Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
@solinkarka pred Teplickou nad Vahom je penzion Martinov dvor, moja svagrina tam mala svadbu a mali cca 40 ludi, skus sa tam popytat, bolo to tam pekne.
Odpovedať
babky ja som bola na svadbe v Slovakii viac krat kamoskam, ale poviem vam jedlo sa tam jest neda, nechcem kazit chut ale ak budete mat stastie pri tanci vam sem tam nejaka myska pomedzi nohy prebehne. a to fakt!
Odpovedať
@kaciatko215 my sme mali svadbu v holiday, ale v tej hornej sale millenium. Ked sa to tam vyzdobi, je to tam super, kopec miesta. Tam ste sa neboli pozriet? Ludia sa toho holiday celkom boja, kvoli rozpoctu, ale my ked sme si porovnali aku nam urobili konecnu sumu tam a napr. v kamelii alebo vo vixe, tak nebolo o com. Rozdiel minimalny a pomer cena vykon neporovnatelny. Ak chces, napis mi ip, dam ti viac info. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate niekto skusenosti s hostinou na Bobotach alebo v Country Saloon Bela?
Odpovedať
la.bella....na Bobotach moc nechcu robit svadby,...ale ta sala je krasna, hlavne ten vyhlad je to tam vsetko presklene...tiez sme sa tam boli pozriet pri vybere saly.No a Country salon Bela super, moj brat tam mal svadbu a je to pekna sala, vyzdobia ti ju ako chces a jedlo super, takze odporucam..;-)
Odpovedať
ahojte :-) vedeli by ste dat nejake referencie na kaderníčku a vizážistku Zlaticu Jamborovu? Nebývam v ZA, ale mám tam svadbu a vobec netusím, kde sa mám dat cesat a malovat...
Odpovedať
@jvlo ahoj, ja ju mam uz zarezervovanu. je proficka, strasne vela neviest si ju chvalilo, tak som nevahala. mne osobne povedala, ze skusku ucesu robi tak 2 tyzdne pred svadbou. tiez aj skusku makeupu. ale ja si dam skusku pre istotu aj niekedy na jar, aby som si bola ista, ze budem spokojna. podla fotiek jej prace vsak sudim, ze sa naozaj vyzna.
Odpovedať
@princess007 budem jej musiet zavolat, kedze sa obliekam v salone v ZA, tak by mi celkom vyhovovalo sa pred tym v meste aj namalovat a ucesat..... dakujem za radu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) mu budeme mat svadbu 20.augusta v Hoteli Branica, ale strasne sa trapim nad DJ...ziadneho osobne nepoznam, nevedeli by ste mi prosim poradit? dakujem moooc x
Odpovedať
@kattkarinka ahoj, aj my mame v Branici svadbu :-) ale nemam DJ, ale normalnu kapelu. A o DJ nemam ani prehlad.. takze v tomto ti neporadim...
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 dakujem za pomoc...dufam, ze niekoho dovtedy najdem...ja totiz byvam v Anglicku a takto hladam DJ iba cez internet...ludovu hudbu budem mat cez brata, co budu hrat pri kostole aj odcepceni, len som chcela DJ, co zahra aj slovenske ludovky, plus nejake anglicke, lebo moj priatel uz ma zostaveny playlist co chce pocut...prave sa divam, ze vy budete mat termin tyzden po nas:-) supeeer...dufam, ze nam vyjde krasne pocasie:-)
Odpovedať
@kattkarinka Veru aj ja dufam, ze bude krasne :-) My ideme zaplatit zalohu tento tyzden, a riadne si popozerat priestory, plus aku ponukaju vyzdobu a tak. nech viem, na co sa nam treba pripravit :-) My mame kapelu, ktora zahra aj pred kostolom, aj pri odcepceni, vie aj ludovky a aj pusta z CD hudbu, ktoru ludia chcu. cize je to vsetko dokopy. aspon sa mi tak zda :-) uz tiez davame dokopy nejaky playlist. a odcepcenie idete mat od koho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
pozerala som ze mate svadbu v Hoteli Branica, moyte mi napisat aka je can ? pripadne ci ste si alkohol brali svoj ,alebo je nutne ho brat odtial.
Odpovedať
my sme tento problem neriesili lebo svadba bola mala a stretli sa tam sami abstinenti ,vsetko bolo z hotela
Odpovedať
@renka1259 hotel ma podmienku, ze nealko sa berie od nich, cize to vychadza pekne draho. ale to prostredie nema chybu, cize pre nas je to N. 1 :-) alkohol, korbaciky, kolace, slane pochutky si mozete doniest. vsetko maju napisane na stranke. staci kuknut.
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa k Vám, pretože tiež budeme mať svadbu v júni 2011 :) problem len je, že pracujeme obaja v zahraničí a tak vybavovanie bude asi zložitejšie. Chcela by som sa Vás skúsenejších :) spýtať, či nepoznáte nejakého dobrého Dj-a, lebo neviem si na nete vybrať :(
Odpovedať
V Ziline je viac DJ ,na poprednom mieste je stalica a nestor slovenskych DJ Mgr.Pavol Kubica,potom Feri Zsirosz, Milan Sladek, Marian Durana-DJ-Maiki ,Marian Senkar, .......
Odpovedať
ďakujem Olmar, skúsim ich obvolať, máte niektoré konkrétne s nejakým osobné skúsenosti? a ešte mi napadlo sa vás spýtať, že ako to je s výzdobou v kostole? my budeme mať svadbu vo Farskom kostole v ŽIline, ale zabudli sme sa p.farára spýtať, či je možné si kostol vyzdobiť, neviete ako to je?
Odpovedať
Profilova fotka
@monikac Preco na bobotach nechcu robit svadby?Zda sa mi to tam najlepsie z hladiska prostredia, sukromia, priestorov aj ubytovania. My potrebujeme nejaku vacsiu salu (kapacita 80-90) aj s moznostou ubytovania priamo na mieste hostiny. Pri country saloon bela tiez prave stavaju novy penzion, budu ho otvarat na etapy, v sep. by malo byt ubytovanie pre cca 20 ludi. Co sa tyka hostiny, trocha sa tam obavam miesta na tancovanie, ci bude dostatocne...No bohuzail nepoznam nikoho, kto by mal svadbu na jednom z tychto 2 miest.
Odpovedať
@annia Ahoj :) pozerala som sa, že máš svadbu 28. mája v hoteli Hájnice. Tak ja tam mám týždeň pred Tebou :) My tam máme svadbu 21. mája :) Chceli sme Váš termín, povedal, že obsadené :)) Ako si spokojná zatiaľ?
Odpovedať
Profilova fotka
@maybee My sme chceli 21.mája a povedal ze uz je obsadeny termin :-) Tak mame o tyzden neskor :-) Inak som spokojna,lebo to miesto sme velmi chceli.Je tam krasne. Trosku som sa obavala ceny,ale som prekvapena,ze je to dokonca lacnejsie ako u nas v meste v dajakom hoteli.A tesim sa na tu otvorenu terasu ;-) A vy ste ako spokojni?
Odpovedať
@annia sranda s tými dátumami ;-) My sme zatiaľ veľmi spokojní, z ceny som bola aj ja veľmi prekvapená a neváhala som. Prostredie je krásne aj na fotky a tá otvorená terasa, neviem sa dočkať :-) Rodičia majú obavy, že ako to bude prebiehať v dvoch miestnostiach, všetci sú zvyknutí, že je to v jednej, ale ja sa teším, že konečne niečo nové :-) A taktiež ten alkohol. My sme si vybrali víno a oni nám dajú tvrdý alkohol. Tie ceny sú strašne vysoké, ale vína sa u nás vypije viac. Teda dúfam :-) A máloktoré takéto hotely ponúkajú možnosť svojich koláčov, výzdoby, tak som vďačná aj za to. Aj my sme ten hotel veľmi chceli, lebo ja som túžila mať svadbu na dedine, tak sa to bude všetko odohrávať vo Vadičove, aj omša :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maybee Priroda je tam fakt krasna,ani nemusim hladat miesto na fotenie ;-) Na tej vyzdobe sme sa este nedohodli,teda oni nam povedali,ze davaju obrusy a servitky,a ak chceme ostatne zariadi ich dizajnerka.Vy ste sa tak dohodli?Ja este neviem,ci to nechat na nich,alebo nie. My sme to urobili opacne, oni vino,my si zabezpecime tvrdy alkohol.
Odpovedať
@annia Aj nam povedali, že oni zabezpečujú tie základné veci - obrusy a servítky a ponúkli nám aj služby dizajnérky, ale to som odmietla. Nechám to na moju maminu, a bude to podľa mojich predstáv. A keď si to tak vezmeš, tá reštaurácia je tak bohato zariadená, že tam veľa tej výzdoby netreba. Ja to s ňou nechcem preháňať. Ak máš na to čas a máš to s kým riešiť, tak si to urob sama, inak to im prenechaj - cenu Vám povedali, koľko by to stálo? My to víno viac menej aj preto, že dokopy to bude nejakých 120 litrov vína a skutočne tie ich ceny tam by značne navýšili rozpočet... a čo sa týka nealka, spomínal mi, že mali svadbu pre 120 ľudí cez leto a na nealko zaplatili 300e dokopy. Ja mám polovicu a ty si niekde písala tiež, že 50... tak to ani nie je tak veľa. A najviac sa mi na tom všetkom páči, že je to účtované podľa spotreby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maybee Presne,tiez si myslim ze je zbytocne to prehanat s vyzdobou,aj nam tak poradili,ze zive kvety, par drobnosti, pekne servitky a staci to.Aj od navlekov na stolicky som upustila :-) Ja som sa na cenu tej dizajnerky ani nepytala, tiez by som si to rada urobila podla seba, ale mozno sa na tu cenu len tak ...zo zvedavosti spytam :-) Tiez budem mat tak okolo 50-60 ludi, chceli sme svedske stoly, a presne je to super,ze sa rata,len tolko kolko sa zje.
Odpovedať
Profilova fotka
@olmar ahoj olmar, dakujem za odporucanie, skusim ho nakontaktovat a uvidime, ale velmi si mi pomohol:-) este raz dik a pekny vecer x
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 tak uz sa tesim na tvoje referencie, ako sa ti tam bude pacit:-) to mas super, ze jedna kapelka ti odohra vsetko...ja este neviem, ako to presne bude s tou ludovou hudbou, ale jedno je iste, odcepcovat ma bude brat a neter prekladat do anglictiny:-) ...detaily dotiahnem v aprili, ked dojdem domeno...s vyzdobou to nechcem moc prehanat, chcem mat na stole ovocie, kolaciky, tycinky...a este budeme mat kopec deti...tak radsej zvolim minimalisticky pristup:-) urcite bude kvetinova vyzdoba na hlavnom stole a este uvidim co na mensich stoloch:-) hlavne, nech je dobra zabava:-) co uz mas vsetko zajednane? moj priatel chce strasne ako svadobne auto Tatru 603, idem to obzriet na nete, hadam nieco najdem...papa x
Odpovedať
@kattkarinka my dnes ideme zaplatit zalohu za salu :-) a idem sa ich riadne popytat na vsetko. potom podam infosky :-D mame zajednanu teda salu, kostol, fotografa, kapelu, kameramana, kadernicku a vizazistku v jednom, este sa riesi odcepcenie a kolace.. a potom take prkotinky okolo toho. na vyzdobu a tak. pomaly chcem zacat pozerat servitky, organzu a ostatne uz mam. tiez netreba tu salu velmi cackat, je velmi pekna. a v ktorom kostole budete mat obrad? a vyzdobu budes ladit do akej farby? ja som povodne chcela smotanovo-ruzovo-zelenu, ale prisposobila som sa sale, takze bude zlato-smotanovo-bordova :-)
Odpovedať
@annia a zálohu ste už platili? nám povedal, že až po novom roku chce, aby mu nabiehali peniaze za svadby, a ešte nepísal mail, tak rozmýšľam, že sa ozvem prvá. Návleky na stoličky sú tam zbytočné, majú ich tam pekné samé o sebe. A akej farby chceš výzdobu? My ideme do zlata. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?