Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ja uz mam darceky davno, ale ziadne prekvapko. vynimocne si moj drahy vybral co chce a to sme aj kupili...
Odpovedať
upratala som si stol hned na rano a zlepsilo mi to naladu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja uz darceky zhruba mam, este nejake drobnosti... mam pre draheho aj prekvapko, ale v piatok pojdeme do mesta a vyberieme si nieco navzajom - ako kazdy rok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja uz tiez mám draček pre drahého, ale nič super originálne...iba niečo na oblečenie. A keďže som si nevedela vybrať z dvoch vecí, tak som zobrala obidve, aj ked sú podobné. To tak dopadne, keď kupujem na poslednú chvíľu:-( Ale hádam sa mú budú páčiť:-) Jankazaba, to máš dobré, že si idete vybrať darček spolu, mne ten môj povedal, že nič nepotrebuje... no a potom vyberaj:-)
Odpovedať
Ahojte, ja tiež môjmu drahému hovorím, že nič nepotrebujem a on potom vyberá :-D Ja som mu kúpila hodinky, Casio s oceľovým náramkom, lebo to moje trdielko si vkuse kupuje nejaký gumený remienok, ktorý sa mu potom rozpadne a niežeby tie staré hodinky zahodil, on ich skladuje, tak už mám doma trojo...bez remienko.. Tak tieto snáď niečo vydržia...(navyše neznáša ručičkové, tak som mu nemohla kúpiť niečo štýlovejšie, ale snáď sa budú páčiť). Akosi som vždy zastávala názor, že radšej zlé prekvapko, ako poznať darčeky pred Vianocami. Zbožńujem prekvapko a zbožňujem prekvapiť niekoho... Mala som kamošku, ktorá si so svojím (už) manželom robila zoznam vecí, ktoré by chcela, potom si ich vymenili a niečo z toho zoznamu si kúpili.
Odpovedať
ten zoznam nie je zly napad, ale ten moj by bol straaaaaaaaasne dlhy
Odpovedať
Profilova fotka
Bihan, myslím, že si vybrala rozumný darček:-) Ja mam tiež Casio digitálky už asi 3 roky a fungujú spoľahlivo...ani baterku som ešte nemusela meniť. Ten zoznam by sa aj mne pozdával, veď čím by bol dlhší, tým by bola menšia šanca, že budeš čakať práve tú vec, ktorú nakoniec dostaneš:-)
Odpovedať
Profilova fotka
super tipy na darčeky. my si každoročne kupujeme spoločné darčeky plus prekvapko. s tým mávam najväčší problém. tento rok som sa rozhodnla pre saténovú pižamká na svadobnú noc aj pre mňa aj pre neho -len ich ešte musím zohnať.
Odpovedať
ahojte :-D no tak mna by drahy poslal ... aj so satenovym pyzamom :-D a uz dlhsie sa mu vyhrazam ze na 30-tku dostane kvalitne hodinky a on ma z toho nocnu moru ]-( ale myslim ze aj tak ich dostane 8-) mojho draheho najviac potesi CD alebo DVD, ale ja uz nemam prehlad co uz ma a co este nie, alebo lepsie povedane myslim ze uz ma vsetko co kedy vyslo...
Odpovedať
Profilova fotka
Môj priateľ má dnes 30 - a boli sme na víkend v kúpeľoch - bolo to úplne geniálne perfektné - aj on si to užil. (aj ja :-D ) Hodinky som mu kúpila k promóciám s tým, že ich má opatrovať pre syna - takže ke na patrične hrdý a poctivo ich nosí. Ináč priateľ je založený na vŕtačku, šrobováky a pod. takže na moju otázku kam ideme kupovať darčeky - tak sú to obchody ako hilti, de wahlt, bosch a pod. Dnes chcem ísť kupovať pre otca a priateľovho otca košele na svadbu - a bilu kravatu pre môjho otca. Najprv som ho chcela zladiť k mame ale potom som si to rozmylslela že ho zladím ku mne. Takže biela kravata bude super darček.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja sa chystám zajtra pozrieť do Trenčína do Max-u, tak hádam pár dní pred vianocami niečo kúpim. ale tiež netuším absolútne , že čo.
Odpovedať
tinyleaf, kdeze mas tie satky? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Bellablonde, uz som fotky so šatami z albumu vymazala:-( Nie žeby si môj nastávajúci pozeral takéto stránky, ale aby sa mi neokukali, keby som sa na ne stále pozerala na fotkách:-) Na dnes ich tam ešte teda dám a rada sa vypočujem Tvoj názor...zatiaľ sa mi dievčatá vyjadrili tak pol na pol...vďaka.
Odpovedať
povedala by som, ze c.2 ta robi elegantnejsou v oblasti pasa. c.1 ti tam vytvara taku zvlnenost - co je zrejme len otazka zapinania =-) , ale zasa c.1 maju zaujimavo vyrieseny vrch. myslim, ze 2 je lepsia ;-) p.s. dakujem za ukazku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem aj za Tvoj názor:-) zdá sa že dnes sme tu boli zatiaľ jediné...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, od zajtra mám 2 týždňe voľna, takže Vám prajem krásne Vianočné sviatky a aby sa Vám v novom roku splnilo všetko čo si budete priať... a hlavne nech nám prvá tretina roka rýchlo prejde a deň D tu bude čo nevidieť:-)
Odpovedať
aj tebe tiny, vsetko dobre, vesele a pohodove sviatky, krasne darceky a najma lasocku od nasich najblizsich. x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja prajem pekné sviatky Vám všetkým - nech sú Vianoce naozaj pokojné a štedré a Nový rok veselý a nech prinesiem len to najlepšie čo si viete priať. Predpokladám že všetky sa aspoň v tom jednom zhodneme. V práci som ešte zajtra ale myšlienkami už ... Keďže to je počase prvý krát čo budem s rodinou dlhšie ako 10 min. cez mobil, takže budem pilne pracovať na organizácii svadby. Už sa teším ako si to s Vami potom predebatím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa tiež pripájam k tej predvianočnej pohode a prajem všetkým veeľa času na tých, ktorých máte radi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam takisto prajem stastne a vesele vianoce v kruhu ludi, ktorych mate radi a ktori maju radi vas... chcela by som vas poprosit o radu, chcem si cez ebay nieco kupit, ale nie v aukcii ale "buy it now", ako je to s posielanim, poslu mi to na slovensko? a kolko to asi trva?... ja som im pisala mail, ale zatial som nedostala odpoved... diky.
Odpovedať
Profilova fotka
skús do IP osloviť jerryjanka, to je skúsená e-bay nákupčík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik za radu, uz sa stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
mile aprilovky, prajem vam stastne a vesele vianoce a prezite ich v pokoji a dobrej nalade... ja dnes koncim v praci, takze sa asi chvilu neozvem kedze nemame doma internet, ale budem na vas mysliet... tak papa a dopisania v roku 2007 :-) :-D :-) :-D a bohateho "jeziska" :-D
Odpovedať
Všetkým aprílovkám a ľudom dobrej vôle prajem bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočnú večeru čo nemá chybu, veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, Veselé Vianoce a šťastný nový rok... :-D papa o rok
Odpovedať
ahojte dievčatá. kde ste všetky? ešte stále dovolenkujete? PF 2007 :-D
Odpovedať
Ahoj aprílovky! Aj ja sa pridávam k Marcellink a úfam, že ste mali velesé a bohaté sviatky a teraz už šup-šup do práce a svadobných príprav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:-) Prajem vám všetkým krásny začiatok nového roka:-) Už som tiež v práci, ale nič nestíham, doháňam pracovné resty:-(
Odpovedať
Ahojte babulky prajem Vam všetko dobre do noveho roka,nech nam to všetkým vyjdes ty mi svadbami a nech sa nam všetko splni podla našich snov.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno - prvý deň v práci :-p Dúfam že aj Vám všetci o polnoci želali aby sa Vám svadba vydarila (nie maželstvo ale svadba!?!). iba môj otec mi želal nech je zo mňa dobrá žena. Ale asi to bolo jediný krát čo sa u nás o svadbe hovorilo. Stále bolo niečo iné. Ale keď som si včera spomenula čo všetko ma čaká vybaviť, tak som prvý krát zapochybovala či to stihnem. Ja čo toho moc nemá - musím teda poriadne švihnúť. Kedy budete posielať svadobné oznamká?
Odpovedať
Naše oznamká sú už niektoré na ceste, niektoré ešte na stole ;-) Navyše starká chcela odomňa 20 ks pre všetky tetky v dedine, takže som ich ešte dávala dorábať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?