné stretnutie máme až 2 dni pred svadbou a to sa mi zdá neskoro, aby som ho zháňala....ďakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, už môžete porovnať, ako sa vydarili obrúčky, podľa obrázka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka, pekne obrúčky:-) také netuctové, fakt zaujímavé:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvy, nam kazali si krizik doniest, lebo oni sice maju v kostole krizik ale ti ho len pozicaju... mzuzka: krasne obrucky :-) take som ani nikde nevidela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujem Janka, asi si zavolám na faru a overím si to:-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - fakt zaujímavé riešenie. Čo máš v tom strede, malé kamienky? Aj ja som dala dnes do alba naše ale sú úplne klasické.
Odpovedať
Zuzi, veeeeľmi pekné obrúčky, fakt origoš :-D My sme mali v obrúčkach jasno od začiatku.. chceli sme úplne jednoduché, ako moja mamča povedala "klasické". V konečnom dôsledku som ich vybrala ja, lebo som skúsila naše (sú oblé), nejaké ploché (strašne ma škriabala na prste) a nejakú vzorkovanú ale táto sa mi páčila hneď, drahý skúsil, páčila sa, tak sme ich rovno objednali. Nemám rada žlté zlato, takže farba bola jasná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bihan...zajtra odchadzame na vikend do BB....tak si tam pojdem omrknut nejake popolnocne satky. Som zvedava ci tam nieco najdem. Ty sa kedy vracias na Slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
kristin- v strede je briliantík kamienok a dva malinké zirkóny po kraji
Odpovedať
Ahojte baby my už tiež mame obrúčkyale nemôžem dať foto lebo ich má drahý, máme tiež uplne hladké po krajoch je žlté zlato a v strede biele, ja mám s takými troma malými bielimy kamienkami a drahý bez a vo vnútry máme ešte gravírovanie. Včera som začala chodiť do solarka aby som nejak vypadala :-D . Ale ani trochu mi to zatiaľnevidno, takže musím chodiť ešte pekne dlho asi kým niečo na sebe zbadám
Odpovedať
juuuuuuuuuuuuuj babule, uz sa nam to blizi :) co vsetko este musite zabezpecit? a co uz mate?
Odpovedať
nezbednica: kolkokrat je podla odporucani potrebne navstivit solarko, na ako dlho jednu kuru? Ja chcem bud. tyzden zacat... Podla opisu obrucok mame my tiez nieco podobne ako su tie vase Co sa tyka priprav, kupila som si svadobne pancuchy , take s krajkou na stehne, bez podvazkou, toto lemovanie to vlastne nahradza.. Tiez som sa tento tyzden pustila do pripravy vyzdoby ( v sale mame vyzdobu zabezecenu, toto je skor na vchodove dvere bytu, schodisko,..) Este pripravit vyzdobu na auto a kupit si spodne pradielko. Juj,. uz sa to bliiiizzzziiii!! 8-)
Odpovedať
ahojte babizne chviľu som tu nebola a mám čo čítať :-) , my sme konečne včera kúpili mojmu drahému topánky a ja som si našla popolnočné šaty, síce nakoniec úplne iný štýl ako povodne som chcela aj farbu, ale sú tmavo - olivovo zelené a možno na vešiaku nevyzerajú až tak ale ked som si ich obliekla tak to bolo super, tak jedny už mám ešte tie svadobné :-D , dúfam, že čoskoro prídu ináč s tým staraním sa do svadby, mojej mamine dosť dlho trvalo kým pochopila, že sa budem starať do výzdoby a tak, okrem zákuskov, alkoholu, lebo moja sestra to nechala tak kedže všetci jej do toho kecali tak sa nakoniec vzdala :-) , priateľova mamina sa trochu vyplašila ked sme jej oznamili že budu zákusky formou šfedskych stolov, šoková terapia :-D , ale na šťastie moja polovička vždy stojí za mnou a tým čo sa dohodneme :-D , ešte že tak
Odpovedať
Ahoj dupinka ja som začala piatimi minútami podla odporúčania a mala by som tam chodiť najmenej dva krát do týždňa ale ideál by bol 3 krát do týždňa asi tak 3 týždne a potom pár krát tak raz za týždeň na udržanie. Uvidím ako mi to pomôže a či mi to vobec bude vidno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som bola dnes 3tí krát na 5min a už to troška vidno, ale fakt troška. Budúci týždeň idem utorok a štvrtok po 10min a ten ďalší týždeň 1x 15min a potom sa už svadbím, takže by to malo byť tak jemne vidieť. Nechcem byť veľmi tmavá, ale len nech nesplývam so šatami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky, idem sa k vam pridat, my to mame na 28.4, uf, strasne rychlo to zbehlo :-D pripojim sa k tematu solarko: ja som dnes bola druhy krat, uz mam za sebou 9 minut, ale moc sa nechytam .. inak, nasla som na jedenj stranke dobre rady pre zdrave opalovanie v solarku, pridam link: http://www.solarko.sk/solarium.htm
Odpovedať
ahojte baby, marcelinka - tak uz mame za sebou obhajobu. supeer a teraz ideme k nam vybavovat matriku. obrucky mame a videla som aj nase oznamko, kedze ostatne mame na vychode.
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem dzupinka
Odpovedať
dakujeme mzuzka :-)
Odpovedať
No my uz mame vybavene: moje svadobne saty aj popolnocne, topanky, zenichov oblek aj s topankami, satocky pre druzicky, salu, jedlo, fotografa, kameramana, DJ-a, ubytko pre hosti, kolaciky a torty, kytice a vyzdobu, oznamka su uz porozposielane, svadobný vláčik (namiesto limuzíny :), obrúčky budú hotové tento týždeň. Ešte musíme: perníčky pre hostí (darčeky), upresniť hudbu akú chceme mať, upresniť harmonogram a zábavné aktivity ktoré budeme mať na svadbe, domyslieť zasadací poriadok, vymyslieť s kaderníčkou účes - za 2 týždne, make-up, dohodnúť sa na svadobnom pochode, a - zacat trenovat tanec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no ja sa musím niekomu vyžalovať - dnes sme mali stretnutie moji rodičia, rodičia môjho drahého a my dvaja - a zase som z toho vyšla tak - že všetko zbytočne dramatizujem - načo si zo všetkým robím strarosti -už ma to nebaví, stále mi niekto niečo vyčíta - že to tak prežívam - mne sa nezdá že by to bolo až také zlé - nechcem sa dostať do situácie - že by tam malo byť a nebude lebo som na to nemyslela. máme už takmer všetko vybavené - v podstate všetko a už som sa chcela s nimi len dohodnúť na detailoch a oni sa do mňa pustili, že to nemám siliť - neviem či je to len u nás tak, alebo má aj niektorá z vas podobný problém, ale poviem vam príšerne mi to lezie na nervy. no a teray niečo pozitívne - za necelý mesiac sa vydávam - ja sa tak teším :-D
Odpovedať
ksb: ahojcek - mame v rovnaky den svadbu, pocuj, netrap sa takymito vecami, chapem ta, lebo mne sice do toho nikto nekibicuje (s drahym si to cele financujeme aj organizujeme sami) no ja zas mam take sny ze dovidenia: uz asi sest krat sa mi snivalo ze sme uz mali svadbu a vzdy v tom sne nieco nebolo pripravene. Takze u mna sa to zase takto prejavuje :-D A rodicom aj vsetkym ktori maju "huste reci" proste vysvetli ze je to tvoja svadba a mas ju len raz za zivot (predpokladas - ale to im nemusis vraviet :-D a ze proste chces mat vsetko skutocne podla svojich predstav a "tip-top". Musia to pochopit a ak nie tak proste ich s niektorymi detailami nezatazuj - vobec o nich nemusia vediet. Ja napr. tiez nevravim mojmu drahemu ze som uz nakupila sviecky na stoly a svietniky a ze zajtra idem kupit 30 metrov stuhy na stol :-D Proste niektore veci im staci povedat po svadbe ;-) Drzim palec
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?