Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky, co mate nove? Ja som tu dlho nebola. Bola som na sluzobke dost dlho uplne som vysla zo svadobneho osialu a planovania. Momentalne sa aklimatizujem na zimu lebo tam kde som bola bolo krasne teplucko oproti tomu co je tu, brrr zima. Takze ja som s pripravami nijako nepokrocila, esteze sme tie najdolezitejsie veci stihli povybavovat pred tym. Tak sa drzte :-D
Odpovedať
d_anjel_a: Ahoj, aj ja mam svadbu 21.4.2007. Mam rezervovany Slovan a este jednu poistku. A Ty? A co saty? Pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
cipikes: ahojky tak konecne niekto dokonca aj z Kosic :-D my mame rezervovany hotel u Leva ale poistku nemam ziadnu, dufam ze to nekrachne lebo sme uz zaplatili aj zalohu. No a saty este nemam, ale uz sa chystam, ale po vsetkych tych prispevkoch co tu citam na fore ani neviem do ktoreho salonu mam ist. A co ty, si si uz vybrala nejake? Fotografa, kameramana, dj atd. uz mate?
Odpovedať
Ahojte, tak aj sa prispievam po dlhsom case. Nove nemam nic, lebo vsade kde pridem nieco rezervovat tak pozeraju na mna ako na majku z gurunu :-D . No to najpodstatnejsie mame /foto, video, kvety, kolace, pohare, sala/ a este nas caka hudba, tu uz chcem doriesit tento tyzden a potom kostol - ten vraj staci prist vo februari, marci... No a potom si myslim, ze uz len saty, na ktore sa chystam na Vianoce, pripadne januar... Zabudla som na nieco???
Odpovedať
Profilova fotka
ja som taka happy momentalne, ani som nemyslela, ze tak lahko si vyberiem saty, ale ked som ich videla na sebe, som bola dojata od stastia. chapete ja uz mam satyyy :-D Uz len verit ze preziju do aprila, takze odkaz pre vsetky nevesticky, ktore budu mat saty z ceremoni v Kosiciach davajte prosim na svoje saty pozor, lebo tak ako vy tak aj tie po vas chcu vyzerat nadherne v najkrajsi den. Dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, mňa normálne chytajú akési depresie a momentálne riešim, či vôbec nezrušiť svadbu a to som mala také niaké nadšenie a teraz čím je to bližšie, tak neviem či je to správne. :-(
Odpovedať
ale kuš, Zuzik! Teraz to zase chytá teba? Neboj, sú to len také prechodné záležitosti.. Ak ste si povedali, že sa vezmete, tak to asi malo nejaký dôvod, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka: preco, konkretne z coho mas depresie? urcite je to len prechodne obdobie a mozno je to tym ze je jesen a je to melancholicke obdobie chce to len preckat, ale nahlas si povedz vsetky dovody alebo si ich napis na papier alebo sem, uvidis ich v inom svetle, vyrozpravaj sa a urcite sa budes citit lepsie, kazdy na chvilu zapochybuje, ale ked sa chcete zobrat obaja, tak je to urcite spravne a je ten spravny cas. a vsetky co sme tu ta povzbudia, toto forum je predsa na to, aby sme spolocne riesili problemy a tesili sa, ked sa nam nieco podari, teda aspon ja to tak beriem, neviem ako ostatne. Takze hlavu hore! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, vcera som pokrocila v pripravach a konecne som si objednala fotografa - janka cechovskeho - velmi pekne fotecky robi, tak som rada. a tiez som sa objednala na buduci tyzden do svad. salonu - na prvu konzultaciu a skusku, takze uz sa mi to zase trochu pohlo. som teraz tri tyzdne sama - priatel je v zahranici, takze vybavujem "o sto sest". zatial papa a nech sa vam dari. j
Odpovedať
ahojte babulky už som sa tu dlho neukázala, ale namám sa s čím pochváliť okrem saly stale nič nemám ale tento víkend chceme ísť vybaviť kostol, dúfam že aj farar nam povie že ideme skoro a už ma porazí,čítala som najednej stránke že stačí isť do kostola dva mesiace pred svadbou tak som strašne zvedava čo mi na to povedia keď tam prídem 6 mesiacov pred svadbou.
Odpovedať
ahojte babizne, my máme svadbu 21.4.2007, a okrem sály nemáme nič zajednané :-N a ani nemám tušenia čo kedy treba v akom čase zajednať, snažím sa spísať čo všetko potrebujeme, aby sme na nič nezabudli, ale ako sa poznám určite niečo vyskočí na poslednú chvíľu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moc dík, ja neviem čo presne konkrétne by som napísala, ja mám len proste niaký taký pocit, že to nie je správne rozhodnutie, že proste Marek sa na to neteší, že vlastne on to možno ani veľmi nechce, ale náš vzťah tam len akosi vyústil atak sa teda vezmime. asi mi chýba len taká istota. ja som bola veľmi nadšená a on to bral akože, bežná vec. a teraz keď som povedala, že to radšej zrušme, tak dnes mi doniesol do roboty papiere z matriky. tak som z toho taka niaká zmätená :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mzuzka: no poviem ti ze moj to berie tiez normalne, ja som z toho ovela väcsiu radost ako on ze sa berieme a aj vcera ked som si vybrala saty ja som bola cela vytesena a on sa sice tesil, ale nedal to tak najavo, ale zalezi aj od jeho povahy, niektoti chlapi proste nevedia tak prejavovat radost alebo su unaveni z prace a mozno az tak velmi chcu aby vsetko dobre dopadlo podla nasich predstav a beru to s vaznostou, ved to aj je vazny krok do zivota, no to je tak zena a muz sa k sebe jednoducho nehodia, lebo kazdy chce nieco ine, zena muza a muz zenu :-D akoby sa mohli zhodnut, to bol len vtip :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, takuto depku som sice ja nemala, ale mam tiez obdobia, ked na svadbu ani nepomyslim, dokonca som v stave ze sa mi nechce kvoli nej nieco vybavit, striedaju sa s obdobiami ked som z toho cela vytesena (ked nieco vybavim, alebo si spomeniem, ze uz to mame len za 5 a pol mesiaca ...) :-) a moj drahy len nechapavo pozera ked k nemu pridem a z nicoho nic mu poviem - "som statstna, ze budem tvojou zenou", alebo "uz sa velmi tesim na nasu svadbu a spolocny zivot"... a mam pocit, ze som ho tymi svojimi obcasnymi reakciami KONECNE nakazila radostou a zacal sa uz angazovat aj on, aj ked urcite svoju radost neprejavuje tak ako ja. Je naozaj pravda, ze maloktory muz to vie prezivat tak intezivne ako zeny. Zuzi, skusila si Marekovi o svojich pocitoch otvorene povedat? On si mozno mysli, ze je vsetko OK. Hovorim to z vlastnej skusenosti, pretoze moj drahy si vela veci uvedomi az ked mu ich poviem (dovtedy to berie tak, ze ved sa nic nedeje - naozaj plati, ze muzi su z Marsu a zeny z Venuse ;-) ) Kazdu situaciu prezivaju na inej vlnovej dlzke ako my :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prave som nabehla na túto stránku že sa trochu poteším, lebo mám strašne zlé obdobie a vidím že nie som sama. mňa síce trápi zbabraná životná skúška ale vy ste ma tiež nepotešili. mzuzka - vraj to obdobie príde na všetky, na niekoho pol roka vopred a na niekoho dva dni pred či po. každý občas zaváhame keď sa druhá strana netvári moc nadšene. všetci sa tu oháňame slovom navždy. no neviem ako vy,ale to slovo je tak strašne dlhé a ťažké. doporučujem ale fakt s Marekom rozprávať. čo sa svadby týka - nemám nič nové. akurát moja mama obehala salóny a zistila, že všetko čo chcem nemajú. chuďatko - fakt ju to trápi. mhviezdicka - ja priateľovi hovorím - "môžeme trochu o svadbe ..." a už ho počujem " .. a taký pekný deň sme mali ..." (teda kým som s tým nezačala :-D )
Odpovedať
ahojte, ano každú babu sem tam chytí taký menší strach, či to naozaj chce, ja som na tom momentálne tak, že kebyže sa moja drahá polovička nechce ženiť, tak mne to asi ani nechýba, a som síce rada, že si ma che vziať no na druhej strane mám z toho obavy, a potom sem tam vyletím a trošku sa posekáme :-( , ja ohľadne svadby - máme zajednanú sálu a možno fotografku, ale to ešte nie je isté, pretože nevedela povedať, či tam už niečo nemá, tak nám dá vedieť dnes, no dúfam, že nemá, lebo neviem koho iného by sme kde hľadali :-)
Odpovedať
zuzi asi naozaj by bolo dobré sa s marekom porozprávať, aby vedel ako sa cítiš :-) . ale muži sa vo väčšine prípadov až tak neangažujú ako ženy, oni to nemajú proste v génoch, a je to taká ženská parketa zariadovať svadbu, takže skús to brať s úsmevom a nemaj depku a len sa teš a vychutnávaj prípravy :-)
Odpovedať
ama tak ty si teda dobra, to kedy si stihla? sonulienka my sme na to tom rovnako, okrem saly nemame nic zuzi ty si si zatial nezvykla na to ze muzi su z marsu? to ze sa netesia tak okato ako my este neznamena ze sa netesia vobec... a okrem toho este stale mas cas cuvnut ;-)
Odpovedať
ama nevies kde zozeniem navleky na stolicky, alebo niekto z PO pripadne z KE
Odpovedať
Profilova fotka
porozprávala som sa s ním a vraví že jasné, že chce svadbu, jasné že ma má rád a tak . v podstate ako vždy. asi máme krízu, alebo ja ju mám. ja neviem. proste akosi nechcem tak vnútorne veriť tomu čo vraví, keď preto nič nerobí. väčšinou sa ku všetkému rozhýbe až po hádke a mojich výčitkách a ja sa potom neviem z toho tešiť. ale ďakujem za povzbudivé skúsenosti aspoň ma vaše riadky nútia viac nad tým rozmýšľať. my už máme zariadené toho asi dosť veľa (sála, termín,DJ,starejší,kúpené šaty a komplet oblek s košeľou, šatky pre malé družičky, svadobné "motorky"), tak si dám asi teraz niakú chvíľu pauzu alebo čo.
Odpovedať
Ahojte aprilovky! Ked tu citam o vasich obavach zo svadby, akoby to boli moje slova pred svadbou. Ja som nasu svadbu odsuvala niekolko rokov, pretoze som mala podobne pocity. No nakoniec som si povedala, ze predsa to nemozem odsuvat do nekonecna, nikto mi neda zaruku, ze to je ten pravy. Takze som sa v lete odhodlala k sobasu a mozem z vlastnej skusenosti potvrdit, ze je to super pocit. Vsetky obavy sa rozplynuli. A nas vztah je po svadbe ovela krajsi. Marcellinka o navlekoch som ti napisala v "Presov"
Odpovedať
ja som sa rozhodla pre svadbu aj z toho dôvodu, že môj drahý ju už dávno chcel, ale kedže ja som stále vykrikovala, ž ešte pre to nie a preto, tak som si povedala, že už je najvyšší čas pristúpiť, pretože sa mi môže nakoniec stať, že by ho prestalo baviť čakať a to by bola moja škoda :-)
Odpovedať
sonulienka, neviem ako dlho ste uz spolu, no asi to fakt netreba prilis dlho odkladat. Ja som s mojim manzelom zila 7 rokov a az teraz sme sa zobrali. A cim dlhsie trvalo to moje rozhodovanie, tym to bolo horsie....
Odpovedať
dik katarinkad, ale zhanam viac kontaktov :-D
Odpovedať
katarinka,jéj aj my sme tiež už spolu 7 rokov, takže asi je už na čase :-D celá rodina len poslušne čakala a čakala, tak sme im to dopriali :-) nech máme v našom vzťahu další krok
Odpovedať
sonulienka, uvidis ze to bude super. Nas vztah svadba velmi ozivila, ako by sme sa do seba znova zalubili.... Ja neviem preco som sa toho tak bala....ved je to pekne. A po 7 rokoch je uz fakt nacase posunut vztah do inej roviny!! x-)
Odpovedať
zoberte ma do klubu, lebo mi uz to spolu tahame vyse 10 rokov
Odpovedať
marcelinka, to fakt!!!! Tak to je uz na sobas najvyssi cas!!!!! A to preco vam to trvalo tak dlho, kym ste sa odhodlali?????
Odpovedať
kludne sa pridaj, máte svadbu týždeň po nás, jéj :-D
Odpovedať
no ja ani sama neviem :-| ja som zacala asi 6 rokov dozadu o svadbe nahlas rozpravat, ale nic, nepodarilo sa :-D no a teraz uz druhy rok spolu byvame a chcela by som uz aj potomka, ale na to musim byt vydata :-D :-D :-D vraj :-D vzdy sa naslo nieco preco este nie, najprv sme nemali robotu, potom som ja bola vonku, potom sme nemali kde byvat, a potom sme boli zaneprazdneni vybavit si to... ale uz sa to blizi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?