Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ja som si z netu objednala závoj dlhý až po zem a rukavičky dnes si to idem vybrať na poštu držte mi palce aby to bolo ok a vyzeralo dobre, zajtra napíšen či som odpadla od šťastia alebo hrôzy :-)
Odpovedať
jooj drzim palce, dufam ze to bude podla tvojich predstav a zajtra daj vediet. este som zabudla, ze mame rezervovanu aj ozdobu na auto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak toto ma fakt zaujíma, akú máš ozdobu na auto?
Odpovedať
Marcelinka, tak to máš dobré, že sa Tvoj nastávajúci takto zaujíma. Od môjho sa takéhoto výroku dočkám tak maximálen týždeň pred svadbou. Ináč o ozdobe na auto sa mi ešte ani nesníva. Sonulienka ten závoj Ti celkom závidím, aj ja som vždy túžila po závoji, ale keď som si ho vyskúšala a videla sa v ňom nebola som nadšená, takže mi musí stačiť len korunka, alebo iná ozdoba. Škoda
Odpovedať
no to keby som si pamatala ze ako ta ozdoba vyzera :-N ale je pekna, mozno skocim niekedy si ju vyfotit... ja mam zavoj ku satam "zadarmo"
Odpovedať
ahojte aprílovky, tak už som si vyzdvihla závoj a je super, vyzerá tak ako na tej fotke, len ho budem musieť dať ešte potom niekde naškrobiť alebo čo sa s tým robí, rukavičky som si tiež objednala ale myslela som že budú dlhšie sú pod lakeť ale sú pekné :-D takže aspoň niečo ked nenájdem šaty pôjdem v závoji :-D :-D :-D a ozaj baby kúpila som si takú samodržiacu podrsenku čo sa len nalepí a vyskúšala som ju na silvestra a drží dobre, neodliepa sa a pekne vytvaruje, mala som super výstrih-pekny dekolt :-N
Odpovedať
oprava nie podrsenku ale podprsenku
Odpovedať
sonulienka aj ja by som si chcela taku kupiť, to vyzera normalne ako obycajna podprda len inak drží?
Odpovedať
to je v podstate akokeby len košíky a to si nalepíš na telo, videla som ju tu aj u niekoho vo fotoalbume
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ju chcela vyskúšať teraz na plese a aj účes, tak som zvedavá ako dopadne skúška svadobných doplnkov :-D
Odpovedať
a to maju normalne v obchode so spodným pradlom?
Odpovedať
hmmm.. nalepovacia podprsenka musí byť super, ale s D-čkovými košíkmi to nie je až také jednoduche :-N Ja som to vyriešila korzetom s odnímateľnými ramienkami a podväzkami a už som ho aj otestovala na Silvestrovskej oslave :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v predajniach s netržnicovými prdami :-N
Odpovedať
sonulienka gratulujem k doplnkom. nedas foto do albumu?
Odpovedať
ja som si ju kúpila v nitre v TV predajni, zvyknú chodiť aj také letáky a oni tu majú pobočku závoj mám v albume ten posledný, rukavičky doplním :-D iné nemám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, sonulienka alebo aj ostatné - mám prosbu - chcem si kúpiť cez internet závoj ale potrebujem vedieť jednu vec - všetky sa dajú upnúť aj zdola alebo sú len špeciálne ktoré sa upínajú dole. Napr. sonulienka Tvoj - je možné ho upnúť pod drdol - tzn. pod účes? Moc Vám ďakujem za vysvetlenie.
Odpovedať
Profilova fotka
samozrjeme chcem kratší závoj - v dlhom by som sa určite vykotila ako sa poznám :-D
Odpovedať
Ahojte, Sonulienka, to myslíš takú podprsenku telovej farby a takého plastického materiálu? Ja som nad ňou tiež uvažovala, ale mám z nej trochu obavy. Nemáte náhodou niektorá skúsenosti s normálnou textilnou podprsenkou, ale so silikónovou alebo gélovou výplňou, počula som že je dobrá a robí pekný dekolt.
Odpovedať
ahojte baby, kristin môj závoj je na taký hrebeň, myslím že by sa mal dať aj pod drdol, neviem či je medzi nimi rozdiel ja som zatiaľ mala možnosť vidieť len takýto s tým hrebeňom katkaa je tá podprsenka telova a plastického materiálu-taký mäkký, pripomínami to umelé prsia :-) myslím že tá výplň tiež nie je zlá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem
Odpovedať
ďakujem, aspoň to vyskúšam
Odpovedať
ja som zatial videla len zavoj s hrebenom a da sa zapnut ako chces, aj hore aj dole
Odpovedať
Ahojte baby, ako ste na tom s pripravami? No zavoj mam od kamosky, trojdielny a na hreben, tak pozicane uz mam :-D a v piatok idem skusat prvykrat saty, aj sa bojim, ci mi nejake padnu ako uliate :-( pekny den vsetkym
Odpovedať
no my stale nijako extra, mam saty, salu, hudbu a foto. mamka uz bola objednat aj kolace, uz stresuje spolu s buducou svokrou... ale uz konecne mame predstavu o oznameniach a do konca januara by mohli byt na svete. oproti niektorym babam som riadne pozadu :-)
Odpovedať
a videla som krasne topanky, asi si ich pojdem kupit v piatok alebo aj zajtra :-D
Odpovedať
Marcelinka ja som na tom s prípravami presne ako Ty, ešte mám navyše zajednaný kostol.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som trosku pokrocila - mame oznamka - teda vyraba nam ich kamarat, len som videla ako budu vyzerat, topanky uz mam, saty, bizuteriu tiez, kostol, salu, fotografa... este chyba vyzdoba, upresnenie jedla, tortu mam uz vybratu-este neni objednana, kolace su uz zajednane... ale aj tak mam strach ze sa to nepostiha...
Odpovedať
no termin na urade je uz rezervovany ale musime si este podat ziadost
Odpovedať
babulky nestresujete, mne sa zatiaľ nestalo, že by mi niekto povedal, že nemá čas... resp. jedna fotografka už bola obsadená, ale to som sa dozvedela až keď som mala tú, ktorú som chcela, zajednanú... mne ešte chýba dojednať menu, mamča pracuje na koláčoch, torta objednaná, len musím dodať ozdobu, no a upresniť objednávku v kvetinárstve, lebo termín som si aj tam už zarezervovala... mám pocit, že všetko ide ako po masle :-D
Odpovedať
je nestresujem, zatial sme mali celkom stastie :-D akurat sme celu svadbu presunuli o mesiac a pol dopredu lebo nasa sala uz nebola volna, ale vobec mi to nevadi. stastie som mala s fotografkou, na nas termin mala len jednu svadbu takze stihne aj nas. a ona mi rovno povedala ze volam dost neskoro, ze uz je obsadena az do septembra. ja neviem na co sa ti ludia tak plasia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?