Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Babenky, práve som pozerala tie héliové fľaše a vo fr sa dajú kúpiť a nete cza ca 50€... aj so 40 balónmi a stužkami... Našla som aj jendnu firmu, ktorá robí balónovú výzdobu u nás v BB, ale ešte so memala odvahu im zavolať a opýtať sa na cenu :-N Máte už niektorá zistené, čo pýtajú za pár bielych lietajúcich balónikov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, neviem ako je to u vas ale v Martine chcu za jeden naplneny balon 15,-Sk (v tom je aj to ze ho upravia do nejakeho tvaru).
Odpovedať
tak to stále vychádza menej, ako kúpiť héliovú bombu a plniť ich sama ;-) Ak rátam nejakých 50 balónov, ktoré len necháme "pricapnuté" na plafóne, až taká hrozná suma to nie je... Dík Veva!
Odpovedať
ja som spokojna aj s tou nasou vzduchovou ;-) aspon budu hore nohami (ako nas zivot:-D)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... vcera to moj drahy vybavil za mna...donesie z prace kompresor a nejake nafukame...vzduchom:)) Viem ze to nebude tak krasne lietat ako heliove...ale aj tak som ich chcela niekam zavesit...takze budu dolu hlavou...presne ako hovoris dzupinka:)
Odpovedať
baby mám doma svadobné poháre!!! :-D Juchúúúú!!!!!!!!!!!!!! A keďže nie sú až také veľké fotky, hádžem ich do albumíka..
Odpovedať
no dupinka musim pochvalit pekneee, to ste sami robili? (ak ano si sikulka)
Odpovedať
nie, dávali sme robiť jednej milej tetuške... Nič vyčačané, také milé a jednoduché ( a aj cenovo dobré)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak práve som si našla 5 min. čas a spísala som si čo vlastne zabezpečujem. a som hotová. rozpísala som si všetky dátumy hodiny kedy čo a kde a som zúfalá. mám plný kalendár termínov a skúšok a stretnutí a pod - fotograf, sála, kozmetika, vlasy, doprava, výzdoba - a to mám všetko zabezpečené už to treba len dotiahnuť, upresniť, potvrdiť, vyskúsať. potrebovala by som hudbu - svadobný pochod na cca 4 min. prosím ak niektorá máte pošlite mi to do IP. prosím prosím.
Odpovedať
kstistin - mám originál sv. pochod na takmer 5 min, IP
Odpovedať
ahojte babenky, tak uz sme doma z vystavy nabztku v NR. No ludi ako .... Vybrali sme sedacku, stol, stolicky aj postel nam tam padla do oka, ale dodacia lehota je 10 tyzdnov, ze na konci maja, na a my sa ideme stahovat na konci marca. Strach a hroza. Takze ale k vystave - mne sa pacilo dost veci. Tajne som dufala, ze by tam boli nejake bytove dopnky, ktore by som vyuzila este pri dekoracii, ale nic tam nebolo. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dzupinka... ja sa tam chcem ist pozriet cez vikend. Viem ze tam bude strasne vela ludi..ale nemam inokedy cas :-o Chceme si tam pozriet nieco do nasho bytika...obzriet kuchynsku linku... Dufam ze mi tam nieco padne do oka..
Odpovedať
Článok sa načítava...
dzupinka: my sme tam boli vcera, vela veci ma inspirovalo... Tiez som cakala bytove doplnky a nic :-( My mame byt v celku zariadeny, spalnu a obyvacku mame kompletnu co sa tyka nabytku, teraz sme sa ohliadali po kuchynskom stole, tak sme si nakoniec jeden vytypovali, tiez je dodacia lehota 6 tyzdnom a to sa nam takto dlho cakat nechce, lebo papkat v obyvacke na stoliku...
Odpovedať
No s tych dodacich lehot sme boli trosku mimo, lebo sme sli hladat postel a ked povedali ze to bude trvat 6 - 10 tyzdnov, tak nam nebolo vsetko jedno. A to ked sme tam isli, tak sme mali strach kde ju dame ked nahodou nejaku kupime :-) No ale teraz musime hladat :-) pekne od zaciatku, aspon sme si rozsirili obzor, ktore postele sa nam pacia. ozaj dupinka nevies mi povedat, ci platite vsetko cez sipo, ale mate podelene platenie elektriny, plynu a "najomneho"?
Odpovedať
dobre ranko :-) kristin krasne ozdobeny je ten stol, a to budes stihat este aj toto robit? ja som vyzdobu nachala na tetu, celkom sa do toho zazrala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka- ja som sa dohodla s reštauráciou, že im to urobím ako vzor a oni to potom urobia na celý stôl. určite by som to nestíhala v deň svadby. sľúbili že to bude presne takto, a všetky vecičky som k tomu obstarala takže hádam to zvládnu. ak nie tak nie. nebudem sa rozčuľovať a prerábať to :-N i keď toto neviem zaručiť ....
Odpovedať
Ahojte babenky, ja som tiez rozhodnuta urobit taky stol doma a potom im to dam ako vzor, pricom my mame moznost vyzdobit salu den do predu. Takze v piatok podvecer budeme ozdobovat :-)
Odpovedať
a maaaame postel :-D tak mame na com spat :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som bola minuly tyzden v jednej firme co mi bude robit vyzdobu, spravili mi na ukazku nejaku kombinaciu na stol... idem sa tam dnes pozriet, tak som zvedava... aj my mozme ist uz den vopred na "miesto konania" a podonasat si torty, zakusky, ozdobit... to je dobre, lebo si neviem predstavit kto by mi to v den svadby robil ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja len že, ak odrátam Veľkú noc, tak to mám už za tri týždne. a ešte nemám toľko vecí zariadených :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, zuzi a ostatné nevestičky! A ako si na tom? Co už máš?
Odpovedať
ahojte babizne včera som si pisala zoznam, čo všetko ešte treba a jeho toho stale ešte dosť :-D po svadbe mi to bude normalne chybať niečo zariadovať, vymýšlať :-)
Odpovedať
Babenky, ako to, že vám ostáva ešte toľko vecí? Ja mám pocit, že už ostávajú len organizačné záležitosti, ktoré sa nedajú zariadiť skôr ako týždeń-dva pred svadbou... Ešte nemám presný počet cezpoľných hostí, ale potom len zostáva zostaviť zoznam pesničiek pre DJ, objednať kyticu (týždeň pred), odniesť figúrky cukrárke, objednať balóniky, vyprať šaty, urobiť skúšku obradu... na čo som zabudla? Aha, vyrobiť zasadací poriadok a ceduľky, darčeky pre hostí sú už hotové a budú na stole a na nich pripevnené menovky...
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve bihan, že tie organizačné veci, ktoré sa robia pomaly všetky naraz. Pokiaľ som robila pol roka pomalinky hento, tamto, tak pohoda, ale teraz zostli len tie veci, ktoré sa riešia tie 2-3týždne pred svadbou a to ma desí :-|
Odpovedať
neboj, Zuzi... zvládli to iné, zvládneme aj my ;-)
Odpovedať
Tak tak baby, všetko sa dotahuje az tesne pred svadbou. Ale tak ako bihan, pise zvladneme to. :-)
Odpovedať
baby, pohodka!!! vsetko sa stiha, len sa netreba stresovat. Lebo v strese toho urobime este menej.. ;-) dzupinka: gratulujem k posteli !!! Dufam, ze prvu noc na nej ste si poriadne vychutnali..
Odpovedať
dupinka, postel este len caka na prvu noc, ale tesime sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak, neviem ktoré si ešte spomínate, ale raz sme sa tu dohodli, že si spravíme spoločnú zmixovanú fotku apríloviek, tak nezabudnite, jedno foto osamote, najlepšie v prírode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nam uz tiez zostavaju len tie "male" organizacne veci... ale ja sa desim aj tych... moj chlap je uz zo mna hotovy, tak som to vsetko nechala na nom - ako kto pojde do kostola, ako z kostola, kto bude robit odvoz z restiky... no toto vsetko treba este riesit, ale nech si to on uzije :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?