Svadobný termín 7. 8. 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
ahoj lebo 5 tak mas to co ja pred tyzdnom, teraz som zas pokojna. ale chcem sa ta spytat, kedze si na tom podobne ako ja. my chceme ist po svadbe do chorvatska, ale dnes som to povedala doktorovi a ten to vraj nikdy tehotnym nedporuca, hoci maju bezproblemove tehotenstvo. lebo ze nikdy nevies co sa moze stat a tak,. ale ked ja som sa tam tak strasne tesila strasne moc, na celej svadbe pre mna bola najlepsia ta svadobna cesta... tak neviem co mam robit . co by si robila ty
Odpovedať
lebo5: no... pomaly to asi zacina liest na nervy aj mne... 8-(
Odpovedať
ellahop: Neviem, co by som spravila ja, ale urcite by som bola rovnako sklamana. Teda... viem co by som spravila, nakolko som tak trochu hypochonder... strasne by mi to vrtalo v hlave, stresovala by som a asi by som nakoniec isla... ale to len cisto hypoteticky, nakolko babo este v brusku nenosim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ellahop tak ja by som asi nešla, lebo nám sa vyše roka nedarilo bábo takže som rada že som tehu. radšej by som išla bud niekde po Slovensku (Čechy) alebo by som šetrila na daľší rok aj s bábinom, ale je to na tebe, ja by som určite neriskovala. nemusí sa stať nič ale aj sa môže a čo potom? ved sa ešte nachodíte, neboj o nič neprídete. :-D :-D :-D
Odpovedať
baby tak ja mam stresy na striedacku :-D jeden tyzden ano a dalsi zase nie :-D ellahop: ja by som to riesila asi ako by som sa momentalne citila, ale vsak nemusite ist na dlho aj predlzeny vikendik dobre padne. Inak minuly rok bola s nami na dovolenke tehotna kamoska, boli sme 8 dni v taliansku a ona bola v 4-5 mesiaci a v pohode vsetko zvladla. bola cely cas v tieni pod slnecnikom a sem tam isla do mora ale iba pri brehu, trosku si zaplavala, vyzliekla mokre plavky a v pohode :-) aj kamos so svojou manzelkou boli na svadobnej ceste v bulharsku bola v 6. mesiaci a v pohode vsetko zvladla. treba si vraj davat pozor na slniecko, takze radsej v tieni a po kupani si prezliect plavky ;-) ale ja by som isla kebyze nemam problemy :-D
Odpovedať
Ja asi tak ako monicska... Dnes som inak bola na skuske uces + make-up - absolutna spokojnost a uz sa neviem dockat toho 7. :-D chcem mat znova tu nadheru na hlave a byt taka krasna, ako pred par hodinami u vizazistky :-| Holt...uz to mam dole, kedze idem spat a bolo mi to taaaaaaaaaaak luto davat dolu ]-(
Odpovedať
dakujem za rady dievcata, spravim to asi tak, ze uvidim, ako sa budem citit a ak tak dobre ako doteraz tak pojdem. a zle sa moze stat doma aj v chorvatsku, kazdopadne budeme aj uz s muzikom davat na malicke pozor... :-) dnes v noci zly sen o svadbe problemy s fotenim a kvetmi stresyy :-) ale takto o dva tyzdne uz budem oblecena cakat na fotenie.. tiez sa tesim ako budem vyzerat, asi prudce elegantne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievčence, už len 13 dní. ja už mám šatky od piatku doma, aj sme ich s Tomom skušali obliecť, a docela sa nám to podarilo, tak už nech to máme za sebou... :-D
Odpovedať
Veru, veru, nech uz to mame... ak nie za sebou, tak aspon tesne pred sebou :-) Ja som vcera mala rozlucku, aj ked som povodne ziadnu nechcela, bolo super a som rada, ze bola... :-D
Odpovedať
prave sme sa dozvedeli, ze nas fotograf nam nemoze robit fotografa. takze hladame noveho. co nebude problem, ale aj tak, mohol skor povedat... :-|
Odpovedať
tak foti nas majov najlepsi kamos ktory ide aj na svadbu. uz sa tesim ako sa nam bude rehotat ked sa na fotkach budeme mat tvarit romanticky a zamilovane.... sranda to bude a hoci je dobry fotograf za umelecku hodnotu nerucim...........hlavne koli tomu ze sa pozname strasne dlho a hlavne s majom uz od pieskoviska na sidlisku :-D
Odpovedať
Ja mam zas stale pocit, ze sme na nieco zabudli... ze nam nieco bude chybat, ze sme nieco nevybavili... strasne blby pocit, aj ked si stale prechadzam zoznam, co sme mali urobit, stale mam ten blby pocit. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no baby este posledne dni slobody :-D :-D :-D ja cakam na svoje popolnocky by mi mali prist akizik mame na poste tak zajtra ideme pren :-D inak uz iba menu vyriesit cez vieknedik v restike a kyticku si vybrat co je moj najvacsi problem :-( ale hadam si uz najdem tu svoju :-)
Odpovedať
mna caka skuska svadobnych siat, dufam ze si tam vyberiem aj popolnocne. zenich nema topanky, maju nam prist pierka, a este vyzdoba na auto a taka mensia na nas dom. jaj a este spodne pradlo pod svadobne saty. a tento tyzden urcite stretnutie so spolkom kameraman, dj, starejsi... ;-)
Odpovedať
tak caute baby krizik od pana Musinskeho je uplne super :-) saty z netu som zavrhla, no otras :-p ale vcera ma drahy prekvapil ked videl moje zufalstvo tak isiel so mnou do mest pozriet kde co maju a nasli sme nadherne popolnocky takze parada :-D a uz aj kyticka vybrata uz len objednat ;-) dnes cestou k nasim behneme pre flasky na vysluzky a cez vikendik uz vyber menu, stretnutie s dj a tatinovi kupit topanocky :-) jaj ale sa nam to krati :-) inak som pozerala prepovede pocasia a my byt krasne, trosku teplejsie tak 25-30 stupnov co u nas je 30 ale zase aspon nebude prsat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme kyticu objednanu, lebo kvety museli objednať, tak minulý týždeň sme tam radšej išli a dobre sme urobili, práve robili objednávku :-D , tak dievčatá, už to máme "za pár" ;-)
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=9OWyiX... uz sa tesim ako si zatancujeme .... pesnicka na prvy manzelsky tanec... mozno to bude trochy pre mna dojimave, lebo slova a celkova atmosfera vystihuju to co citim... ale..... nevadi 8-)
Odpovedať
Ahojte kočky, mozem sa pridat?
Odpovedať
zabka4: jasne, pridaj sa.. nasa sedmickova skupina sa ku koncu aspon trochu rozrasite :-) kocky, mne v pondelok prisli objednane nausnice a co sa stalo, vyberiem z balika a vypadol kamienok, nekomentujem, idem reklamovat. Ale zasa na druhej strane prekvapko od draheho, dostala som predcasny darcek - nausnicky a nahrdelnik a vlasenky, ktore som mala vysnivane :-) takze happy som :-) A zajtra uz idem na skusku siat - dnes mi volali, ci mozem prist skor, lebo povodne som bola objednana az na stredu, tak super, sa velmi tesim, lebo my sa ideme fotit uz vo stvrtok a takto mam zaistene, ze saty na stvrtok uz budu. A dorazili uz aj objednane balony stastia, dufam, ze budu fungovat, lebo to chceme mat o polnoci, miesto krajania torty, to chceme skor - cca okolo 21,00. Este sa chystam cez tyzden vyrabat menovky a program... a je fakt, ze na buduci tyzden mame riadne napratany program... kazdy den nieco, uz len v piatok bude oddych... idem na masazku... :-D
Odpovedať
Diky.neviem cim to je vobec nemam nervy.asi preto,ze vsetci okolo stresuju aby nic nechybalo,ale ja viem,ze na nieco zabudneme.mozno preto sa mi neoplati stresovat. V stredu idem na skusku ucesu a v piatok make up-u.kocky aku mate vybranu pesnicku na novomanzelsky tanec?my mame unchainted melody z filmu Duch. Uz sa neviem dockat soboty doobeda.pretoze po obrade uz to zazracne ocakavanie skonci.uz aby to bolo.potom po svadbe sa tu stretnime a vyrozpravame si vsetko
Odpovedať
ja som bola na skuske siat, mam uz aj popolnocne super. takze som hotova ja uz nepotrebujem nic, v pondelok ma caka kozmetika zajtra ideme na kofolu so starejsim a dj, a potom uz len ponosit vsetko do restiky a hotovo.. jaj a vo stvrtok by som si dala este take rande za slobodna ak to dobre vypali... ;-)
Odpovedať
ja tiez...myslim to rande, lebo potom idem v piatok od rana k nasim a vyzdobovat salu
Odpovedať
Ja mam dnes po skuske siat... zas som sa aspon o kusok viac tesila... strasne su pekne :-) Co sa tyka programu na tento tyzden, fakt mam toho dost, ale uz len take ... treba zavolať starejšiemu; kúpiť cukríky, stužky a papiere na menovky, vyrobiťmenovky; prejst si program; treba ísť ku kvetinárke; do hotela oznamit pocty a tak; skúška popolnočných šiat; vyzdvihnúť svadobné šaty; fotenie; ísť ukázať vizážistke svadobnú bižutériu; trhanie obočia a masáž; vyzdvihnúť popolnočné šaty; ísť po zákusky a odviesť ich do hotela; vyzdvihnúť kvety, pierka atď. Cize... vlastne tiez uz mame vsetko... a este potrebujem jeden hreben do vlasov, tak snad nejaky pekny zozeniem... taky, aby sa mi hodil aj k tym hviezdickam, co mam do vlasov od draheho :-)
Odpovedať
lubka, ty sa budes fotit vo stvrtok, tazke uz vo stvrtok budes uplne hotova nevesta? so vsetkym makeupom a ucesom a tak? nieje to financne nakladne? ale zas budes dva krat tak krasna :-)
Odpovedať
Kolegyne nevesticky....poradte aj vy deti rozhadzuju kvietky ku oltaru alebo ked sa vychadza?????
Odpovedať
Profilova fotka
caute .pridavam sa7.8 .skoda ze som vas nenasla skorej.........na to ze si sama vsetko vybavujem s drahym....mohla som mat u vas taku pripomienkaren na co nezabudnut.nie ze by som chcela vsetko sama..ale nejak to tak dopadlo. ..tym ze nasi su rozvedeny tak som nechcela zatazovat moc mamu,no otec zase ten byva dalej tak vsetko ma od ruky...svokra je 100km od blavy a aj tak sa nepitala nikedy co treba,len nam odkladala vajicka na kolace...len stale som pocuvala ako nemaju peniaze..nasi stale ze nech sa dohodnu kdo co bude platit,nakonic pri obede spolocnom na peniaze ani nedoslo...tak otec vravel ze nam moc nepomohol ale co to zaplati..mama tiez ze si zaplati svoju rodinu lebo som musela volat aj zenatych bratrancov s rodinou..ale vraj uz sa spolu asi tak nestretneme tak nech ma radost .no a svokra je mila neznesie sa so svagrovou milou ,byvaju spolu vo dvore na lazoch na chalupe oni v inej cati .no tak chceli predat chalupu mozno po zime.....drahy ze teraz za nu nic nedostanu nech pockaju pripadne financne pomoze.no a o 3 dni volali ze si uz nasli byt tam v meste .hm tak zajtra im ho ide kupit..potom prerabat ...super vsak ked oni nam neprispeju nijak na svadbu ..ked mame na svadbu sami tak mame aj na ich byt nie>>>>>>>a peniaze na pozemok hm.........co po tom.............nasetrime dalsi milion................ no a ci sa stresujem.tesiiiimmmmmmmmmmoc moc..tym ze tam bude vela mladeze kamaratov tanecnikov tak tesim na zurku...budu vystupenia...program...vyzdobu ideme zdobyt vo stvrtok s kamoskami a mamou ,nakupit chlast,doviest kolace,naupit oriesky slane..k pitu budu fajn... uzes mi skusala proficka co cese baletky ..tak viem ze to bude drzat na mojom papericku...saty su oskusane..pisete ze bude teplo ale bolerko som pre istotu zobrala lebo teraz sa to meni........ ale aj sobas bude krajsi asi s bolerkom...este tak cudne...alebo aky nazor mate na bolerka??? boty snat nebudu ja v mojich aspomn zehlim bo kam uz ich obujem biele stekle......v lete.. vcera drahy vymyslal etikety na flase a vysluzky.. dnes vydrhnem flase a vo stvrtok dame nacapovat... a baby ak dumate nad darcekom co na stol pre hosti... spravila som si pekne co ladia s vyzdobou, balicky z tylu bieleko s fialkovou maslou,su jemene pekne a rafaelo..kupila som vo velkom celu krabicu balenia po 4 ..1 bolo 5sk a tyl masla po rozratani to vyslo ze balicek stal 6,50sk na osobu............ pierka som si tiez pviazala biele maslicky soc.so zicherkou...ale mne to stale pripomina svadbu a zelene nieco prisiju druzicky v sobotu... mam dotaz komu ste okrem zenicha dalit robit pierka??co rodicia maju to co ostatny???vraj svedkovy mam spravit a co druzickam a druzbom ..ma 4 os.????????poradte........ a este take nieco ako darecky rodicom na svadbe ako podakovanie za vychovanie ci co to robite........??? snat som vsetko zvladla vyzdobu zaklad berem zo svadobky len to asi montujeme.......na to som fakt nemala naladu kompletizovat servitok s maslayi a kvetmi....satci ze som zvladla ostatne. len bojim ze kolacov bude malo.........dala som na radu cukrarky 3 na stol a 7 do krabice na osobu..ale ako tu citam ludia davaju 2000 kolacov kvanata tort.mne krstna donesie tortu svadobnu ..to bude prekvapko..a snat este niekdo donesie..mama upecie pagaciky........zabudla som na suche linecke tak asi kupim..len neporasite kde alebo u koho v ba???????????????? malovat ma bude tiez svagrova,kameraman kamarat co sa tym zivi.tiez tanecnik od nas zo suboru..kameraman tiez tanecnik tiez zo suboru ktory poznam len jeho som nepoznala..a DJ tiez tanecnik latinkar tak verim ze bude fajn zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa apropo neuverite co sa satalo ..otcova priatelka s ktorou uz je asi 11rokv koli nej sa asi rozvadzal,brala som ju ako kamosku lebo otec s mamou nikedy neboli stastni. Tak som to brala pre jeho dobro vsak sa rozvadzal ked som mala 24 bola som v zahranici brat si kupil byt.Tak uz ich ani deti nespajali ...Nevadilo mi ze v jeho byte sa roztahovali jej male deti z ktorych su uz 19 rocny chalani byvaju 10 rokov 9 spolu.........vstko roky v poriadku nehnevala som sa ze otec je s nou a nie s mamou ktora snim nikedy nebola stastna,aj ked rozvodu sa branila...chceli sme s drahym spravit snimi obed ako sme pred pol rokom sa dohodli lebo som povedala ze koli mame bude dobre ked tam nebude..otec to schvalil ,mama hned vravela ze ju tam nechce inak sa nebude bavit pokazi jej to vecer,lebo koli ne sa rozviedol... no a doslo na spolocny obed a nechcela ist,nabavila sa so mnou..mala 2 dni vypnuty yelefon..no a v nedelu vecer mi napise...ze ako otcova partnerka uz 19 rokov si zasluzi byt pozvana na svadbu...tak nech respektujem jej pocity ze by sa na obede necitila dobre ona.........?!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????? ostala som v soku bo pokial som ja vedela boli menej spolu..no otec tahal za nos aj mna vidim dlho...ze boli tak dlho spolu a pritom zil este s mamou....................... uf............a to tca dost nahnevalo ze sa sprava takto, tak sa bojim aby sa koli mne nepohadali lebo nozaj prajem otcovi aby bol s nou pohopite???????????????????????? jasom teda dost z toho mimo ako sa moze takto k tomu postavit........ ale to ako by sa citila moja mama na svadbe keby tam .to je jej jedno........................
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Hamptonka tak bolerko mám pre istotu aj ja, pierko-kvet sme dali robiť len pre ženicha,rodičia majú väčšie pierka biele a sotatný majú biele pierka len menšie,no a s tou rodinou to máš teda komplikované, ale nech si skusia všetci uvedomiť že nech sa cítia ako chcú-je to proste len a len TVOJ DEŇ a na to nech nezabúdajú a nech sa trošku prispôsobia oni a nie ty ;-) a na ten jeden deň by sa mohli skusiť premôcť a prežiť ho s tebou, no nie??? já by som im dala, máš toho dosť, ako čítam tak ti moc nepomáhajú a ešte ťa zaťažuju aj svojími pocitmi
Odpovedať
ellahop: ideme sa fotit takto, ja z toho moc nie som nadsena, ani sa mi to teda nezda ako dobry napad, lenze fotenie aj kameru komplet sme dostali ako svadobny dar od draheho stryka a tety, co maju foto studio uz x neviem kolko rokov a ze sa chce s fotkami vyhrat, tak nech mame viac casu, lenze... mna to teda ako spociatku nadchlo, lenze... 1/ nebudem si davat dvadkrat robit kyticu, tak na foteni nebudem mat kyticu 2/ nechcem si spotit, pokrcit a uspinit saty, tak aj tak nebudem robit nejake extra kreacie... 3/ nebudem nalicena a ucesana tou istou vizazistkou, ako na svadbu a pochybujem, ze ta druha to bude vediet urobit tak, ako ta moja.. takze pravdepodobne si necham na to prve fotenie len vlny a uces budem mat v sobotu... videla som uz fotky take, ze sa fotili dva dni... v piatok aj v sobotu a nevesta mala dva ucesy, nevyzeralo to cudne, tak snad to take nebude... Ja neviem, fakt s tym stale nie som stotoznena, no, ale tak ked to mame zadarmo, tak drahy vravi, ze sa musime trochu prisposobit aj my... A este sa bojim, aby mi nepokrcili saty...
Odpovedať
Profilova fotka
mojej kamoske lialo lialo cely den vecer min rok v auguste......ani fotit sa vonku nedalo a to mali na cervenom kameni.nastastie saty boli jej tak fotograf sam navrhol ne ked bude krasne si to zopakuju ..a tak aj bolo ..vlasi si mama natocila ma krasne dlhe tak bolo to super, aj namalovala sa sama.........a su radi fakt sa podarili...ja som sila jednej kamoske saty a ona mala malu svadbu tak to neprehanali ani s fotenim..ale nedalo jej a o par dni vybehli von pofotit sa ........vravi este ze to boli jej saty,,,,,,,tak to vyuzi nevahaj a bud v poho lebo ja by som sla do toho..a ked su dobri v tom co robia tak na ziadnom zabere nik nezapochybuje ze to nie je v svdobny den.........
Odpovedať
hamptonka: dakujem za povzbudenie :-) tak snad nebude vadit, ze na tych fotkach zo stvrtka budem mat rozpustene natocene vlasy a v sobotu vycesane... lebo mam taky neblahy pocit, ze ta vizazistka, co mi teta vybavila na stvrtok licenie zvladne, ale uces nenapodobni - uz len preto, ze ho nemam odfoteny. Tak na jednych budem rozputena a na druhych vycesana... AJ tak sa najviac zo vsetkeho tesim na sobotu. Inak, aj my si vsetko vybavujeme sami, iba so salou nam nakoniec musela pomoct rodina, lebo sme mali problem s tou, co sme mali mat povodne akurat presne mesiac pred svadbou a museli sme ju menit. Este nam chybaju menovky a zasadaci poriadok, ale verim, ze to zvladnem. Ja sa chystam robit menovky tak, ze do celofanu zabalim zopar bonbonikov - zatial som kupila take karamelky v cokolade, ale rozmyslam aj o ferere alebo rafaelle. Uvidim... ked rafaello alebo ferrero, tak po jednom, ked tie karamelky, tak asi po troch...uvidim, co sa mi viac bude chciet... v najhorsom to doma pojeme :-D a chystam sa ich teda zabalit do celofanu a zviazat stuzkou, na ktoru priviazem menovku. ... chcem ich napisat rukou a aj cisla na stoly budu rukou napisane a chystame sa zrecyklovat zvysne oznamenia a pozvanky - mame ich na takom peknom papieri a je skoda to zahodit. Tak na to to napiseme, mam taky pekny vyrezavac srdiecko, tak to pekne vyrezeme a bude... Ende... a este uvidim, ci budem robit tie balicky, podla lenivosti :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?