Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
zuzi a ktoré teda vyhrali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to neviem, dnes to rozhodneme, ale asi tie úplne prvé.
Odpovedať
mne sa pacia tie "netradicne" a to ako vas napadlo objednat si ich z PL? mali ste najaky typ, lebo ta cena je super, fakt sa oplati. a kedy vam dojdu?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte keď som pozerala dávno šaty a bežala tu diskusia o šatách z poľska, tak na svadobných stránkach v poľsku boli i reklamy na zlatníctva, tak sme tam našli tie čo sú nazvané prvé padli do oka. a začali sme ich tu na slovensku zháňať, keď za výrobu svojho návrhu pýtali raz toľko ako normálne, tak som pozrele tú poľskú stránku, zavolala tam a už to šlo..... tie netradičné sa páčia aj mne, ale nakoniec sme sa rozhodli, že predsa len chceme zlaté a nie titanové, tak sme hľadali ďalej. Zlato sa na čiernu nedá namiešať
Odpovedať
to boli titanove =-) no mne sa pacili ale radsej zlate ja som este nezacala zhanat obrucky, mam sice predstavu ale nic extra nachcem, taka klasika takze by nemal byt problem. este rozmyslam ci s ockom alebo bez...
Odpovedať
Profilova fotka
my si davame robit obrucky tiez podla obrazka, ale az v januari, ja budem mat cisto z bieleho zlata, kombinacia matne - leskle aj so zirkonmi asi budu 3 maximalne 5 a drahy bude mat bez kamienkov a zo zlteho zlata, tiez kombinaciu. Najprv chcel aby sme maly vygravirovane mena navrchu, ale ja som velmi nechcela, no ale pockala som kym ho to prejde, nakoniec uznal, ze gravirovat ich dama zvnutra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás to bol kompromis ja som rozhodne trvala na tom, že v obrúčke musí byť kúsok žltého zlata, lebo je to proste tradičná farba(možno som trošku starom=odna v tomto) a chcela som úplne rovnaké, buď obe s kameňmi, alebo bez. Nakoniec komromisom došlo k tomu, že budú pol žlté pol biele, moja s kameňom , Marekova bez a mená vo vnútri ešte pikoška,všetky poľské zlatníctva robia gravír zadarmo
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.allegro.pl/19850_zlote.htm... kuk tento link ;-)
Odpovedať
ty budes mat bielu a on zltu? ja by som chcela diamant alebo briliant, ale neviem aky je v tom rozdiel :-D poucte ma niektora ak viete... moj drahy chce tiez kombinaciu matne leskle, ale ja bud take alebo take...
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme hned vedeli ze nebudu uplne rovnake, ja nosim biele zlato a drahy zlte :-) najprv sme rozmyslali nad kombinaciou zlte-biele ale ved uvidime ako sa rozhodnmeme v zlatnictve az tam budeme.
Odpovedať
my sme si tiež našli obrázok podla ktorého nám ich urobia budú z bieleho zlata a tiež kombinácia matné a lesklé a môj bude mat kamienky ;-)
Odpovedať
no vedela by som si tam vybrat, ale ja sa bojim objednavat, ja si vsetko najradsej riadne popozeram, vyskusam... co ak nebudu podla tvojich predstav, obrazok je predsa len obrazok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tam v tom zlatnictve sme videli podobne, vlastne tiez robeny podla obrazku, pekne ukazali na prstoch. No a my budeme mat velmi podobne. Inak ja tiez najradsej vidim vsetko na vlastne oci aj ked prakrat som uz riskla a kupila cez net :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nestrašte ma :-.
Odpovedať
Profilova fotka
rozdiel medzi briliantom, diamantom bude asi v cene, v KE v Sheron stoja take od 30000,- jedna obrucka :-) ja som povedala, ze na diamantovu svadbu ked dozijeme chcem diamantovy prsten, moze setrit uz teraz :-D
Odpovedať
moja kolegyna ma s diamantom za 15 000, take male kamienky nenapadko, ale velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
nerast je diamant, je to kameň briliant je vybrúsený diamant do určitého tvaru , podľa toho akou technológiou je brúsený, taľko je karátový diamant aký nájdu, podľa toho akej je veľkosti, toľko je karátový a ak sú malé, tak sa priamo bez opracovania použijú, preto stojí prstienok z diamantom aj do 5 000,00 a briliant je preto drahší
Odpovedať
aha, ale aj tak rozmyslam ze bez kamienka je to taka klasika, a obrucku uz mas na stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidim, ze mate zaujimavu debatu. my sme si boli vcera s drahym objednat obrucky a z vlastej skusenosti musim povedat, ze kombinacia matne s lesklym ma nieco do seba. povodne sme tiez chceli, co najjednoduchsie - bud leskle alebo matne, ale vcera ako sme si vyskusali xy modelov, sme sa definitivne zhodli na tom, ze budu z bieleho zlata 2/3 budu pieskovane a 1/3 leskla, medzi tym je vgravirovana leskla ryha, bez kamienkov. tie co sme si vybrali my su masivnejsie ako obvykle obrucky byvaju a vyjdu nas cca 16 000 - 17 000. Mimochodom gravir, ak by sme ho chceli bol v cene.
Odpovedať
dobré ranko babizne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlhsie som tu nebola a vy ste sa teda poriadne rozpisali... ja nemam nic nove, teda mame isty kostol a termin svadby - to som vybavila minuly tyzden. inak nic, stale zhanam miesto na hostinu, ale nedari sa mi. zda sa ze v trencine sa vsetci vydavaju a zenia 21.4. - vsetko je obsadene... uz som z toho trochu zufala. prstene sme si tiez uz boli pozerat, ale asi pojdeme do blavy na nejake nakupy, tak pozriem e tam...
Odpovedať
my si prstene dame robit v novom roku mala by ich nam spravit kamoska co ma zlatnictvo ale ešte si to musime overit :-D predstavu uz mame z casopisu podla neho by ich mala robit
Odpovedať
jani drzim palce aby ste si nasli salu ;-)
Odpovedať
ahojte no s tou salou ti drzim palce, my sme tak dopadli ze kvoli sale sme zmenili termin z juna na april, a to som ju zarezervovala pred dvoma mesiacmi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tieto riadky by mali čítať tí naši rodinný príslušníci, ktorí sa posmievali pred 2mesiacmi, že stresujem so svadbou pomaly rok dopredu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik za podporu, uz som rozmyslala ist aj mimo tn, ale zas to presuvanie je onicom... my termin zmenit nemozme, lebo budeme mat hosti zo zahranicia a ti uz maju letenky rezervovane... tak sa musim snazit nieco najst :-)
Odpovedať
neboj urcite sa nieco najde ;-) my sme uz konecne si zarezervovali aj DJ :-D
Odpovedať
Ahoj babenky, k tej kombinácii matné-lesklé zlato...dostala som taký zásnubný prstienok, takže presalen obrúčky sme vyerali trošku iné..a keďže je už aj kamienok na zásnubnom, nechcela som kamienky aj na obrúčke... A mimochodom o tom, že niekto nosí na prste diamant alebo zirkón, vie len osoba, ktorá ten špekr platila.. raz som chylila rozhadzovaciu náladu a kúpila som si piercing do nosa z bieleho zlata s pravým (aj keď maličkým) diamantom... a jediné, čo z toho mám, je pocit, že som za tú mini vec dala veľa peňazí :-D
Odpovedať
Inak ma momentálne trápy jeden dosť veľký problém... Budete mať na svadbe starejšieho alebo len Dj? Príp. nejakú osobu, ktorá sa postará o zábavu?
Odpovedať
moj drahy ma za svedka kamarata a to je taka drzka ze o zabavu urcite nebude nudza :-D a hudbu uz mame tiez, muz a zena, poculi sme na nich same chvaly, no tak som zvedava...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?