Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no môj názor je tiež č1, i keď na 2 je pekný korzet, ale ako celok si krajšia v 1 :-)
Odpovedať
tinyleaf - ja som, pre zmenu, za 2-ku.. prvé majú zaujímavý vrch ale ako celok pôsobia.. zvláštne.. mzuzka - jeho rodičia nám boli svedkovia
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej, ďakujem, fakt ste ma potešili:-) Takže som viac-menej rozhodnutá:-) Koľko salónov stre pobehali, kým ste si vybrali tie pravé? Mne je to teraz trochu ľúto, lebo som bola len v jednom..... ale veď vo všetkých svadobných šatách budeme pekné, nie?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidím názor "proti" od Bihan.... takže asi nechám rozhodnutie na poslednú chvíľu.
Odpovedať
hmmm.. koľko ľudí, toľko chutí :-D ak sa v nich cítiš dobre, nie je čo riešiť! Ale ponáhľať sa fakt nemusíš 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tinyleaf-určite sa budeš páčiť v každých, je to presne ako Bihar píše - citiť sa v nich dobre - potom aj na ostatných budeš tak pôsobiť. A to je najdôležitejšie. Môžem sa spýtať odkiaľ je tá fotka čo na tom pase? Strašne mi to miesto niečo pripomína.
Odpovedať
Profilova fotka
Už som zaplatila zálohu :-S Možno ale do apríla dostanú v salóne nejaké nové šaty a vyberiem si úplne iné:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kristin, tá otázka o fotke patrila mne? nejako jej nerozumiem...
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, že kde to je - miesto, krajina atď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kristin, ty si ale ranné vtáča...ja mám angličtinu, inal by som tu tak skoro nebola. Ak myslíš tú fotku medzi palmami, je to z Kréty z hotelovej záhrady. Nejako som nerozumela, aký "pas " myslíš...
Odpovedať
dobré ránko nevesty... jooj bihan tak som na teba myslela vcera, ze ake to je a tak... ja uz sa tesim ked budeme mat na postovej schranke rodina... tinyleaf mne sa paci viac 2, pôsobis v nich tak mäkšie, v prvych si nejaka prisna... ale budu to tvoje saty takze si vyber ktore sa pacia tebe, nie ze budes potom lutovat. skoda ze uz si dala zalohu, mohla si este pobehat ine salony, ja som bola v siestich... ale ked sa ti paci jednotka tak nevahaj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, teda ste tu akosi skoro... silvy mne sa viac pacis v č. 2 - zdajú sa mi romantickejšie :-) , v tých prvých sa mi zdáš taká "strojená" alebo ako tu zaznelo si taká prísna...
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobré ránko dík zuzi, ste zlaté, že ked najdete nejake šaty spomeniete si na mna, pojdem sa pozriet ten salon je v nitre a tam robím tak ich pojdem okukat :-D
Odpovedať
bihan a ako je to s tymi ich velkostami, niekde baby pisali ze si treba vybrat teraz uz neviem ci vacsie alebo mensie o cislo :-D a ako zistím či sa uz náhodou nepredali nemam ešte v tej stránke prehlad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za všetky vaše názory....v realite asi všetky svadobné šaty vyniknú viac ako na fotkách, tak sa rozhodnem asi keď ich opäť uvidím naživo. Ozaj, neviem, či ste to tu už preberali, máte už vybrané obrúčky a dávate si tam gravírovať dátum svadby, prípadne meno drahého?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme obrucky uz vybrali a gravirovat ich dame vo februari, urcite tam bude meno, a datum svadby? to este neviem ci tam dame...
Odpovedať
Ahoj aprílovky, Marcellinka, práve sme sa nedávno rozprávali s manželom o tom, že sme si mysleli, že to bude po svadbe veľký šok, ale info mením postupne: najprv požiadať o uznanie sobáša na slovensku, lebo mi skôr nevydajú pas a vodičák, potom do poisťovne, do banky... takže sa ešte stále volám ako za slobodna, lebo na šekoch mám dievč. meno a keby som sa podpísala novým, nebol by platný atď... Vlastne ak dobre počítam, tak budeme mať veci zariadené okolo nášho slov sobáša, takže tak tako vy ;-) Sonulienka - tie šaty sú šité na mieru... Henrieta hovorila, že jej ušili na prsia trošku užšie a dlhšie, než boli údaje, ale ja som si dala na prsia rezervu a teraz ich asi budem musieť trošku zmenšovať :-p A dĺžku som si dala bez topánok presne po zem, aby sa mi potom neplietli pod nohy a vísledok môžeš vidiť na foto. Tá akcia, čo som ti včera poslala, už vypršala, ale určite bude nová, to nie je problém. Jankazaba - my máme gravírované obrúčky - na mojej je Jean-Yves Lucii 14. 04. 2007 a na jeho naopak.
Odpovedať
bihan rozmyslala som ze kedy budete slavit vyrocie ale asi v aprili ked aj na obruskach mate ten datum. a preco vlastne mate sobas 2 krat? my este nemame obrucky, ale uz vieme ake budu. a vygravirovane bude aj meno aj datum od rana dnes riesim staznost, niektori ludia su hrozni zavidia pomaly aj nos medzi ocami. je mi z toho zle :-p dufam ze mi to sefka nevrati :-|
Odpovedať
Marcellinka, pre mňa máme stále svadbu v apríli, túto civilnú sme robili kôli zákonom. Sťahujeme sa v júni na Reunion a potrebujem vybaviť kopec papierov voči fr. úradom, potom také veci ako pas a vodičák... všetko to trvá strašne dlho a bála som sa, že nebudem mať všetko vybavené pred odchodom.. Navyše môj drahý je vojak, takže sme potrebovali byť zosobášení čo najskôr, aby to mohol odniesť do roboty a aby nám zariadili ubytko atď, lebo v tomto prípade sa armáda stará o celú jeho rodinu... Jenoducho s úradmi je to snáď "never ending story..." A so závisťou si nič nerob, hovorí sa, že človek, troému nikto nič nezávidí emôže byť šťastný ;-)
Odpovedať
no to potom chapem preco to robite dvojmo... odchadzam relaxovat po tomto tyzdni si to zasluzim. pekny vikend vam prajem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bihan tak to ma mrzi, ze su ti tie satky hore velke, ja som radila len v dobre, velmi mi je to luto
Odpovedať
Profilova fotka
buhan - mate sa co obracat, ale este ze s tou civilnou svadbou ste nemali tolko roboty - myslim priprav - ako teraz v aprily... ale to vybavovanie dokladov a chodenie po uradoch ti nezavidim... prajem vam vsetkym pekny vikendik a nieco pekne pokupte... ja idem v sobotu a v nedelu na vianocne nakupy :-D ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už ste asi doma ale ja som dnes spravila skúšky na daň.poradcu tak som happy. Ja som chcela dať obrúčky vyrobiť, ale priateľ povedal, že si ich kúpime, lebo on neryskuje že niečo bude zlé a takto si môžeme vybrať. No čo už. Vyryť si chceme dať K + R 14.4.2007, tak ako budeme mať aj na darčekoch, pohároch a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
kristin - gratulujem... bihan - prepac, som ta premenovala :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak pre dnes sa lúčim, majte sa pekne a oddychujte cez víkend :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bože neriskuj som napísala s trvdým y.
Odpovedať
Henrietka, kôli mne si fakt nerob hlavu, poradili si mi dobre a šaty mi veľké nie sú. Už sme začali pracovať na potomkovi, takže ak sa mi do svadby zväčší obvod hrudníka, čo by sa mal, zrejme budem vďačná ešte aj za to, že je tam zavinovačka a nie zips :-D Inak s tými obrúčkami by som to už ani ja veľmi neriskovala, lebo my sme si vyberali obrúčky v zlatníctve, vybrali sme si veľkosť podľa vzorkovníka a keď prišli, tak ani mne ani môjmu drahému nebola obrúčka dobrá, lebo prstienky sú hrubšie ako ich vzorkové krúžky, tak nám ich ešte zväčšovali o dve čísla.. samozrejme to bolo v cene.. aj s gravírovaním... možno sme zaplatili trošku viac, ale nechcela by som sa ešte trápiť s tým, kde a komu to dám zväčšiť atď.
Odpovedať
dobre ranko :-| zase v praci, ale uz len 5 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už len 4 a pol - hádam v piatok po 12. nebude nikto robiť. Asi sa to sem nehodí ale už máte darčeky pre svojich nastávajúcich? Myslím Vianočné.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, človek tu jeden deň nie je a už nie je v obraze :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?