Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@katarinan a prečo ti ju nedovolila rezervovať??? ja to stále nechápem :-o
Odpovedať
@alexandra1402 - no pre by pripadala este jedna sala do uvahy..ale sama nezmozem nic...no ta pani co ma tu salu na vlcincoch tak ta ze rezervuje datumy az od septembra....lebo ze ona nevie ci dozije, a este sa riadi aj tym kostolom....takze tak....
Odpovedať
@katarinan nevie či dožije tak to je už aký prístup....a ktorá je ta rezervná sála???
Odpovedať
@alexandra1402 este je jedna moznost :) najuzasnejsia :) zitnanski :) @katarinan :-D :-D :-D :-D ze nevie ci dozije :-D no tak tvoja svadba zavisi teraz od toho, ci teta dozije do septembra :-D mile :-D ja byt tebou, idem sama s priatelom rezervovat salu, ktoru chcem (do zalohy) a nikomu nic nepoviem :) my sme to vlastne aj tak urobili :) a vedela som preco... :)
Odpovedať
@lillian18 najúžastnejší žitnanský :-D moj drahý by ma asi prizabil :-D prisahám :-D cena za video a foto 2000€ je fakt dosť aj keď ja priznávam že sú super ale cena je moc ale keď niekto toľko penazí za to dá tak prosím. Moj drahý mi zatrhol aj artvideo a to bere pan 600€. Ten moj chlap totiž kameramana vobec nechce. Takže to bude ešte boj :-D musím náisť kameramana do 300€ tak to neviem či sa podarí :-D
Odpovedať
@alexandra1402 súhlasím s @lillian18 ja som si tiež s drahým rezervovala sálu a nikoho som sa nepýtala lebo viem ako by to dopadlo dohadovaním prečo to nemáme tam alebo tam. Takto mám pokoj a každého postavím iba pred hotovú vec :-)
Odpovedať
ozaj čo ma cez víkend prekvapilo že som svokre oznámila teda slušne sa jej opýtala či jej bude vadiť keď nebude odobierka.... síce najskor sa spýtala že prečo...ale potom povedala že je to naša svadba. :-) ale jedna vec ma aj nasrala že sa mi niektorý ľudia začínajú starať do toho koho mám pozvať a koho nie.
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no, ja ked som zistila tu cenu, tak som skoro odpadla, a to som o nich dovtedy tajne snivala, ale potom sa moj sen rozplynul :-D mna moj tiez hned zrusil :-D takze aj ja musim najst do 300 :-D
Odpovedať
@alexandra1402 no my este vobec neriesime taketo veci, takze zatial mam klud :-D ale aj som s tym ratala, ked sme pocitali ludi, ze isto rodicia budu vymyslat, koho sa patri pozvat a podobne... to bude este zaujimave :-D no ale moc vymyslat nemozu, kedze sala ma urcitu kapacitu :)
Odpovedať
@lillian18 no ja mám taký pocit že o nich sníva asi veľa báb ale ta cena je naozaj strašná :-( to artvideo sa kvalitou približuje k žitnanskéme aj keď samozrejme na nich nemá nikto :-D no ale aj tak musím hladať nejakého lacnejšieho kameramana ktorý vie aj čo je stativ a nebudeme mať celý záznam roztrepaný .... Inak ani ja takéto veci nerieším ešte lenže to prišlo samo z druhej strany o tých hosťoch a ono to skor bolo tak mi ich nemáme radi tak ich nepozývajte ....
Odpovedať
@alexandra1402 :-D hahaha no tak to je dobree :-D ze my ich nemame radi, tak ich nepozyvajte.. tak nech sa tam s nimi nebavia.. alebo ich posad k jednemu stolu, nech je sranda :-D
Odpovedať
@lillian18 to som presne povedala drahému že nech ma neserú lebo ich posadím k jednému stolu a až potom uvidia tu srandu :-D ale ja fakt nechápem prečo to dotyčná osoba vobec rieišila je to moja svadba :-D ja si neviem predstaviť že by som bola pozvaná na svadbu a hovorila by som neveste koho má pozvať a koho nie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402, @lillian18 - no do rezervy berem ten vural...mama to chcela urobit na menze ale to je straaaaasne obrovské...nie ta teta nevie ci dozije do buduceho roka...
Odpovedať
@katarinan no to som pochopila, ze teta nevie ci dozije.. ale je to odveci riadne.. menzu myslis na intrakoch na vlcincoch? tak to je nielen obrovske, ale aj otrasne... a ten vural je kde?
Odpovedať
@katarinan ahaa uz som si vygooglila kde je vural :) hned pri kozli.. takze ked ta budu unasat, tak to budu mat blizko :-D a tam je aka ta sala? a s akou kapacitou?
Odpovedať
@katarinan @lillian18 ta menza je ale že vraj prerobená nie??? myslíš tu novú menzu??? Ale aj tak by som tam svadbu nechcela. Vural je myslím na ulici Alexandra Rudnaya je tam kozel pub a viac menej je to kúsok od bernolačky mám pravdu???
Odpovedať
@alexandra1402 @katarinan no ved menza je prerobena, ale vyzera to tam stale len ako sterilna jedalen.. ani len ples tam nevyzera dobre, nie to este svadba... uz len tie vydajne pulty.. biele dlazdice.. smyka sa tam, zabit sa tam clovek ide.. hroza a des.. vural neviem ako vyzera, ale tu salu na vlcincoch som si tiez vygooglila a ta sa mi tiez nejak nepaci..
Odpovedať
@lillian18 no veď ja si tam tiež neviem predstaviť svadbu :-) len som tak konštatovala že je to prerobené :-) tie vydajne pulty su naozaj hrozne bratranec mal svadbu v skolskej jedalni a naozaj nic moc. Ten vural je vlastne tiez jedalna. Ale tak napr. mne sa tiez moc nepacia tie vlcince ale vyzdoba spravi naozaj vela takze netreba zufat.
Odpovedať
@alexandra1402 no to viem, ze ty si tam svadbu tiez predstavit nevies, kedze mas podobne nazory ako ja :-D ja len nechapem, ako vobec niekto moze uvazovat nad takymi moznostami ako je menza.. ale ved mne to moze byt jedno :)
Odpovedať
@lillian18 ja neviem možno z finančných dovodov ale tak napr pod tými vlčincami je svadobné menu za 24€ čo nie je málo na to že to neni ani nejaký penzion ani hotel. Aj keď zase neviem z čoho sa to menu skladá =-) teba nakoľko vychádza svadobné menu aspoň približne a paltíš niečo aj za sálu???
Odpovedať
@alexandra1402 no ved to mi nejde do hlavy, lebo cenovo sa to vyrovna aj Slovakii.... my mame za prenajom saly 170 eur.. cenu na osobu nam nepovedali (nenapadlo ma sa to opytat), ale dali nam moznosti menu.. tak som teraz zratala komplet menu na 1 osobu (pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, kava) a vychadza to na 12 eur na osobu... no ale este plus svedske stoly (to nemam ani ponatia kolko mozu stat)... obsluha je v cene.. vyzdoba neviem, tiez som sa zabudla opytat :-D
Odpovedať
@lillian18 to máš dobre mne povedala pani že také to klasické menu vychádza cca 25€ netuším čo je klasické menu :-D :-D :-D samozrejme že menu si možeme zostaviť podla seba :-) za sálu neplatíme nič to je v cene čašníkov si platíme zvlášť 100€ ale každý kto mal svadbu v Slovakii mi napísal že naozaj ochotná obsluha. a výzdoba 100€ ešte sa mi páči to že si možeme doniesť vlastne alko aj nealko dokonca aj kávu :-) :-D ale aj tak ti tíško závidím tvoju sálu :-) naozaj pekná :-)
Odpovedať
@alexandra1402 tvoja sala je ovela krajsia!!! no ja este neviem tieto poplatky za vyzdobu a tak :-D aj na alko a nealko som sa zabudla opytat :-D asi som bola vo velkom soku, ze mame rezervovanu salu :-D budem tam musiet ist niekedy v lete a spytat sa na vsetky tieto detaily :) a nevies kolko mozu vyjst take svedske stoly?
Odpovedať
@lillian18 dobra otázka ale ja mám už pocit že neviem nič koľko stojí :-D včera som sa akurát tak zamýšlala že ako vyriešim dopravu hosťom :-D
Odpovedať
@alexandra1402 tak toto uz napadalo aj mna, ale radsej som vzdy zacala mysliet na nieco ine, lebo to bude tiez este zaujimave.. :-D aaaaa volako vela vybavovaciek... :-D
Odpovedať
@lillian18 presne som to išla napísať že keď som tak začínala plánovať a rozmýšlať čo kde tak mi prišlo iba že sala hudba kameraman fotograf šaty :-D :-D :-D samozrejme ešte dorbnosti k tomu....ale zrazu je toho akosi strašne veľa :-D samozrejme že ty ludia sa tam budú musieť nejako dostaviť a žiadať od nich aby šli vlastnými autami no neviem či by to prešlo samozrejme že ku nám domov ich niekto asi dovezie ale čo potom. cez celú žilinu pešo :-D a drahý je od Bytče takže to by asi pešo nešlo :-D :-D :-D zaujímalo by ma kolko sotjí asi taký prenájom autobusu :-)
Odpovedať
@alexandra1402 a ty byvas kde v ziline? :) no tak ta cena by zaujimala aj mna... neviem si ani predstavit, ako to vyriesime... a kolace uz vies odkial budete mat? :-D
Odpovedať
@lillian18 ja bývam v Žiline ale drahý je z okolia Bytče :-) Koláče budeme asi mať od jednej pani cukrárky z Hričova :-) a vlastne neni to jedno odkiaľ budú aj tak sa ževraj roztopia :-D ale tu cenu autobusu by som chcela vedieť :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ved ale som chcela vediet ze na ktorom sidlisku :) a tie kolace vas kolko vyjdu? :-D ja vobec neviem kolko penazi mam na co ratat...
Odpovedať
@lillian18 na Hlinách :-) presne oproti Fiatu :-) a koláče ja neviem to rieši mamina zistím dam vedieť ....a ja tiež neviem koľko mám rátať na čo tak radšej nerátam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?