Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
js122 - povedz ako sa volas, nech ta mozem aj nejako oslovit ;-) Neuveris, ale aj ja som chcela 30.4. najskor. A tak drahy ma zacal presviedcat, ze moze byt skarede pocasie a taaak....a mali sme uz potom hudnu zajednanu na 7.5. Ja poverciva nie som, ale vsetci dookola zacali prehovarat, a ja som sa nedala. Ale moj drahy ano. Tak sme to nakoniec prelozili na toho 4.6. a dala som sa len preto presvedcit, lebo presne v ten den mame vyrocie zase my x-) A prezrad, ktore to su tie vysnivane?
Odpovedať
Profilova fotka
js122: Mně se taky ještě moc zkoušet nechce :D Všechny nevěsty první řeší šaty, a já asi až naposled. Ale už máme oblek pro přítele, jen ty šaty eště ee ...
Odpovedať
carrynka - ale aj tak si dobra :-) ked uz mate aspon oblek pre zenicha
Odpovedať
Profilova fotka
carrynka: presne tak, ked si predstavim, že 3 hodiny idem lozis z jednych siat do druhych.....ja sa na šaty teším, len ich chcem mat už zajednane a hotovo!!! :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
js122: Tak teda to bude svadba ako svet! ;-) My sa snad zmestime do 80 ludi, kedze sme zajednali Beniczkeho. A to uz aj tak bude asi tesno... :-| Sobas bude vo Farskom kostole (za Barbakanom). No vidis, ja o ten novej restike tiez neviem. Inak mam uz video, foto a firmu na oznamka. Nevies nahodou o nejakom dobrom kvetinarstve v BB?
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak je fakt, že už bych to asi taky měla nějak řešit.. ať se mi pak nestane, že všechny šatky co se mi budou líbit budou zamluvené...
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka: dobré kvetinárstvo je na Hornej Clivia, alebo tak podobne sa to vola, potom pod trznicou a jedno dobre je aj v Kauflande....ja tiez idem davat robit kytice v jednom z týchto....my sme tiez rozmyslali aj o Beniczkom, ale zmrazili nás s kapacitou.....ani my nebudeme mat nejako extra miesta na tancovanie, ale hadam vsetci naraz sa na parket nevyberu!!! Carrynka: ja chcem vyberat saty asi zaciatkom Novembra, to podla mna uplne staci....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja se na to chystám v říjnu, akorát budu docela pracovně vytížená, tak uvidím. Snad na to bude čas :)
Odpovedať
Profilova fotka
js122: Dakujem, pojdem sa popytat vo Februari. Poznas nejakych starejsich z okolia BB? Ja by som potrebovala niekoho, kto hovori aspon trosku po anglicky, ale to chcem asi prilis vela... :-( Mam z toho hlavu ako balon...
Odpovedať
jooj .. ked tu tak citam tie Vase komentare, az ma z toho mrazi .. Ja som tiez 4.6. ale zatial mame iba fotografa a drahy zajednal kuchara .. stale si hovorim, ze mame esto kooooooooooooooooopu casu, mne sa do toho vobec nechce .. ked si predstavim, co vsetko treba vybavit a pobehat a poskusat a potom aj tak zistim, ze nieco niekde bolo krajsie, lacnejsie a neviem co este .. drahy s tym uz tiez radsej nezacina, lebo ho vzdy odbijem ale budem musiet raz sa do toho pustit .. potrebujem trosku povzbudit, nemate nejaky recept?
Odpovedať
Profilova fotka
No takze aj mna to caka v juni kocky :-) A co uz mam ? Prva skuska siat za mnou boli krasne ale 415€ sa mi za saty davat nechce :-D , mame objednane veci na svadobnu vyzdobu kedze si ju budeme robit samy, pierka ale len pol lebo druhu nemali na sklade a svadobne pohare . Zajtra sa ide riesit miestnost. Jaj a este mame kuchara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame toho dost ale niekedy ked citam tu tak mam pocit ze nic nerobim lebo som si povedala ze do konca roka si dam pauzu a po novom roku zacnem v plnom prude ;-) takze mame kostol,farara,salu,pierka robi kamaratka su vo faze vyroby,mame navrh oznamenia ktore sa nam velmi paci staci vytlacit,k Vianociam si darujeme obrucky,mame kamienky a lupienky na stol,mame vybavenu dobru cenu u aranzerky,mame cukrarku,dj-a,starejsieho,kameramana,fotografa uz len staci ist na matriku potom k fararovi potvrdit termin a uz len oblek,saty som si skusat uz bola este pojdem inde a podla toho sa uvidi ake si zajednam a tak este nam treba obvolat kucharov,casnikov a je hotovo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby, ako tak citam, tak ja za vami nejak zaostavam, svadbu mame 18. juna, ale zatial mame len salu rezervovanu a nic viac :-| vlastne este mame vybavene zakusky, len sme zatial neobjednavali... a dnes akurat som pisala fotografovi a drahy ma vybavit DJ-a a zvysok sa asi zacne riesit v januari. no a este som bola pozerat saty ;-) ale nic podla mojich predstav som zatial nenasla, tak musim hladat dalej :-(
Odpovedať
Ahojte. No ja som si donedavna hovorila, ze je este kopec casu, kedze ten zaklad mame - cize sala, fotograf, kameraman, skupina. Kedze som sedela doma, tak som si vyrobila pierka, menovky mi vyraba moja draha sestricka, o ozanmku zaciname iba rozmyslat. Ale mne cas nejako strasne bezi, a uz zacinam mat pocit, ze to nestiham. Vyzdobu si chceme robit sami, preto rozmyslam hlavne nad tym. Trebalo by s tym nieco robit. Ale zas ak by boli peniazky, verim tomu, ze na vyzdobu sa da vsetko kupit cez net. TAkze by snad problem nemal byt ;-) Saticky este nemam ani rezerve, ani vyskusane. Ale....ja si myslim, ze vsetko sa postiha. No cm sa to priblizuje, mam na to mensiu a mensiu chut. Myslim pripravy. Aj ked na ten svadobny den sa uz nemozem dockat a velmi sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka a vies ze tie pripravy idu na nervy aj mne uz?ani na nete sa mi hladat uz nechce ...ani sem uz tak casto nechodim len odpisem ked mam pocit ze odpisat treba a inak nic ...prestalo ma to nejako bavit smaozrejme ze sa tesim na den "D" a ktora z nas nie ze ale mam plne zuby toho ze kazdy chce 100 eurovu zalohu vsade hned ...a navyse mam problemy s aranzerkou mam na vyber dve ale to je dlhy pribeh ... a tiez zvazujem ze si poziciam na nas datum navleky a kupim organzu a spravim si to sama piatok pred svadbou s kmaratkami ;-) uvidime ...
Odpovedať
Profilova fotka
Trdielko co sa tyka vyzdoby aj ja som uvazovala nad samomoznostou, ale kedze mam problemy dostat v robote volno, tak budem rada ak mi tu vyzdobu niekto prichysta. Co sa tyka chuti napripravy takmna chut neopusta, kedze mam velmi malo casu a okrem prace mam este aj v soboty robotu a dala som sa naspanielcinu. Tak si uzivam kazdu volnu chvilku na chystanie svadby. Dnes sme dostali ponuku na jedlo a vychadza to do 15eur na osobu, co som velmi stastna
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s - a to kde vam spravili taku super cenu na jedlo??
Odpovedať
Profilova fotka
U nas v dedine je jeden mlady zacinajuci podnikatel, co ma taku malu vcelku utulnu restiku a navyse je to aj sused, ale teda ma uplne super ceny az som zasla
Odpovedať
michala.s : a co tam vsetko mate v tej cene?? nam zase povedali ze budeme to mat okolo 20 eur teda podla toho ake jedlo ze aj menej... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No v jednej restike nam na toto iste jedlo povedali 42 eur na osobu a je tam predjedlo, polievka gordon s ryzou zemiakmi a zeleninovou oblohou, su tam potom aj svedske stoly, pitie ako mineralka, dzus, kofola no proste kompletne papu pre celu rodinu
Odpovedať
hm no to je dobry rozdiel...a to uz viete aj ake chcete menu? vsak to este je cas nie?
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme to vedeli uz pred cca úpol rokom, ked sme si chceli rezervovat jednu restiku a tam to vediet museli uz vtedy.. Tak sme si odvtedy menucko nemenili a kedze sme sa stahovali tak nastastie nachadzame lacnejsie restauracie. Keby som na vsetko stale hovorila ze je casu dost tak pri mojej pracovnej vytazenosti sa mozem vydavat tak za desat rokov, to by som mozno co to stihla aj povybavovat alebo naplanovat.
Odpovedať
michala.s • :-D no jasne...kazdy ako uzna za vhodne...mi mame cas a este nepremyslame nad jedlom...
Odpovedať
trdielko - ty mas aspon na vyber tie aranzerky :-D Ja som rozmyslala, ci zaplatim aranzerke, alebo si vsetko kupim sama, kedze vyzdobu mi ma kto spravit. Ale dostala som radu, ze sa mi urcite oplati investovat do samovyroby. ;-) Takze je rozhdnute. A s tymi zalohami cista pravda. Hlavne preto to cloveka znechucuje. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :) hlasim sa v klube junoviek 2011,tesi ma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto z Ke?
Odpovedať
Profilova fotka
suzanne: Můj přitel je z Košic, ale svadba bude u nás v ČR. Ale chystám se do Košic na zkoušku šatů, tak jsem zvědavá:)
Odpovedať
Profilova fotka
vies michala mne to ide na nerv lebo KD kde mame svadbu je tam veduca ktora ma dceru ktoru samozrejme odporuca ako aranzerku a ma "krasne" ceny jednoducho nevycapim 400 euro za posratu vyzdobu aj to bez kvetov !! dalsia aranzerka je strasne fajn baba vo vsetkom mi radi piseme si a tak aj ceny ma dobre no dozvedela som sa ze jedna baba tam mala mat svadbu v tom KD a ked veducej KD povedala ze ma uz svoju aranzerku tak jej povedala ze tam nemoze mat svadbu lebo to je cudzi clovek co to tam nepozna a blabla ze len jej dcerenka!!! tak nakoniec mali svadbu uuuplne inde ako chceli .... to je na mna silna kava ja sa nemienim s nikym hadat no ekd dojde k takejto situacii aj v nasom pripade tak paniv educej poviem nech mi ukaze vlastnicky list KD ze patri jej a potom sa mozeme porozpravat ! platim len za najom miestnosti nie za to kto mi ju vyzdobi to sa plati inde a zvlast ! ! ! ]-( ]-( zato ma to znechucuje .... och :-S
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - fuuuha, to treba tej zenskej veru hned a razne povedat, aby si neriskovala spory a zmenu miesta na poslednu chvilu.. Urcite sa nenechaj vydierat nejakou dcerenkou, ved to je besna cena 400!! ja si zdobim sama, ale keby aj nie, tak viac ako 100 by som za vyzdobu nedala (bez kvetov). Ved to je len par organzy, nejake drobnostky ako koralky, listocky atd.. KD urcite patri pod niekoho - asi mestsky urad nie? prinajhorsom sa tam mozes potom stazovat na "podnikavu "pani veducu..
Odpovedať
Profilova fotka
no akoze momentalne som v "nasratej faze" ked hladam lacne navleky a masle na to a organzu na stred stolov servitky lebo kamienky uz mam :-D :-D ale darmo aj tu na MS najdem ze za 1 euro dokopy predaj ked aj tak sa z toho nakoniec vykluje prenajom a to ja nechcem bud si to vsetko kupim sama alebo prenajate len od aranzerky a nie cez postu prenajimat su tam vselijake veci okolky a podobne sa mi to tak nepaci jednoducho ... usacek ty si z BA ty mi poradis urcite ;-) v akom obchode kamennom nie internetovom zozeniem navleky a oraganzu ze kupim aspon organzu ... dakujéééém
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?