Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílovky, tak ja som si tiež v sobotu kúpila topánočky :-) ak vydá čas, tiež hodím foto do albumu
Odpovedať
Pozerám, že sa nám tie zariadené veci rozrastajú... To je dobré!!! ;-)
Odpovedať
ksb v obchode dostat aj uzaver na ten nahrdelnik alebo kde si ho zohnala. normalne od rana spekulujem ako by som to zrobila a ake nausnice k tomu... ty ake budes mat?
Odpovedať
ksb ja by som Ti tiež odporučila šaty, ktoré máš zarezervované. Presne takýto štýl šiat sa mi veľmi páči.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som taká rada že sa vám tie šaty páčia - už som spokojná a musím vám povedať že dnes som si kupila aj popolnočné, len nemám ich na fotke, ale to nejako vymyslím a určite ich dám do albumu - sú bledunko ružové - bože strašne sa mi páčia a boli strašne lacné - ešte sa z toho nemôžem spamätať že sa mi podarili také lacné šaty kúpiť. marcelinka: naúšice ešte neviem aké budú musím niečo skusiť spraviť a uvidím, ale asi by som chcela len nejaké nenápadné bodby, lebo ked bude tá čelenka náhrdelník a závoj, tak potom by už náušnice boli asi priveľa, no ale veď uvidím, keď niečo vymyslím určite to dám do albumu. a mimochodom čo budete mať na aute?????????????? my sme s drahým dnes pozerali nejaké bábiky - ale zatiaľ nič moc - uvidíme na výstave v technopole? už ste tak niektorá boli minulý rok????
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka: a k tým oznámeniam: my sme sa taktiež chystali na vlastné, ale keď sme si všetko pozisťovali, koľko by to stálo a ako a kdo by nám to tlačil, (lebo doma máme len atramentovú tlačiareň a to sa na leslom papieri strašne rozmazáva - takže doma si to vytlačiť nemôžeme) tak sme sa rozhodli si to dať komplet urobiť - stojí to nejaké peniažky ale nevadí. parjem veľa šťastia pri práci na oznamkách.
Odpovedať
Profilova fotka
ksb - ja chcem na auto už odmalička veľké polystyrénové srdce potiahnuté saténovou stuhou s bielimi perličkami. Takže sa venujem zháňaniu tohto čuda. vyviazené to budem mať tiež stuhami (ale to uvidíme ešte ako to bude vyzerať). na ostatných autách bude len stužka. Ja už mám oznamká - len som si ich nebola vyzdvihnúť - nemám čas, ale hrozne som zvedavá. Mám 100 ks z katalógu exclusive a vyšlo ma to aj s oblákami na 3400 Sk, čo sa dá zvládnuť a hlavne teda že sú otváracie a nie jedna karta. No a hlavne ja teda nie som na skladanie, mašličkovanie a pod. takže to mám bez roboty. Všetky ktoré robíte stužky,, skladáte a pod. obdivujem, ja som fakt na toto ani nie že lenivá ale nešikovná.
Odpovedať
Ahojte, ja zatiaľ fakt netuším akú ozdobu dáme na auto, ale asi len nejaké kvety a stuhy. Oznámenia sa chystáme objednať už dva týždne, ale stále sa k tomu nemôžme dostať, hlavné ale je, že už ich máme vybraté.
Odpovedať
dobre ranko :-D nas material na oznamenia (100ks), menovky, menu + nejaka rezerva, ak by som nieco pokazila vysiel na 1275. co sa nam zvysi mozme odniest naspat do obchodu. tlacit ich bude drahy v robote, a zvysok urobime doma... a ten napad s nahrdelnikom sa mu tiez pacil, tak asi to vyskusam :-D
Odpovedať
ahojte babizne, želám dobré ránko ja som si včera bola skušať šaty, vždy som chcela len a len biele ale tieto sú s ružovým nádychom tak neviem, zajtra ak sa mi podarí pridám fotku len musím zistiť či je dobrá, našla som aj pekné biele len tie majú č.38 a ja skôr potrebujem 34/36, tak neviem či by to nebolo veľa na zahýnanie a ako by to potom vyzeralo :-), no hádam do svadby to stihnem niečo vybrať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte sonulienka aj ja som si vzdy priala mat snehovobiele saty ale nakoniec budem mat take s ruzovym nadychom zamilovala som sa do nich na prvy pohlad co my budeme mat ako ozdobu na auto este neviem ale ved nieco originalne vymyslime teraz pracujeme na oznamkach pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, aj k vám dorazili Vianoce? u nás náádherne sneží ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej Vianoce, len tie darčeky a pokoj v duši akosi zabudol prísť :-( No čo už. A potom aj ten sneh v BA to je akurát tak na čľapkanicu. Len dúfam že v apríly už "Vianoce" nebudú :-N
Odpovedať
U nás tiež sneží. Kristin, hovoríš mi z duše o tom apríly.
Odpovedať
som v Nitrem tu je to skôr o daždi so snehom... Vianoce sa nekonajú :-(
Odpovedať
Profilova fotka
toto mi napísali zo SHMU :-| Nedá sa teda z dnešného pohľadu povedať, aké budete mať počasie v deň svadby. Vo všeobecnosti býva apríl veľmi premenlivý, a s rovnakou pravdepodobnosťou sa počas neho môžu vyskytnúť snehové prehánky, ako i slnečné počasie s maximálnou teplotou 25 stupňov. Napíšte nám teda niekedy začiatkom apríla, s určením miesta udalosti (počasie na Kysuciach 13.4. sa môže značne líšiť od počasia v Kraľovskom Chlmci...), predpoveď počasia Vám radi vypracujeme. Pravdaže, vo všeobecnosti platí: čím bližšie k danému termínu, tým vyššia je pravdepodobnosť úspešnosti predpovede. Všetko dobré, nech sa darí! Za OPaV SHMÚ
Odpovedať
hm, tak nám nezostáva nič iné, len čakať... mzuzka: dáš mi kontakt na SHMÚ?
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka, rada, ale keďže oni takéto služby neposkytujú, asi by sa na mňa hneval ten známy, čo ma tam odkázal, keby sme im začali viaceré vypisovať. Keď mi pošlú podrobnú predpoveď začiatkom apríla, ja ju sem hneď zverejním ;-)
Odpovedať
Tak fajn, budeme s napätím čakať :-D
Odpovedať
No zacina ma chytat panika co sa pocasia tyka. Ja som tomu tak verila, ze zima uz ostala niekde v gronsku :-( Tak len dufajme, ze sa to vo februari zmeni... Velmi netuzim mat fotky v zasnezenej krajine :-N
Odpovedať
preco nie, ved aj to moze byt romanticke...
Odpovedať
hej, ale ja chcem pri rozkvitnutej magnolii :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To aby sme okrem topánočiek zháňali aj gumáky - myslím že by ale nebol problém zohnať tie v mliekarňach čo majú také biele vysoké. To by bola sranda. A priateľ v tých rybárskych. :-D
Odpovedať
Jóoooj, tak to by bola romantikusch foto :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no kristin, máš skvelé nápady, bolo by to zaujímavé. ALE JA NECHCEM SNEH ANI DážĎ!!!!!! Perinbaba by mala asi čítať naše fórum, aby jej bolo jasné kedy má snehovať ]-(
Odpovedať
nebojte do aprila casu dost, a nech sa radsej vysnezi teraz v januari ako potom v aprili...
Odpovedať
marcellinka: presne tak! Ja mám rada zimu, ale keď je pekne bielo, snežík vŕzga pod nohami, alebo ešte lepšie, poeltuje za oknom a ja sedím b tepľúčku a popíjam čajík s milým alebo teplú čokoládu..
Odpovedať
baby, poraďte: neviem sa rozhodnúť pre svadobnú kyticu, som nízkej postavy, vravia mi, že krátku si mám dať stále som snívala o béžových ružiach, ale vraj to bude zanikať na fotografii, tak uvažujem nad broskyňovou kytičkou - či si dať tulipány alebo zostať pri ružiach. Nemáte nejaké foto - nápady?
Odpovedať
ja budem mat pravdepodobne biele ruze, ale strasne sa mi pacia tulipany alebo kaly. v pripravnych albumoch ja strasne vela krasnych kyticiek, skus popozerat ci tam nieco nenajdes
Odpovedať
su, ale fialove, a najst tulipany broskynovej farby... Neviem, zda sa mi tulipanova kytica malicka. A nakombinovat ruze a tulipany, hm, no neviem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?