Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
baby čo si myslíte o šatách čo mám v albume 6. v poradí majú take u nás v salone a celkom sa mi pozdavaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
závoj je krásnučký, ja som sa tiež rozhodovala, či dlhý závoj, alebo vlečka na šatách. Nakoniec vyhrala vlečka. závoje mám dva, a nakoniec asi dám len kvietky do vlasov bez ničoho :-)
Odpovedať
Dík Zuzi, no ja ešte uvidim ako s ním budem potom tancovať musím vymyslieť vypnutie, alebo potom náhradný kratší, jedna baba to tak mala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už som dala do albumu naše svadobné tátoše :-D
Odpovedať
vyzeraju super hned by som sa povozila zuzi pretekáte na nich :-) to by mala vidiet moja polovicka hned by vedel čo chce pod stromček :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nie sú naše, ale našich kamarátov. to sú cestné, nie pretekárske, také pre imidž, je v nich niakých 6-8 reprákov, vyhrievané sedadlá, a somariny. Výkon podajú, ale sú na dlhé trate. len nech nepršíííííííí
Odpovedať
to bude bomba :-D
Odpovedať
ahojte baby, pridala som saty medzi ktorymi sa rozhodujem (posledne dve fotky) co myslite ktore ???? sonulienka krasne su tie satky :-) aj zavoj je super, len akoby to vyzeralo dokopy, ci by toho nabolo vela pokope... a zuzka to vazne na tom pojdete? vy ste nejaky extravagantny par...
Odpovedať
Profilova fotka
no extravagantný zrovna nie, ale keď mi to kamarát navrhol, zdalo sa mi to také ojedinelé, tak prečo nie?
Odpovedať
no tak na toto budú ľudia ešte dlho spomínať
Odpovedať
Profilova fotka
na piatok 13 apríla sa to hodí, nie? :-D
Odpovedať
??? aký piatok 13 ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hello babenky! Zuzi, odvoz fakt bomba! Brala by som aj ja a piatok 13-teho mi nikdy smolu nepriniesol, skôr naopak, takže na teba určite budem myslieť :-D Sonulienka, podľa mňa ti tie posledné sadnú viacej...
Odpovedať
Profilova fotka
marcellinka. môj osobný názor, buď tie, kde máš popis "tieto ma zaujali" alebo posledné v tvojom albume. a k piatku 13 - no my máme svadbu piatok 13apríla ;-)
Odpovedať
ufff. som sa sekla... ten odkaz nebol pre Sonulienku ale pre Marcelku... sorry... aj ja som za posledné šaty, čo máš v albume ;-)
Odpovedať
vážne a to prečo, ak sa môžem opýtať... dík za názor, zatiaľ jednoznačne vyhrávajú tie posledné
Odpovedať
dík bihan, hneď som si myslela, že to píšeš mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keď ťa porovnávam v tých šatočkách, tak na niektorých vyzeráš ako keby si mala o 10kg viac ako na druhých. V tých posledných máš takú peknú postavu.
Odpovedať
a to pritom som si ich vzadu pridržiavala lebo je to väčšie číslo
Odpovedať
ja ti neviem povedať prečo, len sa mi v tých posledných páčiš najviac... ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D ale ja som sa pýtala zuzky, že prečo piatok joj ale robím zmätky
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež nevedela, že sa to pýtaš mňa :-D neviem, proste keď sa ma opýtal kedy, tak som z recesie povedala jedine piatok 13 a po pozeraní kalendára som zistila, že narok je aj v apríli. tak tak niako sme sa nakoniec k tomu dátumu prepracovali a bolo
Odpovedať
no a este raz mi povedz ze nemate sklony k extravagancii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
možno skôr občas k exibicionizmu :-D
Odpovedať
no jednoznačne spôsobíte rozruch
Odpovedať
no už tu asi nie ste, ale aj tak ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovedať
marcelinka tie posledné ti podla mna svedčia viac ale prečo to ti ani ja neviem povedať len sa mi v nich zdáš ovela krajšia
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, marcelinka: ja sa tiez pripajam a myslim ze v tych poslednych vyzeras super :-)
Odpovedať
ahojte, ďakujem Vám všetkým. už som si ich rezervovala a veľmi sa z toho teším :-D :-D :-D konečne som spokojná, aspoň čo sa šiat týka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?