Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si v sobotu kúpila popolnočné topánočky, skoro aj svadobné, boli krásne, ale na nízkom opätku. Predavačka mi zas hovorila, že nevesty hľadajú skôr nižšie opätky. ale ja pri tom našom pomaly 30cm :-) výškovom rozdiele zas potrebujem vysoké :-N tak svadobné zatiaľ nemám, ale hádam len budú také ako chcem, že vraj v poľsku ich majú plno, budem sa tam už musieť vypraviť
Odpovedať
už dávno som sa rozhodla, že si šatočky kúpim cez internet, lebo ma moje vlastné budú stáť rovnako ako požičovné na jeden deň, takže ebay to istí... ale dlho dlho som hľadala, až som objavila tieto, tak sa teším.. a konečne budem mať zajtra aj kreditku, aby som si ich mohla objednať ;-) S popolnočnými to bude zrejme to isté... Ja si vysoké podpätky nemôžem dovoliť... nemám rada, keď som rovnako vysoká ako môj chlap. Ale tie moje svadobné som si kúpila už na promócie, takže ich mám odskúšané a viem, že v nich to zvládnem.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tiež tak poriešila a úplne z rovnakých dôvodov :-)
Odpovedať
želám dobré ránko, máte baby niečo nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-) nove? aj hej, vcera sme sa definitivne rozhodli pre oznamko, teraz uz len spocitat pocet :-)
Odpovedať
to máte super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
robila nam ho jedna znama a az neviem kolki navrh sa nam zapacil. To je na tom ze na monitore vyzeraju vsetky super, ale ked sa potom vytlacia tak uplne inak vyzeraju. Zatial oznamka boli take najproblematickejsie zatial, ale uz aj tie su. Este nejake doplnky pre mna aj pre draheho, kolaciky fajne a mozme sa brat :-D na nepredvidatelne komplikacie, ktore by sa mohli vyskytnut radsej nemyslim. Uz Ste rozmyslali nad prvym mladomanzelskym tancom? My nechceme klasiku, ale nieco modernejsie v rytme valcu alebo valcika, nejaky pekny sladak :-)
Odpovedať
ja by som si chcela dať tiež v rytme valčíka a speiva to bartošová a je to pieseň z popolušky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem sice v akych je to rytmoch, ale zatial sa rozhodujeme medzi: Bryan Adams - Everything I do ..., dalsia Ranajky u Tifanniho, Yesterday v klavirnom prevedeni alebo si dame poradit od instrktora lebo sa ideme trochu ucit tancovat, aby sme tam neposkakovali :-D
Odpovedať
no moju polovičku sa podujala v tomto smere trochu vyškoliť jeho sestra ale tiež si to budeme musieť nacvičiť :-D
Odpovedať
Ahojte babulienky, ja som tiez "aprilova", konkretne 21.4.2007 a presvedcila som sa na vlastnej kozi, ze "len termin" nestaci mat, ak chcete mat svoj den D aspon trochu podla svojich predstav...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miriam2007 :-) to mas uplnu pravdu, co vsetko mas uz teda vybavene a zariadene? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vitaj medzi nami miriam :-)
Odpovedať
Dakujem za privitanie :-) Mame salu a hudbu, o ktore bol velky boj :-D , fotografa, kameramana, obrucky, pohare, termin v kostole, vybrate oznamenia, darceky pre hosti... Saty som uz bola pozerat, ale v tych, ktore som mala vysnivane som vyzerala tuctovo. Takze cakam na novu kolekciu 2007, ktoru maju dostat teraz v novembri.
Odpovedať
miriam, ty si sikulka, uz sa mozes vydavat! :-D len tie saty... ja uz tiez netrpezlivo ocakavam nove modely
Odpovedať
Profilova fotka
no presne aj ja som vo svojich vysnivanych vyzerala hrooozne, ale nasla som si predsa tie moje :-) si sikovna miriam :-) my uz v podstate tiez mame vsetko az na obrucky, nejake veci pre draheho a este potrebujem usit popolnocne a pre svokru saty, ale latky uz mam kupene.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tiez sa pripajam do Vasej diskusie, takisto nas caka aprilovi termin konkretne 14.4 kedy ma moj drahy okruhle narodeniny, aspon si to bude lahsie pamatat - teda vyrocie svadby. Dnes som si prave uvedomila ze je asi najvyssi cas sa pustit s vervou do priprav zatial mame zarezervovane miesto a farara. Ak by ste vedeli poradit dobreho DJ budem Vam vdacna, musi byt ale ochotny vycestovat na Oravu, dakujem :-)))
Odpovedať
baby, ja vas nechapem, ako to vsetko stihate.... :-D ja mam hmlistu predstavu o oznamku, konkretnu predstavu o satach - takych zatial niet, pohare, obrucky - zatial vobec, darceky pre hosti - hm, tie asi nebudu :-D v podstate vas nestiham ani citat, ako ste sa pekne rozpisali, aprilovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sama za seba vravim, ze tiez nechapem ako to ide, nejak sa dari a v podstate to ide samo. a to nehovorim o tom, aku mam pracovnu dobu absolutne nevhodnu na organizovanie akychkolvek akcii a nie to este svadby :-) takze na to vyuzivam "prestavku na obed" ktorej cas sa meni podla potreby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme nie som na to sama :) troskou prispieva moja mama a troskou drahy
Odpovedať
idealne ;-) V práci byvas dlho? alebo robis nadcasy?
Odpovedať
Profilova fotka
v praci som od 9 do 17:30 :-) je tiez pravda, ze teraz nemame vela roboty, tak dost veci mam aj z netu, ze sa mozem aj v praci venovat planovaniu :-) Nadcasy teraz nie.
Odpovedať
My sme s mojim drahym velmi pracovne vytazeni, takze zhaname a nakupujeme veci priebezne, aby sme sa pred svadbou nezblaznili..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to je prave to, idealne je vybavovat priebezne. a k tomu moja robota je taka nevyspytatelna ze hocikedy ma mozu zavolat na skolenie alebo sluzobku, im je jedno. ved som tu nebola skoro cely oktober. Prisla som z dovolenky a uz ma zase nebolo :-D a uz mame november, v december ako kazdy rok zbehne rychlo a april je za dverami :-) to sa len zda ze je cas, ale vela ho nie je, tak primerane aby sme vsetko stihli :-)
Odpovedať
Uplne s Tebou suhlasim ;-) Ja by som tiez v praci nemala teraz cas surfovat teraz po nete, ale kedze som momentalne na marodke, tak si to trosku uzivam :-D
Odpovedať
ja zase cele dni ucim do nemoty, kym skoncim vacsinou su vsetky obchody pozatvarene - okrem hypermarketov, k netu sa dostanem az vecer, a .... cas utekaaaaaaaaáááá :-)
Odpovedať
premohol ta virus? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nastastie nemam taku vycerpavajucu robotu, stiham aj net, ide len o to, ze tu musim byt. ale cez leto je to uplne ine, to nestiham ani jest. robim v cestovke, takze tak :-)
Odpovedať
"Bohuzial nie", na marodke som kvôli tomu, ze sme mali havariu a odniesla si to moja krcna chrbtica.. A ty si studentka?
Odpovedať
Profilova fotka
to je mi luto miriam, viem sa vzit do tvojej koze, sice mne sa nic take neprihodilo, ale otca v 97 roku zrazilo auto a bol cely dolamany a zasadrovany
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?