Svadobný termín 7. 8. 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
nasa priprava ma priebeh kratky asi tak od maja. ono ja neviem co som si myslela, chceli sme babatko a tak sme skusali, podarilo sa a potom zrazu ze co. najskor bol plan vydavat sa az ked sa male narodi,. no potom sa do toho pustilo okolie a mame svadbu 8-) a on si musi zvu\ykat na to, ze bude mat babo, svadbu .... a to je asi tak vsetko co bude mat nove :-) a jeho napriklad bavilo dohovaranie starejsieho a kameramana. pretoze prisiel na to, ze starejsi je jeho spoluziak, teda je to taky mladejsi.. tak to sa mu pacilo. tak nakoniec nieje to az take zle. len tie ceremonialy okolo nemusi, ale kto ich ma rad? aj a mu ukazujem veci na internete a vzdy ich schvali, aj pesnicka na prvy tanec sa mu pacila.. v tom mi nechava volnu ruku
Odpovedať
Dievcata... o mesiac to vypukne ;-) Dufam, ze nam vyjde pekne pocasie a bude super zabava. dnes u nas hrozne leje... ale konecne, lebo bolo hnusne dusno... bolo to treba..
Odpovedať
hura den, stihla som ocnu takze budu novo okuliarky, kozmeticku dohoda na make up uzavreta, objednala som svadbne pohare a pierka, objednala som svadbonu kyticu, len tam ma trosku obavy chcem frezie a ruze a ona mi povedala, ze mam dat variantu ak nebudu frezie, tak som jej na to povedala ze frezie musia byt lebo...... musia tak dufam, ze frezia nieje taky nedostatkovy tovar, lebo to mi pada kytica aj vlasy tym padom
Odpovedať
ellahop: ja budem mat tiez ruze a frezie a moja kvetinarka s tym nemala ziaden problem, uplne ze v pohode... aj som videla, ze ich maju v kvetinarstvach, nemyslim, ze by bola nedostatkova ;-) Ja som vcera konecne objavila popolnocne satky pre mna, tesim sa, lebo som si vravela, ze ked ziadne nenajdem, ze ostanem v svadobnych :-) A predvcerom mi dorazil zavoj, tak sa tesim, je krasny, bielunky...najradsej by som to vsetko uz mala na sebe :-D Kyticku som si nakoniec dala bielu, ako bola povodne, som prestala spekulovat, mala som to vsetko vymyslene, aby to ladilo a keby som zmenila farbu, uz by to bolo zas o niecom inom.... a tak ako som to chcela povodne bolo uz dlho, dlho dopredu vysnivane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak som sa dnes objednala na skúšku učesu na 2.7., museli sme kúpiť nove popolnočné šatý lebo bruško rastie a moje korzetove som nezapla-chýbalo 10cm. tak som kupila take že ich znosím aj ako tehotenské v lete :-D . ešte mi treba novu podprdu, drahému košelu a možme sa ist baviť. v sobotu ideme dohodnúť menu a to je hadam všetko hihi
Odpovedať
a ja preto ze neviem ako brusko s popolnocnymi satami a so spodnym pradlom budem hadam cakat tesne do svadby kedze telo sa meni kazdym dnom.... ;-)
Odpovedať
:-) baby zlate... dufam, ze aj my do toho co najrychlejsie "vhupneme" ;-) Ja som dnes svoj svadobny sklad obohatila o topanocky... este bielizen, bizuteriu a oblecena som komplet. Pre draheho koselu a manzetove gombiky. Vyzdvihnut obrucky, lebo este nam nevolali. Dohodnut menu, lebo to este nemame. A potom uz len skusky siat - svadobne, popolnocne, aby mi ich poupravovali na mna. Skuska ucesu a licenia - jedna uz bola, toho licenia. Rozlucka so slobodou... a ende...mozeme sa svadbit :-)))
Odpovedať
vcera kriza. ale uz je za mnou ;-) . juj a dnes objednana vesta kravata pre zenicha. prstene sme kupili, z chirurgickej ocele.......za to co sme usetrili nas caka svadbona cesta do chorvatska 8-) a usetrili sme riadne. a dnes krasne gesto od svokry....... ked sa ona vydavala tak jej svokra jej dala retiazku. a ona mi povedala ze ked nema dievcata, ale bude mat iba nevesty, tak my chce kupit svadobnu bizuteriu a mam to brat ako tradiciu. a tak som povedala ze toto urobim aj ja ked raz budem zenit syna :-N
Odpovedať
:-) zlate... :-) U nas mame krizu s miestnostou... ;-( 8-( :-x :-. :-S stale vybavujeme druhu, teda... v podstate je vybavena, len treba doriesit podmienky a tak... a podla toho sa mi odvijaju dalsie veci. a neviem si zohnat podprdu... hrooooza... neviem co budem robit, aj ked casu dost, ale rada by som ju uz mala... :-N a este nausnicky svadobne. Som zvedava este, ake nam vyjde pocasie,dufam, ze bude krasne, neviete, ake su predpovede?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme kupili včera podprdu 22,90 eur :-o a večer mi volala pani zo salonu že či možem prisť už teraz v stredu na skušku šiat. tak teraz neviem či budu mať potom dovolenky alebo krachuju alebo neviem. zda sa mi to skoro aj vzhladom k tomu že mi rastie bruško,tak vám dam zajtra vediet ako som pochodila. som z toho nejaka zmätená
Odpovedať
fuha.... tak snad bude vsetko v pohode...
Odpovedať
ach jo, pokial sa bude dat, tak uz nic okrem nevestovskych starosti neriesim, ...... ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takže som mala pravdu, krachuju, ale s tým že ta fuchtla majiteľka má daľší salon v PN a v NMnV jej to moc nejde tak sa sťahuje len do PN. tak zlú ženu som asi ani nestretla. tá by na mna navliekla aj mech a povedala by že to je dobre, a cenu nezmení lebo že už si tam skušam šaty tretí krát a keby tam nebol aj môj Tomo tak ma asi aj do riti kopne. ale Tomo už na nu začal zvyšovať hlas že ved na to sú tu aby som si odskúšala viacero šiat tak sa trocha stiahla a dala nám tu nižšiu cenu . a šaty sme museli zmeniť lebo to brucho mi trčí moc a budem mať take jednoduche, moc sa mi ani nepáčia ale asi si moc nenavyberám, ale keby nám neprepadla záloha 100 eur tak ju pošlem do ... a ideme vybrať inde, sučina jedna, tak jej treba že krachuje, ani sa nečudujem ]-(
Odpovedať
ha ha dievcata, stresy sa zacinaju, ja som to tusila ze to nebude az take bezproblemove. tak napriklad ja som sa dnes pohadala s maminou, a uz som povedala ze sa na celu svadbu netesim a tak.... ze mi leze na nervy a keby radsej nebola ta svadba..... ;-) lebo som sa dozvedela ze zo sobasa pojdeme pesi cez mesto do restiky.... a ja som skutocne nie typ na predstrkanie, ale na druhej strane som uznala ze prejst 100 metrov je lepsie ako platit prestoj a dalsie km. autobusu. este som dala alternativu, ze teda my pojdeme s majom autom, ale to som bola riadne sfuknuta ze aky to bude svadobny sprievod bez zenicha a nevesty a tak, som stiahla chvost vsetkym sa ospravedlnila a tak............ :-) este ze sa mam na co vyhovarat a to su hormony.... a tebe veru lebo nezavidim. ja som tiez zvedava ze ako budem v satach, ale dufam ze v pohode mam vybrate take ze by sa tam malo to brusko stratit mne zajtra pridu pohare a pierka su tiez na ceste, kupila som si topanky konecne, zajtra idem na bizu so sestrou, nasla som podobne ako ma modelka s mojimi satami...uz nech je to za nami lebo........ jaj ha... ;-)
Odpovedať
lebo5: chuda moje, tak to je aky neochotny pristup. By som ju... Drzim palce, nech je to jedina negativna skusenost a snad budes s tymi satami spokojna.
Odpovedať
dnes taka mala rozlucka so slobodou, 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa dobre zabav,aj za mna, ja nebudem mať nič :-( , ale ja som nič nechcela, lebo všetko mám kamošky s detičkami a aj tak kde sa budem tulačiť s bruškom :-D
Odpovedať
Super... tak pekne oslavujte :-) Ja stale rozmyslam, ci budem alebo nebudem mat... ak, tak buduci piatok... ale iba,ked sa rozhybem... :-) v tom teple sa mi nic nechce :-)
Odpovedať
uz mame salu vybavenu, novu a aj vizazistku uz mam dohodnutu, len sa nevieme zhodnut na termine skusky, ale tak snad aj to bude v pohode. Vazne uz chybaju iba iste doladovacie veci, ako zavolat do cukrarne a zvysit pocet objednanych zakuskov aj vysluzok :-) ta podprda a bizu a vlastne hotovo... aha, a este vinko nam draheho krstna vybavuje, to este nemame, ale inak... ende... juuuuj, tak sa uz tesimmm.. :-) a este drahemu kosielku, stretnut sa so starejsim... no... a to je asi uz naozaj vsetko :-)
Odpovedať
no ako pozeram vsetko pripravene.uz len 21dni a je to tu....my uz mame tiez skoro vsetko...no vyzdoba na auto chyba, piesen sme estenevybrali na prvy tanec...
Odpovedať
woman1: veru, veru.. leti to riadne. Ja som dnes konecne zohnala podprdu, velmi sa tesim... :-) :-)
Odpovedať
dnes som chodila po nakupnom centre a ani som na svadbu nepomyslela, kupila som si suknu vo vypredaji, a citim sa fantasticky.... ze to nebolo nic na svadbu, nie ze by som sa na nu netesila, ale uz je toho niekedy vela, kedze ja stiham veci za mesiac.... ;-)
Odpovedať
;-) Ja som sa s drahym vcera rozhodla, ze ziadne navleky na stolicky, ani masle davat nebudeme, lebo v tom novom hoteli maju pekne stolicky, zbytocna investicia... ako... je to pekne, lenze neprakticke z toho hladiska, ze sa mi vazne nechce v nedelu vstavat skoro kvoli tomu, aby som davala dole navleky a masle a v pondelok vracala do firmy... :-p takze ... rozhodla som sa takto... vezmeme od p. kvetinarky len kvetinovu vyzdobu na stoly, aj tak viac nebude treba, kedze budu zrejme okruhle stoly, aby to nebolo preplacane. A maju pekne bordovo zlate stolicky, tak preco nie, vyzeraju nove, boli sme to tam aj omrknut ako to vyzeralo nazdobene na inu svadbu a oni tiez nemali navleky, iba kvety na stoloch a menovky. A bolo pekne aj tak. Uplne to stacilo... je leto, naco preplacane tazke vyzdoby, treba vzdusnost a lahkost ;-)
Odpovedať
ajojte bab ja uz mam tiez svoju rozlucku so slobodou po tomto vikendiku za seboua a draheho caka buduci vikendik :-) aj my uz doladujeme iba malickosti a este nakupit vino, alko a nealko ale to je uz pohodicka :-) zajtra si chcem ist skusit popolnocne saticky a uz iba cakame na objednane veci :) lubka 83 : super ze uz ste to konecne vyriesili :-D a ze mas aj po starostiach s maslou :-) teraz si uz pekne uzivat tych par dni slobody ;-) co nam zoastavaju :-D
Odpovedať
monicska: presne... zbytocne som sa s tymi maslami stresovala :-D Rozmyslame s kamoskami, ze rozlucka by mohla byt tento tyzden v piatok alebo v sobotu :-) Baby, baby´... ale nam to odsypava.. ;-) vcera som si bola znovu skusit svadobne aj popolnocne, juuuuj... tak sa tesiim :-)
Odpovedať
Vcera som si konecne objednala nausnice... nakoniec cez net, lebo v ziadnom obchode som nejake vyhovujuce nenasla... a objednali sme aj lampiony stastia... kedze budeme krajat tortu skor ako o polnoci, tak o polnoci mozeme ist vypustat lampioniky :-) dufam, ze vsetko dorazi v poriadku a ze to vyjde, ako si predstavujeme :-)
Odpovedať
skuska ucesu azbsolvovana, vyzeralo to fajn, len vlasy mam tmavsie ako som bola zvyknuta, v ucese dobreee, ale pre zivot po svadbe opat blond.... :-)
Odpovedať
tak ja som si nakoniec popolnocky objednala z netu tak som zvedava ake budu ked dorazia :-D lebo co som si skusala tak eee nic mi nesedelo tak ako som chcela :-| a este som pred tym salonom tak krasne spadla ze bolo stastie ze sa mi nic 2 tyzdne pred svaadbou nestalo iba som si trosku ritku narazila :-D aj my budeme mat lampionik :-D jaj uz sa tesim len nech vyjde pocasie :-D
Odpovedať
Veru kocky, len nech nam vyjde pocasie, ale verim, ze nam aj poveternostne podmienky budu naklonene ;-) rovnako ako vsetko ostatne :-) Ja idem dnes na skusku licenia a ucesu k druhej vizazistke, tak som velmi zvedava. A chcem ist este za kvetinarkou a definitivne jej povedat, co treba a co nie, kedze sa nam zmenila sala. Je tam dost zmien, netreba navleky a miesto hranatych stolov su kruhove. A teda aj miesto dodania :-) Sa nam to pomalicky blizi...
Odpovedať
Profilova fotka
No mne by stačilo nejakých 20-25 stupňov a slnečno. mna maluje švagriná-kozmetička takže na skušku mám čas, vlasky idem až v pondelok pred svadbou a včera sme boli objednať kytičku a bude stáť asi 50 eur, dosť ale čo už, ved je to len raz za život (dúfam :-D). a už ani neviem či sa teším alebo neteším, hlavne nech už to je alebo aj nech je po tom, už mi to začína liesť na nervy. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?