Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
metlonka gratulujem k mimi. My ideme este len hladat postel do bytu, tak potom ked sa to ukludni dufam, ze sa zadari :-D
Odpovedať
kristin - ja chcem dcéru.. nie je o čom... a najlepšie dve... my máme so sestrou taký super vzťah, že by som ho dopriala fakt každému na svete so svojím súrodencom... A inak tá posledná veta snáď sedí dokonale... ani s rodičmi môjho bývalého som si bohvieako nerozumela a to sme sa ani nemali brať :-p
Odpovedať
Aha ho! Ďalšie mimčo na obzore? :-D
Odpovedať
aj ja pozorujem, ze sa to tu hemzi z mimcami :-D ale to fajn, treba sa starat o populaciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa na mimčo chystáme tento a bud. týždeň, ale nanešťastie sa naši k nám ohlásili na návšetvu, tak neviem neviem. budeme to musieť nejak potajomky, aspoň bude vzrúúúúšo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tak citam...vidim bihan ze sme babam narobili chutky :-D Len do toho....nie je nic krajsie ako slovko "ano" specatite aj takym malym zazrakom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dzupinka....sup sa potom vyskusat nove postielky ;-) Veeela stastia ;-)
Odpovedať
to metlonka: gratulujem k mini. dnes vobec nestiham, takze citam asi kazdy piaty prispevok :-(
Odpovedať
Dobré ránko, už sa mi sem dávno nepodarilo mrknúť a vidím, že je tu kopa noviniek tiež sa pridávam ku gratuláciám všetkým našim aprílovým tehulkám :-) ja už konečne pracujem na oznámení a máme zajednané aj obrúčky :-) , dúfam, že do konca marca všetko stihnem, pretože v apríli chcem už len pokojne čakať a poprípade doťahovať už len nejaké maličkosti bihan šaty som si objednala cez internet, cez tých čechov, lebo som nenašla nikoho s tou kartou a kým by mne ju vystavili bolo by už neskoro, dala som si tie čo mám posledné v albume a dúfam, že to dopadne dobre :-D
Odpovedať
aj ja gratulujem všetkým tehuľkám :-) krsitin: súhlas keď žena nemá syna, svoju nevestu má vysnívanú. Dobré vzdelanie, rodinný typ,... a tiež ako kamarátku, s ktorou si poklábosí, a ktorá pristane na všetky jej nápady.(Aspoň tá moja.) Čo ja zase nie som taká, pretože pre mňa je svokra žena, ktorá porodila a vychovala môjho super manželíka, vždy si ju budem vážiť ako jeho matku a babku mojich detí, a ja sa k nej budem správať ako k svojej druhej matke.. Preto nikdy nepristanem na tykanie. Má moju úctu a vždy bude mať, nech je akákoľvek, povie a urobí čokoľvek.
Odpovedať
nie nemá, ale MÁ IBA syna/ov
Odpovedať
Sonulienka - držím palček, nech to dopre dopadne.. kedy by ti mali šaty poslať? Dupinka - moja mamča tie navrhovala hneď tykanie mojej naj kamoške ( ja si s jej maminou tiež tykám) a tiež môjmu bývalému... mne to prišlo hrozne čudné, ale vlastne je to len otázka zvyku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
dupinka, teda ja este neviem, ci mne navrhne nastavajuca svokruska tykanie, ale u nas doma sme vsetko baby (ocina neratam:-)). Sestry maju v pohode manzelikov a nasi im navrhli tykanie. Myslim si, ze si ich vazia, aj tak ci si tykaju alebo nie. Je to vsetko o ludoch. o tej predstave s tebou suhlasim, u nas je jeden pripad on je studovany a ona nie. Jeho rodicia neprisli ani vnucku pozriet odkedy sa narodila. To je smutne, lebo to dievcatko predsa za to nemoze, ze sa rodicia lubia.
Odpovedať
bihan šaty by mali prísť asi tak tretí marcový týždeň, uvidím, len dúfam, že som si zadala správne miery :-) potom dám hned vediet, bud budem výskať od radosti alebo zhánať náhradné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) diky za blahozelacky...a drzim vam vsetkym palceky aby sa vam to tiez skoro podarilo..ak si to zelate ;-) Co sa tyka toho tykania...tiez si myslim ze je to len o zvyku... Najhorsie je ak ste urcitej osobe dlho pred tym vykali a potom vam zrazu navrhne tykanie...na to sa da zvyknut dost dlho.. Mne sa to stalo so sefom...a potom som sa urcitu dobu...skoro rok...snazila formulovat vety tak, aby som tam nepouzila ziadny clen...hrozne...radsej som ho neoslovovala..a to je potom take neosobne....niekedy to zmeni cely vztah s tou osobou :-| Ak vam niekto navrhne tykanie hned...tak to bezproblemov...myslim ;-)
Odpovedať
S tým tykaním máte pravdu. Ale aj tak, možno to znie konzervatívne, ale radšej by som jej tykala. Lebo netúžim, aby ma brala ako kamošku, lebo pre ňu je kamoška ten, kto jej pritakáva na jej hlúposti, čo ja veľmi neviem.. Ja si poviem svoj názor, diplomaticky, ale predsa. Naši navrhli šavgrovi pri svadbe oslovovanie otec - mama, ale na tykanie nepristúpili.. A myslím, že rovnako budú postupovať aj vo vzťahu k môjmu nastávajúcemu. Ja si ani s vlastnými tetami mnohokrát netykám, a nie to ešľte so svokrovcami.. Je to vec názoru a myslím, že toto sa už na fóre rozoberalo..
Odpovedať
bóože, zase píšem chyby: nie tykala ale vykala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja osobne by som svojej svokre netykala...musela by si to velmi zelat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, trocha som sa odmlčala, ale vidím, že sme sa akosi rozmnožili :-D
Odpovedať
No super sa mi zadarilo, poslat tam tu fotku. Ja som taky antitalent na tieto stroje :-) ozaj mzuzka, ako ste na tom? uz mate rozposlane oznamka? my budeme okolo Velkej Noci behat ako splaseni po východe :-) :-p
Odpovedať
ahojte baby, nestiham citat, riadne ste sa rozbehli :-D zuzka uz mame obrucky, viazia 7,20 g a stali 7 085. ja sa tiez nechystam svokre tykat, iba ak by velmi chcela, ale v nasom vztahu je tolko diplomacie, ze pochybujem ze navrhne tykanie. matlonka aj ja sa pridavam ku gratulantom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super fotka dzupinka ;-) Vidis ze sa ti to podarilo...teraz vas aspon rozozname s dupinkou ;-) dik marcellinka ;-)
Odpovedať
marcelinka tak to je dobra cena za tie obrucky, my sme mali vyhliadnute 7,2 g za 16 000 - to som hned zavrhla, este ze sme nasli take co sa nam aj hodia :-D metlonka: dakujem dakujem dakujem :-D
Odpovedať
ahoj dzupinka, konecne sme obe hodili na forum foto, tak nas uz sanad rozoznaju... Aj som chcela zmenit nick, ale ked ja iny nemam, takto ma vsetci volaju... x-)
Odpovedať
a stym vykanim uvidime ako sa jeho rodicia rozhodnu, neviem ci dokazem tete povedat mama alebo ujovi otec aj ked su obaja zatial zlati. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam s tymto problem, sice mne tykanie priatelovi rodicia navrhli asi na druhom stretnuti, ale mne to pripada dost blbe, vyhybala som sa tomu aby som ich oslovila menom a postupne som im zacala znovu vykat:) a oslovovanie otec a mama asi nebude o moc lepsie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu dzupinka...ale mozno to pride casom a zvykneme si...aj tak si myslim ze po svadbe bude divne svokru volat teta a svokra ujo :-D
Odpovedať
dupinka - vsak to citame rad radom a aspon sa nieco dozvieme :-), a ja si na to teraz zacinam zvykat - to mam pomenovanie kvoli polovicke :-)
Odpovedať
ja som proti osloveniu otec, mama. ja rodicov mam, a dalsieho otca a matku nechcem, dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo dobre:)) , marcellinka...suhlasim ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?