Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 no ja som to na papier dala a upadla som do depresie.. :-D
Odpovedať
@lillian18 vidíš ja som to radšej na papier nedávala kvoli mojmu zdraviu :-D a možem sa spýtať koľko si narátala???
Odpovedať
@alexandra1402 no ked som si davala take sumy, ze aj s rezervou, tak mi to vyslo vyse 6000, tak som to potom radsej zredukovala n aminimalne sumy a vyslo to okolo 4600 :-D takze musime poctivo setrit :-D
Odpovedať
@lillian18 to si ma moc nepotešila :-(
Odpovedať
a kolko si si dávala na šaty??? @lillian18
Odpovedať
@alexandra1402 no v prvej verzii 500, v druhej som to zredukovala na 400.. ale na satach nemienim setrit! :-D
Odpovedať
@lillian18 to je dobré to musím drahému spraviť taký zredukovaný rozpis :-D ja som tiež tak nejak rátala
Odpovedať
@lillian18 inak keď som začínala tak plánovať tak ma ani nenapadlo že sa to vyšplhá do takej sumy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 @lillian18 ked si to clovek zrata pekne sumy nam vychadzaju , ja som tiez dala na šaty 4OO , ale mozno pojdem na ukrajinu a kupim za polovicnu cenu
Odpovedať
@ivka219 ja som radšej už rátať prestala :-D a oplatí si ísť na ukrajinu keď vezmeš do úvahy zase koľko minieš na cestu? ako prepáč možno sa pýtam hlúpo ale naozaj netuším za aké seny sú šaty v ukrajine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
do 200 eura sa daju kupit , a kedze som z východu , tak urcite sa tam pojdem pozriet , co tam maju na vyber:)
Odpovedať
baby aká je asi cena za svadobnú kyticu a pierko pre ženicha....a cena ikebany na hlavný stol???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivka219 @alexandra1402 no tak ta ukrajina sa urcite oplati, ked si z vychodu :) alex my mozeme ist do polska :-D a na kyticu som ratala nejakych 50 - 60 eur.. minule tu nejaka baba mala status, ze ci je 100 eur za kyticu vela a vsetky jej odpisali ze to je nehorazne vela...
Odpovedať
@lillian18 :-D polsko :-) inak vieš že ja som v Polsku svadobné šaty nevidela alebo je to tým že som sa nikdy o to nezaujímala :-) a ten status som čítala naozaj je to hrozne veľa preto som sa pýtala že koľko si asi ochotná dať ty.... niekto tam tuším písal že 100€ je vela aj na Bratislavu. Ale inak keď sme pri tom Polsku tak ja som rozmýšlala že drahému kúpime oblek tam? Vy idete kde kupovať???
Odpovedať
@alexandra1402 no ved aj ja ked som pisala o polsku, tak som skor mala na mysli ten oblek... :) zevraj sa tam da kupit cely komplet oblek, kosela, vesta okolo 100 eur... no ale zas nehcem, aby vyzeral lacno... skor rozmyslam o polskych normalnych obchodoch ako o trhoch v jablonke :-D inak vy idete mat aj take tie oficialne zasnuby s rodicmi? alebo ste uz mali? ja by som sa takymto veciam najradsej vyhla, ale neviem ci budem moct :-D pripada mi odveci, pred rodicmi si davat prsten, ktory uz nosim na ruke :-D
Odpovedať
@lillian18 no mi asi určite budeme kupovať oblek v polsku drahý si tam kupoval oblek na štátnice a vyzerá veľmi kvalitne naozaj keby neviem kde ho kupoval tak by som neverila že je z Polska. Aj kolegina boli teraz kupovať oblek hovorila mi že ho kupovali v čeckom tešíne a tiež ich vyšiel do 100€ že ho kupovali v normálnom obchode ale že tie predavačky boli veľmi ochotné že síce mali skoro 60 rokov ale keď im povedali aké bude mať nevesta šaty tak že vybrali hneď niekoľko oblekov ktoré by sa k tomu hodili a že nakoniec ten prvý si odtial aj odniesli. A že tam mali aj velký výber. Na tržnicu by som asi nešla lebo to tam je vždy zaprášené a keď prší zablatené ale čo ty vieš možno aj tam by sme niečo našli :-) a zásnuby s rodičmi nebudú mama sa tvaríla síce nejako smutne ale ja som jej povedala že nebudeme predsa robiť zásnuby keď prsten na ruke už nosím. Moj drahý to svojím ordičom povedal večer medzi dverami že ideme sa brať na budúci rok a že dobrú noc :-D a to naozaj :-) na čo jeho oco by skonštatoval že možeme variť guláš a grilovať jeho mama si sadla na zadok a jediné čo po 5 minútach povedala že gratulujem. Takže asi iba spravíme nejaké večerné grilovanie nech si naši pokeacajú a rozčúlia nás :-D
Odpovedať
no asi sa tam nic konat nebude....boli sme sa tam vcera pozriet...akoze vsetkym sa to pacilo...teda mne, priatelovi, mojej mame aj budúcej svokre....lenze svokre sa to moc nepozdava...ze je tam vela jedla a ze ta cena je vysoka..mojej mamine to celkom pasuje...tak neviem....musime hladat nieco ine...takze som sa vcera vratila domov bez nalady a nastvana...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 no my zas ani polsko nemame prilis daleko , v krosne su vraj svadobne salony , kde sa daju kupit pekne saty , ale to uz okolo 400 - 500 eur , a co sa týka zásnub , drahy mamu maminu požiadal o moju ruku kytičkou , svokre sme to oznamili spolu o týžden neskor, bola mierne v šoku , ale nakoniec sme si spoločne pripili , a v lete chceme zorganizovat grilovacku , aby sa name maminky zoznamili , a nevideli sa prvykrat na naasej svadbe
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no tak teraz som sa dobre zasmiala.. ja som si myslela, ze vsade inde to je idealne, ze rodicia sa tesia ako v americkom filme :-D ja moju mamu zatial len psychicky pripravujem, ze bude svadba, ale presny datum este nevie a draheho rodicia uz vedia, ale tiez to asi beru tak, ze ved to je este rok, ktovie co sa este vsetko udeje :-D ale pripravy riesime radsej sami, lebo to by bolo haadok ze az.... :) @ivka219 tak to ste dobre vymysleli :) asi je to tak aj lepsie ako tie klasicke zasnuby :) grilovacka je taka neformalna a rodicia si isto viac pokecaju ako pri nejakom vystrojenom obede, kde budete vsetci nervozni..
Odpovedať
@katarinan a nebolo by lepsie, keby ste si len vy dvaja nasli salu, ktora sa paci vam a potom im to uz len povedali ako hotovu vec? sice neviem ako to mate, ak sa na pripravach chcu podielat aj rodicia, tak zas aby sa neurazili... ale cim viac ludi nieco vybera, tym vacsie problemy budu, lebo kazdemu sa bude pacit nieco ine.. aby sa vam potom pripravy na svadbu nezmenili na nekonecne hadky a dohadovanie sa, co je lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 mam dojem, ze nikde to nie je ideálne , mamka moja sa tešila , ale od svokry som čakala inú reaakciu , ale sa ciítila dotknutá, že sa to odohralo bez jej prítomnosti , ale už je to všetko ok:)
Odpovedať
@katarinan a kto vám ide svadbu financovať vaši rodičia? lebo ak si ju idete platiť samy tak nechápem prečo by sa vám mali do toho starať. A ešte je to predsa váš deň tak prečo by ste si to nemali robiť podla seba.
Odpovedať
@lillian18 inak ani svokra to ešte neberie moc vážne ešte si asi myslí že do roka sa toho ešte stane :-D
Odpovedať
@alexandra1402 no nechaaapem.. ale to asi preto, ze oni su taka generacia, ze ked sa spoznali, tak do roka bola svadba, ktoru vybavili za 3 mesiace.. :-D to nie ako my.. ked sa budeme brat, budeme spolu 4 a pol roka.. va ste spolu kolko? :)
Odpovedať
@lillian18 presne tak ako si to napísala ....my bude spolu 3 a pol roka :-) a budete mať teda tie oficiálne zásnuby???
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ja nechceeeeem :-D to bude ake trapne ked ma tam pred rodicmi bude ziadat o ruku s prstenom, ktory si na chvilu dam dolu a potom mi ho zase da :-D priatel chce, ale ja mu to este vyhovorim :)
Odpovedať
@lillian18 tak mu povedz že si možete spraviť nejaké posedenie ale že nech ta už o ruku akože znovu nežiadá ....ja by som si to tiež nevedela predstaviť? vaši rodičia sa poznajú???
Odpovedať
@alexandra1402 no ved urcite, tak nejak to planujem.. ee, este sa nepoznaju... v kazdom pripade, bude to zaujimave :-D
Odpovedať
lillian18 - no tak toho sa začína obávat aj ja...som uplne znechutena...lebo sa mi tam naozaj pacilo, a nemala som v umysle hladat nieco ine...no ale tak co uz...este nieco pozriem ale to len aby sa nepovedalo...
Odpovedať
alexandra1402 - no vyzerá to tak, že nam to budu spolufinancovat rodicia, aj ked som povedala, ze si to zaplatim sama, teda co sa tyka mojej strany...to iste tvrdil aj Martin - priatel...tak neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?