Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
ahojte baby.....ak môžem tak aj ja sa pridám k vašej debate........čo sa týka odporúčania sály, tak odporúčam El toro (je to v budove Vuralu-žilinčanky budú vedieť, je to pri Bile) skúste pozrieť www.eltoro.sk bola som tam teraz v auguste na svadbe spolužiačky a bolo tam celkom fajn.........čo sa týka kostola na solinkách, tak tam sa mi nepáči aj ked tu bývam a aj farár mi je nesympatický.......ja by som chcela svadbu v kostole v Terchovej, ked že priateľ býva blízko, tam chodíme a ten sa mi veľmi páči a hostina asi tiež kde si v Terchovej len neviem ešte kde presne :-)
Odpovedať
Takže po dnešnej návšteve fary sme dátum predsa presunuli až na 27.8. Pán farár bol milý.
Odpovedať
A prečo ste presúvali datum? Ste museli (už bolo plno) alebo len chceli?
Odpovedať
ahojte vsetci chcela by som sa spytat ci neviete o nejakom mieste v Ziline kde by sa zmestilo okolo 130 ludi ... vopred Dakujem
Odpovedať
ahoj Zdenka, my mame svadbu v Holiday Inn a myslim,ze do tej hornej saly by sa 130 zmestilo, aj ked je pravda,ze tam sa tusim uz plati aj za prenajom saly...
Odpovedať
kočky zo Žiliny a neviete mi poradiťnejakú fakt dobru kaderníčku a vizážistku?lebo vlasy a make up by som chcela mat urobeny naozaj kvalitne,nie aby mi vlasy spadli uz pocas obradu :)...ďakujem krásne
Odpovedať
to vydrusa: nie, bolo voľno, ale on nám neodporúčal svadbu cez prázdniny, lebo si vtedy aj kňazi berú dovolenky, a napr. v ten dátum, čo sme chceli pôvodne, bude určite v Madride na svetových dňoch mládeže. A povedal, že by sa našej svadby rád zúčastnil. Nám to bolo v podstate jedno.
Odpovedať
Práve sme sa vrátili z predmanželského kurzu a bolo super! Odporúčam!
Odpovedať
Ahojte nasa svadba bude 8.10.2011 nastastie uz mame zajednaneho, fotografa, kostol a salu. Najskor sa mi to zdalo strasne skoro, ale drahy ma buduci rok statnice, tak sme sa dohodli, ze co sa da vybavime do vianoc a ostatne az v septembri.... Hostinu mame v Rajci, sala je novucka a svadobne menu max 15 eur. Cez zimu sme tam boli na plese a jedlo bolo velmi chutne. Uz sa velmi tesim :-D
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa tu aj ja... my mame naplanovanu svadbu na 17.9.11 a tiez hladam salu v Ziline, ale neviem kde... ak by ste vedeli poradit tak napiste... mame akurat tak kameramana zajednaneho inak nic.. a to sme v zahranici a domov prideme az v decembri tak dufam, ze nebude moc neskoro...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mat svadbu v juni 2011 a vybrali sme po dlhom behani a zhanani v priestoroch restauracie El toro v byvalom Vurale v Ziline...boli sme tam pozriet, je to tam pekne nove, urobia aj vyzdobu a su v ponuke tri svadobne chody... Viete mi poradit nejakeho DJ a kameramana a jasne fotografa v ziline?
Odpovedať
Ahojte, my budeme mať svadbu v septembri 2011 a hľadáme nejakého dobrého kameramana a fotografa v žiline...poraďte
Odpovedať
Článok sa načítava...
My kameramana nebudeme mať. Fotografa máme zajednaného Tomáša Hradského. Pozrite si jeho webstránku. Je celkom lacný.
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky, my planujeme svadbu na 20.08.2011 v KNM, zvazovali sme aj v Ziline a velmi nas zaujala Slovakia, ale kedze sme obidvaja z KNM, tak sme sa rozhodli, ze bude tu aj svadba. Este nemame nic rezervovane, ale buduci tyzden sa uz chystame. Zatial sme len skumali kde je co volne a za kolko, zdalo sa mi este zavcasu nieco rezervovat, no ako sa tak pozeram a citam vase nazory, tak by som sa mala asi poponahlat :-)
Odpovedať
luckad1, veru, mali by ste si uz nieco popozerat a zarezervovat aspon to zakladne :-) salu, fotografa, prip. kameramana. my uz mame zarezervovane skoro vsetko. pomaly nakupujem vyzdobu, uz mam aj saty (to nebolo v plane tak skoro, sama som prekvapena, ale ked mi padli do oka na prvy sup x-) ), teraz sa obzerame po oblekoch... ale hovorim, ide to samo a postupne, nemam rada zbytocne stresy, preto sme zvolili tuto taktiku. potom by to bolo hrrr, hrrr a tie pripravy by som si ani neuzila. Kolko budete mat asi ludi? a nejake predstavy uz mas?
Odpovedať
Ahojte, ja som tiež zo Žiliny a svadbu budeme mať 21. mája 2011 :-) Čo sa týka hotela, my sme si vybrali hotel v Hornom Vadičove www.rsvadicov.sk Je tam krásne prostredie, ideálne na fotky, menu spolu s predjedlom, hlavným jedlom, dezertom, potom švédske stoly s prasiatkom a polnočnú kapustnicu robia do 30 eur/osoba. My chceme vynechať predjedlo a taktiež dezert, ktorý bude naša torta. No a menšie švédske stoly. Taktiež si máme vybrať, či si my dodáme tvrdý alkohol alebo víno. Tak sa práve rozhodujeme, že vína bude treba viac, tak to si asi dodáme my. A tiež nealko musíme brať od nich. Ale dávajú až 30% zľavy, a nerátajú to na fľaše - keďže tam majú iba tretinkové minerálky :) by sme sa nedoplatili. Výzdobu a kvety sami. Ja pevne verím, že do 25 eur na osobu sa vopcháme.. musíme :)
Odpovedať
Baby, ako idete riešiť dopravu hostí do kostola a z kostola na hostinu? MHD? SAD? Alebo niečo iné?
Odpovedať
Profilova fotka
Dopravu do kostola, z kostola a pod. riesime autami (niektori hostia budu chciet ist svojimi autami) a busom SAD, ktory si prenajmeme, nakolko priatel je z RK, tak jeho rodina a hostia sa musia k nam dopravit a do autobusu od nas zoberu aj niektorych nasich hosti bez aut......a potom z hostiny v noci bude priebezne odvazat ludi sofer, ktoreho si zajedname aj s nejakym autom a na konci svadby hromadne zoberie ludi spominany autobus.....krasne naplanovane :-) tak dufam ze to tak aj bude :-)
Odpovedať
my tiez budeme riesit dopravu ako franchise27.. lebo aj moj priatel je z RK :-D preto sme si aj salu zajednali v Belej, aby to nemali tak daleko, ked sa budu vracat.
Odpovedať
Profilova fotka
princess my sme tiez najskor uvazovali, ze zozenieme salu niekde v terchovej, ale potom to vyslo tak narovnako, ci pojdu zo ZA priamo do RK alebo z terchovej cez oravu do RK....na zaciatku boli take "plany" ze by sme to spravili na pol ceste napr. v Martine, ale podla mna to by boli zbytocne naklady na cestu dokopy....a vzdy je lepsie ked aspon jedna rodina je blizsie, keby sa nieco zabudlo a podobne.....
Odpovedať
no ved k nam to nie je tak daleko.. 20 km hore dole... a mne islo hlavne o to, ze jedine tato sala splnala vsetky nase kriteria... az sa mi nechce verit, ze sa nam to tak krati :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
krati veru krati, ale ta svadba by mala trvat aspon 3 dni :-) ked sa tak dlho pripravuje(aj ked u nas svadba trva 2 dni, 1. den v sobotu svadba a v nedelu su "popravky" takze sa zas sedi od obeda do vecera a pokracuje sa ale striedmejsie..:-) ....ale uz sa coraz viac tesim, lebo zo zaciatku ma strastne odradzalo to, ze sa nedalo zohnat co som mala vysnivane a nedarilo sa ale uz je to OK
Odpovedať
A co napriklad sa nedalo zohnat? No my sme popravky zrusili.. V dnesnej dobe je ta svadba velmi financne narocna a popravky su aj tak prezitok z dob, ked sa svadby robili este doma, a na druhy den sa dojedalo to, co sa nezjedlo vo svadobny den. Dnes su to len zbytocne starosti a neviem si predstavit, ze ked budem do rana hore a budem sa s hostami vykrucat na parkete, ze by som este po obede vitala hosti a musela sa im venovat.. Myslim, ze si svadbu uzijem aj bez toho :-) Ja potom len v rannych hodinach odpadnem do postele a budem spat az do vecera :-DDD My uz mame chvalabohu to najdolezitejsie zarezervovane, tak sa z toho tesiiiiiiiiiiiim.
Odpovedať
Princess my by sme mali mat okolo 70 ludi. Uz mame zarezervovanu salu :-) :-D a velmi sa z toho tesime!!! Momentalne sa rozhodujeme o kapele, lebo nechceme DJ ale radsej zivu hudbu. Tak to je super, ze mas uz saty, ja si to nechavam az na bud. rok, asi tak januar februar...
Odpovedať
luckad1 a kde to teda budete mat? :-) a v ktorom kostole? My sme si dali kapelu Rytmus z Rajeckej doliny, zevraj su vyborni, a su aj strasne mili vsetci. Nooo, ja som si saticky len chodila skusat pomaly, a zrazu som videla tie "moje" videla a bolo rozhodnute :-D
Odpovedať
Ahojte.Neviete niekto o dobrom fotografovi a kameramanovi?Dakujem
Odpovedať
My mame fotografa Eda Dlugosa a kameramana p. Rusnaka.
Odpovedať
Profilova fotka
Princess no mali sme problemy so zajednanim terminu v kostole...kvoli birmovke, ktoru nevedeli kedy bude a kedze u nas je birmovka v sobotu moze sa este stat ze sa bude kryt s nasim terminom a potom sme mali problemy zohnat salu, kde 60-70 ludi sa nebude tlacit a ani ze nebudu strateni...ale nakoniec mame kompromis El toro....a dnesna "super" sprava- fotograf, ktory nam slubil rezervaciu nasho terminu, nam oznamil, ze musi odvolat termin, lebo ma nieco dolezitejsie...tak som v strese hladala dalsieho fotografa, ale chvalabohu uz sme dnes radsej zaplatili aj zalohu az tuto fotografku mame istu :-)
Odpovedať
frranchise, to akoze ten vas prvy fotograf, to len tak odvolal?? a jemu ste zalohu platili? to kde zije?? prepanajana, ved nas by vystrelo.. nechapem, ako si toto moze niekto dovolit. clovek si mysli, ze ma vsetko uz ok, zo vsetkym pokoj a nakoniec nove stresy... a aku mate teda fotografku?
Odpovedať
Profilova fotka
Princess zalohu sme zaplatenu nemali, lebo sme sa este nestretli, lebo najskor bol on pracovne zaneprazdneny a potom my, ale slubil nam, ze na 100% je to nas termin, chceli sme mu poslat zalohu aj na ucet aby sme mali istotu, ale ze netreba ze je to iste...ale vyskytla sa mu v tento datum svadba nejakeho blizkeho cloveka, tak hold.....ale nasli sme fotografku Janku z Yanka foto z Turcianskych Teplic...zatial vyzera ze je to zlata osobka, zalohu sme zaplatili cez ucet a ked nabehnu peniaze spise dohodu a potom ked budeme mat cestu do Tur.Tep. tak sa u nej stavime...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?