Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
Profilova fotka
Škola sa volala pedagogicka a socialna akademia odbor kulturno vychovny pracovnik a maly sme na organizaciu podujati zamerany jeden predmet 2 roky a potom sa delil na predmety podla vyberu studenta
Odpovedať
Profilova fotka
misell k tvojim vcerajsim otazkam: cestu nemusie riesit, lebo v rodine je dost aut a ti co pridu zo zahranicia si este zvyknu poziciavat vo viedni. samozrejme tam prespime. my s priatelom si chceme zaplatit aj tu noc s piatka na sobotu. ze nemusime rano skoro vstavat a stresovat sa ci budeme stihat. budeme mat cca 50 ludi, ale nemusis si robit starosti. restika je dost velka. a od kaviarne ju deli taka posuvna stena (inak to vobec nevidno, ze je posuvna, som cumela jak puk), takze sa da este zvacsit. p. levai hovoril, ze sa tam vojde takto 200 ludi. hostinu budeme mat vnutri. ja by som sice brala vonku, ale pocasie na slovensku je premenlive. a okrem toho neviem, ci potom netreba objednat ten stan. kamos to mal v kamile a stan s parketom ho vysiel dost vela (cca 40-50 tis. Sk). zalohu sme uz zaplatili. bolo 667€. p. levai nam rezervuje aj termin na matrike, takze nam staci prist na matriku 3 mesiace pred svadbou s rodnymi listami podpisat papiere. objednali sme si aj podavanie nealka pri obrade, pre pripad, ze by vysli taketo horucavy. kamila vyzera pekne, len sa mi zda strasne draha. napr. obrad vonku tam vyjde o 100€ drahsie (toho kamosa stala hostina s ubytovanim minuly rok 188tis. Sk, mal 94 ludi, ale polovica z nich prisla az o 21.00). menu, ktore sme si vybrali v leonori nas vyjde 24,4€/osobu a mame v tom pripitok (sampus s jahodou mnam :-) ), svedsky stol s ovocim, predjedlo, polievku, hl. jedlo so salatom, vecer teply bufet a o polnoci polievku. vyhodou je aj to, ze nealko nedavaju v tych malych flastickach ale litrovkach. a p. levai je straaaaasne prijemny a ochotny. vybavi ti aj modre z neba keby si chcela (ponukaju napr. aj koc, vypustanie balonikov a tak, aj ked ja si na take veci nepotrpim). uplne ina skusenost ako v inych podnikoch, kde sme boli kuknut. a nemas z neho pocit, ze ta chce osklbat az na kost ako je u nas zvykom, ked zaznie slovo svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj normálne si ma potešila ;) ja som sa na to pozerala a je to tam krásne uvidím aký budem mať dojem zajtra ;) ti potom napíšem. No ja by som chcela určite tiež to ovocie, predjedlo, polievku, hlavné jedlo, šaláty, potom nejaké bufetové stoly - presne teplý bufet ale dala by som tam asi aj studené misy a potom by som dala nejakú sviečkovicu. A zvlášť by sme chceli enchať doniesť prasa ;) moj tatino by bez toho asi neprežil ;) a koláče zvlášť. Babili ste sa o tom čo si môžete doniesť ? Napríklad či je ok keď si donesiete koláče alebo tak
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava, ako sa ti tam bude pacit. :-) ak si dobre spominam tak doniest si mozes vino, tortu, zakusky a slane. my sme tiez povodne chceli studene misy, ale nechali sme si poradit. vraj maju take skusenosti, ze sa ludia viac najedia z tepleho bufetu a je to aj cenovo vyhodnejsie. ci je to pravda, budem vediet az po svadbe. ale zas mi budeme mat velkych jedakov (sportovcov). :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj ja ;) a akých?
Odpovedať
Baby, ktore ste z vychodu....viete mi poradit nejakeho dobreho fotografa a za prijatelnu cenu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bmbulka za super cenu je na vychode fero kollar, ja by som tam asi ani do ineho fotografa nesla, ale v dnesnej dobe sa nemusis obmedzovat len na fotografov z vychodu lebo vsetci su ochotny cestovat
Odpovedať
Joj, Miska, jasneee....ale väcsina fotografov, ktori cestuju do vzdialenejsich miest si rataju aj za km...a ak nemusim, tak tie peniazky nebudem platit naviac :-) Pozeram, ze Kollar ma tie fotografie naozaj pekne. Idem ho kontaktovat ;-) Vy uz mate fotografa?
Odpovedať
:-( Uz ma obsadene :-( To sa dalo cakat, taky dobry fotograf....
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka my sme fotografa riesili uz davno mame tomasa zahumenskeho z bratislavy
Odpovedať
Profilova fotka
misell judistov :-D
Odpovedať
Ooo, Miska, tak to budete mat krasne fotky :-) S najväcsou pravdepodobnostou ti ostatni najlepsi budu uz tiez obsadeni. Tak uz mi ostava len jedna osoba.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sinov jéééj ja poznám jedného judistu z FTVŠ , ktorý chodí s mojou kamarátkou Saškou. My sme (teda Saška ešte je) karatistky. ;) to je super. Ja mám zas futbalistu a príjde aj veľa futbalistov. Aj to sú clapi čo sa potebujú poriadne natlačiť. Dnes tam ideme tak sa teším. Musíme ísť aj na matriku a k farárovi. Fotografa už máš? Ja som písala jednému, kamarátka (tiež kartiskta) ho mala na svadbe, urobil jej neskutočné fotky. je trošku drahší ;) ale čo už. som si povedala že aspoň raz v živote chcem mať krásne fotky a pamiatku na to. tak čert vem tie prachy.
Odpovedať
Profilova fotka
ajaaaaj tak toho chalana asi pozname obe a potom poznam aj sasu. :-D drzim palce, aby ste dnes boli spokojni. fotografku uz mam rezervovanu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ten svet je malý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak. minuly rok sme boli spolu na dovolenke v bulharsku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;) tak toto je aké zlaté. Prajem Vám veľa šťastíčka a krásnu svadbu;) včera sme tam boli a bolo to tam veľmi pekné... len je to strašne daleko ;( ale ešte pozrieme pár iných a uvidíme. ale mne sa to tam osobne velmi páčilo aj prístup toho pána
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidite ako sa rozhodnete. hlavne, ze ste boli spokojni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi si to rezervujem, lebo nič lepšie som do teraz nenašla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti drzim palce, aby tvoj termin bol este volny. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
áno áno snáď bude lebo mi ten pán mal volať keby niekto chcel ten termín ;)
Odpovedať
Ahojte..pridávam sa k vám babenky. My mame tiez svadbicku 4.6.2011. No zatial mame rezervovanu iba sálu a pomaly sa chystame na matriku a za fararom, som zvedava ako to dopadne. Potrebovala by som poradit nejakeho dobreho kameramana na vychode, pomozete mi?
Odpovedať
baby tema z jula sa vobec nehybe a su tam same Cesky..a je tu ista moznost ze bude svadba koncom juna, takze sa velice rada pridam k vam 8-) majkaa vitaj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
majka ja si myslim ze v kostole ti farar povie ze je este strasne skoro na rezervovanie si kostolika ak nebyvas neviem kde a nechces v neviem ako vychytenom kostole. My pojdeme do kostola urcite az po novom roku niekedy tak februar az marec, lebo vtedy este budem mat volenjsie v praci,
Odpovedať
Profilova fotka
aha ruzicka ;-) majka aj my mame svadbu v kostoliku a na dedine sice vacsej (okolo 5000 obyvatelov) a za p.fararom sme boli aj na matrike sme boli ... chceli sme sobas v kostole na 15 hodinu a uz bolo rezervovane! takze sme presunuli na 16.30;-) na matriku sme isli preto ze co potrebujeme doniest,takze potrebujete original rodne listy+OP matrikarka spise papiere ktore sa odovzdaju fararovi ... my sme sli za p.fararom najma preto ci nas vobec zosobasi kedze my uz mame dcerku (su aj taki co nezosobasia zial) a pozname 2 spevakov a chceme aby nam spievali v kostole ale v kostole je zbor ci nam to dovoli ... ale aj tak nam povedal ze 3 mesiace pred svadbou treba doniest krstny list z fary kde som pokrstena a nesmie to byt starsie ako tie 3 mesiace cize staci v marci,aprili kedze svadba je v juni ... pokial byvas v meste tak urcite uz chod ...
Odpovedať
Dakujem Vam babenky za rady. Trdielko som rada ze si mi to tak priblizila,aspon viem co mam cakat a kde ist najprv,dakujem. Pojdeme tam radsej skor a uvidime co nam povedia :-) Dufam ze nebude problem s tym ze nemam birmovku :-( A biela.ruza dakujem aj ty vitaj medzi júnovými ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka nemala by si mat problem s tym ... my dvaja sice vsetky tieto sviatosti mame "vynutene od starej mamy aj birmovku mam" ale dnes si vravim ze to bolo dobre ze ma donutila do toho ... :-) pytala som sa nasho fararka (kamarat) ze ci treba vsetky sviatosti a povedal mi ze samozrejme krst treba..1.sv.prijimanie a birmovku treba ak sa vydavate a mate aj s omsou sobas (kedze je tam prijimanie s vinom) no on a vacsina mladsich fararov nevyzaduju birmovku ... moja spoluziacka sa vydavala v kostole,aj s omsou to mali a nemala birmovku a ani jej muz ju nemal takze je to zase cele o tom - aky farar taky zvyk pokial je postarsi tak vyzaduje vsetko ak nie tak pohoda ...my sice vsetko mame ale mame len sobas kedze mame na svadbe 8 deti do 5 rokov ktore by asi len tazko vydrzali vyse hodiny ticho sediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a v tejto temicke nam umrel havino alebo co?? vsetky sme v inej teme a tam si piseme a tu co :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, aji já se přidávám :) Máme svatbu 4.6.2011, přítel je z Košic :)
Odpovedať
Ahojte :-) Juuj, ja som na vas zabudla som, dlho som tu nebola :-S :-D trdielko - to si teda ako pekne napisala? :-D :-D :-D Som sa fajne zasmiala. Lebo inak sa tomu hovori, ze "zdochol pes" nie? :-D carrynka84 - vitaj medzi nami. Mame rovnaky termin ;-) A kde teraz fungujete, ked ty si z Brna a priatel z KE?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?