Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bihan- ja som v Paríži bola a je mi jasné že okrem nás dvoch tam bude ďalších XY milíónov ľudí, ale zase si myslím že si to každý užije tak ako chce, keď sa budem rozčulovať na neporiaku, žobrajúcich ľuďoch, hlučných turistoch, nepríjemný pokladníkov tak to som mohla zostať aj doma. Našťastie s priateľom si vždy dovolenky užijeme aj napriek zlému počasiu, škaredému hotelu a nepríjemným ľuďom, takže to čo si o Paríži napísala je to isté ako ísť na Malorku, do letosivka v Španielsku, Prahy a pod. Možno Maurícius alebo Seyshely (neviem ako sa to píše) by to bolo s kľudom - ale zase by sme sa zbláznili týždeň na pláži ničnerobiť.
Odpovedať
úplne ti rozumiem, Kristin, na Paríži je úžasné to, že tam môžeš úplne všetko, na čo si len zmyslíš... My sme sa vytešovali z toho, že sme mohli stráviť celý deň v La Villette, vo vedeckom mestečku (podotýkam, že je to hlavne pre deti a mladých, ale čo už?). Vylihovanie na pláži si ani u mňa nespája s ideálnou dovolenkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne že budeme spolu
Odpovedať
caute dievcata (niektore buduce matky ;-) ) Ako som uz davnejsie slubila, pisem Vam ohladne apriloveho pocasia. Podla pana, ktory predpoveda pocasie podla sledovania prirody bude april chladny. Dokonca by malo aj mrznut. Hlavne zaciatkom mesiaca. Mala sanca je, ze ku koncu sa to trosku zmeni. Asi som Vas nepotesila, ale ked tak nad tym rozmyslam, je to uplne jedno. Moja predstava svadby v zahrade je sice zazehnana (ale stale dufam, ze sa to zmeni) ale aj tak nase aprilove svadby urcite budu stastne. Tak drzme si navzajom palce.
Odpovedať
Ahoj sojka! No to si nás teda nepotešila, ale čo už... Hlavné je, aby sme si ten náš deň užili naplno... Nech je počasie akékoľvek, budeme krásne a budeme stredom pozornosti.
Odpovedať
Profilova fotka
8-( :-(
Odpovedať
:-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To je fajn, mrázik na ráno aby nám vyštípal líčka - to sa dá. Myslím že v ten deň budeme plné adrenalínu a pocitu lásky odvšadiaľ takže zimka nám nebude. V podstate si nás sojka potešila - predstav si že by si sa dozvedela že bude 30 dní od 1.4.2007 pršať, snežiť a fúkať. V podstate je to pozitívna správa, resp. skôr také neutrálna, tzn. môžeme si zachovať optimizmus :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D (prebíjam Vašich smutných smajlíkov - žeby smutníkov)
Odpovedať
pozrite, nikto nevie s istotou urcit presne pocasie. Vyssie percento uspechu predpovede je co najblizsie k tomu datumu, o ktorom chcete vidiet. Ja tuto predpoved beriem s rezervou. Aj ked jeho predpovede doteraz vychadzali, mozno to aj tak bude cele inak. Ved aj teraz sa meni pocasie zo dna na den. V pondelok by ste ani psa nevyhnali von a v stredu uplna paradicka. Takze tak. Mozno, ked spojime svoje energie, kazdu sobotu v aprili bude krasne. A tomu verim, ze bude x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sojka a čo mi piatkové nevesty,
Odpovedať
no, ono to urcite bude takto. V pondelok a utorok bude skaredo. V stredu to bude take "aprilove" pocasie. Vo stvrtok sa zacne oteplovat a konecne zacne vsetko schnut po tych hroznych dazdoch a poobede to uz bude fajn. Piatok od rana bude slniecko a bude sa na nas usmievat az do nedele ;-) A od pondelka to zacne znova...................... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - včera som poskladala svoje oznamká a vymyslela som ozdobu na auto (v sobotu pílime, režeme, balíme) a tiež som sa rozhodla pre menovky, etikety a prizvania k stolu. Už aby som mohla ísť s práce. A dnes som sa v práci uliala do baumaxu a nakúpila som krásne vecičky na stôl - kamienky, srdiečka a pod. (moje detaily na svadbe, balóny, decory sú v tvare srdiečka) no bola som nadšená výberom - a mali aj moju šampanskú :-D ešte že je ten valentín
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj babizne, kristin vbaumaxe maju taketo všeličo, no musím aj ja zbehnúť :-) aj by som chcela kamienky a srdiečka a pod. ozdoby, to si ma potešila
Odpovedať
v baumaxe je veľa zaujímavých vecí na dekoráciu, ale ešte napr. aj niektoré kvetinárstva ponúkajú pekné veci, aj som napr. zohnala krásne sviečky, a v hračkárske guľôčky, tie pôjdu na stôl, tak hala-bala :-)
Odpovedať
dobré ránko, ja idem zajtra skúšať šaty a dúfam, že si už niečo vyberiem, čas sa pomaly kráti :-D včera som sa dočítala bihan že budete traja aj ja sa pridávam ku gratulácii, to je uplne super, že to vyšlo tak ako ste chceli ja som si už zajednala návleky na stoličky budú s takou fialovou mašlou, ale taký pekný odtien, už som dala kvetinárke obrázok kytice a pierka pre ženícha, ale ešte stále nemáme oznámka takže rýchlo musíme niečo vymyslieť ;-), tiež sa nechám inšpirovať a urobíme si ich sami :-), ale čo je horšie našla som tu takú super tortu na tejto stránke len problém je v tých postavičkách ale pevne verím že niekde ich zoženiem aspoň podobné a čo mate nové, prípravy sú už v plnom prúde ;-)
Odpovedať
vidím že ste riadne už pohltené prípravami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, teším sa na veltrh, dúfam že tam kúpim niaké pekné poháre, lebo ešte nemáme nič.
Odpovedať
mzuzka to je tento víkend v blave? :-D
Odpovedať
áno, veľtrh je tento víkend v Blave, začína pre verejnosť tuším o 10h v sobotu...
Odpovedať
dík už som našla stránku, no nebolo by zlé tam vybehnúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa chystam na veltrh moje pripravy su akosi pozadu, tak dufam ze tam naberiem inspiracie
Odpovedať
mne to asi nevyjde ale chcela by som tam aspon niekoho vyslat nech mi idu pozriet pohare :-) a take postavicky na tortu ak by tam bola nejaká firma na to
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po pár dňoch sa opäť zapájam do debaty - ja idem pozrieť na veľtrh, lebo mám veľký problém s líčením - vôbec neviem ako na to, kde alebo kto by ma nalíčiť, dnes to skušala moja švagriná, bolo to milé, ale neviem či na svadbu dosť - neviete mi niekto poradiť?
Odpovedať
Ahojte holky,takze z datumu svadby 15.9.2007 nebude nic a prelozili sme svadbu na 28.4.2007,kedze cakam babatko.Velmi sa vsetci tesime,aj ked je to len zaciatok,drzte mi palce,aby bolo vsetko v najlepsom poriadku.Som nekonecne stastna,aj ked to bude odteraz vsetko narychlo.Ale nevadi.Prosim Vas neviete kontakt na nejakeho fotografa a kameramana z okolia Nitry? :-)
Odpovedať
margot, blahozelam k radostnej spravicke :-) neboj, casu dost, vsetko krasne stihnete. Odo dnes je to presne 83 dni ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, neviem ako Vás ale mňa veľtrh (ak sa to vôbec dá tak nazvať) strašne sklamal. Kúpila som si tam iba vankúšik, čo ma teší. Hlavne teda jeho cena ma potešila. A vyrobila som prizvania k stolu a etikety cez víkend. Bola by som Vám povďačná za akýkoľvek názor na ne - pred tým ako ich rozdám. :-| ď.
Odpovedať
:-) Margot - poslala som Ti do IP kontakt , bol aj na mojej svadbe a 21.4.2007 ho ma aj moj bratranec v Nitre. :-| Skus ho oslovit.mozno bude este volny. :-D :-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. kristin tie pozvánky sú veľmi pekné. na veltrhu si podľa mňa prišli na svoje nevesty, ktoré hľadali inšpiráciu na šaty, príp priamo požičať alebo kúpiť. Bolo to zrejme prevažne o šatách. Ale my sme aspoň kúpili popolnočnú kravatu a dali si urobiť poháre. I keď tie poháre si myslím, že boli predražené, ale keď už sme tam boli, tak sme si povedali, že to budeme mať z krku.
Odpovedať
ahojte babizne, tak ja mám konečne vybrané šaty som štastná ako blcha,v sobotu som bola pozerať a našla som svoje favoritky :-) dnes som chcela ísť dať zálohu ale teta povedala že majú až do stredy dovolenku, ale má ma poznačenú, len som jej to potvrdila že naisto ich chcem :-D jupí dávam foto do albumu, i ked ja mám suknu širšiu ako modelka, asi mám väčšiu spodničku ;-) ja som veľtrh nestihla, ale ako vidím až tak oveľa som neprišla
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka, veeelká gratulácia, šaty sú naozaj nádherné. vidíš, nakoniec si ťa tie pravé našli. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?