Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Ahoj Kristin, bola som pozriet ci ma dupinka album, ale nema. Tak to platilo asi pre mna :-) (tie venceky), uz ich mam dokoncene a mali by byt do kostola aspon na predne lavice alebo kazda druha lavica neviem mame ich tam dost :-)a ked ich nebudu chciet dovolit v kostole tak ich zuzitkujem na auta do okien.
Odpovedať
Profilova fotka
sorry za meno :-D -dzupinka.
Odpovedať
dobré ránko, tak ja baby som sa rozhodla že nevysolím toľko prachov za šaty a idem vyskúšať si tie druhé objednať, porpípade taký štýl, dúfam že sa dobre odmeriam :-) mzuzka a prečo by si nemohla byť za princeznú? ;-) , no tá nevesta je super, tak kebyže nestíham pôjdem v jej stopách :-D kebyže sa skôr sústredím na kúpu šiat už som ich aj mohla mať no nevadí, do toho konca marca by mi mohli stihnúť prísť idem hladať také čo mi dodajú do mesiaca
Odpovedať
to nevadi :-D len som zaregistrovala aj dupinku (chcela by som vediet ako vznikla ta prezyvka, ja to mam od buduceho prizviska :-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka drzim palce, aby si to zvladla a aby ti stihli prist... ;-) :-)
Odpovedať
buduceho priezviska :-) - oprava
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka- ja už mám 15 ročnú dcéru,tak by som sa asi necítila dobre v šatkách ako z rozprávky.volila som svadobné šaty na "polceste". Biele, dlhé ale nie zložité ;-) Môj budúci menželík síce povedal, nech si oblečiem na náš deň také, ktoré budú tie naj, lebo je to aj jeho deň, nielen môj, ale keď som sa v takých šlahačkových pozerala na seba do zrkadla, nemala som ten pravý pocit.
Odpovedať
no mzuzka nevyzeráš na takú dcéru :-D tak by mala maminu princeznu resp. už královnú aj tie mali také šaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako v mrázikovi Marfuška anjelik - princezna, nie kráálovna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte potrebovala by som poradit, neviem nikde pozhanat vodovo ruzovy tyl, neviete kde by som v BA zbehnut?dik
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, mala som v albume fotočku s deťmi, ale podla pravidiel fóra, mi ju admin off -la :-( ale ten odkaz od adminky ma trošku pobavil, vraj fotky detí patria na ww modrý koník viete si predstaviť moju pubertálnu "capiňu" medzi tými fotkami voňavých lezúcich bábätiek? :-D :-D keby sa to moja Zuzka dozvedela, tak ma vydedí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a to ešte že sme také relatívne "mladé", ináč by sme mohli naše fotky ukazovať len na geriatrickom :-D Ale Tvoje deti sú zlatučké. tiež by som Vám chcela ukázať moju neterku aká bola rozkošne zlá keď som si vyberala šaty, ale keďže sa na mňa ani nepozrela (lebo som škaredá bosorka) tak je na fotkách len sama a to už by musela ísť do modrého koníka ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte pocula som ze v polsku sa daju nakupit celkom lacne svadobne pierka a ozdoby na auto, neviete mi niektora poradit kde?dik
Odpovedať
Zuzi, to myslíš vážen, že ti admin zrušila foto? Kopec ľudí si tu dáva fotky zo svadobnej cesty, fotky ich domácich miláčikov a neviem čoho a tebe zrušila fotky tvojich detí? to je fakt sila! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no čo už, keď už. ale nevadí, dáme iné fotočky v súlade s pravidllami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smejko to sa ti oplatí kvôli ozdobám do Poľska? veď pierka si môžeš spraviť aj sama, či nie? Inak mi ideme 24tehjo do polska, môžem sa po niečom takom pokukať, ak ti to pomôže ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja nepojdem do Polska len kvoli pierkam ale rodicia tam idu na saty na moju svadbu tak by sme zabili 2 muchy jednou ranou ja fakt nemam cas si ich sama vyrobit.Velmi by mi pomohlo keby si sa pozrela ci tam vobec nieco take maju dakujem
Odpovedať
Zuzi, tak to určite napíš, čo pekného si tam videla. My sa tiež ideme vybrať do Polska a keď budem vedieť, čo kde majú bude sa mi lepšie nakupovať. Ďakujem
Odpovedať
Babenky, to máte také starosti s pierkami? Mne ich urobia v kvetinárstve, biela mašlička s tou zelenou srandou, neviem, ako sa to volá.. vzhľadom na to, že ich budem potrebovať max 20 sa mi to nezdá ako niečo, nad čím by som si ešte navyše mala lámať hlavu
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tiež sa chystám ošklbať budúcej svorky buksus a kúpila som tenkú stužtičku a malé saténové kvetinky. Moja mama sa na to podujala a vyzerá to na vzorke super. Bihan - budeš to dávať len ktorým hosťom? Keď ich máš len 20?
Odpovedať
na svadbe bude max 40 ľudí, polovica sú chlapi a môj drahý bude mať korsáž
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si tiež myslela že to majú mať iba páni, ale moja ségra ma presviedča že ona to tiež chce a keď sa pozriem na jej svadobné fotky tak fakt sme to mali všetci (bolo nás 12). Takže ja soim počítala so všetkými že budú mať. No ešte budem musieť porozmýšľať a pozriem nejaké tie svadobné albá.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, ja mam zas 14 teda skoro 15 rocneho syna a tiez som nakoniec volila saty viac elegentne a sampanske
Odpovedať
Profilova fotka
do Polska idem 24.2. tak ak niečo padne do oka, hneď vám to tu zvestujem. Čo sa týka pierok, tiež zdielam názor bihan, pri finančných položkách, ktoré na svadbu vynakladáme, sa pierkami naozaj nezaťažujem, keby ich bolo aj treba kúpiť, stále to nie je niaká suma. ale ak uvidím, tak ti dám určite vedieť smejko heni, ja som tiež pôvodne zvažovala "nebiele" ale keď tie moje ma na prvý pohľad očarovali, že MUSELI BYť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata ako sa dari v pripravach? baby, musim vam povedat, ze na take "velke" deti vobec nevyzerate... ja mam zase take divne obdobie... rozmyslam nad satami, asi to nebolo najstastnejsie vybrat si ich v decembri, cim dalej sa na ne kukam tym sa mi zda, ze som si nevybrala dobre... inac uz mame vsetko vybavene - uz len ladit detaily odvozu a dovozu na obrad a z obradu, zasadaci poriadok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vies ze aj ja som natom podobne, takisto som si vybrala saty v decembri a teraz ked pozeram na tie vsetky fotky, asi by som si to este rozmyslela:))pozerala som aj ty mas svabdu 21.4. tak to sme natom podobne aj mne uz chybaju iba malickosti, ale aj tie budu stat este kopec casu:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja už mám stavy debky za sebou :-) , takže vôbec sa nespochybňujte, výber bol presne taký, ako v danom momente srdiečko chcelo x-) nesmiete sa na ne toľko kukať, ja som už tie moje chcela tiež predať, ale keď som ich teraz 2mesiace nevidela a v nedeľu som ich u kamarátky vytiahla zo skrine, zase som len povedala wuaw, ja budem najkrajšia na svete. :-D museli by sme sa prezliekať každú pol hodinu, aby sme mali na sebe každé, ktoré sú úžasné , je ich táák vela 8-(
Odpovedať
dobré ránko, ja súhlasím s mzuzkou, ja síce šaty budem mať až v marci a vybrala som si ich teraz, ale pozerala som už od novembra a môžem povedať, že každú chvíľu sa mi páčili iné, úplne iný štýl, to by bolo kebyže kazdú hodinu máme iné :-D my ešte stále nemáme zajednané obrúčky, máme vybrané len treba ešte zbehnúť za tou babou čo nám ich bude robiť, ani oznámenia a iné maličkosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte takze pozaram ze nie som jedina kto uz zapochyboval o satach ja ich mam tiez od decembra a miestami zapochybujem ale minuly tyzden som bola na skuske aj s doplnkami a ked som si ich obliekla bola som opat nadmieru spokojna. Moje pripravy akosi meskaju nemame na nic cas ale vcera sa nam podarilo zajednat obrucky takze o 3 tyzdne by mami byt hotove velmi sa tomu tesim
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavne že som mudrovala a pozrite čo sa mi stalo : Ak zavoláte do Prieboja(čísielko pošlem do IP) aby ho adminka nezmazala, tak v Prievidskom sv.salóne máte 50% zľavu na požičanie šiat. Podmienkou je fotka v šatách v Prieboji. čo mám teraz robiť? mám už kúpené šaty a jedni sa mi veľmi páčili v Bojniciach ale videlo sa mi veľa dať za ne 12 000,00 Sk len za požičanie a teraz ich môžem mať za 6 000,00 asi ma porazí!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?