Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
fiiiha bihan, tak daj wwwcko alebo ipcko, nech mam o dalsie info viac :-N fakt do 5 litrov?? :-o
Odpovedať
zalezi od strihu, ale da sa aj za 4... mojim favoritom je chlapik s nicknamom na ebay asapbuy alebo gianinar
Odpovedať
ved pozri moj album.. vsetky saty su do 70 libier!
Odpovedať
idem to omrknut ;-)
Odpovedať
ahojte baby, aj ja mam vybraty len termin a to 28/04/2006, hned na druhý den mam narodky,, tak to chcem mať všetko pekne spolu,,, ale zatial mam len tento termin... :)
Odpovedať
ako sa pekne rozrastame .. :-) no vies co bihan, na nakup cez ebay by som sa odhodlavala asi hodne dlho... :-| nemam s tym vobec skusenosti. vlastne som si este nic nekupila cez net...
Odpovedať
ja mam zatial fajn skusenosti s nakupom cez net... su veci, ktore sa tazko zhanaju v obchode...mne sa zase nechce vyhodit kopec penazi za nieco, co sa da zohnat lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kde to vlastne chodia kupovat saty do Polska? Mozno si spravime vylet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by zaujímalo i mňa, tak ak niekto poradí, tak poteší :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No a zorganizujeme zajazd do Polska na svadobne saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vôbec nie je zlý nápad :-o
Odpovedať
Profilova fotka
citala som ze chodia do tesina a do noweho targu, a ze staci ked sa spytate na salon slubny a uz vam poradia kde su. ja tiez rozmyslam ze by som isla do polska, ale na druhej strane sa bojim, ze tam pridem, a nebude sa mi tam nic pacit. tak neviem ake mate predstavy o satach??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ale hadam tie saty nepredavaju na blsaku v Novom Targu :-D No keby sa nas nazbieralo niekolko v nejaky termin vyhodny nebolo by to od veci len problem je ten, ze nie sme z jedneho mesta ale sme roztrusene po slovensku :-) O satach som ja mala predstavu aj vybrate som mala len ich nikde v KE nemali. Ale potom som presla na inu taktiku. Pockam si na novu kolekciu a vyberiem si tie, ktore budu na mna vyzerat najlepsie a ja v nich :-D ale urcite by to mali byt la sposa, st patrick alebo ina znacka. Dnes ideme na farsky urad, drzte nam palce, lebo tam su horsi byrokrati ako na normalnom urade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem skúšať v nedeľu šaty čo má v albume "cestovatelka" tak držte palečky, lebo tie sú fakt pekné
Odpovedať
juj ona mala velmi krasne satky, tak drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
d_anjel-a: nie na blšák, normálne do svadobného salónu. ja som ešte nebola, ale sesterka a dve kamošky si boli kúpiť a boli maximálne spokojné, nielen s cenou, ale aj s obsluhou a službami. nie ako som počula u nás. moja naj kamoška sa vydávala minulý rok a keď hľadala šaty, tak mala, až na jeden - dva salóny, nepríjemné skúsenosti. herečky - pedavačky sa k nej správali akoby ich obťažovala. mzuzka: aj ja držím palce, nech ti sadnú.
Odpovedať
Profilova fotka
Dík, teraz dala do bazáru podobné druhá. Ak nepochodím, tak sa tiež chystám do Poľska okolo októbra.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Tak ak môžem,teiž by som sa rada pridala k aprílovým nevestám.Náš dátum je 21.4.2007 a ešte mám len na stole vytlačený svadobný plánovač,ale od budúceho týždňa sa do toho pustíme.Neviete ako sa pohybujú ceny v salone Nicole?Moc sa mi tam páčia šaty,ale cenník zverejnený nemajú.
Odpovedať
Profilova fotka
A dostat v Posku normalne aj znackove saty napr. la sposa, st. patrick a podobne? Normalne zacinam uvazovat, ze si spravim vylet, v Polsku som este nebola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
d_anjel_a, ja by som veľa nerozmýšľala. Ak nemáš problém sa tam vypraviť, tak neváhaj. Môžeš natrafiť na dobré veci, keby sa náhodou nenašla svadobné šaty. Ja som si tam normálne v obchode kúpila topánky, tak na bežné nosenie na jeseň a mám ich už 5 rokov a sú nezničiteľné, som fakt spojoná.
Odpovedať
Profilova fotka
Katkoško, zle si držala palce, už tretie šaty, ktoré nezapnem presne na tom istom mieste, na hrudnom koši, pod prsiami. Asi fakt len korzetové, hoci som veľmi nechcela, alebo potom ušiť na mieru, ako bol aj pôvodný plán. Inak šatky boli fakt krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka: je mi to luto, ze Ti saty neboli dobre, ale urcite si najdes ine, ktore Ti budu dobre a aj krajsie. Ja idem pozerat saty predsa len do Polska asi 28.10. a ked sa mi tam nebudu ziadne pacit, tak si poziciam tu. Inak aj ked by to mala byt jedna z peknych veci na pripravach skusanie a vyberanie svadobnych siat, nejak sa na to netesim.
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi tiež predsa len skúsim to Poľsko.
Odpovedať
Ja si svoje šaty nechám až na január. Skôr ma trápia moje družičky (ktoré s tým otravujú denne) Jedna má 3 roky a druhá 15, takže štuplík chce princeznú a druhý pubík by bol najradšej v riflách. O ružovej neche ani počuť. Aké máte vybrané farby pra dužičky? A hostinu? Myslíte že mi dovolia aby prstienky niesla družička? Ináč matrikárky snáď v celej BA chcú mať dovolenku na bielu sobotu - takže to bude tažké,ale snáď niektorá povolí. Kde budete mať svadobnú noc? V mieste oslavy?
Odpovedať
Profilova fotka
kbrt: Ja nemam druzicky nijak poriesene co sa tyka siat a farby, budu to moje spoluziacky z vysky. Tebe nezavidim vyriesit to tak aby boli obe spokojne a najmä ty aby si bola. Hostinu budeme mat v KE jednom hoteli peknom, kde mame aj apartman, ale svadobna noc z toho nebude, skor svadobne rano :-D
Odpovedať
d_anjel_a - Svadobné ráno! To znie dobre. Hotely sú asi fajn na svadbu - tiež pomýšľam i keď skôr pre mojich straých rodičov - keby potrebovali zdriemnuť. My sme postavili dom a svadobné "ráno" teda bude prvý krát v novom dome v novej postely. Už sa neviem dočkať - snáď sa na nový dom teším viac ako na svadbu. Tam ma štve ešte ten terním že stále nemáme. Už som zúfalá - lebo tenímy presne stanovia až koncom septembra a žiadosti berú fakt až v januári. Čo je kravina. No veď máme ešte 7 mesiacov na to aby som niekoho ukecala nech nás oddá. Máš svadbu v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka: no to fakt ma mrzí. nevešaj hlavu. len nezačni klasať na duchu. a ak by si náhodou predsa podľahla, tak príď pokecať (popísať) a hneď ti bude lepšie. kbrt: ja budem mať za družičky moju sestru a moju budúcu švagrinku(ak sa dovtedy nevydá xixi) a tie sa dohodli, že budú mať obe také ružové šaty, že všetci hostia dostanú cukrovku. xixixi. ešte, že sú staršie ako tie tvoje, tak ich mám z krku.
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mám šatky!!! x-)
Odpovedať
Šaty sú nádherné. Aj niečo navrch máš? Keby náhodou bolo "aprílové" počasie?
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ nemám nič, ale ako vieš ktoré mám šaty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?