Svadobný termín 7. 8. 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
Baby.... dnes som konecne zadala oznamenia do tlace a uz sa na ne tesiiiiiiiiiiiiiiiiim... ako male decko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes kúpila balerínky, chvalabohu mám s nimi pokoj. Biele k šatkám a také isté len čierne k popolnočným, jupíííííí ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ajojte ja budem mat tiez telove :-D a topanocky zhanam, dufam ze rychlo najdem a v stredu chceme ist konecne na matriku :-D tak dufam ze vsetko vyjde :-D
Odpovedať
My sa tiez chystame v stredu na matriku. Ja som vcera chytila paniku, ze co ked nam zrusili termin :-D ale teta na matrike ma ukludnila, ze nas tam maju a ze na nas cakaju...este cakam, ci bude taka mila, aj ked na nu vybalim, ze chcem priezvisko bez ova.. ;-) Na nejake tie balerinky by som sa mala pozriet aj ja... aj normalne topanky k satam... popolnocky chcem zacat zhanat az v juni, tak k nim topanky este nic...
Odpovedať
Vcera som si bola po oznamenia... tak som sa tesila, ako male decko :-D su super...uplne presne take, ake sme si vybrali cez net...
Odpovedať
Nooo... boli sme vyberat obrucky... chapete, ze z takeho hrozne velkeho mnozstva mi (nam) nevyhovovala na 100% ani jedna? A ja som myslela, ze to bude jednoduchsie ako saty.... kokso...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme teda obrúčkami nemali problém, prišli sme, ukázala nám celú paletu (asi 50 druhov) ja som ukázala na jedny že tie sú pekné, jednoduche a Tomo odsúhlasil a bolo. A ked sme si po ne o mesiac išli platili sme za ne asi cca 7 eur aj nejaké drobné :-D :-D :-D (mali sme veľa zbytočného zlata tak nám ho zobrali na výmenu ;-) )
Odpovedať
Tak nejak... s tym vyberom som si to predstavovala aj ja.. co uz.. Vcera som bola chutnat zakusky... sa mi o doboskach aj snivalo :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, lebo: tak to gratulujem k šatám. neni nič horšie než si nebyt ista, či su to tie pravé.mala som to podobne. s výberom obrúčok sme tiež nemali moc problém. dali sme si vlastný návrh a oni to urobili.chceli sme jednoduché. na matriku sa tiež konečne chystáme. kedže bude svadba v čechách chcú odo mna všeliaké papiere... baby už ste rozdávali oznamká?
Odpovedať
My sme akurat zacali... teda... zajtra zacneme, ideme k buducim svokrovcom na obed, tak tam odovzdame prve :-)
Odpovedať
ajojte baby :-D tak aj my sme konecne dokopali SO a tak koncom maja chceme popozyvat a porozdavat ich :-) obrucky uz mame vybrate len objedant sme nestihla lebo mali celozavodnu dovolenku tak tento tyzden sa chystame a musime na matriku. kedze som zle pochopila farara tak sme s drahym boli na matrike v ZA a nakoniec nam vysvetlili ze musime na matriku do NR kedze svadba bude tam takze zase dalsie vybavovacky navyse :-( ale pomalicky to uz dostava finalnu podobu :-D teraz uz len draheho poobliekat :)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme na oznamkách ešte ani nezačali pracovať. Viem ako majú vyzerať, aj aký text tam bude, len je stále tak nejak škaredo vonku. Bude nám ich robiť môj otec, takže sa musíme najprv odfotiť a potom už to pôjde rýchlo... dúfam :-S Ale veď tí čo idú na svadbu o tom vedia a to hádam zatial stačí. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dnes sme popozerali obrucky vo viacerych zlatnictvach a myslim, ze nakoniec budu tie, co sme sa dohodli u zlatnika a co nam na mieru vyrobi podla nasho navrhu... Pretoze to, co bolo v zlatnictvach... niektore boli krasne, ale bud drahe alebo... proste neoslovili :-) Ako vidim... som jedina nejak extra narocna na obrucky :-D
Odpovedať
ajojte baby co noveho? my uz mame konecne oznamenia som taka stastna. teraz uz len drahemu kupit dobry oblek a topanocky :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaahoj babule u nás nič noveho, stale sa nemožeme isť fotiť na oznamká lebo je škaredo, ale....... našli sme // na teste a ak pojde všetko dobre tak budeme mať mimčo :-D :-D :-D
Odpovedať
lebo5 - parada, gratulujem :-) a drzim palce!! U nas nove... uz nam vyrobili vzorku obrucky a uz len sa na nu pozriet a objednat... :-) a drahy bol uz u krajcira - teda krajcir u nas a draheho pomeral a vybrali latky a bude oblecik... sa velmi tesim!!!!!! Potom fakt uz len drobnosticky... Aj pre cukraren na tortu som sa uz asi rozhodla... najdolezitejsie veci uz mame... Teda...este na matriku ist odniest papyrusy... ale to asi az o dva tyzdne.. po statniciach :-|
Odpovedať
Prave som otvorila svadobny planovac, ten, co je tu na stranke a tam na mna "vybehlo", ze "Do svadby (7. augusta 2010) ostáva 78 dní."... pekne, nie? 7. 8. za 78 dni.... :-)
Odpovedať
to lebo5: jeej aj ja gratulujem a drzim pasticky :-D super sa nam to ale krati vsak baby :-D no my musime ist na matriku a na faru a uz tiez mame asi vsetky najdolezitejsie veci. no a stale draheho potrebujeme obliect :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem monicska, ni veru kráti a už abz to aj bolo, nech sa vpracem do šiat lebo mi boli akurát, hihi
Odpovedať
nebojkaj zmestis sa v pohode :-D vsak naco su tam snurovacky :-D :-D ;-)
Odpovedať
Kocky, konecne mam po statniciach a mozem sa svadbicke venovat naplno... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubka83 blahoželám, aspon máš už pokoj s učením
Odpovedať
lubka aj ja sa pridavam :-D a co vam baby este chyba? my momentalne riesime draheho oblecenie kedze ja uz vsetko mam, no este podprda :-D
Odpovedať
Jeeej, kocky, dakujem. Veru, ucenie uz nechcem ani vidiet :-D Teraz uz len svadba a promocie 8-) no na tie vsetko mam, takze s tym nemusim stresovat. Co sa tyka priprav na svadbicku, tak mi chyba tisic drobnosti... Este stale sme vsak neboli na matrike, to ideme v stredu, vzorku obrucky ideme odsuhlasit tiez v stredu. Drahemu sa oblek uz sije, sa vytesujem, na konci juna bude mat skusku obleku a potom uz bude hotovy. Som zvedava, lebo, bohuzial, som nestihala z roboty, ked bol u nas krajcir a netusim, aku latku si vybral. Ale tak snad... verim... ze bude oblek super :-) ;-) No... a potom este... zavoj... zeny, ak mate zavoj, kde ste si ho kupovali, lebo ja mam saty od Nicol, ale ceny zavojov sa mi tam zdaju pridrahe, za uplne obycajny jednoduchy dlhy zavoj 89€ ci kolko to bolo... no moc podla mna. Okrem zavoja topanky chybaju, spodne pradlo, popolnocky, topanky k popolnockam, este musime odsuhlasit menu v hoteli, rozdat nerozdane oznamka, ist za tetou, co nam robi vyzdobu, hodit pokec s fotografom a kameramanom, zistit, kolko stoji teta vizazistka - kedze ja, mudra, som sa objednala a neviem, kolko stoji :-D No...tak mne toho ostalo dost vela... ale to menu, matriku a prstene vybavime tento tyzden- dufam, ze aj menu. A aha..este tortu, na konci juna kolace, lebo mam cukraren, len povedali, z e na konci juna. Ja ani neviem, dokelu, co vsetko este chyba. Jednoduchsie je povedat, co mam :-D
Odpovedať
lubka ty teda toho mas na plane :) inak co sa tyka toho zavoja, kamoska co sa vydava teraz 26.6. ma tiez saty z nicol a zavoj si jednoducho pozicala z ineho salonu. tetula jej ho bez problemov zapozicala a zar eur :-D my sme uz konecne s maminou vybrali zakusky, kedze pre maminku to bola velmi dolezita vec :-D tak sme sa zhodli na 11 druhoch co nam aj pani cukrarka povedala ze to je optimalny pocet :-) a este tiez treba dorozdavat oznamenia :-D a uz sa len objednat na skusku ucesu a makeupu, ale tam sa hrozne tesim :) my sme minuly tyzden obihli matriku, biskupsky urad a faru, co bolo celodenne vybavovanie ale konecne mame pokoj :) este poslednu nauku o sobasi v kostole a bude :)
Odpovedať
Hej, vela mam toho v plane, ked clovek cita, co vsetko uz kto ma a co vsetko sa kto chysta na svadbe mat a ked si k tomu pripocitam vlastne predstavy, tak ma chytaju stavy, ze ci bude v ten den vsetko pripravene tak, ako ma... Neviem... ani netusim, co s vyzdobou este, lebo pani kvetinarka sa mi neozvala. Asi sme si mali objednat agenturu, aby nam vsetko spravila a my by sme mali pokoj, lenze... potom by som sa pripravila aj o to pekne, co pripravy prinasaju :-) Nakoniec sme tento tyzden vybavili len prstienky, matriku zatial nie, lebo si nevieme vybrat hudbu :-D ako... hovadina, ale ked na papieroch je, ze hudba pri prichode - to mame, ale ze hudba pri vymene prstienkov - ved to trva len chvilu, nie? A aka hudba byva pri vymene prstienkov? No.. a potom je tam kolonka, ze hudba pri gratulaciach - tak to tiez netusim... Na priezvisku sme sa nakoniec zhodli, lebo drahemu sa najprv nepacila predstava, ze budem bez -ova, lenze mne sa zas nepacila predstava byt s -ova... lebo ma cudzokrajne priezvisko a hlavne by to s -ova bolo dost dlhe. Nakoniec povedal, ze ok, moze byt, lenze zo zaciatku to vobec neznelo presvedcivo :-D Inak... co sa tyka priprav, idem podla zoznamu v bedekeri, alebo toho tu na stranke :-D
Odpovedať
A co sa tyka toho zavoja, rozmyslam tiez o tom, ze skocim do nejakeho mensieho salona, ze ci poziciavaju zavoje, alebo ci nemaju aspon nejaky lacnejsi. Nebude to trapne, ze chcem len zavoj, ked od nich nemam saty?
Odpovedať
ajoj nie nebude, vsak nemusis povedat ze mas pozicane z nicol ale ze saty mas ale zavoj k tomu uz nie. nech si myslia ze mas kupene to je kazdeho vec :-D ale vacsinou s tym nerobi a problemy :-) ma mame stale problem najst mojmu drahemu oblecenie podla jeho predstav takze sttale hladame :-S ale hadam do konca mesiaca sa to postiha. a samozrejme pierka objednat ale neviem presny pocet lebo vsak sme este neboli vsetkych ludi pozvat :-) a vybrat menu a este par drobnosti co chcem z netu objednat :-) a stale ma nieco dalsie napada. baby a ako riesite vyzdobu auticka? my budeme mat svokrikovo a nechceme ho velmi precackat a neviem ci to pozicat alebo vyrobit :-)
Odpovedať
Moni, nam vyzdobi auto kvetinarka, dala mi na vyber, ze co a ako a nakoniec sme si vybrali take pekne biele neviem co :-D z bielych ruziciek.. su tak obmotane takym bielym neviem cim, nejake prutiky. Vyzeralo to pekne a este stuzky. No... cize ja vyzdobu na auto mam, problem je skor s tym autom :-D lebo nase nepripada do uvahy a neviem...zatial sa ponukli asi traja ludia z rodiny, len neviem, ako a co...no...aj to treba dohodnut. Dnes som akurat pozerala menovky, teraz neviem, ci si mam objednat hotove alebo si radsej kupit nejaky krasny papier a vyrobit si ich doma. Hm ]-(
Odpovedať
Lubi my si menovky vyrobime sami :-D papier kupis za par kaciek a uz si len vybrat ze ake (ci nejake ozdoby, pismo atd.) ako koho nazves a ides na vec :-D aj oznamka sme si robili samy, su take krasne jednoduche a nase :-D aj maslicky mozes na menovky nalepit :-) ja este rozmyslam ci pierka urobit alebo objednat u niekoho :-| a s autickom mame presne opacne problemy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?