Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
no mzuzka, to je dobra akcia, ze som ju tiez nepostrehla :-), ale nevadi ked uz mam saty nebudem vymyslat. a to plati pre akykolvek salon, alebo aj salon musi byt ich?
Odpovedať
Zuzi, stále môžeš šatočky predať a iné si požičať, ale nebola by to škoda? Ak si si niečo vybrala a definitívne si sa rozhodla, asi si mala svoj dôvod ;-) Tie tvoje sú naozaj úžasné a podľa môjho názoru nemáš čo ľutovať!
Odpovedať
Ozaj zuzi a dakujem za radu tej knihy, uz je vypredana ale ja sa nevzdam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
platí to pre rôzne salóny v okrese PD. nevestičky, dala som do albumu šatky na mne, ktoré ma zaujali a prosím o váš názor, nechať si svoje, alebo zahlasujete za niektoré iné. moc by ste mi pomohli, v mojej nerozhodnosti
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj - práve som si prezrela tvoj album a u mňa jednoznačne vedú tie čo máš. neviem nejako sa mi viac na tebe páčia. tie druhé - posledné sa mi až tak moc elegantno-svadobné nezdajú.
Odpovedať
zuzka nemas co vymyslat. saty su uzasne a aj ty v nich vyzeras uzasne. naozaj si myslim ze nemas dovod poskulovat po inych satach... a na velkej fotke vyzeras uplne inak ako na tej malinkej co mas v pase, krajsia si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem veelmi marcellinka za lichôtku x-)
Odpovedať
Zuzi, tie tvoje svadobné ti fakt neskutočne seknú! a práve tie salónové favoritky č. 1 sa mi páčili na tebe najmenej :-N Podľa mňa nemáš čo riešiť (možno len závoj ;-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mzuzka, môžem aj ja? Poda mňa nemáš čo riešiť, viem, že fotky je častokrát ná, ale okrem tých tvojich ti najlepšie pristanú (asi 3?), tie s tou rozšírenou sukňou a kvetom, a to je štýl asi čo si nechcela....potom tie jednoduché (4), ale myslím, že čipka je krajšia a tie s rozporkom a ku krku ťa tak nerozžiaria... tie tvoje sú podľa mojich kritérií úplne naj, sú úžasné a nemáš o čom rozmýšľať, ja len ľutujem, že som už zaplatila zálohu a nemôžem kúpiť tie tvoje :-( :-D
Odpovedať
"odbehla" som od majoviek...Zuzi, kraaasne su tie co mas kupene a nemas co lutovat...mat taku figuru a moct si dat take uzke ako mas ty...skvele v nich vyzeras a to Ti pisem uprimne ako ze sa Zuska volam ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak by si mala čas, ja by som si ich možno skúsila a zrušila tú zálohu, fakt sú super a nevymýšľaj... :-D
Odpovedať
Ahoj Zuzi, ja sa jednoznačne pridávam k ostatným dievčatám, tie šaty čo máš kúpené sú najkrajšie a veľmi ti pristanú.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby ste skvelé, ďakujem Vám . Začala som mať trocha pochyby aj kvôli tomu, ako som tu už raz písala, môj drahy keď ich videl na fotke na modelke, ale nevedel že sú to moje, (ukazovala som mu ich medzi asi 20timi šatami), tak na MOJE povedal, že tie volány dole sú hrozné. Ale ako vravíte, foto iné, skutočnosť iná a tí čo ma aj naživo videli v tých mojich, každý mi povedal že sú skvelé a nech neriešim. Tak ešte raz vďaka za uistenie :-) pavianca 24.2. idem do Blavy, tak ak chceš pošli do IP telefón a ak mi vydá čas, tak sa stretneme.
Odpovedať
ahoj zuzi, aj mne sa pacis v tych satockach. :-), bude s Teba krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka mne sa tiez najviac pacia tie co mas vybrane... vyzeras ako modelka... ;-) :-)
Odpovedať
dobre ranko aprilovky :-D v sobotu sme boli kupovat oblek. a aj sme kupili :-) drahy bol zlaty, nehundral, bez slova sa prezliekal. nechapala som :-D kupili sme hned aj koselu aj kravatu aj spodne pradlo, takze uz je komplet...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcellinka, presne takto som zírala ja, keď sme boli kupovať košelu. Bez frflania vyzliekal, obliekal, navliekal a ešte sa aj predbvádzal a usmieval. Oni sú to beťári, navonok pred kamarátmi si uťahujú z našich nákupných horúčiek, ale v obchode pred zrkadlom sa radi okukujú :-D :-D
Odpovedať
a bola som aj v salone pozriet si saty a ozdobu na auto, a rezervovat si biely dazdnik (keby nahodou) dufam ze ho nebudem musiet pouzit... a ozdoba na auto sa mi uz nepaci :-( musim vymysliet nieco ine..
Odpovedať
ahoj zuzka. pekny make-up budes mat. aj na skusku ucesu si uz bola? ja to odkladam... dufam, ze sa mi to nevypomsti
Odpovedať
bihan, ta ozdoba na auto je pekna, mozno sa inspirujem... rozmyslam aj nad zivymi kvetmi...
Odpovedať
Profilova fotka
skúšku účesu som mala, keď sme išli na ples. Make up vtedy experimentovala bledý, ale ja chcem tmavší. Tak sme v sobotu trocha špekulovali, ale asi skúsim ešte tmavší ja dám na autá klobúky, takže ozdoby už mám poriešené.
Odpovedať
no mne sa zda uz dost tmavy... a trosku rozziarit ocka by ti este mohla. chystas sa aj do solarka, alebo chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte len začnem, tak začiatkom marca. Hmm, všetky kamarátky mi vravia, že skôr bledší, preto aj ten experiment na ples, ale keď ja si niako neviem zvyknúť na bledé tiene, keď stále nosím tmavé :-| ja sa potom tak čudne cítim.
Odpovedať
pozeram este raz ... podla mna si nemusis davat svetle tiene, oci mas pekne, len trosku iskru im treba dodat. skor iny ruz by som dala...
Odpovedať
Profilova fotka
uvidíme, poskúšame a možno máš pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky, bude ďalší veltrh. Mňa síce už nenapadá, čo by som si z neho odniesla, ale ak ste niektorá nestihli ten predošlý, tak máte šancu ;-) WEDDING 1. špecializovaný prezentačno - predajný svadobný veľtrh 25.02. - 27.02. Milí vystavovatelia pozývame Vás na 3.medzinárodný veľtrh obuvi a koženého tovaru LEDER MODE 2007 a súbežne prebiehajúci 1.špecializovaný prezentačno-predajný svadobný veľtrh WEDDING
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja sa sice vydavam v juli ale aj tak som zavitala do vasho fora. Mam na vas totiz jednu otazku. Nebude mat z vas nahodou niektora kyticu z tulipanov? Ak ano, ozvite sa mi prosim do IP. Dakujem :-)
Odpovedať
zuzka myslis ten veltrh v Kosiciach? rozmyslam ze by som tam sla, ale neviem ci sa mi oplati... boli v BA aj popolnocne saty?
Odpovedať
Profilova fotka
marcellinka : nie v Ke ale v BA v Inchebe. Na tom predošlom neboli popolnočné šaty , len kočele a kravaty pre našich chlapov. Ale tých bol celkom široký výber aj typov aj farieb.
Odpovedať
lebo 25.2. ma byt aj v kosiciach, do BA sa mi neoplati ist ani nahodou... my uz ten zaklad mame, takze neviem ci sa nam oplati... a mali tam ozdoby na auto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?