Svadobný termín 7. 8. 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
No... mne pierka slubila kvetinarka, tak to uz neriesim, nastastie. Najlepsie by bolo, keby uz bolo 6.8. vecer...uz sa velmi tesim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubka83 tak to máš pravdu už nech je aspoň večer pred... lebo už to ide troška na nervy. baby teda nechcem aby pršalo ale ak bude tychto 30 stupňov tak sa v tých šatoch uvaríme :-p
Odpovedať
ja som tiez za nech uz je vecer pred svadbou :-D a prijala by som take krasne slnecne pocasie a stupnov tak okolo 25 co je podla mna idealne :-D lebo inak sa budem tesit na kostol kde sa trosku schladime :-D
Odpovedať
Presne... prijemnych 25 stupnov a mierny vetrik by bol ideal :-D A tak treba verit, ze v ten den to bude presne podla nasich predstav... Neviem si fakticky predstavit, ze budem v tych velkych satach v takom teple.. a co ja, ale co drahy v tej koseli a obleku, ved sa mi uvari skor, ako povie ano :-D Dufam, ze nam to vsetko ubehne ako voda a som straaaaaaaaaaasne zvedava ako ten den d dopadne :-)
Odpovedať
Uz len 52 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....prosim nezabudni, že sa kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaáti.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru už len, a ja sa troška začínam obávať lebo mi je stále zle :-p a dúfam že sa to do augusta troška ustáli a už mi viac brucho nenapuchne lebo tie šaty neviem-neviem, tak nech už je 7.8. :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D neboj... snad sa to ustali... urcite sa ustali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako holky? už to máme fakt za pár..... my ešte upravíme menu v reštike, objednám sa na skúšku účesu a kúpime košelu a je to... môžeme začať :-D :-D :-D
Odpovedať
No... ja som v strese, lebo nam toho este vela chyba.... :-S a nejak nemam cas to vsetko obehavat.. ]-(
Odpovedať
lubka sme na tom podobne :-D uz zacinam trosku stresovat a to som si planovala jul uz uzivat a mat vsetko poriesene :-) lebo5 nebojkaj 7.8. sa budes citit uzasne a urcite aj babtko to bude tak citit ;-) :-D
Odpovedať
No... ja som bola dnes u kvetinarky, co nam bude robit vsetky kvety a celu vyzdobu a ta je taka v pohode, ze ja neviem... zevraj to je v pohode, je cas... ukazala mi servitky, co kupila... fakt su krasne... ale rada by som bola, keby mi tak nejak viac predviedla, co tam chysta vyrobit... sice slubila, ze bude podla fotiek, co som jej dala, ale ja neviem...fakt ma stresuje ta vyzdoba... asi najviac, mam z toho stresy a hlavne preto,ze chcem jedny konkretne masle, ale neviem, ci sa daju masle pozicat solo :-| tak zas musim vypisovat maily..
Odpovedať
ahojte, aj ja mam svadbu v ten isty den a okrem toho aj prijemnu starost ako lebo5 teda aj babatko bude. my mame zatial len zaklad, teda restika, dj, starejsi, kamera foto, kolace a to je vsetko. teraz je na rade to doladovanie oznamenia, topanky pohare a pierka, menovky asi nebudeme mat nech si ludia sadnu tak aby si boli sympaticki, kedze mame len 50 ludi a skutocne iba najblissiu rodinu tak to myslim nebude problem. popolnocne saty budem riesit az na doraz kedze neviem ako sa to so mnou a mojim bruskom vyvinie :-) a vyzdobu nam robi restika iba stolicky si objednavam a za neskutocne dobru cenu 50 korun za jeden navlek aj s maslou, teta este rata v korunach... :-) . len ziaden stres len ziaden stres moje heslo....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ellahop: a z akej firmy si objednavas tie navleky? Ak teda sa mozem opytat :-)
Odpovedať
to je od jednej pani z nedanoviec to je okres topolcany. ona robi vyzdobu sal, ale vie ich aj poziciavat je to asi taka sukromnicka alebo nieco take kazdopadne je to sestra jednej znamej
Odpovedať
Dakujem :-)
Odpovedať
Konecne sme dnes odniesli ziadost na matriku,vsetko ok a absolutne nebol problem s tym, ze nechcem mat priezvisko s -ova. Iba som podpisala ziadost, ze ziadam o vydanie sobasneho listu bez prechylovania priezviska a hotovo...ziadne menenie narodnosti, ako niektore pisali vo fore, kde sa tomu venovali. Sranda, ze asi co matrika, to iny sposob...neviem :-) A este som si objednala zavoj... tak sa tesim, kedy dojde :-) Zase o kusok blizsie... Aj s vyzdobou sa to snad pohne, ta pani by mi bola ochotna pozicat aj iba masle s navlekmi bez zvysku vyzdoby a bez jej prace, cize by mi mohla nazdobit moja kvetinarka vsetko, ako sme sa dohodli. Dufam, ze to vyjde, velmi by som bola rada... No... a este som napisala cukrarke, ze co teda s tortou, ...inak baby...aku tortu budete mat? Hlavnu.
Odpovedať
ajoj Lubka tebe to ale odsypava :-) ale aj ja som pokrocila uz mame konecne pre draheho oblek uz len topanocky, koselu a vesticku s kravatou, dnes este behneme do obchodika pre upravene nohavice :-) ja si chcem ist dnes este raz vyskusat moje satocky z bizu a topanockami a odfotit sa tak pre moju kadernicku a vizazistsku ze takato budem a nech mi nieco krasne vycaria na tvaricke a z vlaskov :-D a dnes anm priu obrucky tak som taka happy :-D uz konecne poroznasane oznamenia a pierka uz tiez objednane tak rozmyslam ze naco sme zabudli :-D jaj jasne kyticku si vybrat :-D ale sa nam to krati vsak baby :-)
Odpovedať
Moni...no... odsypava...stale mam pocit, ze este skoro nic nemame :-)
Odpovedať
no my este nemame ani oznamenia, a maminka mi uz hovorila ze je cas ich poroznasat. tak si budeme musiet nejako svihnut. a co sa tyka torty tak tieto veci idu mimo mna ja si dam obcas kusok ked mame ale ze by som musela mat taku alebo onaku tak to nie.. to je maminina starost ma ich uz vybrate a viem ze na nej bude zenich a nevesta.. :-)
Odpovedať
:-) no... my sme na sladke obaja, ale nejde o to, aj tak tam asi nebudem nejak extra vyjedat ;-) len sme chceli tortu proste podla seba... a taku by mi ani mama, ani babka nedali spravit...teda mama mozno, ale ked som povedala babke svoju predstavu, tak zahlasila, ze preco nechcem klasicku knihu.. :-D
Odpovedať
caute baby :-) my sme s drahym tiez chceli torticku podla seba a preto sme si aj taku vybrali :-D dnes sme kupili necakane v BA topanocky a hned ako si ich dal moj milacik na nozky mu sadli tak nebolo o com :-D uz mame aj pohare doma, pozvanky poroznasane ;-) dufam ze bude krasne :-D ;-)
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat ako to budete riesit s navlekmi na stolicky. my budeme mat 50 hosti a potom ocakavame okolo 20, ktori nam pridu zablahozelat vecer na svadbu. moja svokra vravi ze bude lepsie ked budeme mat 70 ozdobenych stoliciek ale ja si zas myslim, ze staci aj tych 50 a dost penazi sa zase usetri... tak teraz neviem... co by ste urobili vy? aj ked na druhej strane je pravda, ze krajsie by to bolo ozdobene vsetko.. a videla som navrh nasho oznamenia a je velmi pekne len aby uz do pondelku bolo lebo cela moja rodina ocakava pozvanie na svadbu tak aby sme tam nesli s prazdnymi rukami... ;-) a nasla som si svadobnu kyticu uz ju len vytlacit a dat kvetinarke,..u ktorej som sa dnes zdrzala asi pol hodinu bola mila a ukazovala mi fotky zo svadby svojej dcery. a to teda bola supa, vyzdoba kytica a vlastne vsetko okolo toho, je vidiet ze su kvetinarky a nechceli sa dat zahanbit.
Odpovedať
Ja vobec neviem, co s tymi stolickami... to je fakt pre mna stres... najvacsi...ovela vacsi ako to, ze cukraren, ktora nam mala piect tortu medzicasom akosi, nevedno preco, zrusila vyrobu 8-(
Odpovedať
Podla mna by mali mat vsetky restauracie a hotely tieto navleky k dispozicii ako bezny inventar, nech potom ludia nemaju nervy, ako si to vsetko zohnat... Najjednoduchsie by bolo,keby som si objednala nejaku tu firmu, co mi to spravi a basta, lenze... ked mne sa pacia masle od jednej, jedinej firmy a ta mi urobila moc drahu cenovu ponuku, ked si spocitam, ze to bolo bez kvetov a tak podobne. No... a teraz s mojou kvetinarkou, ktora sa podujala na to, ze nam urobi vyzdobu zhaname take masle, ake sa mi pacia. Lenze zistujeme, ze jediny,kto take ma, je zrovna ta pani, co mi urobila tu drahsiu cenovu ponuku... no... zlozite na moj vkus moc, som myslela,ze poviem co chcem a bude :-D ale zazraky sa nedeju ;-) tak sa teraz stresujem z hovadiny - lebo tie navleky v podstate hovadina su... keby boli pekne stolicky v tom hoteli, kde to mame, tak to neriesim, ale su take starsie a nie velmi pekne, tak co mam robit...
Odpovedať
Ahojte... ja som dnes mala z prace dovolenku cely den, tak som bola vybavovat kopu veci.. bola som objednat s maminou zakusky, objednala som konecne aj tortu, presne taku, ako chcem :-) , bola som na skuske licenia a este som bola aj u kvetinarky, zmenila som si nakoniec farbu kyticky... povodne som chcela celu bielu, ale zmenila som to, vzhladom na to, ze kazdy vravel, ze mi pri bielych satach zanikne a tak podobne a nakoniec som aj ja zmenila nazor.. :-) ved vsetko bude biele, tak kyticka nemusi ;-) a este som nasla modistvo, siju aj zavoje a kedze mi zatial zavoj, co som si tu objednala neprisiel, tak ak nepride, tak si ho dam usit tam :-) Este som bola obzerat bizu, lebo to som si tiez rozmyslela, povodne som chcela take hviezdicky, lenze su dost drahe a v Bratislave som ich aj tak nikde nezohnala a trepat sa do rakuska len kvoli bizu je blbost a navyse aj tak to nikde potom nosit nebudem, takze ak si to znova nerozmyslim, hladam si novu bizu... ako..akekolvek hviezdicky by boli fajn, len tieto boli jedine, co som nasla 8-) Skoda, ze ten den je taky kratky, keby sa dal nafuknut, urcite by som este obehla salony ohladne popolnocnych siat a sla by som skusat topanky... holt...to musim skusit buduci tyzden. :-)
Odpovedať
BAby, POMOOOOOOOOOOC!!!! :-| mam stres z kvetin, zo svadobnej kytice. Ja teraz neviem. Bola som pevne rozhodnuta, ze chcem bielu kyticu z ruzi a frezii. Kvetinarka pochvalila vyber, ze super. Lenze... fotograf aj vizazistka, ze pri bielej kytici zaniknem, kedze mam aj biele saty, este padol aj nazor, ze budem vyzerat starsie :-S a podobne. Tak som zjancila a kvetinarke oznamila, ze chcem teda miesto bielych ruzi tmavoruzove. Lenze... to ma drzalo asi pol dna a uz ma tmavoruzova presla a ja neviem... :-| asi sa vratim k bielej a basta, pochybujem, ze kvety ma zostaria a ja neviem, ved nemusi byt vidno kyticu, ale mna, nie? Baby, a ako ste spokojne s kadernickou a vizazistkou? Boli ste na skusky? Mne sa pacilo, len asi si nie som na 100% ista... akurat, ze neviem presne povedat cim.
Odpovedať
ahojte, ja budem mat kyticu s bielych frezii a s ruzovych ruzi, len tak jednoducho obviazanu stuzkou, a biele frezie si chcem dat aj do vlasov, pretoze zavoj nechcem. popolnocne saty si chcem pozicat, ak nenajdem nieco co mi padne do oka a co mi bude dobre aj o rok. pretoze moje brusko sa uz zacalo zvacsovat a kedze som vzdy bola chuda tak tie zmeny aj vidiet ale zatial su take zlate, dufam ze to aj tak zatial zostane a ked nie tak nie, nech je chrobak zdravy a nech si rastie akou potrebuje rychlostou :-). ja som este na make up ani na skusku vlasov nebola a trochu sa aj tych vlasov obavam lebo ja tiez nie som typ na take tie ucesy ale ono to inak ukaze s tymi satami. a nausnice mam trblietave od swarowskeho dostala som pod stromcek, k tomu je aj nahrdelnik ale velmi jemny tak si asi budem musiet kupit nejaky bizuteriovy. mna by skor zaujimalo ze aku kyticu date druzickam? moja povedala ze ma rada kale, ale ked si to preratam tak taka kytica z kaly bude drahsia ako moja z frezii a pride mi aj viac elegantana. tak si dam asi poradit. videla som jedno video a tam mali druzicky kytice z gerbier a tie boli tiez len tak zaviazane stuhou. tak asi take nieco zvolim. jaj a este som vymyslela, ze obrucky nam donesie moj synovec ondrejko, dufam ze to zvladne ma 4 roky ale je to moj milacik a chcem aby mal na svadbe vynimocne postavenie ;-)
Odpovedať
Moja druzicka bude mat taky naramok z kvetiniek, to uz mame dohodnute s kvetinarkou :-) Dnes chcem zavolat tej mojej pani kvetinarke, ze ma ruzovy osial presiel, a ze sa jej ospravedlnujem, ze menim nazor... chcem naspat taku kyticku, ako bola povodne objednana. Nech si fotograf i vizazistka hovoria co chcu.
Odpovedať
ahojte, aj vas buduci manzel sa o svadbu zaujima tak ako moj? teda malo pramalo. a ked aj nieco musi robit tak s nechutou ofrflanim a vas to vytaca tak ze by ste neviem co vtedy spravili ]-( . my sa snazime celu svadbu nejako odlahcit nestresovat sa a tak, ale niektore veci ako napriklad ist pozvat hosti a podobne sa urobit musia, a on to spravi a ked pride na lamanie chleba bude sarmantny ako vzdy, ale co mna to stoji nervov a dohovarania a taaaaaaaaak. jaj boze. a do toho maminky su ne netrpezlive vsetko by uz chceli mat hotove a mna uz nebavi ich presviedcat vsak casu je dooost lebo zas az tolko ho nieje
Odpovedať
ellahop - u nas to takto bolo na zaciatku priprav, teraz, vlastne odkedy som spravila statnice, tak zaujem sa zvysil, aj ked teda to znamena to, ze ma pocuva bez frflania ako vyspevujem o vyzdobe, o vsetkom moznom. Nie, ze by sam zacal, teda s DJ momentalne komunikuje drahy, aj s krajcirom. Celkom ho bavilo, ked sme boli riesit u zlatnika obrucky a ked sme hladali miestnost, tak to tiez. Ostatne... ani nic... asi to musi byt nieco akcnejsie, aby ho to bavilo, vyber vyzdoby a podobnych veci ho nebavi... teraz akurat som sa pytala,Moje, aku farbu kyticky mam teda mat, porad, neviem sa rozhodnut"... no... tak slubil, ze ked pojdeme okolo kvetinarstva, pozrie sa, ake farby byvaju a pre nieco sa mi uz pomoze rozhodnut ;-) ale tiez to trvalo... v podstate cela nasa priprava na svadbu ma relativne dlhy priebeh, tak asi preto... potreboval rozbeh :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?