Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18, @alexandra1402...ano vural je na Rudnayovej ulici..ta sala je tam pekna a velka...kapacita 160 osob..aj dost miesta na tancovanie..mozno sa niekomu nepaci ze su tam dve steny cervene ale mne sa tocelkom pozdavalo...ta menza je otrasna...v tom vurale to stoji 27 Eur osoba...v tej cene je vsetko...prípitok-predjedlo-polievka-1.hlavne jedlo-2.hlavné jedlo-svedske stoly-kava-mineralka- obsluha-vyzdoba- prenajom miestnosti
Odpovedať
@alexandra1402--no u nas sa to robieva tak, ze autami idu iba mlady par, rodicia a stary rodicia...ostatni autobusom, ale ked niekto chce auto tak pride na vlastnom..no a potom ostane jeden sofer s autom, ktory bude ludi vozit domov ked budu chciet a ked sa kona hromadny odchod tak sa zavola opat autobus...
Odpovedať
@katarinan u nás sa to tiež tak robieva len som nemala vobec predstavu kolko taký autobus stojí ale že vraj od 100€ do 200€ ta svadba bude akási drahá sa mi zdá :-D
Odpovedať
@alexandra1402...ty brdo...zeby az tolko? no zda sa mi to trocha dost, ale vies doba ide stale do predu a aj nafta ci na co to jazdia tie busy je draha....ale ze 100 eur...no hruza...
Odpovedať
@katarinan no 100€ mi napísala jedna kočka ale že to mali vybavené po známosti :-) tak ja neviem ja som si tiež nemyslela že je to toľko. Jedna baba mi zase napísala že 1€ za km takže to vychádza asi tak rovnako ...
Odpovedať
@alexandra1402 no ved ja vobec nemam predstavu kolko co stoji... citala som tu niekde, ze jeden kolac stoji okolo 0,35, tak ze sa to rata takto na kusy.... ale zas kamoska mi vravela, ze jej kamoska platila za kolace 1000 eur, co sa mi zda nehorazne vela.... a ten autobus, to by ste sa asi mali najprv popytat rodiny, ze kto chce ist na aute a tak, aby sa vam ten autobus vobec oplatil... alebo este ak mate v rodine dost aut, tak zohnat len kamaratov, ktoru budu ochotni robit soferov :) ja som v ziline studovala, takze som byvala aj na vlcincoch, aj na hlinach a nakoniec na solinkach :-D
Odpovedať
@lillian18 ja som rozmýšlala už aj nad tým rozvozom autami lenže kto mi bude rozvážať 70 ludí ako domov odvoz budeme mať zabezpečený to je jasné. ale zase ako sa všetci dostanú od nás do kostola čiže z Hlin do Farského kostola a potom z Farskeho do Slovakii aj ked to je už celkom kúsok.... niektorý ludia budú ubytovaný v Slovakii tak ty to do kostola nebudu mať daleko ale zase asi budu chciet byt u nas ja neviem už som sa tušim zamotala :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ano, chapem... teraz zistujem, ake dobre mat znameho fotografa, kameramana, dj, cukrarku, kadernicku, vizazistku, autobusara a nejakeho taxikara :-D
Odpovedať
@lillian18 ja mám iba známu kozmetičku a DJ dokoncaa 2 ale ani jedného drahý neche :-D takže ako keby som nemala nikoho :-D ja sa snažím proste zmestiť do rozpočtu 4500€ teda dufam že sa tam zmestim ozaj ohladom tych koláčov čo si písala to je naozaj vela povačšinou sa platí za karton od 25€ do 30€ len keby som ešte vedela kolko je v kartone koláčov ale dúfam že ma koláče nebudu stáť 1000€ preboha veď to je naozaj moc :-(
Odpovedať
@alexandra1402---no neviem teda, ale podla mna to take drahe nebude a ak hej, tak potom sa niet co cudovat...ved sme na slovensku...inak som vcera mame povedala, ze nemam chut cakat do septembra a potom mi aj tak povie ze nema nic volne...ta mi nadala..a potom som to aj drahemu vecer hovorila ale ten to zobral celkom v klude...ale nepovedal mi ze co budeme robit...
Odpovedať
@katarinan akože mama ti nadala prečo??? a čo idete teda robiť idete čakať???
Odpovedať
@alexandra1402 no ja som si najprv myslela, ze do 3000 by sa to dalo, ale teraz uz tiez ratam okolo 4500... na kolace som si dala 400 eur do rozpoctu :-D @katarinan mozem sa opytat, kolko mas rokov? byt tebou, rezervujem si podla seba a nikomu nic nevravim.. takto ti budu nadavat asi furt a na vsetko, co nebude podla ich predstav..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 to som si myslela aj ja ale rýchlo som sa zobudilo z toho sna a prešla do reality :D moj drahý si chodí už dva týždne počítajúci čo by si za tych 4500€ mohol kúpiť :-D :-D :-D na tie koláče aj ja tak počítam naozaj dúfam že to viac nebude :-)
Odpovedať
@alexandra1402 moj chodi s hlavou v smutku a vravi, ze prinajhorsom vezmeme pozicku :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 tak aj moj chodí s hlavou v smutku ale ešte sa dostal len k prepočítavaniu čo všetko by za to mohol mať a čo by mi z toho zrušil :-D :-D :-D ozaj a koľko stojí torta???
Odpovedať
@alexandra1402 ...no nadala....dobra otazka ze co ideme robit...no ideme asi cakat..nic ine nam neostava...inak v zivote by ma nenapadlo ze svadba moze byt taka draha podla toho co tu pisete...jeden by tomu neveril.
Odpovedať
@lillian18....no mam 22 rokov...lenze vsade si hned pytaju zálohu...este som nasla jeden penzion v terchovej kde sa v mesti cca 100 ludi tak hadam nahovorim draheho aby sme sa isli pozriet...a ak sa nam tam bude pacit a aj cena bude ok..tak nevaham...a berem.
Odpovedať
@katarinan my sme mali to stastie, ze nam povedala recepcna, ze zalohu staci prist zaplatit mesiac pred svadbou... Terchova znie super, tam je aj krasne prostredie (na fotenie).. dve muchy jednou ranou zabite :-D
Odpovedať
@lillian18...no to mas naozaj pravdu...sak vlastne odtial pochadza polovica ak nie vlastne vacsina mojej rodiny...hned dnes vecer to oznamim drahemu a som zvedava co povie
Odpovedať
@alexandra1402 na tortu ratam 50, ale asi by som mala ratat 100 :-D neviem vobec kolko stoji.. asi podla toho, aka je velka a aka zlozita... citala som tu niekde, ze jedna baba bude mat tortu za 1000... takze aj tak sa da.. :-D
Odpovedať
@katarinan no tak to je dalsie plus, aspon by mali blizsie domov... chodte sa tam pozret sami dvaja, ale nehovorte to nikomu, nech vam to neznechutia nadavanim este skor, ako to budete vidiet...
Odpovedať
@lillian18 1000€ čo bola ta torta pozlátená či čo :-D to aj keby som nevedela čo s peniazmy tak by som to za tortu nedala :-D ja rátam okolo 60€ -80€ .....100€ si nechcem pripustiť :-D
Odpovedať
@katarinan a tu Terchovu by ste naozaj mali super ked ste vacsia cast rodiny odtial :-) a ako sa vola ten penzion???
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ono ked sa povie 100 eur, tak to neznie az tak hrozivo ako 3000 korun :-D ani 4000 eur neznie tak strasne ako 120 000 korun :-D a uz mas predstavu o torte?
Odpovedať
@lillian18 prosím ani mi to tu neprepočítavaj na koruny ja sa snažím to nerobiť :-D :-D :-D ja žijem v čechách a keď sa mi tu zdá niečo drahé tak si to kúpim radšej na slovensku tie eura neznejú tak hrozivo ako koruny :-D No a určite chcem bielu marcipanovu tortu a buď obviazanú cyklamenovou stuhou alebo nejaké kvety možno živé a čo ty??
Odpovedať
@alexandra1402 :-D :-D ja umrem, presne toto som ti chcela napisat, ze mne sa pacia tie jednofarebne trojposchodove torty len previazane stuhou, presne aj ja by som chcela bielu s cyklamenovou stuhou :-D ale som to potom radsej vymazala :-D
Odpovedať
@lillian18 :-D ja som čakala či sa zhodneme alebo nie :-D a na tu stuhu buď nejakú brošnu alebo mašličku ale inak sa mi také torty páčia najviac :-D niečo takéto :D
Odpovedať
@alexandra1402 jj presne presne :) aj mne :) len este som sa stale nerozhodla, ci chcem len bielo cyklamenovu vyzdobu, alebo zeleno-cyklamenovu... ale asi skor to druhe...
Odpovedať
@lillian18 zeleno cyklamenovu??? ja som to videla a bolo to pekné len si neviem predstavit ako by som to ladila čo by bolo zelené a čo cyklamenove . Ty máš nejakú presnú predstavu???
Odpovedať
@lillian18, @alexandra1402 - volá sa to penzión Montana...je t o v terchovej vedla futbaloveho ihriska...z vonku vcelku pekny....urcite pojdeme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?