Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to... aj ked by som ho tam velmi chcela mat. Ked som sa ho pytala ake saty by sa mu pacili, povedal ze mu je to jedno, hlavne aby neboli krajkove... takze v podstate sa mu bude pacit asi vsetko, lebo ja tiez nechcem krajky, len take jednoduche a pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som už písmenkovala, akú som urobila pred nedávnom somarinu. Kúpila som si šaty, budúci maželík ich nevidel. Keď sme na týchto stránkach pozerali foto, v jednom prípr. albume boli aj moje šaty, tak som sa ho opýtala čo povie na tieto a on že HROZNé! Tak už som bola presvedčená, že ich predám a nakoniec ma babulky z tejto stránky, môj brat a kamošky presvedčili, že nech si ich nchám, lebo sú naživo veľmi pekné. Tak terazu už sa ho na nič konkrétne nepýtam :-)
Odpovedať
ale na tebe sa mu budu určite páčit a ani si nespomenie že ich videl v časopise, mojej polovičke sa nepáčia vypnuté vlasy, neviem prečo, lebo ved sú také rôzne a krásne účesy, aj ked ja nemám az tak dlhé vlasy takže nič pre mna, ale minule vyhlásil, že ked si vypnem vlasy tak si ma nevezme, jeho mamina sa úplne vyplašila, ja viem že to vravel len tak lebo už sme sa dohodli že budem mať max. len polovypnuté, ale to by bola psina kebyže povie že si ma neberie pretože mám vypnuté vlasy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pred oltárom zahodíš sponu a je po probléme, ale predstav si že by som ja zhodila šaty :-D Ikeď na dátum mojej svadby piatok 13teho , by to nebolo až také nečakané :-D :-D
Odpovedať
no to by som si prišla pozrieť to by bolo zaujímavé :-D , daj vedieť keby niečo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviem si spomenuť na tie tri veci čo ma mať nevesta, niečo modré, niečo požičané a ... už nad tým dva dni rozmýľam. ak viete poraďte. mám vybraté pre družičky - pani sľúbila že mi ich urobí v šampanskej, keďže chcem takú farbu. a ešte mám zabookovanú svadobnú cestu. tak som happy. priateľ za posledný týždeň normálne komunikuje na tému svadba - takže som z toho úplne paf.
Odpovedať
nie je to tretie, že niečo nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
a nie nahodou nieco modre, pozicane a stare (napriklad nieco po babicke) ? ale co by to akoze malo byt netusim, no pozicane budu saty, nove budu topanky, modre asi podväzok, ale stare neviem co. hned sa pozriem do mudrej knizky ako to vlastne je :-)
Odpovedať
Ahojte babulky akuratne dnes sa chystam zavolať na faru že tento vikend by sme chceli prisť, že či možme a o ktorej, dufam že ma farar nevysmeje že vybavujem tak skoro, čo mate už daktora kostol,lebo ja sa normalne bojim po tolkých divných pohladov ohladom vybavovania svadby. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takze nakoniec je to nieco nove, stare, modre a pozicane :-) nezbednica: teraz sa podrz my sme kostol zabezpecili este v septembri a pozerali na nas tak divne, nemali este ani kalendar nabuduci rok :-D ale teraz mame pokoj a v januari zacneme chodit na nauku.
Odpovedať
ahojte kocky, ako sa mate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak super nie tri veci ale štyri :-) dík d_anjel
Odpovedať
Profilova fotka
niet zac :-) a uz mate predstavu co by tie styri veci mali byt?
Odpovedať
tak nad tým som ešte nepremýšlala, a modrú nemám veľmi vláske tak to už vôbec neviem čo by to malo byť :-) a ty si už premýšľala?
Odpovedať
podväzok zvykne mať modrú mašličku, to nie vela modrej pokope...
Odpovedať
no to by mohlo byt ale bude veľmi veľmi malinká :-D
Odpovedať
Tak že už som tam volala farar bol cez telefon velmi mily a v nedelu mame stretnutie, dufam že to dobre dopadne, do telefonu som mu povedala čo a ako a v nedelu sa dohodneme na termíne a na všetkých naležitostiach ktoré nam treba držte palce, aby to dobre dopadlo. :-D
Odpovedať
neboj dobre bude... my budeme mat sobáš na matrike a povedali nam ze staci prist 3 mesiace pred, ja by som si dala ziadost hned nech to mam z krku, ale budem musiet este pockat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, trochu som sa odmlcala... ale uz som tu, s tymi styrmi vecami som si tiez lamala hlavu, ale tiez ma napadlo- pozicane budu saty, modre bude podvazok, nove topanky, pradlo, sperky... to je jedno, ale s tym starym som to tiez nevyriesila. vobec neviem co by to mohlo byt... mozno nejaky stary prsten? alebo nejaka ozdoba strsia do vlasov? no neviem...
Odpovedať
mozno by stacila stara cierna sponka :-D
Odpovedať
nezbednica budeme držať palce :-) aj my máme na matrike a tiež nám teta vravela, že máme čas, ale ked pitom v novom roku nebudú mat volný termín kedy budem potrebovať tak ju poriadne zbijem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat svadbu v kostole, ked sme tam pred dvoma tyzdnami boli, tiez sa na nas farar pozeral ako na blaznov, ze co chceme, ze on este ani kalendar nema, tak sa tam chystame buduci tyzden, aj kalendar som kupila, kebyze este nema... :-)
Odpovedať
no nad tym som ani nerozmyslala, ze co ak uz nebude volny nas termin, no to by bol pruser
Odpovedať
Ahoj babenky! Tak ja už mám za sebou aj návštevu farárky a nakoniec sme prehodili termín z Bielej soboty na 14.4. Trošku ma to naštvalo, lebo najprv hovorila, že áno, potom že ak sa neponáhľame, tak by bolo lepšie neskôr :-S Neva, dosť na tom, že máme za sebou náročný týždeň plný stretávok a dohôd, ale prakticky už máme všetko napevno a nič nám s ničím nekoliduje... Inak okrem kvetinárstva mi nikto nepovedal, že idem príliš skoro... možno v BB majú ľudia vo zvyku zabezpečiť si všetko včas... Ozaj, u nás na matrike už majú rozpis sobášnych dní už na celý prvý polrok budúceho roka! Nechápem, prečo s tým inde robia také caviky. Tak už len hor sa na tie príjemnejšie veci: oznamká, šaty, prstienky....Ja sa tak tešíííím! :-D
Odpovedať
No ja tiež neviem prečo by nas nemohli normálne zapísať bez blbých poznámok no proste zapíšu a úradníčka bude mať pokoj potom musíme isť viac krát a častejšie ich otravovať a potom sa hnevajú.No dúfam že nas si normalne zapíše a potom tam pojdeme len po novom roku. Keď si teraz vybavíme kostol tak sa púšťam do dalších vybavovačiek akoje Dj, kameraman a fotograf a potom si dám oddych až do januára. Akoje dobretým našim chlapom všetky vybavovačky okolo svadby vyriešime za nich a ešte sa im do toho ani nechce :-D veď to majú bez problémov.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za štyri veci, ktoré musí nevesta mať - dúfam že počet už nerozmnožíte. Niečo požičané sú asi šaty, niečo modré bude bledomodré spodné prádielko, niečo nové budú boty a niečo staré asi ja. Alebo naušnice. My sme boli delegovať sobáš z jednej matriky na druhú a bez problémov mi dala aj žiadosti a potvrdila termín na druhej matrike. Fakt som bola prekvapená. Čo sa týka "zbytočne skoro" mne to povedala v svadobnom salóne, keď som pre družičku vyberala šaty. Vraj aj pre ňu aj pre mňa stačí vo februári - no to určite.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ani ja uz nie som fialova :-D
Odpovedať
ahojte babizne konečne aj u nás už trošku sneží :-D no nám na tej matrike tvrdila že máme čas ale má smolu lebo my jej odnesieme tie papiere ešte v tomto roku a pekne si to zapíše na to dohliadnem poprípade jej aj ja kúpim kalendár ako janka :-) vitaj medzi zobrazenými anjela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, predvíkendové ráno. bihan ako vidím v tvojich riadkoch, chytila si druhý dych. tak sa teším aj s tebou ja mám teraz pauzu, akurát si pripomeniem svadbu, keď otvorím toto fórum a mrknem na riadky čakám na to svoje druhé nadýchnutie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?