Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ono ak si vo velkej farnosti tak radsej ovela skorej, lebo uz som pocula aj take ze farar moze za den odsluzit iba 3 omse, a na tvoj datum uz tam moze mat nejake dve svadby a tretia jeho omsa by bola klasicka vecerna tak v tom pripade by vam nemusel chciet spravit ten sobas
Odpovedať
No Miska, dakujem. Praveze nie sme velmi velka farnost, ale bojim sa toho, ze prave tie letne mesiace su najkrajsie a najviac ziadanejsie. A nie je to inac ani u nas. Ibaze u nas v kostole vysi oznam, ze oznamit svadbu na fare staci 3 mesiace vopred. Zaujimalo by ma, co by robili knyzi potom, ak by mali 3 mesiace pred nas termin plny :-| A boli ste si skusat uz aj nejake satocky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola z drahym len tak zo srandy skusit v salone nicol v auparku v ba, skusala som troje, prve boli velke, druhe sadli ako uliate ale nepacili sa mi, tretie boli vacsie ale strasne skarede, po vikende hodim mozno aj foto ak budem mat cas
Odpovedať
Cize prva tvoja skuska - nic moc? :-N To preto, ze si tam sla zo srandy. Na tie prave este cas pride. No len hod foto z tej skusky...nech posudime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pripájam k Vám. Náš termín na svadbu je 11.6.2011, čo sa už blíži, keďže čas idem veľmi rýchlo. Zatial máme zajednané iba miesto, hudbu má na starosti môj drahý a už som v kontakte s kameramanom a fotografom. Za kňazom sa chystám až začiatkom roka 2011. Čo sa týka šiať rozmýšlam, že niečo obehám cez dovo koncom júla :) Inak pozerám, že niektoré máte toho už dosť povybavované :) ... môj nastávajúci mi stále hovorí, že je čas, no ja si to v kľude vybavím už postupne teraz... :P
Odpovedať
No to asi vsetci nasi chlapi maju na vsetko cas ;-) A baby, fotografov mate vybratych? Ja co som sa s par znamymi skontaktovala, tak maju nehorazne ceny. Fotky su sice krasnou spomienkou, ale.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambula, ale ja vsetky pojdem skusat len tak zo srandy, lebo svoje vysnivane si necham usit len by som rada na ne narazila v nejakom salone aby som si ich odskusala ci padnu na sto percent. ale uz mi bolo povedane ze mi ide okruhly vystrih, ackova sukna, bez ramienok a zavoj tak do pol pasa. Drahemu sa strasne pacili druhe skusane, ale ta sukna a celkovo boli na mna strasne prezdobene
Odpovedať
Takze si ich vsetky poskusas, aby si zistila, co presne ti sadne, vsak? Dobry napad. A mas taku dobru krajcirku? :-) Ja mam sice svoju predstavu, ale zatial netusim co mi sadne. Jedne z vysnivanych mam aj v albume, ibaze tie som nasla len v salone Betty na Myjave a to je pre mna straaaaasne daleko :-( Tak hadam najdem nieco poobne a blizsie k nam.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka krajcirku osobne nepoznam ale na slovensku je zopar salonov ktore viem ze siju krasne satky a nechaju si na tom zalezat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, v piatok som bola u kvetinara, popytat sa ako to je s vyzdobou, aj cenovo....Kedze som si vybrala jedneho zo znamejsich, cakala som cenu vyssiu,uf ale 300 e za zaklad - stoly plus navyse, co si vyberiem sa narata :-| ale zajednala som ho :-) Pytala som sa kolegyne, co sa bude vydavat tento rok a ta vraj dala v salone za vyzdobu 250e, tak to nie je az taky strasny rozdiel.... Najskor som chcela vsetko porobit cez prazdniny sama,nemala by som s tym problem, len nemam nikoho, kto by mi to siel potom do saly poaranzovat. Vy ste ako na tom s vyzdobou? Je to taka normalna cena? Nemam sa koho spytat, len jedna znama hovorila, ze ona konecnu sumu za vyzdobu od kvetinarky dala 400e, ale zas mala v tom aj kyticu s pierkom...
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz a ie je tak trosku vela 400 eur ? nasa kvetinarka (vyzdoba celej saly,moja kytica+pieroko pre draheho a komplet pierka pre hosti) a berie 200 eur a jej vyzdoby su nadherne,ja nechcem ikebany na stoloch ja chcem dlhe uzke vazicky a v nich kvietky tak aj mozno za to nie?
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ved prave mi to pride dost tych 300 eur za zaklad - stoly, bez kytice, bez navlekov a masli na stolicky :-| a tiez nechcem ikebany, len take kvietky, no ved uvidime, nieco si chcem spravit aj sama, tak sa hadam nejak dohodneme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, aj my mame termín 4.6.2011 tak sa k Vám pridavam. :-) zatial mame vybavenu salu a zajednany kostol. farar nam povedal ze zapisnicu mame prist spisat az v january, tak som chcela vediet ci niektora z vas uz ma zapisnicu spisanu...
Odpovedať
Profilova fotka
malibu ani neviem o com vravis ...aka zapisnica?my budeme mat problem co sa tyka cirkveneho sobasa nakolko v Palarikove nebyvame a tam je svadba tak neviem ako bude prebiehat priprava pred svadbou,lebo kazdy vikend byt u svokry ma nelaka,i ked nas vztah sa zlepsil a to ovela :-) tak sa z toho tesim x-) no moj bratranec bude vysvateni za diakona a jeho by som chcela aby nas sobasil a to tiez neviem ci nam farar dovoli...my mame salu,kameramana,fotografa,starejsieho riesim a dj-a nemam :-S
Odpovedať
trdielko149, myslela som vypisat tie papiere s ktorymi treba ist potom na matriku a potom budeme mat tie sedenia na fare a poucenia...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky aj ja sa pripájam ku krásnemu dátumu 11.6.2011 ;) neviete mi poradiť reštauráciu alebo hotel v blízkosti alebo priamo v BA - kapacita cca 80 - 90 ludí ;( Mne sa páči Hradná brána ale som pozerala že nemajú s tým ľudia dobré skúsenosti, potom Kamila ale vraj je to tam drahšie + porcie malé ... tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
miselll99 klik na http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misell tu v BA je to tazke. ja som si tu tiez nevedela vybrat, lebo co bolo pekne, bolo straaasne drahe. preto sme sa rozhodli pre svadbu az v kolarove. je to cca 75 minut od BA, takze to zas taka dialka nie je. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Myslíš leonor???? v piatok sa tam idem pozrieť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ano leonor. majitel je super. zaciatkom augusta mame dohodnutu ochutnavku zakuskov, slaneho a vina. juj uz teraz sa tesim, bo oni tam straaaaaasne dobre varia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fááááákt? Ja tam idem v piatok dohodnúť nejakú predbežnú kalkuláciu. Cenovo sa mi to zdá super ;) ja by som chcela koláče si zabezpečiť sama ale uvidím čo povieš potom ty po auguste ;D to je sranda tak ja by som mala týždeň pred tebou tú svadbu tam. Jedinné čo ma odhovára je tá diaľka ;(
Odpovedať
Profilova fotka
fakt. nam sa tam hrozne paci. budeme mat aj obrad v zahrade. jedlo je velmi dobre a porcie velke. neplati sa za miestnost a z vyzdoby len zive kvety, co je podla mna super. my od nich berieme este dj, kadernicku a vizazistku. tak snad to dobre dopadne. kamosova sestra tam mala dvojdnovu svadbu a bola spokojna. nam nevadi ani ta trocha cestovania, lebo polovica hosti aj tak nie je z ba (su rozlezeni po slovensku aj svete), takze musia tak ci tak cestovat. a co som sa pytala rodiny, tak nikto s tym problem nema.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj to je super. sa tam teším. Určite tam musí byť krásne aj fotky pri tom mlyne môžu byť nádhrené. Naši ma jedine od toho odhovárajú ale myslím že cenovo sa to asi nebude dať porovnať priamo s BA. Ako poriešite dialku? Budete tam všetci prespávať? Ja by som chcela svadbu v kostole v piatok máme sedenie s farárom tak dúfam že ma neodstraší :-p Ešte si pozriem tu kamilu, hotel brána a reštaurácia mólo a uvidíme. Už si platila aj zálohu? Ten pán v telefóne znel strašne sympaticky a ochotne a myslím, že vie čo robí. Hostinu chceš mať vonku alebo vnútri? Aké je to tam. a koľko budeš mať hostí. Nám to vychádza na takých 90 ... dúfam že sa tam potlačíme ale on mi povedal že nie je problém.
Odpovedať
Ahojte :-) Už som tu dlhšie nebola. Tak čo je u vás nového? Aknedz: pozerala som tvoj album, nádherné vlastnoručne vyrobené pierka. Si šikovná. Ak dovolíš, vezmem si za vzor tie pierka. Michala.s: A ty si ešte stále nedala do albumu fotečky zo skúšky šiat?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka veru nemam cas akosik som rada ze vobec zijem a dycham
Odpovedať
A coze, coze si taka zaneprazdnena? :-| Vsimla som si, ze ty si tu tiez dlhsie nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
no v podstate ako mam pracu tak nestiham nic lebo mi prepustili kolegynu a musim sa prisposobovat brigadnickam. Este popritom rozbiehame biznis a je toho na mna nejako vela, aj som nejako upustila od tych priprav svadby lebo na to ani chut nemam ako som vycerpana
Odpovedať
Tak to je jasne :-| Len na to neskor popri tych zhonov nezabudni, aby si vsetko pekne stihla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toho sa nebojim ved na to vsetko mam este rok casu a ja som velmi organizacny tip cloveka, dokonca mam aj taku skolu vystudovanu, tak by som nemala na nic doleziteho zabudnut len je popri tom este vela rodinnych problemov :-(
Odpovedať
Ty máš na to školu? :-N waw.... akú? Ou...rodinné problémy? tak to ma mrzí. Dúfam, že to nie je nič vážne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?