Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, my planujeme svadbu na zaciatku jesene 2011, a kedze nezijem v ZA, ale svadba bude tam, som vdacna za kazde info v tejto teme. S pripravami sme este nezacali. Ako prve teraz uvazujem o sale pre 80ludi, najlepsie aj s moznostou ubytovania (pre cca 30ludi), nech sa hostia nemusia premiestnovat. Neviete o nejakom peknom a zaroven cenovo dostupnom penzione/hoteli s velkou salou, kludne aj v okoli ZA? Ked pridem na vianoce domov, rada by som nieco pobehala osobne, ale nebude vela casu. Pomozete mi nejak s vyberom?
Odpovedať
princess rozhodli sme sa, ze hostinu budeme mat v KNM a taktiez aj kostolik v KNM (dolny), ale to sme si este nezajednali. Na Rytmus som citala a pocula len same chvaly, takze urcite dobra volba...tiez som sa o nich informovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Baby! Celkom slušná sála je aj na rondli - Tanečná škola Plešinger
Odpovedať
Profilova fotka
zzzs ano ale tam sa sedi v boxoch...nie? a to nie je prilis svadobne.......
Odpovedať
Profilova fotka
baby nahodou neviete kde by sa dali zohnat v Ziline alebo v okoli biele holubice? zacinam premyslat nad vypustanim holubic po obrade pred kostolom...strasne sa mi to paci....
Odpovedať
Profilova fotka
franchise27: no my sme mali normálne u stôl a len decká sedeli v boxoch... aby zostalo viac miesta na tancovanie. Však kukni tanecnaskola.sk/svadba sú tam aj fotky... Inak v tých boxoch sa sedí dosť pohodlne....
Odpovedať
Profilova fotka
zzzs, vyzera to v pohode, ale tak ja som na klasiku...ja si rondel pamätam este strasne davno, kedy bola este stara drevenna zosuchana podlaha...ale to bolo dost davno....
Odpovedať
ahojte. la bella - sala pre 80 ludi je napr. v hoteli Slovakia, kde sa da aj ubytovat, cenu ti vsak nepoviem, lebo neviem. tam si to treba ale svihnut objednat, kedze uz teraz maju dost plno. inak je velka sala aj v kulturnom dome v Lietavskej Lucke, ktory je zrenovovany a vyzera to tam dobre. dalsia velka sala je v restauracii El Toro v mestskej cast Borik. nad tym sme tiez uvazovali. popytaj sa a uvidis. Rondel je stara zatuchnuta sala, kde sa podla mna svadba absolutne nehodi. ale tak kazdy ma iny nazor a vkus. Franchise27, holubice sa isto daju zohnat, musis si ich zajednat s chovatelom. takze na nete si popozeraj chovatelov, pripadne je raz mesacne v ZA burza vtactva v Dome technike. a tam su chovatelia z velkej casti Slovenska.
Odpovedať
Ma este niekdo svadbu v slovakii??:)
Odpovedať
misulka322 ja budem mat svadbu v Slovakii :-)
Odpovedať
A nevies sko to tam je z vyzdobov?urobia ju oni ?:)
Odpovedať
Ano robia ju oni a plati sa za to 100 eur. V tej cene su navleky, masle, nejake kamienky a este nejake drobnosti presne si to uz nepamatam. My si dame salu este asi dovyzdobit nejakou agenturou pretoze chceme zive kvety na stoly.. ale konkretnejsie to budeme riesit niekedy na jar ... pojdeme pozriet do saly nejaku sobotu, ked tam bude svadba ako to oni vyzdobia a podla toho sa rozhodneme co by sme si dali dovyzdobit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, chcela by som sa spytat na El toro, je na tuto restauraciu 80 ludi vela, alebo malo? Pozerala som si na stranke ich galeriu a je to tam nadherne...
Odpovedať
Profilova fotka
Princess007: Vdaka za tipy, pozrela som si v Svadobnych albumoch žilinčaniek nejake foto z hostin a velmi sa mi zapacila Slovakia. Prijemne prostredie, silno o nej uvazujem. Finalne rozhodnutie bude zavisiet samozrejme na cene. V najidealnejsom pripade som chcela hostinu aj s moznostou ubytovania, co bohuzial Slovakia je v tomto smere draha, ked musim zabezpecit ubytko pre 30 ludi. Uvidim, mozno poskytnu nejaku zlavu. V najhorsom pohladam ubytko inde. Inak vyzdoba bola na vsetkych fotkach nadherna, netusim, ci zabezpecovali priamo v slovakii, alebo si baby davali salu dovyzdobovat nejakej agenture, ale ak to ma byt vsetko za 100e, tak sa urcite oplati.
Odpovedať
Profilova fotka
U niekoho som tu citala, ze planuje svadbu v Horskom hoteli Hajnica v Hornom Vadicove. Velmi pekna lokalita, a kvoli ubytku je to pre mna tiez dobra alternativa. Nema uz niekto s tymto miestom predchadzajucu skusenost?
Odpovedať
jvlo - zavolaj do El Tora a mas to vyriesene.. la.bella - z HV mam kamaratku a horsky hotel je priserne predrazeny. aspon tak mi povedali.
Odpovedať
Profilova fotka
la bella, v el tore je min. 60 ludi, takze 80 ludi mas akurat.....a je to tam fakt pekne, My tam mame tiez objednane....je to tam pekne nove ...
Odpovedať
franchise27 ked to tam mate zajednane, ako sa to tam pohybuje cenovo?
Odpovedať
Profilova fotka
jvlo cena na osobu je 25€ (pripitok, predjedlo,polievka,hlavne jedlo,svedske stoly,polnocna kapustnica, vyzdoba a personal).....menu si mame zostavit sami. Len podmienka je ze musi byt min.60ludi....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Mozem sa pridat....Nie som sice priamo zo ZA,ale z KNM.My planujeme svadbu v maji, zatial mame rezervovany hotel Hajnice v HV,je to tam moc pekne.Len sa teraz musime dohodnut este ohladom ceny.
Odpovedať
Ahojte. Ako hladate DJa? Je kopec odkazov na nich a kazdy pise to iste, ze ma skusenosti. Viete niekoho odporucit? Hladat DJa je horise ako hladat fotografa, si myslim. Poradte prosim.
Odpovedať
Profilova fotka
annia: kolko ludi budete mat/aka je kapacita restauracie v hoteli Hajnice? A mozem sa spytat, na kolko tam teda vychadza hostina? Aspon orientacne vam cenu povedali, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
La.bella: my mame 50 ludi,ale hotel je velky,hovorili nam ze robia svadby aj pre 1OO.Restauracia kde budu stoly,je trosku mensia,ale zas parket akurat.A kedze bude maj a dufam ze teplo da sa parket prepojit aj s krytou terasou. Cenu nam vyratali na osobu 27 eur-to je obed plus svedske stoly,ale cena sa da upravit, podla toho co vsetko na tie svedske stoly chces.Alkohol si musime priniest-vino daju oni. Aj ty tam budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
anka my sme si DJ nasli cez net....lebo fakt som nevedela kto je aky, lebo znami co mali svadbu mali hlavne kapely a tu sme nechceli, lebo oni hraju len svoj repertoar a su aj podstatne drahsi.....mi mame DJ Maiki....nasla som na neho tu u jednej nevesty referencie na neho a aj mi pisala ze je v pohode, tak sme ho oslovili a zatial mame v pohode pocit z neho, vie odmoderovat aj nejake sutaze, len este chceme vytvorit nejaky playlist, az su tam modernejsie pesnicky...lebo zo samych 60-70 rokov by mi hrablo :-)
Odpovedať
my mame kapelu, ale nebudu hrat len ludovky, ale aj piesne, ktore uz teraz vyberame.. cize to bude vsehochut. DJ-ov nemam moc v laske.. a ako ste inak postupili v pripravach???
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame uz v podstate vsetko..tento tyzden ideme este kupit vino(to jedine nam chybalo)....je dobra akcia...lepsia uz asi nebude a v podstate mame vsetko co sa organizacie obradu a svadby tyka... :-) Uz len obrucky...na to mame este cas a oznamenia ....a oblek pre zenika a ja topanky....:-) takze teraz si mozem pol roka uzivat kludne cakanie na svadbu....
Odpovedať
Veru oblek ideme riesit aj my. Topanocky drahy uz ma. a kde je taka dobra akcia na vino? porad :)
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme kupovat vino Topolcianky 0,7l.....a je skvela akcia v metre za 1,49€ s dph...chceli sme vino pezinok vitis, ale zmeskali sme akciu v libexe...tam bola skvela cena na ne 1,80€..... Ale mame v rodine rozpory kolko vina na osobu staci..priatelovi rodicia hovoria ze flasa na osobu vratane aj deti..co sa mi zda celkom vela a nasi zase ze staci flasa na osobu , bez tych co isto nepiju vino a bez deti.....Poradte...ako vy idete kupovat vina...?
Odpovedať
@franchise27 my este vinko neriesime.. ale ak budeme kupovat, urcite do toho nebudem ratat deti, ved to je uplna blbost. nie kazdy ma rad vino, niekto je predsa aj na tvrde. bolo by ho potom prilis vela. ved bude vyber aj z ineho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annia ahoj aj ja som z okresu KNM a tiez planujeme svadbu v maji :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?