Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
oukej, budeme sa tešiť ( teda ja určite! )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja som sa dnes bola pozrieť v sále kde nás budú sobášiť a teda som uchvátená. Páni (dvaja :-N ) mi dovolili sa prejsť po sále, ukázali mi kde budem s otcom aby ma ženích nevidel, prešla som si námestíčko kde sa možeme fotiť a vážne som nadšená. je to proste krása. A včera som objednala výzdobu, našla fajn dodávateľa na balóny a darčeky pre hostí a proste celú tú dekoráciu, takže som vážne nadšená. Chýba mi teda doprava, kytička, výzdoba na auto a prstienky. A idem napaľovať CD s hudbou. No a počasie - myslím že to nevybavíme ani jedna z nás, ale môžeme veriť.
Odpovedať
ahojte, tak my uz toho mame dost vybaveneho. .aspon si myslim ;-) a v podstate minuly tyzden sme toho vybavili snad najviac. mame za sebou prvu nauku, objednane obrucky, zajednane svadobne saty,kupene svadobne topanky,bizuteriu, pancusky, hudbu, restiku. a v rychlosti si nespomeniem co este.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zabudla že priateľ nemá ešte nič, ale on má kopec času, takže to sa neráta.
Odpovedať
Ahojte, akurát premýšľam, čo všetko máme my: svadobné šaty zajednané, účes a kozmetika zajednaná, sála, hudba, kameraman a fotograf tiež, máme už obrúčky ( teda majú byť hotové 27.1), oblečenie na prezlečenie po polnoci - uniformy, na svadobnom oznamku práve pracujeme. Vyhliadli sme si svadobné poháre, vraj stačí objednávka týždeň pred svadbou, ale radšej pôjdem skôr.Absolvovali sme dve náuky ( my nie sme doma,bývame v inom meste, tak všetko riešime za pár dní, keď sme tam ). Kroj na redový mi sľúbila požičať kamoška.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílovky - ja mám svadbu 14.4.07. ono sa to pomaly blíži a začínam byť z toho trošku nervózna - nie že by som sa netešila úplne po tom šalim ale mám taký nejaký pocit že čo keď to nebude také ako si predstavujem. poviem vám niečo - v pondelok sme boli na druhom stretnutí s DJ a zistili sme že má obsadený každý víkend až do konca septembra - a nám sa všetci smiali keď sme si ho rezervovali už v októbri. taká som rada že sme to začali vybavovať tak v predstihu. ale čo ešte nemám sú šaty po polnoci a môj drahý nemá oblek - oznámenia sme si už dali robiť a budú hotové okolo 30 januára tak som zvedavá aké budú a ešte vám poviem dala som si záväzok že nebudem každý deň na tejto stránke, ale akosi sa mi to nedarí - to bude asi kvôli tomu že sa to blíži :-)
Odpovedať
ksb ahoj :-) ja trochu stresujem z DJ, pretoze ho stale nemaaaam ... wuaaaa :-( ale usilovne na nom pracujem 8-) robim prieskum najlepsich, najkrajsich a najpohodlnejsich topanok - daj nejaky tip v BA oznamko sme akurat tento tyzden dotvorili a tiez sa chceme vrhnut na vyber oblecenia pre zenicha :-) a spavas dobre? nocne mory ta nestrasia? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílovky.Tak ja mám dátum medzi vami.Už odstrihávate z metra?My DJ-a máme,ale nemáme oznámenia,obrúčky,sálu,fotografa a mnoho ďalších.
Odpovedať
vidis a obrucky mame zatial len vyhliadnute typovo asi ake by sa nam pacili... dohodli sme sa s drahym, ze obrucky si dame ako valentinsky darcek :-) x-) x-) krisia, moj tatino pochadza z BS a velmi radi tam chodime.. do mesta, cajovne, do prirody na tajchy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je riadna náhoda. ako sa voláte?teda ak to nieje tajomstvo.Čajovňa je moje naj..miesto,síce som tam strávila väčšinu svojho života,ale bývam vo Svňtom Antone,vedľa s tým zámkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bellablonde: no nočné mory zatiaľ nemám, ale stále sa mi sníva o bielych šatách. v podstate už máme asi yariadené také to naj - kostol, miesto, dj fotograf, kamera, výzdoba, koláče aj oznamka ako som písala šaty sú rezervované - len potrebujem aj ja ešte topánky, spodné prádlo a moj drahý ten oblek a samozrejme tie šaty na prezlečenie - no a topánky som zatiaľ videla len v salóne michelle na obchodnej - úplná klasika s tými gorálkami a stáli 1950,- ale počkám na výstavu v technopole a tam budú možno lacnejšie ak by ste chceli odporučiť obrúčky tak mi sme šli kvôli nim do piešťan z ba (tiež na odporúčanie) (kontakt do IP) a sme nadmieru spokojní, je to o tretinu lacnejšie ako v BA - lebo celá BA to berie od nich a prihadzujú si prirážku, prístup perfektný a urobia čo len chceš. a môžeš platiť aj zlatom, nie len peniazmi
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte jedna vec - svadobné šaty - aj vy máte ten problém že neviete sa rozhodnúť medzi dvoma - ja som mala vybraté šaty ale potom som skúsila asi po 3 mesiacoch iné a aj som ich preobjednala - našťastie je to v jednom salóne a teray som na pochybách či som urobila dobre - no snáď hej, lebo mama aj kamarátka mi povedali, že tie druhé mi svedčia viac - to je taká moja nočná mora
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som až taký problém nemala.Tie moje ma očarili na prvý pohľad a tak som neváhala.Aj keď stoja veľa,ale je to nová kolekcia a sú nádherne bielučké-vidno,že sú nové
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemám úplne novú kolekciu, lebo zatiaľ čo som videla novú kolekciu tak všetky šaty majú tvrdú a dlhú vlečku a to ja v žiadnom prípade nachcem, lebo mne sa to strašne nepáči keď je to vypnuté hore na šaty a pustené to mať nemôžem lebo je to strašne nepraktické - strašne rada tancujem a ono by ma to veľmi obmedzovalo no a mne sa tie moje tiež strašne páčia - len problém je v tom že sa mi páčia aj tie druhé :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si tiež vybrala bez vlečky.Sú krásne a pritom neuveriteľne ľahunké a praktické a pohodlné.Moc sa z nich teším.Ak ich máš v albume,dám ti vedieť,ktoré sa páčia mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie šaty sú dokonalé.Nemáš o čom.
Odpovedať
Profilova fotka
myslíš teraz tie volánikové? idem tam dať akurát aj tie druhé
Odpovedať
Profilova fotka
No moja,už teraz rozumiem,že sa nevieš rozhodnúť.Ani ja by som sa nevedela.Ale asi tie druhé.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš -takže tie bez volánikov sa ti páčia viac? pochopila som ťa správne? tie bez volánikov mám zarezervované.
Odpovedať
Profilova fotka
hladala som ich aj vo väčšom, ale neviem ich májsť - ale keď si poyrieš salon el kolekciu meggie sottero tam sú oboje
Odpovedať
Profilova fotka
Už som si pozrela :-) Vieč čo?Tie druhé sa mi zdajú také viac jemnejšie,ženskejšie a budeš krásne vyzerať aj zozadu,lebo majú prekrásnu vlečku,ktorá je jemná a nie ťažká,takže tie druhé
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi pekne ďakujem za podporu už mám zas o niečo menšie pochybnosti :o)
Odpovedať
Profilova fotka
krisia: pochváľ sa, ktoré sú tvoje vysnívané? ale iba ak to nie je tajomstvo!
Odpovedať
Profilova fotka
Nemáš mať prečo pochybnosti.Sú krásne,cítiš sa v nich dobre a určite v nich dobre budeš vyzerať.Maj sa,idem sa pobaliť,o 2 hodiny cestujem domov.Pekný víkend
Odpovedať
KSB: Obe satkocky su krasne aj ked mne sa velmi lubia tie prve s volanikmi. Nemas nahodou fotky zo skusky? Lepsie je ti poradit, ak ta v nich uvidime. ;-) Podla mna zalezi pri vybere aj aky si typ ty sama. niekomu sa hodia skor extravagantne a niekomu viac nieco jemne, romanticke...
Odpovedať
Profilova fotka
fotky mám len v tých volánikových šatoch v tých druhých nie, ale môj osobný pocit je, že v tých druhých a cítim viac princeznovsky. celý problém vznikol v tom, že ked som bola prvýkrát v salone tak tie druhé šaty (bez volánov) boli akurát pripravené pre jednu slečnu tak som si ich skušať nemohla no a vyskúšala som si volánikové a v momente som sa do nich zamilovala, ale asi pred dvoma týždňami som šla zas do salónu a vzskúšala som si tie druhé a zamilovala som sa druhýkrát. no musím povedať že oboje šaty sú strašne pohodlné takže ak by niekto hľadal pohodlné šatočky tak odporúčam :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ksb - mne sa páčia tie druhé. ale fakt je že to ináč vyzerá na každom a hlavne je dôležité ako sa v nich cítiš. Ďakujem že ste spomenuli slovo princezná - ja tiež hrozne túžim tak vyzerať aspoň raz v živote. dnes si idem pre svadobné oznámenia.
Odpovedať
Profilova fotka
jééj zabudla som. otec mi zohnal hudbu na obrad - svadobný pochod, Bono - Perfect day a RW Angel alebo feel - ešte rozmýšlame.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my uz mame hudbu - su to 4muzikanti+1dj, takze budu aj ludove... aj moderne... aj vedia program spravit...super, tesiiiim sa, lebo som bola z toho zufala... inak, uz mame: ja saty a topanky, fotografa, salu, kostol, hudbu, vyzdobu na 80%-zatial mam firmu a prve sedenie za sebou-este treba detaily..., oznamka-na 90%-robi nam ich kamarat, v priebehu dvoch tyzdnov by mali byt...svadobna torta a zakusky-objednane... co este nemame: zenich oblecenie, popolnocne saty, obrucky - vybrate su ale este sme ich neboli kupovat...
Odpovedať
dobre ranko :-D ksb tie druhe satky sa mi pacia viac... a nahrdelnik je super, asi si ma inspirovala :-N len ci aj ten moj bude taky pekny... vyskusam a uvidim. ja uz mam topanocky kupene, dam do albumu. a dnes ideme po papier na oznamenia a mozme zacat tlacit, strihat, viazat :-D uz sa tesim...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?