Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
som taká rada, o starosť menej, len nech už mám vyplatenú aj zálohu to už budem potom taká kľudnejšia aj my už musíme niečo vymyslieť na oznamká, ale už nejakú predstavu máme už len zrealizovať :-D
Odpovedať
a mzuzka dakujem
Odpovedať
Ahoj Sonulienka, saty su pekneeeeeeeeeeeeeee. Vsimla som si ze svadobna kytica bude z kalii? mne sa tiez velmi pacia, len ma fotograf odhovaral, ze rychlo uvednu :-( tak len vymyslam, ako to spravit aby dlho vydrzali.
Odpovedať
dakujem :-) ja som nad tým ani nerozmýšlala vidíš, videla som na jednej fotke, že zo spodu mali také ako malé skúmavky na stopke s vodou ;-) , no dúfam, že vydržia
Odpovedať
Ahoj Sonulienka, šaty sú naozaj nádherné, ako z rozprávky.
Odpovedať
ďakujem katka, ani som nedúfala, že si niečo nájdem čo sa mi bude páčiť, vyzeralo to že pôjdem len v spodnom prádle to by bolo :-D väčšinou už všetky babizne aprílové mali šaty alebo aspoň predstavu a všetky také nádherné a ja nič, ináč u nás v leviciach nemáju vôbec pestrý výber všetko na jedno kopyto, tieto mám z nitry
Odpovedať
ja som svoje našla v prvom salóne do ktorého som vošla a viac som ani nehľadala, tak dúfam, že nebudem ľutovať.
Odpovedať
dobré ránko myslím katka, že tak je to najlepšie, škoda že mne sa to nestalo ;-) ja som v tomto strašná, vymýšlam a vymýšlam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sonulienka to sú flitríky alebo perličky na tých šatách. Sú nádherné.
Odpovedať
sú to také kamienky, aspoň myslím :-) počujte baby koľko by ste boli dať ochotné za požičanie šiat, čo myslíte čo je už prehnané a čo ešte v norme, tie moje nemajú bohvieakú dobrú cenu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no moje šaty stoja 7,600. so všým všudy (korunka, korzet, závoj, rukavičky a ostatné blbinky) stoja 9,600. Naši - keďže oni to platia, vraj to nie je drahé. Keď sa ale pozriem na tieto stránky, a vidím za čo si niektoré baby kupujú tie šaty, tak mi to príde veľa. No čo už.
Odpovedať
kristin a to nevieš ešte moju cenu šiat, stále nad nou rozmyšlam, lebo mna by vyšli 12.800,-SK, čo je už katastrofálna cena, som z nej zúfalá, lebo šaty sú nadherné a kebyže nemá pani zo salónu dovolenku tak by som bola včera vyplatila zálohu, lebo cez víkend som sa presvedčila že kašlať na tie blbé penieze, ale takto zaz zvažujem, a ešte sú aj z r.2006, tak neviem prečo si furt držia cenu :-| našla som tu v bazáre inzerát na predaj šiat za cenu požičovného, nových, že ich objednajú zo zahraničia, aj tam som našla také podobné týmto, vyšli by ma 6.300 CZ na naše cca. 8.500Sk, neviem či sa im dá veriť a či to mám riskovať, lebo to by bolo cenovo výhodnejšie a zostali by mi, asi sa zaškrtím :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
sonulienka, mne sa všetky tie ceny v salónoch zdajú neskutočne prehnané :-S Ok, uznávam, že sú to šaty módnych návrhárov, ale toľko peniažkov za šatočky na jeden deň... Moje šaty ma stáli 4,5 tis, s doplnkami a spožičaním spodničky to bude niečo okolo 6,5 tis a šatočky sú moje vlastné.. Ak si chceš objednávať u niekoho z Čiech, rovno si ich môžeš objednať na eBay, pretože ich kupujú na nete z Číny a potom predávajú na Českých a Slov. stránkach
Odpovedať
bihan a z ebay to kolko trvá dodacia lehota :-)
Odpovedať
dala som ich do albumu tie ktoré by som si objednala :-)
Odpovedať
moje trvali presne mesiac od objednania
Odpovedať
tak super, idem na to, bihan ja viem že som sa ťa to už pýtala, ale za aký čas budem vedieť či sú predané mne a oni mi to dajú vedieť kam? dík moc, čas mám tak aby mi prišli do konca marca a spodničku ti požičali v salóne alebo kde? to som otrava čo? :-D
Odpovedať
ahoj je tu nejak ticho, píšem sem aby sme boli aspoň na prvej strane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ako pokračuje lov na šatky?
Odpovedať
ja som zmenila šaty a chcem si ich objednať tak trochu zmätkujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja zrovna vymyslam text na oznamko... teda chcem najst nejaky pekny citat, lebo celu kostru oznamka uz mame, uz len ten citat... sonulienka: saty su velmi pekne... ale ta sume je asi dost vysoka :-( ja mam saty za 8.400,- aj s doplnkami - zavoj, bizu...
Odpovedať
Profilova fotka
soni - ja viem, preto sa pýtam, ako pokračuje lov. aby si naozaj nebola výnimočná nevesta v podväzkoch :-D :-D alebo ako nevesta na obrázku v mojom albume :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja som tu tiez aj ked neprispievam len citam :-N nemam cas... sonulienka krasne saty su to ale fakt dost drahe na to ze ani nie su z novej kolekcie, ale su krasne ja mam za 10 000 z novej kolekcie + doplnky teraz citam ze predsa len si sa rozhodla si saty objednat. aj tie druhe su krasne :-D a este to v pohode stihas...
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka, už som tú fotku pridala pod označením pre Sonulienku
Odpovedať
Profilova fotka
inak sonulienka, ja keby som mohla byť za princeznu, tiež by som určite volila tvoj typ šiat, oboje sú náádherné. a ak by sa náhodou niečo vyvrbilo cez ebay, tak tie drahšie máš tu v zálohe. držím palec ;-)
Odpovedať
Baby, my s kamoskou sme boli hladat saty v NR. Obe sme sa rozhodli pre april. A boli sme v salone, kde nam ukazala za 17 500 SK. Tak to som rada, ze som sa zmestila do 8 000 SK.
Odpovedať
Profilova fotka
dzupinka, bola si aj v bojniciach?
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka aj druhé sú pekné - podobné mám aj ja. nech sa ti podarí - počítaj s tým že ak ti presne nesadnú dosť ťažko sa prispôsobiujú - aspoň v mojom salóne sa s tým pani trochu trápi, keďže sukňa sa nedá len tak natlačiť - lebo to dosť škaredo vyzerá.
Odpovedať
mzuzka, nebola som. pozicala som si v salone Milady. pani bola mila - saty mam aj v albume - zmohla som sa na nietore fotk tak uz mam aj album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka - tie venčky sú krásne v tvojom albe - na čo ich máš? Ja mám len jeden na dvere nášho domu, spustím z neho stužky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?