Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
ja som mu zase vravela, že vy tu píšete čo všetko už máte..a on že to ste vy..že to je ešte skoro zajednávať
Odpovedať
Tak zavisi aj od toho ze ako kvalitne foto, kameru, dj-a atd chcete, ale tak ti najlepsi su velmi skoro obsadeny, a malokedy sa stane, ze sa nieco uvolni... a to iste co sa tyka miestnosti a kostola...
Odpovedať
No ten kostol a sálu pôjdem zajednať na budúci týždeň, nech viem na čom sme...a fotiť nás bude naša známa a dj (to ešte fakt neviem , že koho) a tú kameru som písala..to asi nebudeme platiť..iba niekto z rodiny..
Odpovedať
No ja uz tiez nahanam draheho co sa tyka saly a kostola, lebo tych mam par vytipovanych a chcela by som ich obehat buduci tyzdne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq11 a zuzik42 veru mate pravdu s tymi chlapmi :-D Ja stale tomu mojmu tiez nemozem vysvetlit, ze uz je aj treba sa poohliadnut aspon po sale a po muzikantoch, v kostole neviem ci u nas nieco este vybavime, ale aj tam by nebolo odveci, on stale neveri tomu, ze nevesty si uz niektore dokonca aj vyse roka dopredu napr. svadobne saty zajednavaju v salonoch, stale hovori, ze to len preto, ze si to tu precitam, ze u nas v Dubnici a okoli to take nebude, ze mame este cas....no nevysvetlim :-| budem musiet asi tiez vsetko obehnut sama a az potom na stretnutia dohodnute uz pojde so mnou :-N no co uz s tymi chlapmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze ti nasi chlapi su asi fakt vsade rovnaki :-) ja tiez len mojmu vravim ze vy tu uz hento a tamto mate ... on len fakt? a tak som vybavila fotografa s ktorym komunikujem mailovo :) problem so salou,kostolom,kameramanom nebude,mame to v dedine,tam az tak vela sobasov nebude a kameraman je odtial,ale zohnat dj-a paaana ... napisala som jednemu,on aj starejsieho robi ale naspat mi poslal uz zmluvu a s programom aky si mozme vybrat,ja s nim chcem hovorit normalne nie hned zmluvu a zalohu riesit ... normalne sa stretnut a porozpravat co a ako mi dobre nepozname zvyky a u nich je to ine aj u nas a musime vyhoviet starym,mladym a treba sa s nim porozpravat aspon hodinku,dve a nie takto takze toto sa mi vobec nepaci takato divna komunikacia ... ale zase ked vsetky z temy ho velmi chvalia ... a starejsieho potrebujeme lebo u nas to nema kto robit a kedze to robi 1 osoba je to super lebo nemusime platit 2x po cca 250 eur ...
Odpovedať
aknedz Tak u mna bude vobec na moju malinku postavu problem zohnat nejake svadobne saty, ale chcela by som si pozicat, lebo neoplati sa podla mna kupovat, alebo nechat si sit... tak uvidim ze ci najdem nieco schopne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq11 aj ty mas tento problem?ja mam len 159 vysku a nosim cislo siat 34 vsade maju len 36 saty a ked chcem toto podla predavaciek netradicne cislo tak si nadplatim aj za pozicanie a preto rozmyslam ze v Polsku nastastie mame v sabinove znamych si kupim a potom tu niekomu predam este do madarska sa pojdeme kuk v sturove mame rodinu zase :-) ale uz teraz mam nervy ... no moja kamaratka ma utesila,bola na svadbe svojej spoluziacke ktora je tiez malinka ako ja aj chuda (mam 46 kil) a v Novych Zamkoch si zohnala saty,naadherneee boli takze mam nadej ze tam zozeniem :-) :-)
Odpovedať
Zuziq 11 ja si chcem dať šaty ušiť a mám zistené že to bude lacnejšie ako keby si ich mám požičať...dúfam, že bude taká aj skutočnosť...a trdielko149 to s tým dj-om, je dosť divný prístup, ja poznám viacerých ale nebudem sa rozhodovať asi len podľa ceny ( i keď tá je dosť dôležitá) ... chceli by sme hlavne takého čo bude robiť aj starejšieho..alebo aby aspon vedel zabaviť ľudí..nie len púšťal pesničky :)..a inak chceli by sme aspoň na pár hodín živú hudbu, ale to cez známeho...a ozaj to myslíš vážne..že čisto iba starejší stojí 250eur..to je podľa mňa veľa..ale tak nezisťovala som ceny, to mám len názor:) a aj my budeme mať sálu na dedine, ale kostol by som chcela v meste..no keď nebude voľný tak jedine na dedine, kde bude aj hostina...a inak mám kúpený šifón na auto a na stôl :)).. to je zatiaľ jediné
Odpovedať
trdielko ja mam sice vysku 165 ale, tiez nosim 34 a aj obycajne spolocenske saty tazko zozeniem, tak som zvedava ze ako to bude so svadobnymi... aj by som si mozno dala usit, ale bojim sa toho, ze nebudu vobec podla mojich predstav... :-S Napriklad my sme aj zasnubny prsten pomaly 2 mesiace zhanali po kosiciach, lebo ja mam take drobnunke prsteky :-D tak neviem ze ako to bude s obruckou vyzerat hehe :-N a ten dj je fakt divny, lebo prave naopak co som pozerala na strankach, aj tu co som citala, tak si vyzaduju osobny kontakt kde sa porozpravate, ake mas predstavy, ako to on vie zabezpecit a pod...
Odpovedať
zuziq11 prečo sa bojíš, že ti neušije šaty podľa predstáv?...ja to urobím tak, že krajčírke ukážem obrázok, ktoré chcem (teda aj som jej ho už ukázala, aby som vedela koľko ma bude stáť šitie), ale si ich ešte predtým pôjdem vyskúšať do salónu či mi fakt sedia..a myslím si že sa nemáš potom čoho báť..veď ich bude robiť na tvoju postavu..len keď máš 34 a šaty budú v požičovni 40 tak to bude určite skreslovať:( To je fakt nevýhoda..ja mám 36 našťastie..či naneštastie ?:D
Odpovedať
Kamaratka si tak davala sit na svadbu ked isla za druzicku, tiez mala fotku ake chce, ale nejak nevyslo pani krajcirke :-| myslim ze pojdem popozerat so salonov, a ked nenajdem nic vhodne, tak si zrejme dam usit... no ja mam nanestastie 34 a nie a nie pribrat :-D teda, tuk by sa na mna aj lepil, ale myslim tak normalne kusok svalov nabrat, aby som nevyzerala rozkysnuto :-D ...a teda tie svaly nabrat u mna je problem :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuziq11 :) veru ani ja si nechcem dat sit - prave kvoli tomu, ze urcite by to nedopadlo tak ako ma, nemam taku overenu krajcirku, ktorej by som to zverila....pozicovne je sice dost drahe, ale asi aj ja budem poziciavat, leo som si najskor myslela, ze pojdem kupit do Polska a potom predam, ale citala som tu na fore temy k tomuto a baby pisali, ze za poriadne pekne saty tam tiez date vela a tie co sa daju kupit za sumu pozicovneho u nas su vraj z takych materialov, ze vyzeraju strasne lacno....tak neviem, asi zbytocne tam kvoli tomu nepojdem a necham to na salon, v Ilave je celkom dory vyber - co som pozerala na nete a ceny tiez nie su take obrovske, co uz sa o Trencine neda povedat, tam to ide nad 500 eur len za saty... Inak baby ja mam zase opacny problem :-D radsej by som mala ten vas, ja sice meriam 166cm ale kila su vysie ako by mali byt k vyske...hmmm, tak ja neviem ci zase maju v salonoch dost na vyber zo 42 velkosti, lebo som este nebola, ale myslim, ze najviac siat :-| maju asi 38
Odpovedať
Ja len jednu krajcirku poznam v KE, u nej som si davala sit bluzku, ale ani ta nedopadla velmi slavne :-N ako je pekna, ale vobec nie podla mojich predstav a dalsia vec je ake latky dana krajcirka pouziva... :-) Nastasti my mame dost salonov, takze bude aspon z coho vyberat... len obehat to vsetko bude fuska :-p
Odpovedať
ja si chcem dať šiť, bo ju mám overenú...nebojím sa, takže dúfam že ma nesklame..šila mi šaty na stužkovú a boli podľa mojich predstáv..a videla som od nej veľa šiat, ktoré sa mi páčili....dúfam, že sa jej tie moje šaty vydaria..
Odpovedať
Hej tak to je ine ked ju mas overenu a uz ti sila... urcite budu pekne ;-)
Odpovedať
No dúfam, ja som si vybrala také jednoduché šaty..teda páčili sa mi ešte jedny..ale priateľ povedal, že tie jednoduché sú krajšie ;-)
Odpovedať
Tak ja ani neviem, mne sa pacia Maggie Sottero, ale neviem, trosku ma odradza ta vlecka.... :-) ale pobeham a uvidim kde nakoniec najdem saty... a jak sa ja poznam, tak budu uplne ine ako som si na zaciatku vybrala, ale niekedy az ked clovek vyskusa zisti, ako mu nieco sadne :-D
Odpovedať
no ja ani neviem od koho tie čo sa nám páčia sú...budem to musieť kuk :)
Odpovedať
a mas aj s vleckou? lebo ja si neviem s vleckou predstavit nejaku schopnu existenciu... :-N a rozmyslam aj nad tym, ci budem mat zavoj, skor nejaky zaujimavy uces a par kvietkov do toho... :-)
Odpovedať
dala som tie šaty do albumu..kuk si ich :-) ..vieš čo ja chcem závoj - Veď len raz v živote ho budem mať na hlave..ale chcem ho mať tak nižšie..
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako tak pisete ze su podobne ceny v Polsku tak sa mi neoplati asi kupovat ... ja urcite pojdem pobehat saloniky :-) zavoj ja chcem mat ale nie taky nemotorny dlhy ani saty s vleckou u mna nepridu do uvahy ved mam dcerku ako by som sa v tom motala ... a uz ste vobec niekedy premyslali nad takymi vecami ako wc a vy v dlhociznych satach s vleckou 5 metrov?chuuudatka tie nevesty co na toto nepomysleli a potom to na ne doslo :-N
Odpovedať
no ja nechcem 5 metrovú vlečku..a som sa rozprávala s krajčírkou a dá sa to urobiť tak že budem mať tú vlečku len na fotení a potom sa bude dať dole..že to ušije tak že nebude vidno, že sa to potom odoplo..ja neviem.)..ešte som to nekuk nikde v salóne, ale určite pozrem..a závoj chcem tiež taký malý-stredný..určite nie tú dlhú záclonu, to nie je pre mňa..som športovejšia :)
Odpovedať
no ja musim najprv nejaky uces vyspekulovat a podla toho ako sa mi hodi do neho :-) Pekne, take jednoduche, ale velmi pekne... :-) aj ja som dala do albumu, moje zatial favoritky... uvidime ci budu v mojej velkosti :-D
Odpovedať
zuziq sú peknučké, ale na môj vkus moc vyčačkané ;-) ...no ale ty keď si taká drobunká- tak budeš ako princeznička :)...nevieš náhodou, akej načky tie moje, ak by si dakde uvidela tak napíš jo?bo ja trúba som si to nezapísala :-D
Odpovedať
viem ze su take vycackane, ale ja som celkovo taka malicka nevyrazna, takze snad budu dobre vyzerat na mne.. :-) ked ich budem skusat tak tu hodim foto :-) mm neviem neviem, ale ked ich niekde uvidim, napisem ;-)
Odpovedať
určite hej, toho sa neboj ;-) oki napíš:)..ozaj baby vy budete mať hostinu v hoteloch či ako?
Odpovedať
ale ako som pisala, u mna to niekedy skonci tak, ze nieco uplne ine si vyberiem ako som planovala... ale podstatne je, aby si sa ty pacila v satach a aby sadli dobre :-) my co sme saly pozerali, tak to su restauracie vsetko... ale priatelovu rodinu ubytujeme do nejakeho blizkeho hotela ak budu mat zaujem, lebo byvaju nedaleko KE :-p
Odpovedať
no veď jasné ešte je rok čas na šaty, ako hovoria naši chlapci :-D
Odpovedať
hej no, podla nasich chlapov je casu este na vsetko :-D a potom aby sme nahanali veci s vyplazenym jazykom ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?