Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam že nezabudnem, doma mám v PC jednu úplne obyčajnú tulipánovú kyticu, zajtra hádam hodím do albumu. možno ťa osloví
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, k tej kytici ja budem mať (tada dúfam) krémovo maslové ruže - keďže celá svadba bude v takej farbe. a kvety na stôl budem kombinovať ruže a lalie - videla som to niekde na fotke a bola som unesená. a podla môjho názoru sú tulipány krásne ale strašne nepraktické, lebo sa v teple príšerne rozkvitnú a potom hneď zvädnú. takže vydržia akurát na fotenie aj to záleží kedy sa budete fotiť - ale odhliadnuc od tohot tulipány sú nádherné!!!!!!!!
Odpovedať
ja som bola najprv jednoznačne rozhodnutá pre biele tulipány, ale potom som videla jednu kytičku so zelenými orchideiami a podľa mňa to vyzerá úplne úžasne! ja už mám rozhodnuté.. navyše môj drahý bude mať biely oblek, takže taká zelená orchidea jemu na klopu a mňe do vlasov sa mi neskutočne zapáčili... Čo sa týka toho rozkvitania tulipánov, myslím, že toto nám v príli fakt nehrozí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám tiež predstavu o bielych tulipánoch a nebudem to meniť, chcem krátku kytičku s mnohými tulipánmi. to sú špeciálne odrody, ktoré nerozkvintú, neopadajú. nie také zo záhrady :-) dupinka a broskyňove tulipánky sú, resp. také oranžovasté.
Odpovedať
kočky, s tulipánmi máte pravdu, sú krásne, ale dosť nepraktické... Asi zostanem pri ružiach... Mám viaceré kytice - obrázky, len teraz akú dám... Uvidím, čo mi poradí kvetinárka. Mám kopu fotiek z príprav, ale všetko má viac ako 700 Mb, tak ani album nemôžem urobiť... :-|
Odpovedať
dupinka, pozri trošku späť, kristin sa už fotky naučila zmenšovať ;-)
Odpovedať
niekedy mi tak napadá, či som nenavrhla termín na svadbu v apríli práve kôli tomu, aby som mohla mať svadbu z tulipánov (aj keď dnes sa už dá zohnať všetko a kedykoľvek)... Ja proti ružičkám nič nemám, ale s názorom, že tulipány sú nepraktické.. s tým súhlasiť nemôžem :-D Ale aj tak si myslím, že ľalie sú tie najhoršie svadobné kvety, lebo ak si nevesta nedá pozor, raz dva má na šatách fľaky od peľu.
Odpovedať
Profilova fotka
bihan-100% s tebou súhlasím. ale aj keby som mala svadbu v decembri tak mám biele tulipány. viem aj u nás sú všetci proti (resp. svokra) ale proste budú. a čo by som ja nikdy nemala sú kálie - určite sú to pekné kvety, ale žiaľ sa mi k nim viaže pohreb. dupinka - fakt zmenšiť sa to dá, v podstate zmenšuješ veľkosť. ide to v pohode. určite si založ ten album nech sa vieme vyjadriť a nech nás niečím aj inšpiruješ. :-) idem vkladať moje svadobné oznámenie. ani som nečakala že to bude také fajn.
Odpovedať
no jo.. naše oznamká sú už väčšinou poslané, ale vždy, keď sa na ne pozriem, som taká hrdá! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bihan - môžem jednu otázku - tie oznámenia ste posielali ale osobne odovzdávali? a keď osobne - tak ste ich mali v obálkach alebo nie?
Odpovedať
niečo sme dávali osobne (teda snažili sme sa, čo sa dalo, lebo 10,- Sk za známku je pomaly viac, ako cena samotného oznamka), ale niečo sme jednoducho poslať museli... Oznamká sme ale vždy dávali v obálke, lebo len sa mi to zdalo nemiestne len tak niekomu strčiť do ruky oznamko, prípadne s pozvánkou k stolu.. kúpili sme si pekné krémové obálky, aby to nejako farebne sedelo...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som povedala kamarátke (kvetinárke) aké kvety v kytici nesmú byť, aké tam môžu byť a ostatné nechám na nej a ženíchovi. Nech proste neviem aká bude a z čoho bude. Ja ho prekvapím šatkami, on mňa kvietkami. ;-) Síce kamarátka na mňa kukala, že či si to nerozmyslím, ale dôverujem Marekovmu vkusu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj moja sestra to tak mala. A bola spokojná. Je to dobrý nápad. Môj priateľ necháva všetko na mňa lebo má iné starosti, ale nabudúce by som to už nechala naňom. Ja mám práve takú dilemu čo s kyticou. Mám to tak zorganizované, že sa uvidíme až na mieste, tzn. budem schovaná a vyjdem až keď začnú hrať svadobný pochod a priateľ tam bude čakať, takže neviem kedy mi tú kyticu dá? Asi ešte v piatok večer?
Odpovedať
dobre ranko 8-) ja prave preto, ze vyber kytice nechavam na draheho budem mat ruze, on je v niektorych veciach trosku klasik. ale postahovala som kopec obrazkov aby sa mohol inspirovat :-D a nase oznamenie uz je na svete :-D , joj tak sa tesim. kuk album. a chceli by sme vacsinu rozdat osobne a v obalkach. na obalkach pracujem dnes a zajtra budu v albume :-)
Odpovedať
jéééj.. marcelinka, akurát pozerám, že ste sa včera zabávali :-D Super pocit, keď vidíš výsledok vlastnej práce a ešte taký krásny, čo?
Odpovedať
no fakt super :-D vecer som sa nevedela od toho odtrhnut, potom som nevedela zaspat, a dnes sa neviem sustredit na pracu, uz sa vidim ako vecer viazem maslicky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marcellinka, topánočky máš tiež strieborné?
Odpovedať
Píšem troška mimo témy, ale Marcelinka pozerala som Tvoj album a máš nádherné oznámenia. Neviem, či sa aj my nepustíme do vlastnej výroby. Takto sa mi nepáčili žiadne ani v katalógoch firiem.
Odpovedať
Profilova fotka
tvoje oznamko je dôkazom porekadla : V jednoduchosti je krása ;-)
Odpovedať
áno topánky mám strieborné
Odpovedať
Babenky, ja si už fakt ani neviem predstaviť, že by sme si objednali oznamká... je to super pocit, keď nad návrhom strávite hodiny, možno dni, porovnávate, skúšate tlačiť, zúrite, lebo to nevychádza.. a po dlhých hodinách práce to necháte vytlačiť, poviažet a s hrdosťou sa pozeráte na svoju prácu. V každom našom oznamku je kus srdca, to si za prachy nekúpite!
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka, normálne si ma potešila, lebo ja som si kúpila tiež so strieborným pokrčeným povrchom a segra so švagrinkou ma presviedčali, že to bude veľmi z bielych šiat "kričať". Ale mne sa tak veľmi páčili :-) my keď sme v decembri dokončili úplne oznamká, ja som bola taká nedočkavá, že najbližšej rodine sme ich museli ísť rozdať hneď
Odpovedať
veru bihan pravdu hovoris, ale zas nie kazdy ma take sikovne rucky ktore by to dokazali vyrobit... ja osobne som velmi rada, ze sme sa na to dali, vcera som aj chvilu nervacila ked maslicka nechcela so mnou spolupracovat ale nakoniec som ju dostala tam kde som chcela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme proste šikulky :-D
Odpovedať
ahojte babulky pridala som si dalšie šaty do albumu, ktoré sa mi páčia a neviem pre ktoré sa mam rozhodnúť, prosím kuk do albumu a poradte mi prosím, ktoré sa Vám viac páčia
Odpovedať
Ahoj, mne osobne sa viac páčia šaty č. 2. Veľmi sa mi páči ten kvet na boku. Ale aj tie jednotky sú pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nezbednica, mne sa tiež svadobné viac páčia nedelené na korzet a sukňu, ale v kuse, takže môj hlas tiež za dvojku ;-) bola som cez obed v meste a chcem sa pochváliť krásnym "úlovkom" kúpila som dva klobúky, strieborné na sv. povozy, tak sa im teším, že to sem musím napísmenkať
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka a ostatné - fakt ste strašne šikovné. Klobúk dolu. nezbednica - mne sa páčia tiež tie druhé, nádherná sukňa
Odpovedať
aj vam strajkovala stranka? od obeda som sa tu nemohla dostat... nezbednica - jednoznacne c. 2 :-) ja som si ich skusala medzi prvymi a keby neboli take drahe tak si ich objednam. su naozaj uuuzasneeee... mzuzka - aj mna kolegyna sfukla s tymi topankami, ale ja si myslim ze je to OK
Odpovedať
Profilova fotka
nezbednica - ešte sa vrátim k tým šatám - tie prvé sa mi zdajú moc tvrdé, takže jednoznačne odporúčam tie druhé - ale záleží na tebe v ktorých sa lepšie cítiš - myslím že aj vjednych či druhých budeš krásna nevesta
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?