Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte! Vedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho kameramana+foto???? thanks :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luckad1 ja mam rezervovaneho p.Trstensky mali ho aj moji braskovia a boli spokojny a fotograf tak to mame p.Reznicek :-)
Odpovedať
dakujem kaciatko215
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...dlho som tu nebola a za ten cas sa musim priznat som ani vela neurobila :-(....ale uz sme sa aspon rozhodli pre oznamenia...aj ked este chceme pockat zo dva dni kym nam pridu este 2 vzorky oznameni az vieme ako vyzeraju a ci nahodou nie su krajsie ako tie co mame vybrate :-) a uz poctivo chodime na predsvadobne nauky k nasmu fararovi...aj ked sa nam strasne nechce ale ked to tak musi byt nic nenarobime :-) A mam strasny problem kupit svadobne topanky...vsade su len tie spicate a take nechcem a ine som zatial nevidela...nakoniec to vyzera ze to bude to najtazsie :-(
Odpovedať
@franchise27 ahoj. my sa na nauky este len chystame, ale zaciname asi tento mesiac.. ja uz skoro vsetko mam. problem vidim v nausniciach :-D take ake ja chcem, som este nikde nevidela.. hehe. inak uz vsetko dolezite mame rezervovane, takze mame pokoj a uz len doladzujem detaily.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 tiez mame tie zakladne veci rezervovane a poplatene zalohy...uz len drobnosti...ale strasne sa mi nechce :-D napriklad riesit obrucky...velmi sa mi paci bielo cervene kombinacie..ale mam zlaty snubak takze na tu farebnu kombinaciu musim zabudnut....Co sa nauky tyka...druhu mame tento utorok :-) uz aby bola za nami :-D ale je to aj sranda, obcas....Inak mas zaujimave topanky...kde si ich zohnala, su fakt pekne.
Odpovedať
@franchise27 no my obrucky este neriesime.. zacneme asi na jar. drahy ma vybratu, ja sa este neviem rozhodnut. ale chceme obaja biele zlato. topanky mam z obuvi na namesti.. nechcela som ziadne precackane svadobne satenky :-D tieto su strieborne a mozem ich potom vyuzit ku vsetkemu.. ja som prakticky typ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky my sme akurat dnes boli skusat obrucky aj sme si vybrali ale este mame cas ich kupit a milacik si dnes kupil oblek a koselu :-) takze uspesny den za nami.Za 2 tyzdne ideme na Slovensko tak doladime vsetko ostatne a ja si pojdem vyskusat saty :-)
Odpovedať
ahojte. tak my uz mame dohodnutu prvu nauku na pondelok. som zvedava, ze ako bude. co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konecne uz mame potvrdeny termin aj na matrike este to ist podpisat a bude pokoj.Dotiahnut este par veci a potom si mozeme s drahym vydychnut a uzivat si jeden druheho pekny vecer prajem vsetkym nevestickam :-)
Odpovedať
@kaciatko215 a to ti uz na matrike potvrdili? zevraj sa to da najskor 6 mesiacov pred svadbou..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@princess007 ano maminka tam bola a uz si pred nami zapisane 2 kocky...a to ma na to upozornila jedna kocka odtialto z fora ze ona uz je tiez zapisana...tak som hned mamine volala ze nech tam ide a tak je to vybavene.Aj nam povedali ze je to mozne najskor 6 mesicova pred svadbou ale maju tam z toho holubnik...my s drahym za 2 tyzdne budeme na slovensku tak to pojdeme uz len podpisat
Odpovedať
aha, no dobre.. ale tak ja sa nejdem stresovat. ved ked je svadba v kostole, tak je dolezite, ci je termin volny tam, a nie na matrike..
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 a v ktorom kostole budes mat sobas?
Odpovedať
@kaciatko215 v zavodi :-)
Odpovedať
caute baby ma niektora z vas skusenosti z kyticou z Flory? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vajanika no tak to by aj mna zaujimalo, my sme odtial mali svokre na 50 narodeniny 50 ruzi a bolo to pekne, ale svadobnu neviem... ale myslim ze tam bude urcite lepsia cena... mozno sa najde nejaka nevesta co ma skusenost a napise nam ;-)
Odpovedať
skusenost nemam, ale ked si prezriete albumy neviest zo ZA, tak tam isto natrafite na nejake nevesty, ktore kytice mali odtial... ja som take nasla, ale to bolo davno. tak popozerajte :-) ja kyticu neriesim, lebo si ju idem robit sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..niekto tu pisal ze bude mat svadbu v Diane...kde to vlastne je? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@solinkarka my budem mat hostinu na Diane, to je hotel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 sikovna ze si ides sama robit kyticu, to fakt klubuk dole ;-)
Odpovedať
@vajanika -ja som mala kyticu z flory ale je to uz pekne davno.Uz je to vysse 6 rok-taháme na 7.Ale bola som maximálne spokojná-bola nádherná-robili mi aj kyticu na auto aj ikebynu do sály-no proste nieco uzasné.Skusim pozriet foto a pridám sem.Bola som nadmieru spokojná.Mne robila taká Katka.Vyzerá sice dost nepristupne a je to takké chlapisko-ale má zlaté ruky.Keby si tam sla tak si pýtaj ju a povedz ze más na nu odporucania-staci doniest obrazok a ona vycaruje-ale maju aj katalogy. :-)
Odpovedať
@srdcko81 diki za tip, dostala som odporucanie od jednej baby, ktorej robili kyticu minuly rok a bola velmi spokojna :-) urcite sa tam pojdem pozriet :-)
Odpovedať
@vajanika -nasla som foto tak Ti sem pridám-ale hovorím je to uz davno zase su nove trendy ale vtedy mi spravili to co som chcela.Ikebana na hlavnom stole mala 2,5 metra. ;-)
Odpovedať
@srdcko81 velmi pekne :-) dufam, ze aj mne urobia taku aku si predstavujem :-)
Odpovedať
@vajanika -tak to sa spolahni. :-) Robia krasne kvety.No vtedy boli iné trendy ako teraz :-D :-D Predsa lenuz je to doba-ale velakrat som tam davala robit kytice aj na oslavy,aj na pohreby a vzdy boli krasne a take ako som si predstavovala.Oni sa Ta dokonca spýtajú do kolko peňazí-ale myslím ze pri svadobnej kytici to je jedno ;-)
Odpovedať
@zuzuula dakujem :-) mam prax, robila som kvetinarku par rockov, ale len brigadne, takze sa toho nebojim. a budem ju mat taku, aku presne chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky konecne som si vydychla ziadost na matrike mame podpisanu aj zalohu v restauracii vyplatenu a vcera som si zajednala saty takze pohoda.Dnes sme boli s maminkou pokupit par drobnosti / stuhy na auta,latku pre draheho na vestu / a kupila som si aj bizuteriu takze uspesny dnik za mnou :-)
Odpovedať
@kaciatko215 Daj nejaké tipy na dobré salony v Ziline, mna caka vyberanie siat za dva tyzdne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?