Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
1
2
34
:) ahoj.. ja som z RK (dufam, ze sa to este rata do okolia ZA) :-D no a zatial mame rezervovanu len salu :)
Odpovedať
:D :D :D hehe ráta :D inak ahoj....ja ešte nemám rezervované nič....začínam ešte len rozmýšlať kde by to bolo naj a rozhodovať sa pre sálu ...či mám využiť nejaký hotel alebo kulturák ....mne bolo povedané že ako prvé by som mala rezervovať sálu, hudbu, fotografa ......ty si sa rozhodla pre akú sálu???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiež také okolie, a keďže je to až o rok, zatiaľ som veľmi pokojná a iba pozerám net a vytváram si nejakú predstavu..
Odpovedať
ahojtee :) my mame v okoli RK slaby vyber sal, tak sme sa rozhodli pre hotel Hrabovo... ale inak tiez nic okrem saly nemame este, zatial sa len tak rozhliadam a naberam inspiraciu :-D no ale v najblizsej dobe by som chcela najst dobreho DJ a starejsieho, lebo to asi tiez treba v dostatocnom predstihu :-D
Odpovedať
Ahojte baby no ja si asi za dva týždne keď pojdem na Slovensko pojdem zajednat tu salu kedže ma všetci strašia že sálu si musím zajednať čo najskor rozhodla som sa nakoniec pre Hotel Slovakia, rozmýšlala som aj nad tým kulturákom ale neprišlo mi to moc pekné švagrina mala svadbu v kulturáku jedlo ju síce stálo na osobu 13 eur ale za to si všetku výzdobu a návleky musela zaobstarať sama takže neviem či zrovna ušetrila. Hotel nám poskytne aj návleky na stoličky takže super. Najskor som si myslela že do takeho augusta budem len pozerať stránku a zbierať inšpirácie ale ako vidím musím už aj začať jednať aj keď mám ešte rok a tri mesiace čas. Vy už máte presný dátum svadby???
Odpovedať
Hotel Slovakia je kraasny :) aspon teda co som videla fotky z plesov a nejakych svadieb :) No my sme radsej predbezne rezervovali, aby sme mali istotu, zalohu budeme platit az nejaky mesiac pred svadbou, takze aspon mame uz klud, ze mame salu :) no a na datume sme sa dohodli uz asi definitivne, aj ked ja stale vymyslam, ci by nebol krajsi nejaky iny a ci prave tento datum je ten super :-D ale ja som strasne nerozhodna, takze nic nove pod slnkom :-D Inak my ked sme boli rezervovat salu (to sme boli teraz na zaciatku aprila) tak som si tiez myslela, ze hadam tam budeme prvi, co chcu rezervovat na 2012, ale recepcna ma prekvapila, ked povedala, ze uz maju rezervovane tri terminy na rok 2012, jeden na jun a dva na jul... :) takze radsej skor a budes mat ason pokoj na dusi :)
Odpovedať
a aký ste si dali dátum? No ja potom čo tu čítam som rozhudnutá že idem rezervovať sálu :D ale aj tak ma to prekvapilo že všetko sa musí tak skoro .... Ja s priateľom žijeme v Čechách a bola som prekvapená ako tu rýchlo stíhajú zariadiť tie svadby kludne im tu na to stačí pol roka a majú všetko, to na slovensku by sme nemali šancu ....teda určite by sme niečo našli ale tie ľepšie miesta by už boli rezervované ....
Odpovedať
A inak nič si z toho nerob že stále niečo meníš ja som taká istá. Priateľ sa mi už smial že načo sa ho niečo pýtam keď aj tak to za chvílku zmením :D Ja som mala ale jasné v tom že svadbu chcem v lete aj keď moja mama a svokra z toho nadšené neboli lebo že sa topia koláče ....tak som im povedali že bude viac ovocia :D
Odpovedať
No ano, ja tiez po tom, co som citala tu na tomto fore som radsej chcela co najskor rezervovat salu, nech som kludna :) Datum mame 21.4.2012... Noo ved da sa svadba aj rychlo vybavit, ale uz len s tym "co ostalo" :) a ja by som tiez chcela, kedze mame este veeela casu, najst veci s dobrymi cenami, aby sme zbytocne nepreplacali... :)
Odpovedať
:-D mne povedal presne to iste.. ale ja som zacala vymyslat az potom, ked som si uvedomila, ze uz sme na ten datum rezervovali salu :-D uz mi potom doslo, ze ide do tuheho :-D a kolace date do chladnicky :)
Odpovedať
To máš pravdu aj keď mne sa zdá že čo sa týka veci na svadbu tak 75% veci preplatíš.... ja si zatiaľ zbieram všelijaké inšpirácie a linky na stránky kde je niečo lacnejšie si ukladám ....aj keď ja viem že asi moc neušetrím lebo nie som taká ako niektoré baby tu na mojej svadbe že si veľa veci spravia samé.... ja proste na také tie prkotinky nemám nervy :D
Odpovedať
no a musím sa priznať že tie koláče budú ešte celkom sranda :D pretože neviem aká veľká by ta chladnička musela byť :D proste hneď ako sa dovezú sa budú musieť rozhádzať do krabíc na výslužky a rýchlo rozviesť :D hadám tie čo pojdu do sály niekam uskladníme :D veď svokra síce bola rada keď sme jej povedali že sa ideme brať ...ale keď som jej povedala ten dátum tak sa na mna dívala tak všelijako že či to naozaj myslím vážne :D :D :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No... svadba je velmi dobry biznis zistujem... Tiez hladam vyhodne veci a ukladam a zapisujem :-D S tymi kolacmi to nejak vyriesite, take strasne to snad nebude :) Radsej nech sa v lete topia kolace, ako by ste v zime mali mrznut vy :)
Odpovedať
no to teda je včera som pozerala že koľko berú svadobné agentúry za výzdobu popravde takú výzdobu ako bola niekde by som spravila aj ja a to som na také veci úplný antitalent :D som sa smiala že si možem otvoriť :D a to si dobre nápisala to mám super argument keď mi zase budu nadávať že prečo svadba v lete :D :D :D už máte presný zoznam pozvaných hostí na svadbu???
Odpovedať
no ja by som chcela aspon niektore veci zvladnut sama, aj ked ja tiez nemam nejak extra zmysel pre vytvaranie dekoracii.. ale aspon oznamka, menovky a pierka hadam zvladnem :) presny zoznam nemame... my sme ich len tak nahrubo spocitali, pridali nejaku rezervu a podla toho sme vybrali salu... vy uz mate?
Odpovedať
no veď to by som aj ja chcela ....menovky a oznamka si budem určite robiť sama pretože pracujem vo fotografickej firme a venujem sa aj upravovaniu fotiek vytváraniu reklamných plagátov takže to by som mala zvládnuť :D no tie pierka si radšej objednám to je pre mna moc prplavá robota :D no a mi sme predbežne napočítala okolo 70 ludí teda dúfam že do tých 70 sa zmestíme mi sme strašne velká rodina :D vy ste na tom ako???
Odpovedať
:-D my sme na tom presne takisto :-D tiez sme napocitali okolo 60-70, tak sme vybrali salu pre 70 a hadam sa zmestime :-D aj my sme mysleli, ze ked spocitame vsetkych clenov nasich rodin, tak to bude vysoke cislo, ale celkom v pohode.... a farbu vyzdoby uz viete? :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no my sme obrovská rodina takže viem že niektorý ľudia budú sfučaný že nie sú pozvaný ale proste to inak nejde, svadba je dost drahá záležitosť a keby máme pozvať všetkých tak asi musím začať kradnúť :-N :-D ešte neviem ako to niektorým vysvetlím že proste pozvaný nie su :-| to bude ešte tiež celkom problém :-( no a farba výzdoby asi ružová alebo cyklaménová :-) ty už máš farbu vybratú???
Odpovedať
aj jaaaa :-D ja milujem ruzovu :-D a paci sa mi aj cyklamenova so zelenou :) aj zenichova kravata by sa mi pacila cyklamenova :-D ale to sa mi asi nepodari presadit :-D
Odpovedať
:-D tak to si na tom tak isto ako ja aj ja som rozmýšľala nad tou kravatou, ale u drahého to neprešlo. Ale ja chcem aj popolnočné šaty cyklamenové čiže aj topanočky takej farby budem zhánať drahý chcem aby mal po pol noci tiež ružovú košelu a cyklamenovu kravatu. Tak som rozmýšlala že keď už tie veci budeme mať tak to aspoň využijeme na pár fotkách že by som si obula tie cyklamenové topanky a drahý si dal tu cyklamenovu kravatu. Kyticu chcem tiež nejako do tej farby. Že by sme mali pár takýchfarebných fotiek. :-) videla som pár takých fotiek tu na mojej svadbe a moc sa mi to páčilo :-) ale drahý mi povedal že na obrad chce kravatu určite bielu a vyšívanú :-)
Odpovedať
jeeej si si dala fotocku :) inak to mate presne ako u nas... aj mne sa strasne pacia fotky s ruzovymi topankami a ked tam je aj ta kravata a kytica, vyzera to uuuzasne.. no ved aj moj chce klasiku... bielu.. no tak to nejak vymyslime :) ved na to mame casuuu :) teraz skor naberame inspiraciu na obrucky... ale bude tazke vybrat z tolkych moznych vzorov a kombinacii :(
Odpovedať
:-) no dala síce je rok stará ale čo už inú som v počítači nenašla a aj tak som sa nezmenila :-) o obráčkách som ešte ani neuvažovala :-) ty už máš aspoň nejakú predstavu ako by mali vyzerať.???
Odpovedať
ozaj moj mi na tu cyklamenovu kravatu povedal že T-mobile :-D
Odpovedať
nooo neviem... asi zlte zlato, nejaky ten briliantik mi vadit nebude :-D skor nieco jednoduchsie :) a cyklamenova je najkrajsia farba.. vobec nemaju vkus ti chlapi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som nevesta z východu , ale drahý je martinčan , tak rada sa k vam pridam :)
Odpovedať
@ivka219 ahooj :) konecne sa niekto pridal :) aj my momentalne byvame v MT :) a kde budete mat svadbu? :) jaj, v trebisove, uz som si kukla :-D pekny datum :) aj ja som nad nim silno rozmyslala.. :) @alexandra1402 tak uz si teda rezervovala salu? :-D som si vsimla v albume :) tak uz mas aspon kludik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18, ahoj ano , aj salu , aj Dj , aj kramorovcov z Matrina ...pomalicky pracujeme ...vy ste ako na tom ?
Odpovedať
@lillian18 aj ja chcem obručky z kombinového zlata a nejaký malý briliantik :-) no dnes som tu sálu rezervovala síce cez telefón ale predsa :-) nemám čas ísť v momentálnej dobe na Slovensko tak som sa s paní dohodla že zálohu jej zložím neskôr. Aspoň mám už pokoj a nemusím nad tým rozmýšlať ;-)
Odpovedať
@ivka219 ahoj Ivka konečne sa niekto pridal :D no ja mám zatial rezervovanú len sálu ale tak ja mám svadbu až v auguste všimla som si že ty už v máji ...
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 , ahoj , no my sme majoví , a od zajtra to mame presne za rok :)
Odpovedať
1
2
34
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?