Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja takisto odchadzam...tak Vam prjem pekny vecer:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si včera s priateľom zatancovali a hrozne sme sa na tom zabávali. Zatiaľ vedie pesnička Perfect day - aj slová som si vytlačila - kebo vždy som si pamätala len" drink sangria" a "feed animals in the zoo", takže so sa zľakla že to neubde o láske, ale ono to je a je to celkom vhodné. Takže už len nacvičiť choreografiu. Ale keďže ja chcem také obrovské šaty tak snáď na seba dočiahneme :-N
Odpovedať
dobré ranko :-D aj ja chcem obrovské šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A už si niečo našla?
Odpovedať
bohužiaľ nie, lebo všade prevláda štýl šiat do A a tie pokrčené a ja by som chcela hladku suknu a nejaky pekny korzet v albume mam svoje favoritky ale take asi tazko najdem su to tie kde je v nich vyfotená mulatka skoro predposledné :-D a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
No obdobne. V časopisoch toho vidím kopec - ale zatiaľ ani v takých exclusívnejších som nevidela to čo chcem ja. A hlavne chcem ramienka - lebo mám úzke ramená a to teda je tiež dosť problém. Ono je to dosť ťažké keďže všetky aj čo už šaty majú vyzerajú krásne, preto sa bojím, že si vyskúšam nejaké a budú sa mi zdať krásne ale nebude to to čo som si vysnívam. Radšej to nechávam na neskôr a hľadám na nete, aby som to neunáhlila, veď v živote to budem mať iba jediný krát. Jedny som mašla ak sa zadarí dám ich do albumu.
Odpovedať
dobre ja cakam jedna pani si ide zriadovat salon a medzi sviatkami by mala dostat katalog z pariza tak mozno tam nieco bude, povedala že ak sa mi tam bude nieco pacit tak ich prinesie, uz len aby ich potom mali a mohla ich kupit :-D strasne mila pani
Odpovedať
Profilova fotka
napísla asom Ti IP
Odpovedať
pekne šatočky a ty si si našla nejaké favoritky :-)
Odpovedať
ahojte kočky... jeeej videli ste album bihan? bihan taky ste zlaty... no a ako si sa pri tom citila, a potom?
Odpovedať
kristin aj ja chcem vidiet saty :-( , pohar je nadherny...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ďakujééém Marcellinka! Hlavne predtým som sa cíti dosť čudne.. Vlastne som si prvýkrát uvedomila, že to fakt bude navždy, aj keď len pred zákonom... Sobáš sa zbehol strááášne rýchlo, nikdy by som preto nechcela mať svadbu len na radnici. Prečítali nám časť zákona, vymenili sme si obrúčky, podpísali sa a odchod... Ale ako podmaz nám hrali Na krásnom modrom Dunaji, len mi tak srdiečko poskošilo ;-) V noci sme nemohli obaja spať, príliš veľa myšlienok v hlave a doteraz sa cvičíme v tom, že už nie sme priateľ a priateľka, ale manžel a manželka... Je to super pocit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mám zatiaľ vybraté KA013 - vraj sukňa sa dá ešte nafúknuť. Bihar - gratulujem a v noci ste predsa ani nemali spať :-D
Odpovedať
Kristin, môj manžel išiel na druhý deň do roboty a do tretej sme oka nezažmúrili, takže mi ho fakt bolo ráno ľúto ;-)
Odpovedať
nechceš hodiť foto do albumu? aj ja by som sa rada pozrela ;-(
Odpovedať
tak blahozelám bihan, boli ste veľmi zlatý :-D
Odpovedať
kristin pekné si si vybrala pôsobia na mna velmi elegantne ;-)
Odpovedať
bihan tie by som hned brala, ale ešte som nenakupovala cez ebay ako to funguje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keď už riešime šaty a tak, mám na Vás jednu otázku- čo si kupujete skôr šaty alebo topánky? Šaty pre Vás alebo pre ženíchov?
Odpovedať
je to internetová akcia, zaregistruješ sa, prihlásiš sa do aukcie a ak sa ti podarí šaty vyhrať (čo u tohto predajcu nie je problém, lebo stále dáva do dražby nové), zaplatíš požadovanú sumu cez paypal (systém bezpečnej platby cez internet), pošleš mu svoje miery a do mesiaca máš šaty doma.. Tie, ktoré som ti poslala, by ťa stáli 4800 sk aj s prepravou, možno by si potrebovala dokúpiť spodničku.... That s all...ju a ešte si vyberieš farbu - white alebo ivory Kristin, ja som kúpila najprv topánky. Biele na nízkom opätku (nech sa dajú využiť aj po svadbe) a potom som si podľa toho dávala šiť šaty, ale ak chceš šaty zo salónu, vezmi si hocijaké topánky približne na podpätku, ako by si si priala na svadbe a potom si kúp šaty podľa odtieňa farieb.. bola by smola kúpiť si biele topánky ak by sa ti páčili champagne šaty. A keď už budeš mať šaty, prispôsob k tomu ženícha :-D
Odpovedať
bihan a kedze je to aukcia aj sa prihadzuje :-D
Odpovedať
ak je viacej záujemcov tak určite, ale ja som bola napr. na moje šaty jediná... a ak by bol iný záujemca, stále môžeš počkať na ďalšiu aukciu... alebo ich kúpiť hneď, ale tam bude cena len o trošičku vyššia -práve som to pzrela 45 za šaty, 52 preprava, teda 97 libier, cca. 5 tis sk
Odpovedať
Profilova fotka
bihan, krásne fotočky, chcem sa opýtať, tam nie je potrebné mať svedkov?
Odpovedať
Ahojte kocky, dlhsie som tu nebola a vsetko sa mi to nechce citat. Ako pozeram, tak pripravy uz su v plnom prude, az mam pocit, ze som jedina co svadbu ako taku az tak neriesim.... Sice je pravda, ze uz mame skoro vsetko :-N . Az mi je luto, ze som to vsetko vybavovala tak skoro, lebo teraz ked sa to blizi uz ani neni co vybavovat a z coho sa tesit:-( Kupila som si nahrdelnik a nausnice nemali a uz na nich cakam mesiac, aj sa vzdavam... Asi ma porazi ak ich uz nezozeniem, lebo potom mi je ten nahrdelnik k nicomu. No a trapia ma aj topanky. Ja chcem sandalky take co mam v albume len to nemozem nikde zohnat a kedze je teraz zima uz ani asi nezozeniem... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ama mne dnes poradili topánky hľadať v tanečných potrebách - vraj tam sa dajú zohnať aj dať ušiť. Keďže Let´s Dance bolo v plnom prúde možno to fakt nebude na zahodenie.
Odpovedať
Hm, lenze u nas v Prešove nie su ziadne tanecne potreby, teda o nicom takom neviem. Asi pojdeme do Blavy na konecne nakupy. Ale vdaka. Inak kde v Blave su tie tanecne potreby?
Odpovedať
Profilova fotka
Zistím a dám vedieť. Ináč pomaly začínajú obchody plniť tovarom na plesy a bály takže som videla že znovu vyložili sandálky, lodičky a trochu som si vydýchla že možno niečo nájdem aj v obchode.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... hneď na úvod gratulujem Bihan...musí to byť skvelý pocit:-) S tými lodičkami máte pravdu, teraz v obchodoch nie je veľký výber a zdá sa mi, že všade majú tie isté. Ja som si už kúpila, úplne obyčajné biele, mám ich aj v albume, ak by ste si chceli pozrieť. A ak Vás môžem poprosiť, veľmi by ste mi pomohli, keby ste sa v mojom albume pozreli na šaty a pomohli mi sa rozhodnúť, či šaty č.1 alebo 2..... fakt neviem...obidvoje mám rezervované a neviem si vybrať. V kútiku duše chcem č.1, ale pani v salóne ma presviedčala na tie druhé... ...ďakujem moc....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som brala č.1 - páči sa mi to aj na tebe aj celkom ako šaty také
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?