Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
hmmm to asi ani neviem kde je a ako to tam cenovo vychádza??? ja som asi rozhodnutá pre Slovakiu...
Odpovedať
je to mimo ZA, v Belej, co je asi 20 km. a cenovo je to tam dost drahe.. este nemame presny rozpocet, ale kedze je to na pol ceste k drahemu domov, tak sme to dalej neriesili. aby to svadobcania z jeho strany nemali potom daleko. zapacilo sa nam to tam na prvy pohlad, prekrasne prostredie a ta sala je proste nadherna :-) tiez som sa divala na slovakiu, ale mali by sme problemy s parkovanim, takze to padlo. ja som pol roka len saly zistovala.. viac menej mame vsetko pobehane.. a s nasim vyberom som spokojna.. aj ked to vyjde drahsie ako inde, ale zas idem skresat ine veci a to sa potom da sa povedat vyrovna..
Odpovedať
jáj už viem kde to je to som pozerala aj ja len ma odradilo že si tam nemôžeš doniesť vlastné nealko ...čo vody sa vypije asi najviac ....a ozaj chcela som sa spýtať lebo som pozerala v tvojom albume fotky a v tej sále sú okrúhle stoly tie sú tam normálne alebo sú tam len obyčajné...
Odpovedať
mozes mat stoly aj aj.. cize okruhle aj normalne do U, T alebo ako len chces.. to nealko sa aj mne nepaci... ale co uz. ta sala stoji za to, ostatne sa podla mna mozu schovat... a je to len raz za zivot, takze ja sa tym obhajujem :-D
Odpovedať
:) tým istým sa obhajujem aj ja :) hlavne pred priateľom .... a môžeš tam mať aj iba okrúhle stoly či tých je tam málo??? ja si hlavne zakladám na dobrom fotografovi a snažím sa presvedčiť priateľa na kameramana ale to je dosť veľký problém
Odpovedať
daju sa dat tie stoly.. ale len do 70 ludi to vychadza. ak chces mat viac, tak potom uz len normalne. fotograf je tiez pre nas dolezity, ale nie som ochotna dat viac 300 eur. zda sa mi chore dat za fotografa 600 eur, ako niektore nevesti davaju.viem peniaze aj lepsie vyuzit. a kameramana nechceme. pre nas zbytocne. obrad nam natocia priatelia, kazdy sikovny si to vie v programe na to urcenom vytvorit... teda podla mna :-D a mozno nieco zostrihat zo zabavy a odcepcenia, proste tych hlavnych a krasnych veci.. ale urcite nebucem cvakat dalsie stovky eur len za to, ze nas niekto bude cely den natacat.. je to zbytocne dlhe, a nikdy si to uz nikto riadne nepozrie...
Odpovedať
a koľko ideš mať ľudí??? no a stým fotografom máš pravdu a niekedy sa to teda vôbec nelíši kvalitou či už dáš 200 alebo 600 mi to pripadá rovnaké .... s tým videom sa vôbec neviem rozhodnúť lebo máš pravdu že si to nikdy nikto poriadne nepozrie ale zase pamiatka ...ale žiadny kameraman čo som pozeral sa mi nepáčil tie videa boli dosť nudné a zase som nieje dať ochotná 1500 za video ...škoda že málo kameramanov je tak kreativnych napr čo pozerala videá z ameriky tak sa to nedá ani porovnať... a predstavu o šatách už máš???
Odpovedať
no ludi tak do 80.. ale to ma este cas, hlavne, ze ta sala je dost velka ;-) hmmm, predstavu o satach este celkom nemam.. viem, ze co by to asi malo byt, a co nie... ale kazdu chvilku sa mi paci nieco ine... a som sama vlemi zvedava, ze ake mi vlastne pristanu. mam uz vsak zavoj kupeny, tak to idem k nemu doladovat.. ty si uz bola skusat saty?
Odpovedať
no ešte nie ja mám stále čas :) a keby aj teraz idem skúšať alebo sa mi nejaké páčia tak do mojej svadby je ešte ďaleko a viem že by som to zmenila mne a môjmu drahému sa páčia španielske šaty a určite chcem aj dlhý španielsky závoj olemovaný nejakou krajkou... a ešte viem že nechcem žiadne kučery ani nič podobné niečo hladké a jednoduché a živé kvety do vlasov....
Odpovedať
no ja mam dlhy spanielsky katedralny zavoj, je veelmi dlhy, ale aj velmi krasny... a chcem hladky uces, ziadne rozpustene vlasy, aj ked to bude skoda.. lebo mam dlhe :-D a mozno nejaku korunku do vlasov,ale len taku jednoduchu, nesmie vyzerat gycovo alebo nejaku strasovu ozdobu.. saticky tiez este velmi neriesim.. chcem nieco zhodit, aby som aj nejako vyzerala.. a potom to budem riesit :-)
Odpovedať
no aj ja mám dlhé vlasy ale tiež chcem určite hladký účes nejaké kvety a španielský závoj dlhý až po zem ,...mi to úplne vyhovuje lebo aj tak chcem mať závoj iba na fotení a v kostole a potom no ešte pri odčepčovaní :)
Odpovedať
aj ja si to s tym zavojom predstavujem uplne rovnako. len do kostola a na fotenie a na odcepcenie. ved by sa v nom inak ani hybat nedalo :-D dufam, ze sa mi k nemu podari doladit nejake krasne saty. :-D a kyticu chces mat z coho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak nejak... :) a kyticu no moja vysnívaná je z bielych pivoniek ale to je asi nereálne kedže svadbu plánujem na 3 september ...vôbec neviem či by sa to dalo.... :( a inak nemám žiadnu predstavu ..a ty chceš akú???
Odpovedať
pivonky su krasne, ale mas pravdu, v septembri dost nerealne, kedze kvitnu v koncom juna. mozno ze by sa dali objednat s holandska.. ale to sa treba popytat priamo v kvetinarstvach, ci ti to budu vediet objednat. ja som kedysi robila kvetinarku, tak viem, o com tocim :-) no ja chcem urcite hortenzie, ruze a orchidee. aj na celkovu vyzdobu chcem tieto kvety..
Odpovedať
no veď to že kvitnú v júni :( ale sú krásne aspoň pre mňa ...ale aj tvoja kombinácia kvetín je pekná len ja som chcela skôr kyticu iba z jedného druhu .... a výzdobu no ja by som chcela zohnať tie veľké poháre na stoly a do toho dať kvietky na spodok do vody a na vrch plávajúce sviečky tak nejak so predstavujem výzdobu ...a inak farbu výzdoby máš už vybratú???
Odpovedať
farbu vyzdoby som musela prisposobit sale, nakolko je zlato-bordova. takze budem davat smotanovo-zlato-bordovu.. s tym ze zlate budu masle na stolickach, plus servitky a organza, chcem kupit priezracne krystaliky na stoly, a kvety budu smotanove alebo biele hortenzie a cervene ruze, pripadne este zlte orchidee. nechcem to moc precackane, nakolko sala je sama o sebe nadherna, takze na tom vlastne vela usetrim, kedze nemusim tak vela investovat do vyzdoby. tieto veci sa daju zohnat uz dost lacno, len treba riadne popozerat. a vyzdobu si idem robit sama - teda aj v sale a aj v kostole, a aj svadobnu kyticku, pierka, kytice pre maminky, druzicky.. na tom vela usetrim. a ty chces aku farbu vyzdoby?
Odpovedať
ahoj xi som tu dva dni nebola lebo som bola preč :) už mi to tu aj chýbalo :) no tou farbou som si nieje vôbec istá ale asi ciklamenová alebo fialová ale videla som aj fialovu stakou slabunkou žltou skoro do zlata taká perleťova moc tu farbu neviem opísať ale bolo to veľmi pekné ...ale napr švagrina mala aj krásnu červeno bordovú výzdobu tak neviem :)
Odpovedať
ved to.. je tolko roznych variacii. ze si je tazko vybrat. ja to mam ulahcene tym, ze sala je taka aka je.. inak by som asi tiez dost vymyslala :-)
Odpovedať
a keby si sa nemusela zariadiť podľa sály akú by si si vybrala alebo takú istú ja sa naozaj neviem rozhodnúť a nejako by som potrebovala poradiť :)
Odpovedať
urcite si ju nenechaj nanutit a vyber farby, ktore su ti blizke a neirituju ta.. a taktiez, ktore lahko nakombinujes.. ja som povodne chcela ruzovo-smotanovo-zelenu. je to krasna kombinacia, ale tak nevyslo to :-) a ta fialovo-zlata, co si spominala, je tiez krasna podla mna. treba popremyslat, prebrat to s drahym, popozerat veci v obchodoch a podla toho sa rozhodnut. mna tiez nakoplo to, ake masle maju na stolicky.. tomu som sa tiez musela prisposobit. a saty chces kedy skusat?
Odpovedať
Ahojte dievvcata. My tiez planujeme svadbu na leto 2011. Hostinu by sme chceli mat v Ziline alebo jej okolie. Neviete o niecom peknom? Kludne aj na nejakej dedine pri Ziline len nech to tam nie je drahe velmi a nech je to pekna svetla sala. ;-) hm??
Odpovedať
Slovakia, Strecno, Lietavska Lucka, El Toro... staci? :-)
Odpovedať
Ahoj baby, pridávam sa k Vám. :-) Svadbu plánujeme asi na 30.7 2011, zatiaľ ešte nemáme nič zajednané. Momentálne rozmýšľam nad sálou. Ak by ste mali nejaké referencie na Holiday Inn sem s nimi. Inka mňa to plánovanie svadby zatiaľ ani moc nebaví, zisťujem čo všetko bude treba vybaviť a ani sa mi nechce vydávať :-D
Odpovedať
My sme sa posunuli v tom, že sme sa dohodli na dátume: 6.8.2011. Nasledujúci krok je farský úrad.
Odpovedať
Veľmi pekná a veľká sála je v kultúrnom dome Žilina-Závodie. Kapacita cca až 130 Ľudí.
Odpovedať
Ahojte, tiez sa pridavam :-) ...mame termin na 24.9.2011 ...mame dohodnutu salu v hoteli Slovakia...nevieme cenu presne lebo nam bolo povedane,ze idu trocha zvysovat ceny z dovodu,ze sa zvysuju ceny potravin...tak sa tam mame zastavit zaciatkom novembra a dohodnut sa priblizne na menu, aby nam mohli povedat cenu za osobu...pred zvysenim mali cenu + - 25 eur zalezalo od toho co kto chcel...i
Odpovedať
Janamaria: my sme nakoniec tiež posunuli svadbu na 6.8. Kedy idete na faru? My planujeme tak za mesiac, hlavne sa chcem s fararom dohodnuť ako to spravíme s naukami keďže nebývame na Slovensku.
Odpovedať
to vydrusa: my ideme zajtra.... ;-) Som zvedava, ako to dopadne. Drahemu sa to zdalo skoro, ale presvedcila som ho. V podstate ani inu moznost nemame, kedze buduci tyzdem idem do skoly a cez tyzden doma vobec nebudem. A nech to mame z krku, aby sme mohli zarezervovat salu a hudbu. To je pre mna najdolezitejsie, potom si ciastocne vydychnem.
Odpovedať
No my budeme spoločne na Slovensku až za ten mesiac takže skor sa tam ani nedostaneme.A v ktorom kostole chcete mať obrad?
Odpovedať
U mňa - na Solinkách. Ale chceme si pozvať kňaza z Talianska, ktorý nás aj zasnuboval.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?