Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
1
11
12
Ahojte, planujeme svadbu tiez v okoli ZA. okolo 80 hostí, viete o nejkom priestore, dik. K.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vie niekto poradit o svadobnom salone v Ziline a okoli, kde skratia svadobne saty? Dakujem moc:-) xxx
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo Ak by som sa mohla spýtať, tak kde v Rajci????
Odpovedať
@severanka7 na ktoru spravu si reagovala? nejak neviem na co sa pytas? :-D
Odpovedať
ahojte vie mi niekto poradit dobre solarku v ziline? dakujem
Odpovedať
@anitka_a_matko aj ja budem mat svadobnu hostinu vo ville necas a yrovna na nasledujuci den :) 3.9. tie budeme mat malu svadbu do 35ludi. Tak prajem vsetko dobre a aku budete mat vyzdobu?
Odpovedať
@monik24 Ahoj, my to rusime, pretoze nejednaju s nami fer a narovinu. Najprv jednanie na urovni a teraz ani odpisat nedokaze pan Slivon. Je mi z toho smutno. Takze sme sa dohodli, ze kasleme na hostinu a radsej pojdeme aj s malym na rok na dovolenku. A len tak medzi nami.. :o} nam bolo povedane, ked sme si zajednavali hostinu, ze jedine, ak budeme mat mensiu svadbu, lebo v sobotu maju veliku svadbu a to by nestihali. Aaaa nepovolili nam doniest si vlastne nealko aj ked im tam ubytujeme vsetkych svadobcanov. ]-(
Odpovedať
@anitka_a_matko A kedy ste to odvolali? Mozno, ze uz tam maju niekoho ineho....A preco nejednaju s vami fer? Oni teraz tam maju dost toho vela,teda aspon co viem,tak tam maju kazdy tyzden nejaku svadbu. No a nezaplatili ste uz nejaku zalohu, nebude ti tych peniazkov luto? Neviem preco vraveli velku svadbu,kedze my mame naozaj malu svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
@ljenka Ahoj. vedla lekarne ferula pri hoteli Grand je solarko Ergoline. maju ich tam niekolko. je tam cistucko, babulky su velmi prijemne. Ja odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
@hkatchena Ahoj. My sme mali 64 ludi na hoteli Branica v Belej. Maximalne odporucam. Krasna sala, perfektna kuchyna a prijemni majitelia. Skutocne ti vo vsetkom vyjdu v ustreti. Zalezi vsak od toho, kolko chcete do svadby investovat.
Odpovedať
@mishka0508 dakujem :)
Odpovedať
@monik24 Ja viem preco hovoril pan Slivon, ze maju velku svadbu... je to vsetko o peniazoch.. a zalohu sme este nedali. Najprv ju od nas chcel, potom, ze nemusime.. Vsetko bolo OK, kym bol taky plan, ze vsetko budeme brat od nich. Ale ked som dohadovala tortu a kolace, tak mi pani, co pre nich pecie povedala, ze to nestihnu napiect, potom Slivon, ze stihnu, potom ze stihnu len tortu.. Prosila som ich o ukazku prace cukrarky.. na jej Facebookovej stranke mi ukazala fotky tort, ktore piekla.. lenze ja poznam pekarku o viac ako polovicu lacnejsiu a pecie este krajsie... takze som pisala managerovi, ze kolace chceme svoje. Potom muza napadlo, ze jeho kamosi sa pridu asi len opit, tak ze alkohol by bolo asi lepsie, ze by sme mali svoj. Tak som sa teda pytala, ze ci je mozne si toto zaobstarat svoje. Odpoved bola, ano, samozrejme, ale za poplatok 3 eura na osobu, kedze nas je len 30. Plus mi rovno napisal, ze teda aj ovocie a slane na stoly si mame zabezpecit sami. Tak ked uz takto zhurta, tak som sa opytala aj na nealko, ci je v tom zaradene. Na to mi odpisal, ze nie, ze nealko musime brat od nich. Dalsi problem bol, ze nasi hostia su z celeho Slovenska, takze som sa pytala, ze ak ich ubytujeme u nich, ci by sa predsalen nedalo robit nieco s tym nealkom.Odpisal mi len ohladom izieb a odporucil ma na recepcnu. Urobila som teda rezervaciu izieb pre nasich hosti a poslala este dalsie 3 maily ohladom dotazu aj na spominane nealko. Ziadna reakcia. Uplne to odignoroval s tym, ze mi odpisal vzdy len na ostatne otazky ohladom vyzdoby. Aj to akoby ho obtazovalo. Posledny mail som mu poslala len dotaz na nealko. Neprisla mi ziadna odpoved a uz je tomu.. takmer tri mesiace. Ako dost ma to napalilo. Mozno im tam nenechame neviem aky zavratny ucet, ale mali sme tam dezert, co na svadbach vobec nebyva a ubytovali by sme im tam vsetkych hosti, cize 28 osob. Ako ja nechapem, kde vidi problem. Jo a zabudla som, ze som s nim riesila aj zmenu dezertu z creme brule na sacher tortu, lebo sme to chceli ku kave a svagrina ma alergiu na jedlo, dast netypicku, takze sme to prisposobovali aj jej. Ale ja si myslim, ze toto je uplne normalne. A aj normalne je, ked chcem vediet ake svietniky pouziju na vyzdobu a ako zhruba to bude vyzerat. Na zaciatku nam hovoril, ze hned ako prebehnu prve svadby, tak nam zasle foto, ako zhruba vyzeraju ozdobene priestory. Doteraz nic take neurobil. Som sklamana z takehoto pristupu. Chcel megakseft a takto nebude mat nic. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anitka_a_matko Tak to mi je luto, viem, ze ten novy manazer Slivon je tam dost "husty", ked tam bol este ten druhy manazer, oni tam boli vtedy dvaja, a uplne inak sa s nimi vtedy komunikovalo. Lenze ten druhy odisiel do Strazova do Marakany, takze tam zostal ten Slivon. No a tak teda ides to naozaj rusit, ci este nie si si ista? My sme zalohu zaplatit museli, takze my tam svadbu urcite budeme mat. A kde by si mala potom teda svadbu, vsak to su dva tyzdne do svadby, nie?
Odpovedať
@monik24 Museli.. nam tiez povedal, ze aby to bolo na pevno dohodnute, tak mame dat zalohu.. ale akosi sme sa k tomu nedostali, ze by sme mu ju zlozili na stol. Dalsia vec je, ze nam tvrdil teda pekne klamstva a teda vy fakt vsetko beriete od nich? Kolace, vysluzky, tortu, alkohol, nealko, ovocie,..? Ako nam recepcna tvrdila, ze vsetko je na dohode a potom prisiel Slivon a teda nepeknym sposobom ukazal, ze mu je ocividne jedno, ci tam bude svadba, alebo nie. No jedna tvrdo, bez ohladu. A hostinu sme zrusili uplne, spravime len posedenie s nasou mini rodinou a pokoj svaty. Peniazky radsej odlozime pre maleho, alebo na dovolenku na rok. :-D na to by som sa viac tesila.
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?