Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
TO MI NEVRAV A S KTOREJ CASTI? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
okružná
Odpovedať
nevrav aj ja:-) 49
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pri večierke, 23
Odpovedať
teda to je teda velka nahoda :-), tam sme chodili, ked som bola mladsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my tu bývame len 2roky čo sme si kúpili spolu byt
Odpovedať
tak teraz byvate v Handlovej? dobre som pochopila?
Odpovedať
Profilova fotka
Dzupinka sorry ze vam takto skacem do debaty...ale nejako som sa ocitla v tvojom albume..a zbadala som tam pumpu na baloniky...odkial ju mas?? Ja zhanam balonovu vyzdobu...ale v NR ju robi len jedna agentura...a je to poriadne drahe:( Chceli by sme si to vyzdobit sami...teda aj nafukat...ale nikde nepoziciavaju tie heliove pumpy...
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz áno, ja som rodená v Ha, potom som na pár chví bývala v PD, a teraz zase nazad v HA. Marek je priamo prišelec z PD. asi tak v skratke
Odpovedať
metlonka: no keby bola na helium bola by som happy, ale musim manualne fukat - lepsie ako ustami, skusala som jeden a praskol mi, tak mi drahy kupil radsej tuto pumpicku :-) helium by som mala s prace, ale ked ja sa bojim tych bomb ako cert svatenej vody :-) baloniky budeme mat na palickach, len este neviem ako to dokombinujem do vyzdoby, to len kvoli detom, nech maju co pukat a nejake dame hore hlavou :-D (napr. srdiecka budu dobre vyzerat :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak som to aj ja chcela... hlavne koli detom...viem ze sa im to bude pacit... a tiez som chcela zohnat nejake srdiecka...aj ked je to trosku gycove...k svadbe to predsa patri:))) a to je taka pumpa ako na bicykle?
Odpovedať
Profilova fotka
dzupinka, ty robíš niekde tu v blízkosti? lebo ja som tu v oklí zháňala hélium , ale nezohnala, tak som si kúpila cez net 2plechovky hélia, ale vraj jedna je tak na tri balóny a stálo to 160 korún. /ks
Odpovedať
Článok sa načítava...
metlonka: my sme to kupili v tescu za 129 na oddeleni - party mzuzka: pracujem v NR, takze ani neviem, kde by som hladala heliove flasticky. pracujem v labaciku, ale nemame k dispozicii tu koncovku na baloniky takze nic.
Odpovedať
Profilova fotka
dik dzupinka...pojdem to omrknut do Tesca ;-)
Odpovedať
dzupinka: My bývame za Kauflandom, až hore na kopci, Petzwalova ;-)
Odpovedať
dupinka tak to nie je ten isty, my mame na Skultetyho ulici
Odpovedať
hm, viem kde to je, my sme tam mali jeden vyhliadnutý, ale nakoniec sme našli krajší...
Odpovedať
hm, tak je dobre, nam sa tiez tento nas bytik paci - bol z nich najkrajsi co sme videli a dobre rieseny, ziadna prechodná kupelka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
BABULKY PRIŠLI MI PRÁVE OBRúčKY, KRáSNY DARčEK K MDŽ, Sú PRESNE TAKé AKé NA OBRáZKU, PODLA KTORéHO SME SI ICH OBJEDNALI. JA SA TAK TEšíM!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Super to ti zavidim, velmi sa s tebou tesim:) mi ich budeme mat az tak za 2 tyzdne.
Odpovedať
mzuzka to je super, a ktore ste si presne vybrali - mate tam viac prstienkov. a ešte k tym pierkam to si robila len na skušku? kde si nasla take male kalie? tie sú pekne a dobra cena za pierko :-)
Odpovedať
ahojte babizne akurát som si pozerala, že ja mám 44 dní, budem si musieť trochu švihnúť a podoťahovať to :-D stále žijem v tom že ešte mám kopu času :-D
Odpovedať
mzuzka aj ja by som potrebovala také chutné kálie ako pierka ako ste si ich vyrobili ak to nie je výrobné tajomstvo :-D
Odpovedať
tak tak babenky uz sa to krati a mna zacinaju prepadavat nocne mory :-( uz sa mi sniva, ze som na vsetko zabudla - saty bez kruhu, druzicka bez kosicka, prstene sa stratili no hrôza
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka, veď ten postup na výrobu je tam nafotený. či niečo iné chceš vedieť? neviem, možno som ťa nepochopila. dzupinka, kalinky mi pozháňala kamarátka kvetinárka
Odpovedať
tak to mas dobre :-) idem hladat dalej :-) ozaj kde si davas robit kyticu a pierko v PD? alebo v niektorom nasom kvetinarstve?
Odpovedať
no tom som sa vlastne chcela spytat, kde si zohnala tie male kaly, tak idem otravovat aj ja nejakú kvetinárku :-D
Odpovedať
mzuzka no uz som aj tie Vase obrucky nasla - treba mi len lepsie pozerat :-x
Odpovedať
Ahojt mzuzka, bo si v tom Poľsku?
Odpovedať
Profilova fotka
katka, nebola som , pretože som akurát 24.mala seminár v Ba. A už ani nestihnem ísť :-( a popolnočné oblečko ešte stále nemám a ani neviem kedy kúpim. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?