Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
Profilova fotka
@solinkarka Ahoj:)A uz mate aj daco povybavovane?
Odpovedať
Profilova fotka
@annia tak aby som to upresnila to moj drahy planuje..ja chcem az ked sa nam narodi mimi to bude v auguste...vlastne ja ani nepotrebujem svadbu to len priatelovi rodicia su strasne nabozensko zalozeny tak by to asi neprezili :/ a ked teda uz bude tak nejaka malicka :D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme najskor planovali malu svadbu a teraz mame uz 50 ludi :-D akosi sa nam to nazbieralo.
Odpovedať
Profilova fotka
@annia a uz vies kde budete mat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@solinkarka Mame rezervovany hotel Hajnice v Hornom Vadicove, kvoli tomu sme museli aj prisposobit termin svadby,inac sme chceli neskor.A vy uz mate miesto?
Odpovedať
Profilova fotka
@annia nie nemame este nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
A chcete mat svadbu v ZA?
Odpovedať
Profilova fotka
@annia no ano najlepsie...nevies o nejakej sale kde je pocet ludi tak max. 40???
Odpovedať
Profilova fotka
V KNM by som vedela,ale v Ziline vobec netusim.
Odpovedať
@solinkarka Ahoj, v ziline ti neporadim, ale v Rajeckych tepliciach v diplomate je taka sala.....
Odpovedať
@solinkarka ahoj :-) v ZA je penzion Kamelia, kde je velmi pekne a je to tam asi fakt len pre max. 40 ludi. pozri cez google ich stranku. a tiez v Teplicke nad Vahom je penzion Anton, kde tvrdia, ze je max. pocet 60 ludi. ale ked som to videla na vlastne oci, myslim ze 40 je az az, kedze na svadbe sa predsa aj tancuje.. a tam by pri pocte 60 ludi nebolo kde tancovat. tak toto su vsetky mini saly o ktorych viem.
Odpovedať
My budeme mať hostinu v Antone, a počet: 70. Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@la.bella skus chatu ziar v rajeckej lesnej, sala pre cca 80 ludi hore, dole sa tancuje, ubytovanie v chatkach, velmi prijemni majitelia
Odpovedať
janamaria, anton nie je skaredy, tiez sme ho zvazovali, ale my budeme mat 80 ludi, tak vypadol ako prvy, kedze sa tam tancuje len v priestore medzi stolmi... boli sme tam aj na realnej svadbe a bolo to velmi stiesnene na nas vkus.
Odpovedať
Profilova fotka
@janamaria my sme v Antone travili minulorocnu stefansku a urcite nas tam bolo viac ako 60 a nemala som pocit ze mame malo miesta.... inak v Teplicke na namesti je na prenajom sala aj s personalom, neviem aka je tam kapacita miest a le je tiez zaujimava(klemby na strope, nadych historie) bola som tam na svadbe kamaratke...
Odpovedať
Ahojte kočky, my mame svdabu v ZA 25.6.2011,tak som tiez zistila,ze najst nejaku peknu miestnost nie je ziadna hracka....ale nakoniec sme sa rozhodli pre Holiday Inn...ale ta Kamelia je naozaj pekna,ties sme ju boli obzriet,len pre nas bola mala....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata som zo ZA a s priatelom planujeme svadbu v lete.Po vianociach budeme v ZA tak sa budeme snazit vybavit par veci zatial nemame nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Joj baby ja neviem zohnat ziadnu taku salu mensiu do tych 40 ludi :-( okrem Rondla
Odpovedať
@solinkarka a neboli ste mrknut tu Kameliu?tam sa to podla mna okolo 40 ludi v pohode zmesti....
Odpovedať
Profilova fotka
@janicka111 co som pozerala fotky tak sa mi to zdalo dost velke..a pre tak malo ludi neviem ako by to vypadalo...ale urcite sa tam pojdeme niekedy pozriez osobne :-)
Odpovedať
je pravda,ze treba to omrknut osobne,tak si to vie clovek najlepsie predstavit....ale silno drzim palce,aby ste nasli peknu miestnost,s ktorou budete spokojni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janicka111 dakujem...ja si myslim ze nakoniec skoncime v nasom kulturnom dome ako poznam moju buducu svokru :D
Odpovedať
@solinkarka velmi Ti drzim palce,aby to tak nedopadlo :) je to predsalen Tvoja svadba a mala by byt tam, kde sa to najviac bude pacit Tebe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janicka111 no ja sa na tu svadbu ani netesim :-( lebo je to nutena svadba..je prawda ze sa chcem vydavat ale nie za takychto okolnosti :( cakame babätko a nas nutia do tej svadby :( ja chcem svadbu az ked bude mimi na svete
Odpovedať
a Tvoji rodicia Ta tiez nutia?ale na druhej strane, ked cakas babatko, pride s nim obrovske stasticko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janicka111 ano ja viem..aj mne sa paci komplet rodinka ale svokrovci to nepredychaju ze az po porode svadba :( ani su strasne nabozensko zalozeny a beru to ako hriech :( moji rodicia o tom este netusia ze cakame mimi, zajtra sa dozvedia :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata dnes sme isli s drahym na matriku ohlasit sobas a bolo nam povedane ze to sa da urobit max 6 mesiacov pred svadbov a boli sme sa popytat v Holiday Inn ohladom saly ale teda nic moc.Pani nam povedala ze hostia ubytovani v hoteli budu jest v restauracii pocas nasej zabavy tak nam to prislo take cudne...tak som dostala typ na Slovakiu tak sa tam pojdeme este informovat :-)
Odpovedať
@kaciatko215 Ahoj, neviem kedy mate termin svadby, ale my sme zarezervovali slovakiu na 8.10.2011 a aj to nie veľku salu, ta uz bola obsadena.....tak sa treba poponahlat
Odpovedať
Profilova fotka
jvlo Ahoj termin svadby je na 20.8.2011 pred chvilockou som volala ohladom saly v Slovakii a bolo mi povedane ze jedna sala je este volna ale ze nevie konkretne ktora ze mi da vediet v piatok.Pojdeme sa tam pozriet a popripade zlozime zalohu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?