Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
to je náhodička aj moj drahý je mirko a ani sami nevieme prečo sme sa rozhodli pre apríl aj u nás to bolo take spontánne. Najprv sme to chceli mať v júni ale po dlhšej diskusii sme zvážili že apríl bude super, veď apríl to už je jar a všetko sa to prebúdza a už by to všetko malo byť krásne zelené rozkvitnuté no len dúfam že nebude také počasie ako tento rok lebo ešte v apríli bol sneh. A ešte moj ocino ma v naš termín narodky tak sme spravili radosť aj jemu, to ma darček k narodkam. Aj mna tie vybavovačky desia najradšej by som niekomu povedala svoje predstavy a nech to povybavuje za mňa ale žiaľ bohu to nejde :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
shirley - aj ja strašne chcem tulipány, myslím že sa to k aprílu super hodí. čo sa mňa týka moc som so svadbou nepokročila - takže zatiaľ mám len termín a fotografa. ale času dosť. skôr ma začali trápiť vlasy. asi by som mala zájsť už teraz k nejakému kaderníkovi, aby mi to do apríla ako tak sa dalo sformovať. myslím však že za pol roka toho už moc nestihne narásť. ja som sa asi pred dvoma rokmi dala ostrihať (mala som dlhé vlásky) a myslela som že do svadby dorastú, ale akosi sa mi to polodlhé zapáčilo a hlavne priateľovi tak som si to pristrihávala a teraz mi to do svadby už ťažko dorastie. priateľ ma so žiadosťou o ruku prekvapil (po 10 rokovch spoluchodenia).
Odpovedať
ahoj kristin.ja tie tulipany fakt milujem, takze by som ich velmi chcela, asi biele a dufam, ze sa to vydari. my sme spolu 3 roky, stretli sme sa uz trosku starsi po vyske- ucila som draheho v jazykovke.co sa tyka vlasov, tak mi v poslednom case velmi padaju, takze tiez neviem ci nebudem mat na svadbe asi tak 3 vlasy :-(
Odpovedať
Baby, neviem, či ste na tom podobne, ale ja mám chuť zrušiť celé to mecheche okolo svadby, zavolať na svadbu dvoch svedkov a celej rodine len potom oznámiť, že sme sa už vzali... Nemáme síce v pláne veľkú svadbu, cca 40 ľudí, ale mám chuť sa vykašľať na všetky "úžasné" účesy, manikúru, farebné dekorácie v sále a nechápem, ako som vôbec mohla kedysi obracať očami, keď mi môj drahý povedal, že by chcel svadobné pozvánky písmom Walta Disneyho... Ten deň, nech je to už ktorýkoľvek, musí byť perfektný, lebo si beriem perfektného muža a absolútne nezáleží na tom, či budem mať urobené nechty alebo nie... Teším sa z toho, že si oznamká vyrábame sami (teda ja navrhujem, môj chlap schvaľuje, resp. neschvaľuje), fotky nám bude robiť kamoška, obrad bude v kostolíku, ktorý mi prirástol k srdcu... Neviem, mám pocit, že ešte nedávno som si lámala hlavu nad prkotinami a nechápala som, že môj chlap si nad tým hlavu vôbec neláme. Teraz som rada, že ma to "svadobné šialenstvo" aspoň trošku prešlo...
Odpovedať
Profilova fotka
bihan; som na tom podobne, prvopočiatočný ošiaľ a nadšenie opadlo a najradšej by som mala svadbu zajtra, podobným štýlom ako ty :-| je to také fázovité, keď sa niečo zadarí a kúpim alebo zoženiem podľa predstáv, tak sa teším a snívam, aké to bude super, potom to mám doma, už sa mi to okuká, už to ani nepokladám za super a ešte keď sa niečo nezadarí, tak potom mám rezigútlm
Odpovedať
Fakt mám niekedy pocit, že nám uniká podstata...a sústreďujeme sa, často úplne zbytočne, na to, čo vôbec podstatné nie je... A úplný koniec sveta nastane, ak na svadbe niečo vybuchne... Som naozaj hrozne rada, že sme začali plánovať v dostatočnom predstihu, lebo mám teraz čas vyberať, porovnávať, zisťovať...minule som kúpila nádherné šatočky pri moju malú družičku...ale je fakt, že tí ľudia, ktoré tam s nami budú na svadbe s tým, ako si svoj život zariadime, nemajú nič spoločné. Celé to ostane na našich pleciach.. preto mi napadá, že by som chcela svoj manželsky sľub povedať iba môjmu nastávajúcemu, pred Bohom a jeho zástupcom na zemi (čo bohužiaľ náš zákon neumožňuje, tak teda max. so svedkami). Potom je tu morálna zodpovednosť voči rodičom, starým rodičom a potom sa starí rodičia držia toho, že ako by to bolo, keby sme týchto a hentých nepozvali... myslím, že toto mi najviac lezie na nervy... Možno sa nakoniec aj tak zoberieme na výlet do Dominikánskej republiky, ja si kúpim nejaké letné biele šaty a basta :-D Ale som rada, že v tom nie som sama ;-) dík Zuzik
Odpovedať
Profilova fotka
no asi som úplne iná, ale ja som vždy snívala byť raz v živote princeznou. máť krásne vlasy, šaty, okolo moju rodinu. už od mala som si stanovila že moje najkrajšie dni budú - promócie, svadba a narodenie detí. tieto tri dni si vždy dávam na výslnie. a viem že každý tento deň je to proste drina dosiahnuť. ale vyplatí sa, pretože nič nemáme zadarmo. odstupom času už viem, že promócie mojej sestry boli pre mňa oveľa krajšie ako tie moje, že narodenie jej dieťaťa je pre ňma úplný úžas tak ako jej svadba. nikdy by ma ale nenapadlo že by som sa na to chcela vykašlať. a nenechala by som to na žiadnu organizáciu. ja si proste to rozčúlenie chcem vychutnať. či sa mi to všetko podarí alebo nie, je iná vec. ale pre mňa to bude aj v daždi, hmle, nechutnom jedle a otrasnom matrikárovi ten najkrajší deň. a samozrejme moja rodina sa na to všetko teší i v práci. ja ich všetkých do toho zatiahnem a majú z toho strašnú radosť. neviem si predstaviť že by som sa vydala bez nim. keby som mala dosť peňazí, tak by som pozvala na svadbu všetkých. moja kamarátka sa jedného dňa vybrala na dovolenku s nastávajúci, na nejakej dedinskej matrika sa vydala v čiernych nohaviciach v bielom vyťahanom tričku s dvoma svedkami, ktorých splašila na ulici. keď som to počula, tak mi bolo zle. to by som svojej rodine nikdy neurobila. ja chcem byť princezná a to si nenechám ujsť :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tú rinceznú si vychutnáme všetky, len sme občas unavené niektoré z toho, že ako by to bolo keby sme hentých nepozvali, čo povie sused z hornej dolnej keby sme toto nemali atak. Moja budúca svokra tiež predýchavala dátum našej svadby, lebo budeme na smiech a tak... okolo toho to zháňanie, obkecávanie akadečo. Keby bolo dosť koruniek, dáš 2týždne pred svadbou agentúre 100 litrov, tá všetko zariadi a môžem si vo svoj veľký deň vykročiť ako princezná... bihan, asi je to len tým že vlastne je to až o pol roka, a podvedome by som to chcela skrátiť a dotoho jesenná apatia, a tak. Neboj ochvíľu sú vianoce zhon, veľká noc zhon a NÁš VEľKý DEň, KTORý VYCHUTNáME a potom zas budeme smutné, že je to za nami :) Aj ja som včera kúpila mojim krsniatkam šatky, dám ich dnes do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
no sme ľudia, tzn. nikdy to nebude pre všetkých dokonalé, tak prečo sa znervózňovať. svokru nekomentujem ani ja. keď niekto niečo povie tak sa usmejem a poviem - moja svadba. ono je to celé o prístupe.
Odpovedať
Profilova fotka
musím sa pochváliť, kúpila som pre moje maličké družičky prenádherné šatičky, kuk môj album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to budú malé krásavice. super !!!
Odpovedať
Ok, tak aj sa som pridala foto šatočiek... kúpila som ich asi pred mesiacom, tak keď som ich teraz vytiahla, tak mi znovu poskočilo srdiečko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, bihan tie sú krásne, tak aspoň kvôli tým naším krpcom nám tie srdiečka skáču :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, ja mam svadbu 21.4.2007. zrovna som si precitala vase prispevky. som na tejto stranke novacik, uz som si stihla pozriet aj nejake albumy, svoj zatial este nemam, ale pracujem na nom.
Odpovedať
Baby, stala sa mi neskutočná vec!!! Ako som to tu písala, reálne sme začali s mojím drahým uvažovať nad svadbou v nejakej bývalej francúzskej kolónii, aby sme mali potom menšie problémy s papiermi...Len my dvaja a svedkovia. Tak už lietali kadejaké návrhy ako Guadalupe, Mauricius, Reunion... Včera ma môj nastávajúci pozval do reštiky, volal mi už o štvrtej, či mám čas, či nemám nejaký program a či nemám chuť na kreolskú kuchyňu. Normálne zarezervoval stôl, čo naozaj v pondelok večer snáď nikde netreba. Bola to reštika špecializovaná na kuchyńu ostrova Reunion... a tam to na mňa vybalil: "Páčilo by sa ti ísť na Reunion?" Kto by povedal nie, že? Myslela som, že hovorí o dovolenke... tento rok sme boli v Dom. Republike a bolo tam naozaj nádherne... "Tak v lete sa tam teda sťahujeme na 3 roky!" Vysvetlím: môj nastávajúci totiž pracuje pre fr. námorníctvo a z času načas ich prevelia do nejakej zámorskej "kolónie", niečo ako "prémie", ale v toto som teda nedúfala, lebo len pred rokom sa vrátil zo Senegalu... Čiže svadba na ostrove padá, ale urobíme veľkú veselicu na Slovensku a potom v júli cestujeme na veeeeľmi dlhú svadobnú cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wuaw wuaw, a teraz máš dôvod sa tešiť na ten kolotoč, lebo vieš že bude na dlho posledný :-N gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
:-) romantika. Takže hor sa s plnou parou do svadobných príprav aby si stihla pobaliť ...
Odpovedať
ahojte baby. az som sa zhrozila, ved vy uz mate termin isty od maja =-) ja som rezervovala miestnost az dnes na 28.4. a mam pocit ze nic nestiham, vlastne este len zaciname. chceli sme najprv jun alebo nebola volna miestnost tak tak sa nam to o par tyzdnov priblizilo. a jedine co mam je predstava o satach a vlastne uz aj miestnost :-) ama co hovoris na PO salony, tiez byvam v PO ale nemam cas to obiehat tak zbieram referencie. alebo KE aj SNV moze byt.
Odpovedať
Ahoj, tak najlepsie salony v presove su Angelo, Princes a aj Romantic sa velmi zmohol. Treba ist a pobehat. Ale nakolko az v decembri bude nova kolekcia, tak ja to nechavam na predvianocny zhon :-N . Myslim si kazda z nas si najde tie svoje saticky, hoc aj tyzden pred svadbou. Inak vydavala sa mi spoluziacka a ona kupila saty v Polsku a boli krasne, ako zo salonov, ziadne polske gyce. takze neviem, ci aj tam neskocim, nakolko tuzim po takej vacsej sukni... Mozes aj vidiet v pripravnom albume - mam ich 2. Urcite neodporucam ist do Life, majitelka je divna a co tu pisali holky, tak mali problemi s drastickymi upravami siat ako napr. z celych siat urobili dvojdielne, odstihli rukavy, vlecku...... Proste tie saty su ine ked skusas a ine ked ides po ne! No a v Kosiciach som bola v Ceremoni, Bonet a tiez dobry je Princes, ale vyber je to iste ako v Presove a u nas je lepsia obsluha, takze nemusis sa tam trepat ;-) To bol taky strucnucky popis. Ak chces viac tak ti napisem podrobne do ip aj referencie co som citala tu a ako som si urobila na to svoj nazor. A kde budes mat svadbu, na Cingove Flora? A ozaj co uz mas vsetko vybavene? Ama
Odpovedať
ahojte vsetky, tak my skoncili pri termine 28.04.2007. (ZA) Keby mi niekto vedel odporucit dobreho kameramana a fotografa zo Ziliny a okolia, bola by som vam vsetkym velmi vdacna. x-) Ak by ste mali navyse aj skusenosti s firmou/firmami, ktore zdobia saly a poslali mi na ne kontakt, bolo by to uplne uzasne. :-D Vopred pekne DAKUJEM!!!!!!
Odpovedať
Ahojte nevesticky :-) , pridavam sa k aprilovym svadbam. Predbezny termin je 14.4. v Bratislave. Viete mi prosim poradit nejake netradicne miesto obradu v Bratislave, resp. v blizkom okoli? Zatial prichadza do uvahy len miestna sobacna sien :-S , resp. Primacialny palac. Vopred Vam dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
zmb-ja mám tiež 14.4.2007 v BA. mne sa hrozne páči sála v Pertžalke - kuk na ich internetovú stránku - nádhera bielo čierna kombinácia. aj tak berú žiadosti vraj až v januári
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, uz som si vytvorila album a su tam aj nejake moje predstavy a inspiracie... Chcela by som sa spytat - uz ste si boli vyberat saty? ja mam teraz nejaky utlm a vobec sa mi do toho nechce... dufam ze to prejde, lebo cas bezi a april sa blizi... ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
ale sa pekne rozrastáme, ja napr.šatočky už mám jankazaba kuk moj album ;-)
Odpovedať
ama dik za info, napis do ip prosim. maj drahy sa smeje ze stresujem, ale ked to tu tak citam tak nic ine ako panika sa ma nechyta :-D nemame vybavene este nic, len salu v Park Hotel na Cingove. zaciatkom novembra si ideme pozriet salu, upresnit podmienky, izby ... a potom uz sa to pohne... teraz rozmyslame nad oznameniami, chceme si ich robit sami takze najvyssi cas popracovat na tom. a ty mas co vybavene??? no a v novembra sa tiez chystam popozerat saty nazivo :-D uz sa tesim
Odpovedať
Ahojt Ivvva, ten termín ste si zatiaľ dohodli len medzi sebou, alebo sa vám podarilo ho zajednať už aj na matrike? My budeme mať tiež svadbu v ZA chceme 14.4., ale na matrike nám zatiaľ nechceli termín zapísať. Ináč dobrý kontakt na foto a kameramana by sa naozaj zišiel aj mne, lebo firmy, čo som pozerala na internete v okolí ZA nemali nejaké dobré fotky.
Odpovedať
Ahojte baby tak mame konecne rezervovanú salu aspoň niečo, trošku sme pokročili a tento alebo budúci víkend by sme si chceli isť zajednať kostol, uvidíme ako dopadneme. baby chcela som sa vas spýtať že ked ste boli rezervovať saly dali Vám aj nejaký doklad či si Vás len zapísali.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám sálu v DK zadarmo, a cez riaditeľku, takže doklad nemám, je to na dobré slovo :-| ale myslím, že keď si zajednávaš sálu a platíš zálohu, tak doklad o tej zaplatenej zálohe by mal byť potvrdením termínu. ak neplatíš zálohu, tak im skús poslať e-mail, že ich prosíš, či by ti napísali, že platí ten termín a máš nenápadný písomný doklad. dnes už skoro všade využívajú e-mail :-) veľa šťastia, istota je istota
Odpovedať
ahoj katkaa100, no pravdupovediac na termin 28.04. je uz zajednana restauracia s ubytkom. Aj na matrike sme sa boli pytat, povedali, ze staci zahlasit datum 3 mesiace vopred. Ale nakoniec asi skoncime v kostole :-) Kde planujes svadbu?
Odpovedať
Ahoj Ivvva, svadbu chceme asi v kostole, teda ja určite, ale s mojím drahým je to neisté. A kde budeme mať hostinu ešte nevieme, závisí od počtu ľudí, ale v najbližšej dobe by sme to už mali vedieť, tak potom napíšem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?