Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
ano??? jeeej.. to je super! mojmu drahemu sa to tam velmi paci... ale zatial len z obrazkov, neboli sme tam este osobne.. ja som zo ZA a on z PU... tak to bude komplik. pretrepat tam vsetkych a aj tych, ktori su zdaleka budeme musiet nejako ubytovat... hm... napises mi o tych podmienkach nejakych financ. a co si mozete doniest...?? (chceli by sme september/oktober)
Odpovedať
@miipii mas IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miipii mas IP :-)
Odpovedať
caute baby zilincanky poradite mi niekoho kto robi pekne nechtiky a za rozumnu cenu :-)
Odpovedať
@vajanika IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Zilina ja mam svadbu 18.6.2011 vo Farskom Kostole:-) mate niektora tiez v tento den svadbu ?:-)
Odpovedať
@miipii je to fajn hotel. dobre varia, bola som tam na svadbe pred 4 rokmi
Odpovedať
Profilova fotka
@miipii Aj my tam mame svadbu 5. augusta - na Branici. Moja mamina, ked sa vydavala druhykrat a mala tam svadbu, tak s drahym sme presne vedeli, kde oslavime nas den D. Je to skvely hotel a fantasticky varia. Najdolezitejsi je vsak pristup a v tom su bezkonkurencne skvely :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte a čo si myslíte o svadbe vo Ville Nečas???
Odpovedať
@mishka0508 ahoj a nevies prosim ako je tam rieseny parket a kolko ludi sa tam zmesti? :-) a ci je parket oddeleny od saly na jedenie? dakujem za info:-)
Odpovedať
@dadussik ak myslis hotel Branice, tak tam kde sa tancuje su leske obklady takze sa dobre tacuje a kde su stoly tam je koberec. Parket je v tej istej sale ako su stoly nie je to oddelene, ale o to je podla mna krajsie lebo je to vsetko tak pokope a aj ty ludia co netancuju sa mozu pozerat zo stola.... :-) My sme mali 90 ludi a miesta bolo dost aj na tancovanie aj na sedenie ale si myslim,ze max pocet ludi by bol do 100 potom by to tam asi bolo dost prepchate....zo saly sa da aj vyjst na balkon, co je vyhodne pre fajciarov... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dadussik Ahoj. Takze monikac ti to uz pekne napisala. Tiez som hovorila s riaditelkou a mx pcet ludi je 100. ide o to, ze ak ich je tak do 60, tak sa daju prestiret aj okruhle stoly, co sa mi paci viac. ale nas bude tiez okolo 70, takze budeme mat klasicke U. Co sa tyka terasy, tak to je za nejaky ten priplatok za 30 e (ale to neviem presne). Ale je skvele, ze je to mozne vyuzit. Terasa je krasna, takze super. Inac je tam aj miestnost, jemne oddelena stlpmi, a tam budu svedske a bufetove stoly ;-) Takze myslim, ze miesta je ajajajajaaaaaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo a kde presne v Rajci chcete mat svadbu, Rajec ako obec sa mi paci, aj by som tam chcela mat obrad, planujeme svadbu na 15.10.2011, ale este nemame salu vhodnu a nie velmi drahu, potrebovali by sme to aj s ubytovaním, pretoze nie vsetci su z blizkeho okolia, ak o niecom vies, budem rada ak mi pomozes pri hladani. Prajem pekny den. Kate
Odpovedať
@kotatko201 v Rajci sa daju robit svadby v dvoch salach....v kulturnom dome - pekna zrekonstruovana sala pre 100-150 ludi a potom na kupalisku v Cliu, kde sa zmesti tých 50 ludí. Na kupalisku sa da zabezpecit aj ubytovanie.....povodne sme chceli mat svadbu tu, ale je to pre nas male....inak varia tam uzasne a priestory su pekne Takze v nasom pripade budeme mat hostinu v Slovakii v ZA Obrad budeme mat v Jasenovom, lebo kostol v Rajci je sice pekny, ale zase pre nas obrovsky, bola som tam na par svadbach a bolo to take prazdne.... Inak teraz ma napadlo...v Konskej je pekna sala, len tam si treba zhanat kucharky a obsluhu......
Odpovedať
@janicka111 ahoj jani, v dubnej skale sa to da od 30€ na hlavu za svadobnu hostinu.. a hostina ma charakter! len neviem, ako si na tom s poctom ludi.. v dubnej by to bolo max 70
Odpovedať
@anka82 definitivne v dubnej skale! mala som tam svadbu a prostredie aj pristup - max profesonalne! zabava tiez na urovni.. je Vas do 70?
Odpovedať
Ahojte, takze sa pridavam k Vam. Konecne sme sa dostali aj k svadbe, po vsetkych katastrofach... Svadba bude 2.9. na radnici a pokracujeme v kastieliku Villa Necas v Ziline. Malinka svadba, do 30 ludi a zacali sme vybavovat asi pred dvoma tyzdnami. :-D Hladam si saty na moju nelichotivu postavu a podobne,.... Babule poradte mi prosim Vas odkial kolace, dobru, ale fakt dobru kozmeticku, resp. salon. bodol by taky, kde robia aj oxygenoterapiu a koniec koncov aj pekne svadobne licenie. Aaaaa kadernicku, na svadobny uces, nieco ala Sisi, mam po pas vlasy a chcela by som nieco ako vintage look, take lezerne rozviate.. 8-) A este som zabudla.. daky dobry DJ?? mate skusenost? poznate niekoho? musi mat dobry vyber latino stylu :o}
Odpovedať
@miipii aj my mame dost ludi cezpolnych.. hlavne zo SNV, potom BB, BA a dvaja Dudince. :-D Este nemame poriesene ubytko a netusim, ako to chceme vyriesit, mame maly, fakt maly rozpocet na svadbu.
Odpovedať
ahoj.. my sme tych cezpolnych vyriesili tak, ze budu byvat tam, kde bude svadba - v hoteli slovakia.. na DJ by som ti mohla dat kontakt a ked najdes super kozmeticku, tak preposli, aj ja by som nejaku brala... @anitka_a_matko
Odpovedať
@miipii dostala som kontakty, ale este som sa neobjednala ani na skusku, uvidime.. ono ani sa este neda, lebo vobec nemam vybrate saty a vsetko potom budem ladit podla toho. Mozem ti cez ip potom poslat o koho sa jedna. Kolko pyta Slovakia za ubytovanie hosti? My ich nasmerujeme na tu nasu Villu Necas, dvojlozkova izba 60 eur. ;-)
Odpovedať
aj my sme zvazovali villu Necas, ale potom sme chceli mat viac ludi a tam by sme ich nepomestili.. v slovakii chcu asi 15e za osobu? neviem presne, fakt si to nepamatam, ale urcite to vyjde lacnejsie ako villa O:-) @anitka_a_matko
Odpovedať
@miipii no ty brdo, tak to aby som sa isla popytat aj tam. Zo ziliny nas je len par a skoro vsetci su pozliezani z celeho Slovenska.. ta cena plati asi len pri usporiadani svadby v Slovakii, ze? idem googlit. :o}
Odpovedať
@miipii prave mi to naslo cenu 55 eur za dvojlozkovu izbu v Slovakii, kde nie je poplatok mestu, plus poplatok za parkovisko vyse 5 eur a nie su v tom ranajky. no nic moc teda..
Odpovedať
no oni maju iste trosku ine ceny pre tych, co tam maju svadbu a pre ostatnych, a ja si to ozaj nepamatam, nebude to ziadna slava, ale iste to bude trosku lacnejsie ako vo ville.. mozno aj tie penzioniky okolo ziliny, teda v ziline, tie by som ja vyskusala..
Odpovedať
@miipii kedy mas svadbu v slovakii?
Odpovedať
my budeme mat hostinu v penzione Anton v Teplicke nad Vahom, aj tam planujem ubytovat ludi, davaju za ubytko svadobne ceny: jednolozkova izba 17 evri, dvojlozkova 15 evri za osobu...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pekná spoločenska sála je v kultúrnom dome v Závodi. Aj viac ako pre 100 ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mám na predaj svadobné šaty,kuk do bazáru ;-) som z PB.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?