Menu Forum

Svadobný termín 7. 8. 2010

29. dec 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
Registrovala sa 17. januára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 154 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
Registrovala sa 17. januára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 154 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby.... dnes som konecne zadala oznamenia do tlace a uz sa na ne tesiiiiiiiiiiiiiiiiim... ako male decko emoticon
10. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 51 príspevkov a 2 albumy. Má 46 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. augusta 2010
    V Moravskom Lieskovom, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 51 príspevkov a 2 albumy. Má 46 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 no ja som dnes kúpila balerínky, chvalabohu mám s nimi pokoj. Biele k šatkám a také isté len čierne k popolnočným, jupíííííí emoticon emoticon emoticon
10. máj 2010 o 19:36  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
Registrovala sa 27. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Žilina, okres Žilina.
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
Registrovala sa 27. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Žilina, okres Žilina.
    Nitra, okres Nitra
 ajojte ja budem mat tiez telove emoticon a topanocky zhanam, dufam ze rychlo najdem a v stredu chceme ist konecne na matriku emoticon tak dufam ze vsetko vyjde emoticon
10. máj 2010 o 22:19  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 My sa tiez chystame v stredu na matriku. Ja som vcera chytila paniku, ze co ked nam zrusili termin emoticon ale teta na matrike ma ukludnila, ze nas tam maju a ze na nas cakaju...este cakam, ci bude taka mila, aj ked na nu vybalim, ze chcem priezvisko bez ova.. emoticon Na nejake tie balerinky by som sa mala pozriet aj ja... aj normalne topanky k satam... popolnocky chcem zacat zhanat az v juni, tak k nim topanky este nic...
11. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Vcera som si bola po oznamenia... tak som sa tesila, ako male decko emoticon su super...uplne presne take, ake sme si vybrali cez net...
13. máj 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Nooo... boli sme vyberat obrucky... chapete, ze z takeho hrozne velkeho mnozstva mi (nam) nevyhovovala na 100% ani jedna? A ja som myslela, ze to bude jednoduchsie ako saty.... kokso...
14. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 My sme teda obrúčkami nemali problém, prišli sme, ukázala nám celú paletu (asi 50 druhov) ja som ukázala na jedny že tie sú pekné, jednoduche a Tomo odsúhlasil a bolo. A ked sme si po ne o mesiac išli platili sme za ne asi cca 7 eur aj nejaké drobné emoticon emoticon emoticon (mali sme veľa zbytočného zlata tak nám ho zobrali na výmenu emoticon )
14. máj 2010 o 09:01  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak nejak... s tym vyberom som si to predstavovala aj ja.. co uz.. Vcera som bola chutnat zakusky... sa mi o doboskach aj snivalo emoticon
15. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katika7810 (32 r.)
Registrovala sa 17. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 79 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Kladno.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
katika7810 (32 r.)
Registrovala sa 17. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 79 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Kladno.
    Česká republika
 ahojte baby, lebo: tak to gratulujem k šatám. neni nič horšie než si nebyt ista, či su to tie pravé.mala som to podobne.
s výberom obrúčok sme tiež nemali moc problém. dali sme si vlastný návrh a oni to urobili.chceli sme jednoduché.
na matriku sa tiež konečne chystáme. kedže bude svadba v čechách chcú odo mna všeliaké papiere...
baby už ste rozdávali oznamká?
15. máj 2010 o 18:49  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 My sme akurat zacali... teda... zajtra zacneme, ideme k buducim svokrovcom na obed, tak tam odovzdame prve emoticon
15. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 ajojte baby emoticon tak aj my sme konecne dokopali SO a tak koncom maja chceme popozyvat a porozdavat ich emoticon obrucky uz mame vybrate len objedant sme nestihla lebo mali celozavodnu dovolenku tak tento tyzden sa chystame a musime na matriku. kedze som zle pochopila farara tak sme s drahym boli na matrike v ZA a nakoniec nam vysvetlili ze musime na matriku do NR kedze svadba bude tam takze zase dalsie vybavovacky navyse emoticon ale pomalicky to uz dostava finalnu podobu emoticon teraz uz len draheho poobliekat emoticon
15. máj 2010 o 18:56  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 No my sme na oznamkách ešte ani nezačali pracovať. Viem ako majú vyzerať, aj aký text tam bude, len je stále tak nejak škaredo vonku. Bude nám ich robiť môj otec, takže sa musíme najprv odfotiť a potom už to pôjde rýchlo... dúfam emoticon Ale veď tí čo idú na svadbu o tom vedia a to hádam zatial stačí. emoticon
16. máj 2010 o 12:09  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnes sme popozerali obrucky vo viacerych zlatnictvach a myslim, ze nakoniec budu tie, co sme sa dohodli u zlatnika a co nam na mieru vyrobi podla nasho navrhu... Pretoze to, co bolo v zlatnictvach... niektore boli krasne, ale bud drahe alebo... proste neoslovili emoticon Ako vidim... som jedina nejak extra narocna na obrucky emoticon
16. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 ajojte baby co noveho? my uz mame konecne oznamenia som taka stastna. teraz uz len drahemu kupit dobry oblek a topanocky emoticon emoticon
20. máj 2010 o 21:51  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 aaahoj babule u nás nič noveho, stale sa nemožeme isť fotiť na oznamká lebo je škaredo, ale....... našli sme // na teste a ak pojde všetko dobre tak budeme mať mimčo emoticon emoticon emoticon
21. máj 2010 o 06:39  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 lebo5 - parada, gratulujem emoticon a drzim palce!!

U nas nove... uz nam vyrobili vzorku obrucky a uz len sa na nu pozriet a objednat... emoticon a drahy bol uz u krajcira - teda krajcir u nas a draheho pomeral a vybrali latky a bude oblecik... sa velmi tesim!!!!!! Potom fakt uz len drobnosticky... Aj pre cukraren na tortu som sa uz asi rozhodla... najdolezitejsie veci uz mame... Teda...este na matriku ist odniest papyrusy... ale to asi az o dva tyzdne.. po statniciach emoticon
21. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Prave som otvorila svadobny planovac, ten, co je tu na stranke a tam na mna "vybehlo", ze "Do svadby (7. augusta 2010) ostáva 78 dní."... pekne, nie? 7. 8. za 78 dni.... emoticon
21. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 to lebo5: jeej aj ja gratulujem a drzim pasticky emoticon

super sa nam to ale krati vsak baby emoticon no my musime ist na matriku a na faru a uz tiez mame asi vsetky najdolezitejsie veci. no a stale draheho potrebujeme obliect emoticon emoticon emoticon
24. máj 2010 o 08:38  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 dakujem monicska, ni veru kráti a už abz to aj bolo, nech sa vpracem do šiat lebo mi boli akurát, hihi
24. máj 2010 o 10:47  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 nebojkaj zmestis sa v pohode emoticon vsak naco su tam snurovacky emoticon emoticon emoticon
24. máj 2010 o 15:58  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Kocky, konecne mam po statniciach a mozem sa svadbicke venovat naplno... emoticon
6. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 lubka83 blahoželám, aspon máš už pokoj s učením
6. jún 2010 o 21:52  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 lubka aj ja sa pridavam emoticon a co vam baby este chyba? my momentalne riesime draheho oblecenie kedze ja uz vsetko mam, no este podprda emoticon
6. jún 2010 o 22:25  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Jeeej, kocky, dakujem. Veru, ucenie uz nechcem ani vidiet emoticon Teraz uz len svadba a promocie emoticon no na tie vsetko mam, takze s tym nemusim stresovat. Co sa tyka priprav na svadbicku, tak mi chyba tisic drobnosti... Este stale sme vsak neboli na matrike, to ideme v stredu, vzorku obrucky ideme odsuhlasit tiez v stredu. Drahemu sa oblek uz sije, sa vytesujem, na konci juna bude mat skusku obleku a potom uz bude hotovy. Som zvedava, lebo, bohuzial, som nestihala z roboty, ked bol u nas krajcir a netusim, aku latku si vybral. Ale tak snad... verim... ze bude oblek super emoticon emoticon No... a potom este... zavoj... zeny, ak mate zavoj, kde ste si ho kupovali, lebo ja mam saty od Nicol, ale ceny zavojov sa mi tam zdaju pridrahe, za uplne obycajny jednoduchy dlhy zavoj 89€ ci kolko to bolo... no moc podla mna. Okrem zavoja topanky chybaju, spodne pradlo, popolnocky, topanky k popolnockam, este musime odsuhlasit menu v hoteli, rozdat nerozdane oznamka, ist za tetou, co nam robi vyzdobu, hodit pokec s fotografom a kameramanom, zistit, kolko stoji teta vizazistka - kedze ja, mudra, som sa objednala a neviem, kolko stoji emoticon No...tak mne toho ostalo dost vela... ale to menu, matriku a prstene vybavime tento tyzden- dufam, ze aj menu. A aha..este tortu, na konci juna kolace, lebo mam cukraren, len povedali, z e na konci juna. Ja ani neviem, dokelu, co vsetko este chyba. Jednoduchsie je povedat, co mam emoticon
8. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 lubka ty teda toho mas na plane emoticon inak co sa tyka toho zavoja, kamoska co sa vydava teraz 26.6. ma tiez saty z nicol a zavoj si jednoducho pozicala z ineho salonu. tetula jej ho bez problemov zapozicala a zar eur emoticon
my sme uz konecne s maminou vybrali zakusky, kedze pre maminku to bola velmi dolezita vec emoticon tak sme sa zhodli na 11 druhoch co nam aj pani cukrarka povedala ze to je optimalny pocet emoticon a este tiez treba dorozdavat oznamenia emoticon a uz sa len objednat na skusku ucesu a makeupu, ale tam sa hrozne tesim emoticon
my sme minuly tyzden obihli matriku, biskupsky urad a faru, co bolo celodenne vybavovanie ale konecne mame pokoj emoticon este poslednu nauku o sobasi v kostole a bude emoticon
10. jún 2010 o 07:57  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Hej, vela mam toho v plane, ked clovek cita, co vsetko uz kto ma a co vsetko sa kto chysta na svadbe mat a ked si k tomu pripocitam vlastne predstavy, tak ma chytaju stavy, ze ci bude v ten den vsetko pripravene tak, ako ma... Neviem... ani netusim, co s vyzdobou este, lebo pani kvetinarka sa mi neozvala. Asi sme si mali objednat agenturu, aby nam vsetko spravila a my by sme mali pokoj, lenze... potom by som sa pripravila aj o to pekne, co pripravy prinasaju emoticon Nakoniec sme tento tyzden vybavili len prstienky, matriku zatial nie, lebo si nevieme vybrat hudbu emoticon ako... hovadina, ale ked na papieroch je, ze hudba pri prichode - to mame, ale ze hudba pri vymene prstienkov - ved to trva len chvilu, nie? A aka hudba byva pri vymene prstienkov? No.. a potom je tam kolonka, ze hudba pri gratulaciach - tak to tiez netusim... Na priezvisku sme sa nakoniec zhodli, lebo drahemu sa najprv nepacila predstava, ze budem bez -ova, lenze mne sa zas nepacila predstava byt s -ova... lebo ma cudzokrajne priezvisko a hlavne by to s -ova bolo dost dlhe. Nakoniec povedal, ze ok, moze byt, lenze zo zaciatku to vobec neznelo presvedcivo emoticon Inak... co sa tyka priprav, idem podla zoznamu v bedekeri, alebo toho tu na stranke emoticon
11. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 A co sa tyka toho zavoja, rozmyslam tiez o tom, ze skocim do nejakeho mensieho salona, ze ci poziciavaju zavoje, alebo ci nemaju aspon nejaky lacnejsi. Nebude to trapne, ze chcem len zavoj, ked od nich nemam saty?
11. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 ajoj nie nebude, vsak nemusis povedat ze mas pozicane z nicol ale ze saty mas ale zavoj k tomu uz nie. nech si myslia ze mas kupene to je kazdeho vec emoticon ale vacsinou s tym nerobi a problemy emoticon ma mame stale problem najst mojmu drahemu oblecenie podla jeho predstav takze sttale hladame emoticon ale hadam do konca mesiaca sa to postiha. a samozrejme pierka objednat ale neviem presny pocet lebo vsak sme este neboli vsetkych ludi pozvat emoticon a vybrat menu a este par drobnosti co chcem z netu objednat emoticon a stale ma nieco dalsie napada.

baby a ako riesite vyzdobu auticka? my budeme mat svokrikovo a nechceme ho velmi precackat a neviem ci to pozicat alebo vyrobit emoticon
11. jún 2010 o 13:20  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubka83
  • Nevie kedy bude svadba
 Moni, nam vyzdobi auto kvetinarka, dala mi na vyber, ze co a ako a nakoniec sme si vybrali take pekne biele neviem co emoticon z bielych ruziciek.. su tak obmotane takym bielym neviem cim, nejake prutiky. Vyzeralo to pekne a este stuzky. No... cize ja vyzdobu na auto mam, problem je skor s tym autom emoticon lebo nase nepripada do uvahy a neviem...zatial sa ponukli asi traja ludia z rodiny, len neviem, ako a co...no...aj to treba dohodnut. Dnes som akurat pozerala menovky, teraz neviem, ci si mam objednat hotove alebo si radsej kupit nejaky krasny papier a vyrobit si ich doma. Hm emoticon
11. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 Lubi my si menovky vyrobime sami emoticon papier kupis za par kaciek a uz si len vybrat ze ake (ci nejake ozdoby, pismo atd.) ako koho nazves a ides na vec emoticon aj oznamka sme si robili samy, su take krasne jednoduche a nase emoticon aj maslicky mozes na menovky nalepit emoticon
ja este rozmyslam ci pierka urobit alebo objednat u niekoho emoticon
a s autickom mame presne opacne problemy emoticon
11. jún 2010 o 19:44  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš